Tufanbeyli Bahçe Mobilyaları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Bahçe Mobilyaları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

ACİL GEMİ ŞANTİYE BAY-BAYAN TEMİZLİK PERSONELİ / TUZLA POSTANE MH

VİZYON VİP - Tufanbeyli

Tuzla bölgesine bağlı; Postane mh gemi şantiye projemiz’de çalışacak, 24-43 arası, 08:00 -:17:00 haftaiçi 1 gün izin, 2500tl maaş+agi+projede yemek ile çalışcak deneyimli bay-bayan temizlik personeli aranıyor. İşin Tanımı: Geminin içi ve dış temizlik ve Gelen işcilerin kayıt tutulması ve takp edilmesi Şantiye hariç 1 Yıl Temizlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Otel-Hastane-Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Projemiz: beyazsaray otele yakın Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici: YASİN İrtibat: 05051825070

10 ay önce

Temizlik Görevlisi

Vahal Düğün Salonları Organizasyon Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Sağlamcılar Mobilya Gıda İnş San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Gıda alanında faaliyette bulunan firmamıza Yönetici Asistanı aramaktayız

11 ay önce

İdari İşler ve Muhasebe Elemanı

Hemen Geliriz Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Mersin Üniversitesi kampüs alanı içerisinde yer alan Teknopark idari binasındaki ofisimizde görevlendirilmek üzere İdari İşler ve Muhasebe Elemanı aramaktayız.

6 ay önce

Pazarlama Danışmanı

Nil Yapı Isıtma Yalıtım - Tufanbeyli

Nil Yapı İnşaat sektörü mantoloma alanında görevlendirilmek üzere Pazarlama Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Almanca Öğretmeni

Lisan Akademi Eğitim ve Dan Hiz Ltd Şti - Tufanbeyli

Genel Almanca ve Almanca sınavlarına yönelik eğitim verebilecek Almanca Öğretmenleri alınacaktır.

3 ay önce

Teknik Servis Elemanı

Buğlem Yeşil Su Arıtma Sistemleri Hiz San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Su arıtma servisinde çalışacak 25-30 yaşları arasında tercihen sektörde tecrübeli veya yetiştirilmek üzere bay teknik servis elemanı alınacaktır. Su arıtma cihazı kurulum, servis ve arızalarına müdahale edecek personel arayışımız mevcuttur. Maaş; Asgari ücret + yol + yemek şeklindedir.

4 ay önce

Kalite Kontrolcü (Giyim Üretimi)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Dikim ütü paket bilgisi olan Kalite Güvence Elemanları arıyoruz.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Depar Çocuk Gereçleri San Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okulların ilgili bölümlerinden mezun,Word, Excel, Office programlarını iyi derecede kullanabilen,İyi Derecede Bilgisayar Kullanabilen,E-fatura ve E-arşiv konularına hakim,Finansal raporlama yapabilen,İstanbul Hadımköy, Arnavutköy bölgelerinde ikamet eden,

9 ay önce

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu

Reos Tıbbi Cihazlar San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamız Kemalpaşada yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç için hemodiyaliz solüsyonları üretmekte ve yurt dışında biyomedikal sektörde projeler yapmaktadır. Firmanın kalite yönetim sistemini aktif olarak sürdürmek, Teknik dosya hazırlamak-güncellemek, firmayı her sene denetimlere hazırlamak üzere Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Tufanbeyli

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Elektronik kart üretimi, kablo gruplama ve elektromekanik montajı yapan firmaya kadın/erkek Eleman alımı yapılacaktır.

9 ay önce

MAKİNE MÜHENDİSİ

Osmanlı Mühendislik - Tufanbeyli

ISITMA SOĞUTMA SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTE OLAN FİRMAMIZA GİRESUN MERKEZ VE TRABZON AKÇAABAT TA AÇACAĞIMIZ ŞUBEMİZE DENEYİMLİ ELEMANLAR ALINACAKTIR. --------------MAKİNE MÜHENDİSİ--------- - DOĞALGAZ SEKTÖRÜNDE TECRÜBELİ -GASLİNE PROGRAMI KULLANABİLEN - OFFICE PROGRAMLARINA HAKİM OLMAK - EHLİYET SAHİBİ OLMAK - SATIŞ VE PAZARLAMADA TECRÜBELİ - KRİZ ANLARINI YÖNETEBİLME KABİLİYETİ - DİKSİYONUN DÜZGÜN OLMASI - İNSAN İLİŞKİLERİ KUVVETLİ - POZİTİF BAKIŞ AÇILI - SADIK TAKIM ARKADAŞLARI ARIYORUZ.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Tufanbeyli

Dış Ticaret sektöründe faaliyet göstermekte olduğumuz Beylikdüzü/Esenyurt`taki merkez ofisimize Muhasebe departmanında çalışacak Personel aramaktayız.Beylikdüzü civarında oturanlar tercihimiz olacaktır.Çalışma saatler : Hafta içi : 09.00 - 18.00 dir

10 ay önce

Mobilya Ustası

As-Genç Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

AS-GENÇ MOBİLYA bünyesinde çalıştırılmak üzere; Usta ve Kalfa arıyoruz.Maaş+Sgk+Yemek

11 ay önce

İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi

Estek Hijyenik Havalandırma San Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Kemalpaşa Armutlu bölgesinde, tasarım ve üretim atölyemizde çalışacak deneyimli İmalat Mühendisi/Üretim Mühendisi iş arkadaşları aramaktayız.

1 yıl önce

Beden Eğitimi Öğretmenliği

Özel Hadımköy Kariyerim Eğitim Hizmetleri - Tufanbeyli

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Beden Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır.

6 ay önce

Kodlama Öğretmeni

Algoritma Kodlama Okulu - Tufanbeyli

Algoritma Kodlama Okulu (Algorithmics), 8 ile 15 yaş arası çocuklara eğitim veren ve dünya genelinde 150.000’den fazla öğrencisi olan uluslararası kodlama okuludur. Derslerimizde hazırladığımız benzersiz metodoloji ile özel olarak geliştirdiğimiz online platform üzerinden çocuklara eğlenceli bir şekilde eğitim vererek, bilişim teknolojileri dünyasına ilk adımlarını atmalarına yardımcı oluyoruz. Algorithmics Okulları, Avustralya’dan Avrupa’ya 20’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Algoritma Kodlama Okulu’nun tüm takım arkadaşları özgündür, ancak öğrencilerimizi ve ebeveynlerini daha mutlu etme arzusu bizleri birleştiriyor. Bu arzuyu bizimle birlikte paylaşacak ve hizmetimizi daha da iyileştirmemize destek olacak takım arkadaşları arıyoruz. İş tanımı: - Algoritma Kodlama Okulu’nun metodolojisi ve eğitim materyalleri ile çocuklara kodlama eğitimini verecek, - Öğrencilerle kuvvetli iletişim kurabilecek ve öğrenciler arasında takım çalışması atmosferini yaratabilecek, - Eğitim sürecinin kalitesini takip edebilecek, - Çocuklara ve velilere eğitim konusunda destek verip, geri bildirim sağlayabilecek, - Kurumumuzun ilkeleri ve kurallarına uygun olarak, çocuklar ve veliler ile ortaya çıkabilecek sorunları önleyebilecek ve çözebilecek. Adaylarda aranan özellikler: - Çocuklarla kuvvetli iletişim kurabilmek, - Öğretmenlik, iktisat, matematik, fizik, bilişim teknolojileri, yazılım vb. mühendislik bölümünün öğrencisi ya da mezunu olmak, - Çocuklar için programlama eğitimini basit, keyifli ve eğlenceli hale getirmeye hazır olmak, - Çocuklarla iletişim konusunda deneyimli olmak (örneğin, özel ders, koçluk, danışmanlık, gruplarda eğitim deneyimi). Kurumumuzun sağlayacağı avantajlar: - Kurum tarafından karşılanacak eğitim, - Esnek çalışma saatleri ve çalışma yeri - Motivasyonu yüksek ve işinde uzman ekip ile çalışma fırsatı. Özgeçmişinizle birlikte göndereceğiniz ön yazıda Algoritma Kodlama Okulu’nda neden çalışmak istediğinizi anlatmanızı rica ederiz.

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Newyork Güzellik Merkezi - Tufanbeyli

İstanbul Esenyurtda güzellik merkezinde görevlendirilmek üzere Satış Temsilcisi aramaktayız.

2 ay önce

Mağaza Sorumlusu/Şefi

Ades Butik - Tufanbeyli

Bornova Büyükpark’ta bulunan Ades Butik bünyesinde çalışacak “Mağaza sorumlusu ve satış temsilcisi aramaktayız.”

10 ay önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler