Tufanbeyli Hızlı Tüketim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Hızlı Tüketim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Öz Ankara Kırtasiye A.Ş. - Tufanbeyli

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Meslek Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Alfamet Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.-Tasarımcıdan gelen çizimlerin imalata hazır hale gelecek şekilde detaylandırılması,-Showroom düzeninden sorumlu olmak,-Photoshop etkin kullanabilecek verilen görselleri istenilen tasarıma hazırlayacak-Teknik detaylar açısından kumaş, renk, kalıp bilgisine ve deneyimine sahip olunması,-Ürünler üzerindeki tüm detayların yapımı, terminlerin takibi,-Artwork baskı/nakış sayfalarının detaylı olarak yapılması

11 ay önce

Satış Danışmanı

Uzper Mobilya - Tufanbeyli

Satış Danışmanı aramaktadır.

2 ay önce

Acil site bayan temizlik görevlisi / kartal orta mh

VİZYON VİP - Tufanbeyli

Kartal,orta mh site projemizde çalışacak, 23-43 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma haftaiçi 1 gün izin, 2575tl maaş+ymk ile çalışcak bay temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Kartal-Maltepe Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Temizlik olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

6 ay önce

Tabela Ustası

Elif Can Reklam Matbaa Tic San Ltd Şti - Tufanbeyli

Atölyemizde çalışmak üzere Tabela ve Folyo Uygulama Ustası alınacaktır.

6 ay önce

Kurye

Deryakenar Lounge Kafe Restoran San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Ekimize kendine ait motoru olan, Kurye olarak bizimle çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Acil Bayan Site Müdürü / Pendik Yenişehir Mh

VİZYON VİP - Tufanbeyli

Pendik, yenişehir mahallesi site projemizde çalışacak, 30-45 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 13:00 öğleden sonra ve pazar günü izin şeklinde çalışacak bayan site müdürü aranıyor. Enaz 1 Yıl Çalışmış Olması Zorunludur Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Çalışmış Olması Tercihimizdir Çalıştığı İşyerlerin'den Yetkili Kişiler Trafından Olması Zorunludur Ofis ve Apsiyon programlarını bilmesi zorunludur Tek araçla gelebilecek olması zorunludur Personel sevk ve idaresinde deneyimli olması zorunludur Temel ve Ön Muhasebe Bilmesi Tercihimizdir Enaz Lise Mezunu Olması Zorunludur, Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyanlar Arasın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İŞ GELİŞİRME MÜDÜRÜ İRTİBAT: 05522633182

9 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Acil Osgb Eğitim Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

OSGB miz için İş Sağlığı ve İş Güvenliği Satış Danışmanlığı ve destek alanında görevlendirilecek Satış Pazarlama Elemanı alınacaktır. Prim ön planda olacak şartlar yüz yüze görüşülecektir.

5 ay önce

Fotoğraf Çekimci

Merve Mete Photography - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilecek Fotoğraf Çekimci aranmaktadır.Anlaşmalı olduğumuz hastanede doğum fotoğrafları ve ertesi gün aile fotoğraflarını çekebilecekÇekilen fotoğrafların düzenli olarak sisteme yüklenmesini yapabilecekSürekli hastanede bulunması gerekmez, doğum saati bildirildiğinde en geç 30 dk. içinde hastane olması yeterli.Çekim başı ya da aylık maaşlı olarak anlaşma yapılabilir

1 yıl önce

Kalite Kontrol Teknisyeni

Sigma Kalite Kontrol Danışmanlık Hizmetleri - Tufanbeyli

Ege serbest bölgesinde faaliyet göstermek üzere deneyimli yada deneyimsiz kalite kontrol ve rework operasyonları için seyahat engeli bulunmayan ve aktif araç kullanabilen(tercih sebebidir) personel arayışımız bulunmaktadır.

9 ay önce

Erkek Berberi/Erkek Kuaförü

Hicaz Berber Shop - Tufanbeyli

Bakırköyde faaliyet gösteren iş yerimize Usta Berber alınacaktır.

1 yıl önce

Pazarlama Sorumlusu

Aksiyon Kimya Boya San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Merkezi Ataşehirde bulunan şirketimize, Oto Boyaları,Sanayi ve mobilya boyaları ve bu sektörlere hitap eden hırdavat ve diğer ürünlerin satışını ve tahsilat sürecini yönetecek. Mevcut müşteri portföyü hariç yeni müşteri kazandırabilecek. Çalışkan ve samimi Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 yıl önce

Özel Güvenlik Görevlisi

Ern Güvenlik ve Koruma Hizmetleri Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Çayyolu Bölgesindeki site projemizde (08:00-18:00) gündüz vardiyasında çalışacak Özel Güvenlik Kimlik Kartlı kadın Özel Güvenlik Görevlisi alınacaktır.MAAŞ: 2500 TL

9 ay önce

Ziraat Mühendisi

Özsoy Tarım Mühendislik ve Elektrik - Tufanbeyli

Konya Karapınarda zirai ilaç satış bayiliğimizde çalıştırılmak üzere aktif yetki belgeli kadın/erkek Ziraat Mühendisi aramaktayız.

11 ay önce

Temizlik Personeli

Karel Temizlik İlaçlama San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Karel Temizlik İlaçlama Ltd. Şti. bünyesine apartman, merdiven temizliği ve genel temizlik işlerinde çalışacak deneyimli kadın Temizlik Personeli alınacaktır.

7 ay önce

Biyosidal Ürün Uygulayıcısı

Biyodem Kimya San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahip, biyosidal ürünler konusunda bilgili, ekip yönetimi ve saha çalışmaları yapabilecek, aktif araç kullanabilen iş arkadaşları aranmaktadır.

2 hafta önce

Aşçıbaşı

Helal Et Gıda - Tufanbeyli

Kemeraltındak lokantamıza ev yemekleri ve döner takıp kesmeyi bilen usta aşçı aramaktayız. Kemeraltın yakın bölgede oturan tercihen ulaşım sıkıntısı olmayan, mutfağını temiz tutmayı bilen, eli lezzetli ve hızlı, iş temposuna ayak uydurabilen, elinin belli bir ölçüsü olan ve lokanta yemeği yapmayı bilen, kendine güvenen müşterilere karşı her daim güleryüzlü aşçı aramaktayız.

6 gün önce

Aşçı Yardımcısı

Lila Catering - Tufanbeyli

Çekmeköyde bulunan catering firmamıza Aşçı Yardımcısı arıyoruz.

1 yıl önce

Sekreter

Erman Gayrimenkul - Tufanbeyli

Ofis içi bayan eleman aranıyor.Çalışma Saatleri :Sabah 8 00 - Akşam 18 00Ücret Asgari Ücret olup tüm sosyal haklar mevcuttur.

5 ay önce

Bilgisayar Mühendisi

Ic Yazılım Donanım Danışmanlık - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bilgisayar Mühendis aramaktayız.Projenin boyutu ve kapsamına bağlı olarak bir projeyi başından sonuna kadar götürebilecek kapasiteye sahip olmak,Teknik tasarımı ve dökümantasyonu yapılan yazılımların geliştrilmesini sağlamak,Geliştirilen yazılımların yazılım geliştirme içi ön testlerin (birim ve entegrasyon testleri) yapılmasını sağlamak,Yapılan testler sonucu çıkan hata ve değişikliklerin giderilmesini sağlamak,Belirlenen standartlarda teknik dökümantasyon oluşturmak,Belli aşamalarda analiz için yazılım ekibi ile ortak çalışma yapmak,Uygunsuzluk durumlarında gerekli düzeltici faaliyetleri başlatmak veya başlatılamsını sağlayarak sonucunu takip edebilmek.Son kullanıcı eğitim ve desteğinde bulunmak.

1 yıl önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler