Tufanbeyli Halıcılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Halıcılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yönetici Asistanı

Sky Group Hotels - Tufanbeyli

Yönetici Asistanı olarak çalışacak ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu müdürlük kapsamında günlük, periyodik ve ihtiyaç bazlı gerekli raporları hazırlamak,Yöneticilerin şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek,Raporların, sunumların hazırlanması ve destek verilmesi,Misafirlerin karşılanması ve ağırlanması konusunda gerekli organizasyonları yapmak.

9 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Tufanbeyli

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

1 yıl önce

Marangoz / Ahşap Ustası

Hasel Pvc Nakliyat İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

İç oda kapısı üretiminden anlayan deneyimli elemanlar alınacaktır.

4 ay önce

Kalıp ve Takım-Aparat İşçisi

Akkomsan Otomotiv Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

• Meslek okullarının veya Mühendislik fakültelerinin ilgili bölümlerinden mezun,• Ölçüm aletlerini kullanabilen ( kumpas, mikrometro vb ) • Kesici takım bilgisine sahip,

2 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

İksir Kimya San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Elemanı arayışımız bulunmaktadır.Görev tanımı Bursa ve çevre bölgelerde bulunan endüstriyel firmalara madeni yağ satışının gerçekleştirilmesi, müşteri portföyünün geliştirilmesi, mevcut ve/veya yeni müşterilerle olan ticari ve teknik işbirliğinin yönetilmesi, müşteri bazında satış hedeflerinin gerçekleşmesinin sağlanması şeklindedir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Başar Kasap - Tufanbeyli

Kasabımızın mali kayıtlarını tutabilecek, fatura/irsaliye, borç/alacak işlemleri ile ilgilenecek ve stok giriş-çıkışlarını takip edebilecek deneyimli Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Vahal Düğün Salonları Organizasyon Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Dilege İnşaat Mimarlık San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Gayrimenkul satış ofisimizde çalıştırılmak üzere diksiyonu düzgün Satış Danışmanı çalışma arkadaşı alınacaktır.

1 yıl önce

Cnc Operatörü

Cmv Cylinders Endüstri San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

CNC Operatörü olarak en az 2 yıl tecrübeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

10 ay önce

Lojistik Elemanı

Doğan Eren Nakliye Gıda Tek İth İhr ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

İstanbul Anadolu Yakası Sancaktepe Yenidoğanda bulunan uluslararası lojistik firmamıza Lojistik Personelleri alınacaktır.ULUSLARARASI LOJİSTİK ( TÜM BRANŞLAR VE ALT BRANŞLAR )DIŞ TİCARET ( TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )ULUSLARARASI İLİŞKİLER (TÜM BRANŞLAR VE ALT ALANLAR )

1 yıl önce

ACİL OSB ÇARŞI BAY ÖZEL GÜVENLİK AMİRİ / SANCAKTEPE DUDULLU

VİZYON VİP - Tufanbeyli

Ümraniye, imes sanayi sitesine yakın, yukarıdudullu mh mobilya çarşı projemiz'de çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik ve kimlik başvuru yapmış, çalışabilir yazısı olan özel güvenlik amiri aranıyor. ENAZ 1 YIL GÜVENLİK AMİRİ OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR BOY: 1.75 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 25 - 42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2360TL MAAŞ + AGİ + YMK + MAAŞA ZAM OLCAK Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğundan Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İnsan Kaynakları Yönetici: Yasin TEL: 05051825070

11 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Hotel Psidia - Tufanbeyli

Resepsiyonda çalışacak bay ve bayan 2 kişi alınacaktır.

4 ay önce

Market Elemanı

Trend Petrol Turizm Dış Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Yeni açılacak marketimizde çalışmak üzere Market Elemanı alımı yapılacaktır.İstanbul-Selimpaşaya yakın çalışma durumu uygun olan adayların başvurularını bekliyoruz.

7 ay önce

Cnc Dik İşleme Operatörü

Distrak Tıbbi Ürünler San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamız bünyesinde mavi yaka personeli olarak;Cnc tezgahına parçaları doğru bir şekilde bağlayacakCad/cam kullanabilecek, tercihen solıdworks/solıdcamTeknik resme göre uygun parça işleyebilecekTalaşlı imalat bilgisi olacakDoğru takım yolları çıkarma konusunda bilgili, malzeme ve işe göre doğru kesici takımların seçilmesi, Doğru ilerleme ve pasonun verilmesi noktasında tecrübe ve bilgi sahibi olması tercih nedenleridir.

5 ay önce

Muhasebe Personeli

Mali Müşavirlik- Murat Sağgelen - Tufanbeyli

Muhasebe büromuza tek düzen hesap planına hakim, evrak kaydı yapabilecek, en az 3 yıl deneyimli Muhasebe Personeli aranıyor.

1 yıl önce

Tercüman

Argeline Teknik Eğitim Cihazları San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

İş Tanımı• Sağlık teknoloji sitesine İngilizceden tercüme içerik hazırlayabilecek• Partime çalışabilecek• Belirlenen konularda araştırma yapabilecek

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

İşte Mutfak İşletim San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Uzmanı aramakrayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Aysam Mobilya Gereçleri İmalat San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Şirketimize finans bölümünde çalışacak Ön Muhasebe Elemanı arıyoruz. İş Tanımı:Cari mutabakatlar,BA/BS formaları,Bankalar - Günlük takip edilecek,Fiziki kredi kartları,Sanal POS yönetimi,Kredi ödemeleri,Çek girişleri - çıkışları yapacak,Şirket risklerini takip edecek,Şirket bünyesindeki diğer ödemeleri takip edecek .

1 yıl önce

İmalat Müdürü

Baysan Isıtma Soğutma Cihazları San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Görev Tanımı:Üretim sürecinin hazırlanması ve takip edilmesi,Tasarlanan ürünlerin teknik resim ve dökümanlarının oluşturulması,Üretimle ilgili teknik resim ve dataların oluşturulması,İmalat atölyesindeki çalışanlara gerekli yönlendirilmenin yapılması.

5 ay önce

Giyotin Cam Sistemleri Ustası

Dekobil Dekorasyon Yapı İnşaat - Tufanbeyli

Giyotin Cam Sistemleri Ustası aramaktayız.

6 ay önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler