Tufanbeyli Elementer İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Elementer İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pazarlama Uzmanı

Elzem Medya - Tufanbeyli

Köteklide bulunan ofisimizde TV kanallarında hazırlanan programların içerik, reklam ve sponsorluk satış temsilciliği konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Temizlik Personeli

Prıltı Temizlik Ataşehir - Tufanbeyli

İstanbul Temizlik Şirketleri içerisinde önde gelen Firmalardan Olan Pırıltı Temizlik bünyesinde görev alacak Temizlik Personeli / Temizlik Görevlisi olarak çalışma arkadaşları arıyoruz.Firmamız Ev, Ofis, İşyeri, Bina, Apartman, Site, İnşaat ve Tadilat sonrası gibi alanlarda temizlik hizmeti vermektedir.Temizlik personellerine ana ofisimizden bilgi verilecek, ev sahibi ile kendisi görüşmeyecektir.Birden fazla eleman alınacak ve yevmiye usulü çalıştırılacaktır.

2 ay önce

Servis Garsonu

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Assos Çanakkalede bulunan butik işletmeye alacart serviste deneyimli Garson alınacaktır. Lojman imkanı vardır.

6 ay önce

Kuaför ve Güzellik Salonuna Ekip Arkadaşları Aranıyor

Beauty's Wonderland Kuaför ve Güzellik Salonu - Tufanbeyli

Aranan Bölümler : - Kuaför Ustası - Kompleci - Protez Tırnak - İpek Kirpik - Microblading - Profesyonel Makyaj - Kalıcı Makyaj - Lazer Epilasyon - G5 Bölgesel Zayıflama - Cilt Bakımı - PRP - Yüz Mezoterapi - Saç Mezoterapi İstenilen özellikler : - Tecrübe - Kişisel Bakıma Dikkat Etme - Sosyal Medyayı Aktif Kullanım - Dil bilmek tercih sebebi olacaktır.

6 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Aretias Sigorta Danışmanliğı ve Aracılık Hiz Ltd Şti - Tufanbeyli

***Lütfen ilanı detaylıca incelemeden başvuru yapmayınız.***Firmamızda görevlendirilmek üzere Sigorta Satış ve Portföy Geliştirme Uzmanı alınacaktır. Aşağıdaki konulara uyacak, özenli ve kendine güvenen iş arkadaşları arıyoruz.* Deneme süresi sonunda en az 1 yıllık sözleşme yapılacaktır.* Süresiz gizlilik ve portföy güvenliği sözleşmesi yapılacaktır.* Maaş + prim usulünde çalışılacaktır.* İŞKUR işbaşı eğitim programı kapsamında çalışmaya başlanılacaktır.

6 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Med Yapı - Tufanbeyli

A perfect and fluent female English-speaking teacher is required. Her responsibilities,capabilities and profession are detailed as following:

7 ay önce

Ayakkabı İmalatçısı (Sayacı)

Öz Zirve Saya - Tufanbeyli

Sayada çalışacak kadın/erkek Ayakkabı İmalatçısı aranıyor.

11 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Altın Kural Eğitim - Tufanbeyli

Kurumumuzda tam zamanlı eğitim verecek üniversitelerin Türkçe Öğretmenliği bölümlerinden mezun veya ilgili bölümlerden mezun Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Karşılama Hostesi

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Restoranımıza Karşılama Hostesi arıyoruz.

5 ay önce

Sekreter

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Ofis içerisinde telefon, mail, evrak takibi yapabilecek Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

Makine Montaj Operatörü

Mekart Mekanik Makina San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Makine imalatı yapılan firmamıza Makine Montaj Operatörü aranmaktadır.Çalışma saatleri hafta İçi 08:30 - 18:30 dur. Cumartesi-Pazar çalışma yoktur.

10 ay önce

Cnc Operatörü

Göktaş Metal Kalıp Mobilya San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Üretim programına göre makinaların ayarını ve ürünlerin özelliğine göre hazırlıklarını yapabilecek Cnc Operatörü aramaktayız.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Akev Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Tufanbeyli

Deneyimli Ofis Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Nur Kozmetik ve Kimya San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Kozmetik sektöründe imalat yapan firmamızda kutulama, paketleme , ürün dolumu bölümünde çalışacak gerektiğinde depo düzenleme temizlik işleri ile de meşgul olacak Vasıfsız Eleman aramaktayız.

1 yıl önce

Pazarlama Uzmanı

Bahçe Tarım Gıda Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Malatya ilinde üretimi yapılan ve dünya geneli satış ağı olan ürünlerimizi İstanbul ve Ege bölgesi içerisinde tanıtım ve satışını yapacak deneyimli Satış Pazarlama Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Matematik Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Tufanbeyli

Online matematik dersi verecek öğretmen arıyoruz.

10 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Büyük Hamit Hotel - Tufanbeyli

100 odalı otelimize İngilizce Arapça bilen Ön Büro Personeli alınacaktır.

1 yıl önce

Medikal Mümessili

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz Alman Andulasyon Terapi Sistemleri’nin satış ekibinde yer alacak Medikal Mümessili arkadaşlar arıyoruz.İş Tanımı:Satış hedeflerine yönelik çalışma planını oluşturmak, uygulamak ve raporlamak,Sorumlu olunan bölgede yer alan tüm ilgili merkezleri düzenli olarak ziyaret etmek,Firmanın ürün yelpazesinde yer alan farklı türlerdeki cihazların tanıtımını yaparak talep yaratmak ve bu talepleri hedefleri doğrultusunda satış ile sonuçlandırmak,Ziyaretler sırasında müşterilerin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edebilmek ve süreci doğru yönetebilmek, Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak,Mevcut referansların üzerine düzenli olarak yenilerini eklemek, Firmanın katılacağı fuar, kongre ve sempozyum gibi organizasyonlara katılarak firmayı temsil etmek Müşteri ziyaret raporlamalarını yaparak, yöneticisi tarafından talep edilen faaliyet raporlarını hazırlamak. Pazardaki rekabeti gözlemlemek, rakip firma, cihaz ve satışlar ile ilgili Bölge Yöneticisi ve Türkiye Satış Yöneticisine raporlama yapmak,Ürün demoları yapmak,Gerektiğinde satışı yapılan ürünlerin teslimatı ve eğitimi konusunda teknik ekibe destek sağlamak.

1 yıl önce

Makine Mühendisi

Dekmar Yapı Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Mekanik Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Anadolu Tim Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Ankara İvedik OSBde bulunan firmamıza Depo ve Sevkiyat Elemanı arıyoruz. İş Tanımı:Depodaki malzemelerin tüm sorumluluğunu almak,Depoya giren çıkan her türlü malı sevk irsaliyesine göre kontrol ederek teslim almak,Sevkiyatı yapılacak ürünlerin toplanıp, hazırlanan ürünlerin sayılması ve sevkiyata hazır hale getirilmesi, irsaliyelerinin düzenletilmesi,Depo sayımının yapılması.

1 yıl önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler