Tufanbeyli Çinko İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Çinko İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

İlkadım Danışmanlık Yayıncılık Hiz San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamıza dijital pazarlama ve sosyal medya alanında deneyimli personel alımı yapılacaktır.Gerek danışmanlığını yaptığımız gerekse kendi projelerimizde aktif olabilecek kişilerin başvurmasını rica ediyoruz.

1 yıl önce

Acil Rezidans Bay-Bayan Özel Güvenlik ( 3200+Agi ) Kadıköy-Batıataşehir-Ümraniye

VİZYON VİP - Tufanbeyli

BatıAtaşehir bölgesine bağlı; Barbaros mahallesi rezidans projemizde çalışacak, lisemezunu, bayanlar'da 23-35 arası, boy 1.65 yada üzeri, 12 saat çalışma 4 gündüz 2 izin, erkekler'de askerlik yapmış, 23-41 arası,1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin ve 4 gece 2 gün izin, 3200tl maaş+agi ile çalışacak, bay-bayan kimlikli, süresi geçmemiş özel güvenlik veya güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan bay-bayan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villla Projelerimizde Enaz 1 Yıl Özel Güvenlik Görevlisi Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Çalışma Yerine Geçen Otobüsler: 8A ve 8E ve 13 Nolu Otobüsler Projemiz: Fb Basketbol sahasına yakın Lütfen Yukardaki Kriterlere Uyan Arasın. Aşağıdaki Yetkilileri Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım İNSAN KAYNAKLARI İLETİŞİM: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

9 ay önce

Satış Görevlisi

Bürocenter Office Furniture - Tufanbeyli

Tercihen ofis mobilya ürünlerinin satışında en az 5 yıl tecrübesi olan, Satış Görevlisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Büro Memuru

Zeray Enerji Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Merkez ofisimizde büro ihtiyaçlarımız için Ofis Personeli alınacaktır.

4 ay önce

İnşaat Teknikeri

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Afrikadaki firmamızın inşaat projeleri işlerinde çalışmak üzere İnşaat Teknikeri alınacaktır.

5 ay önce

Sekreter

Fatih Yılmaz Avukatlık Bürosu - Tufanbeyli

Avukatlık Bürosunda çay, temizlik, telefon açma, karşılama, borçlu arama, posta, kargo gönderimi...vs işleri yapacak part-time çalışacak Sekreter aranmaktadır.

9 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Bargello Mağazacılık - Tufanbeyli

Ankara Keçiören de yeni hizmete başlayan Vega Subayevleri Alışveriş ve Yaşam merkezinde bulunan Bargello Parfüm mağazamıza aşağıda nitelikleri belirlenmiş Kadın “Mağaza Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.Görevler;Aylık ve dönemsel satış hedeflerini gerçekleştirmek,Satış ve mağaza karlılığını geliştirmenin yollarını araştırmak,Ürünlerle ilgili detaylı bilgi vererek müşterilere yardımcı olmak,Mağazaya gelen potansiyel ve mevcut müşterilere karşı firmayı en iyi şekilde temsil etmek,Mağaza düzen ve temizliğini sağlamak,Raflardaki eksik ürünlerin tamamlanmasını sağlamak,Mağaza kasa evraklarını ve nakit durumunu finans prosedürleri çerçevesinde yönetmek,Mağaza görsel standartlarına uygun ürünlerin düzgün teşhir edilmesini sağlamak,Ürün ve stok takibini gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz etmek,Müşteriye ideal ürün ve hizmeti sunmak,Müşteri memnuniyetini sağlamak,Firmanın sosyal medya hesaplarını aktif bir şekilde yönetmek.Avm çalışma saatleri içinde 10:00-22:00 saatleri arası 7 saatlik süreli vardiyalı çalışabilmek. (10:00-18:00 veya 14:00 -22:00)Performans ile doğru orantılı olarak kariyer imkanı olan bir şirketiz.

7 ay önce

Satış Temsilcisi

Newyork Güzellik Merkezi - Tufanbeyli

İstanbul Esenyurtda güzellik merkezinde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aramaktayız.

2 ay önce

Uluslararası Satış Pazarlama Uzmanı

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Tufanbeyli

İspanyolca, Almanca, İtalyanca, Portekizce dillerinden enaz birini çok iyi seviyede bilen, aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Halkla İlişkiler Uzmanı aramaktayız.

1 yıl önce

Almanca Öğretmeni

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Kurumumuzda çalışmak üzere Almanca Öğretmeni arıyoruz.Öğrencilerinin yaş seviyesi ve öğrenme durumunu dikkate alarak dersin içeriğini ve aktarma biçimini planlamak ve bu doğrultuda dersi işlemek,Aktardığı bilgilerin anlaşılıp anlaşılmadığını belirleyici sınav hazırlamak ve uygulamak,Zümre öğretmenlerinin periyodik olarak hazırladığı plan ve raporların hazırlanmasına destek olmak,Eğitim ve öğretim kapsamında planlanan diğer çalışmalarda görev almak,Okulun genel ilke ve politikaları çerçevesinde veli ile ilişkilerini sürdürmektir.

6 ay önce

Yönetici Asistanı

Jet Danışmanlık - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Tuluklar Teknoloji A.Ş. - Tufanbeyli

Manavgat bölgesinde “ Satış Danışmanı “ ekip arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Megapol Turizm İnşaat Mobilya San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Kayalar Mutfak A.Ş - Tufanbeyli

KAYALAR ENDÜSTRİYEL Mutfak Ekipmanları üretimi yapan firmamıza, Teknik Destek Elemanı arıyoruz.

7 ay önce

Yoga Eğitmeni

Marin Pilates - Tufanbeyli

Pilates stüdyomda planlanan yoga derslerini verebilecek Yoga Eğitmeni aranmaktadır.

11 ay önce

Acil Site Bayan Muhasebe Halkla İlişkiler Sorumlusu ( Ataşehir )

VİZYON VİP - Tufanbeyli

Ataşehir, batıataşehir barbaros mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 14:00 çalışma pazar günü izin, 3500tl maaş + agi ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Enaz 1 Yıl Muhasebe departman bölümünde çalışmış ve site/rezidans muhasebe konusunda tecrübeli olması zorunludur Ataşehir Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Site yönetim programlarını kullanmış/bilmesi zorunludur Ticaret Lisesi Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İLETİŞİM: 0552 269 31 82 - 0554 142 97 81

7 ay önce

Makine Mühendisi

Galen Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Makine Mühendisi aramaktayız.

8 ay önce

Ahşap İskeletçi

Eroğlu Ahşap - Tufanbeyli

Gaziemirde ki firmamızda görevlendirilmek üzere Ahşap İskeletçi aranmaktadır.

3 ay önce

Sevkiyat Görevlisi

Cevpa Pazarlama Makine San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sevkiyat Görevlisi alınacaktır.

10 ay önce

Ofis Asistanı

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. - Tufanbeyli

Gayrimenkul Ofisimizde Telefonlara bakıp ,ilanları giriş yapıp güncelleyebilecek ve epostaları takip edebilecek Kadın Ofis Asistanı Arıyoruz.

1 yıl önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler