Tufanbeyli Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Işık, Görüntü ve Ses Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil deneyimli apartman bay danışma / kadıköy erenköy

VİZYON VİP - Tufanbeyli

Kadıköy, erenköy mh, bağdat caddesi apartman projemizde çalışacak, askerliğini yapmış, 25-37 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2530tl maaş + agi ile çalışcak bay danışma/güvenlik personeli aranıyor. Çalışma yerine Geçen Minibüs ve Otobusler = Kadıköy-Pendik Minibüs ve Sahil'den Geçen Sarı Dolmuş ayrıca 17 ve 16 D Nolu Otobüs Projemize Yakın Yerden Geçiyor.. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazımış olması şartımızdır. Şantiye hariç 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

6 ay önce

Satış Elemanı

Güneydoğu Vet Veteriner Ecza Deposu Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Merkezi Diyarbakırda bulunan veteriner ecza depomuzda çalıştırılmak üzere Adanada ikamet eden Satış Elemanı arıyoruz.Güneydoğu -Vet Veterinerlik Ecza Deposuİnsan Kaynakları Birimi

5 ay önce

SATIŞ PAZARLAMA,SEKRETER,TEMİZLİK,ÜRETİM BÖLÜMDE VASIFSIZ PERSONEL

H1 KİMYA.TUR TEM. MALZ. SAN TİC LTD.ŞTİ - Tufanbeyli

SATIŞ PAZARLAMA,SEKRETER,TEMİZLİK,ÜRETİM BÖLÜMDE VASIFSIZ PERSONEL

6 ay önce

Google Ads Uzmanı

Arslan Game Bilgisayar Yazılım San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Reklam Raporlama Departmanında çalışacak,Günlük, aylık, dönemsel raporlar hazırlayacak Google Ads Uzmanı aramaktayız.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Akev Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Tufanbeyli

Deneyimli Ofis Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Destek Personeli

İlx Mühendislik Otomasyon San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

İmalatını ve ithalatını yapmış olduğumuz otomasyon ürünlerinin satış ve pazarlamasını yapabilecek, özellikle plc,hmı,invertör ve servo-step sistemler konusunda bilgi sahibi, alanında deneyimli ve sonuç odaklı çalışan Satış Destek Personelleri arıyoruz.Aşağıda belirtilen niteliklerden önce gerçekten çalışmak isteyen, firmayı sahiplenen ve iş odaklı çalışan personeller arıyoruz.

10 ay önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - Tufanbeyli

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebeci

V Kayışı Lastik San Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda istihdam edilmek üzere Ön Muhasebeci alınacaktır.ÖN MUHASEBEDE DENEYİMLİ, FATURA, BANKA, CARİ TAKİBİ VE TEK DÜZENE HAKİM.Servis güzergahı: Veliköy, Kızılpınar, Çerkezköy Cumartesi ve Pazar günü tatil.Çalışma Saatleri Hafta İçi: 08:00-18:30

11 ay önce

Gıda Mühendisi

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Tufanbeyli

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz gıda sektöründe faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimiz için Gıda Mühendisi aramaktayız.İş Tanımı:Üretimin kalite standartlarımıza uygun olarak yapılmasına yönelik gerekli analiz, kontrol ve denetleme faaliyetlerini yürütmek,Üretim ve gıda güvenliği ile ilgili dokümantasyon gerekliliklerinin yerine getirilmesinde yardımcı olmak,Üretim prosesinin takibi ve istenilen hedeflerin gerçekleştirilebilecek için kendisine verilen talimatların yerine getirmek.

1 yıl önce

Rezervasyon Görevlisi-Otel

Şeynan Turizm Otelcilik A.Ş. - Tufanbeyli

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına 2 km mesafede bulunan otelimizde, satış müdürüne bağlı çalışacak, gelen rezervasyonları değerlendirerek gerekli işlemleri yapacak ve sisteme girişini gerçekleştirecek, çalışmakta olduğumuz şirket, acenta ve online kanallarını takip edecek, satış müdürüne destek olarak fiyat teklifleri verecek, cari hesapların takibini yapacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Fizik Tedavi Teknikeri

Pr Partners Media Group - Tufanbeyli

AVM Konsepti, Profesyonel Sandalye masajıBaşta ANKARA,ISPARTA,DİYARBAKIR,GAZİANTEP olmak üzere,Türkiye geneli AVMlerde bulunan şubelerimizde, masaj alanında faaliyet gösteren PROMASAJ bünyesinde çalışacak Fizik Tedavi Teknikeri-Fizyoterapist-Masaj Uygulayıcısı alınacaktır.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Mirka Yapı Mimarlık İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Çankaya ofisimize çay ve temizlik işlerini yapabilecek not tutabilecek güvenilir Ofis Elemanı alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Akhat Medikal İnşaat San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

İşyerimize çay temizlik ve telefonlara bakacak Kadın Sekreter aranmaktadır.

1 yıl önce

Banket Şefi

Kayaroyal Düğün Davet Organizasyon San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Üniversitelerin ön lisans bölümlerinden mezun (Tercihen turizm otelcilik / turizm işletmeciliği gibi bölümlerden mezun) Banket Şefi aramaktayız.

10 ay önce

Temizlik Görevlisi (Hastane)

Klinik İzmit Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi - Tufanbeyli

İzmit Merkezde bulunan Diş kliniğimiz için , Deneyimli Temizlik Personeli alınacaktır.

8 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Borbüksan Boru Bükme Makina Metal İnş Hırd San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Ostim-İvedikde demir sektöründe hizmet vermekte olan firmamıza ön muhasebe deneyimi olan, aktif araç kullanabilen EHLİYETLİ Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.Başvurudan sonra ilana uygun adaylarla ,ücret vb. yüz yüze görüşmeler sırasında şirket yetkilisi tarafından konuşulacaktır. /Dolgun maaş imkanı/

1 yıl önce

Teknisyen

Üntek Enerji Isıtma Soğutma Sistemleri - Tufanbeyli

Diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli , eli anahtar tutan erkek çalışan arıyoruz.

3 hafta önce

Paketleme Elemanı

Şahin Kurumsal Tekstil - Tufanbeyli

Maske üretim paketlemede çalışacak kadın personeller alınacaktır.

10 ay önce

Sekreter

Fatih Yılmaz Avukatlık Bürosu - Tufanbeyli

Avukatlık Bürosunda çay, temizlik, telefon açma, karşılama, borçlu arama, posta, kargo gönderimi...vs işleri yapacak part-time çalışacak Sekreter aranmaktadır.

9 ay önce

Müdür

Kavak Yerel Eylem Grubu Derneği - Tufanbeyli

Derneğimizin onaylanmış Yerel Kalkınma Stratejisinin gerektirdiği iletişim, yerel halk ve kurumların harekete geçirilmesi, tanıtım ve idari iş ve işlemlerini yerine getirilmesini sağlamak, ayrıca Yönetim Kurulu tarafından verilecek diğer iş ve işlemleri yerine getirmek üzere Müdür istihdam edilecektir.

5 ay önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler