Tufanbeyli Pazarlama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tufanbeyli Pazarlama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Kuru meyve üretimi yapan işletmemizde tam zamanlı çalışacak , ehliyetli , mevcut makine bakım onarım yapacak , elektrik genel arıza ve tesisattan anlayan , kaynak ve su tesisatı konularında bilgili , gerektiğinde satın almada da rol alabilecek deneyimli eleman aranmaktadır.

7 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Evform Elektronik Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Çağrı merkezimize gelen/giden çağrıların standartlara uygun cevaplanması; doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetinin sağlanması sağlayacak “Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Dizayn Makina Vida San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Dizayn Makina Vida ve Kovan İmalatında muhasebe departmanında görev yapacak Muhasebe Elemanı ekip arkadaşı aranmaktadır

1 yıl önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Navona Otel - Tufanbeyli

Satış Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Satış Temsilcisi

Doyosoft - Tufanbeyli

Teknokentte geliştirilen bir spor teknolojisi ürününün spor ve fitness salonu gibi yerlerde tanıtımını, pazarlamasını ve satışını yapabilecek takım arkadaşları aramaktayız. Çalışma saatleri esnektir. Başvurunuz hemen değerlendirilerek olumlu olması durumunda mülakata çağrılacaksınız.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Yavuz Raf San ve Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Şirketimiz bünyesinde Ön Muhasebe departmanında Mikro bilen ve sekreterlik görevini yürütebilecek kadın çalışma arkadaşı alınacaktır.SANCAKTEPE civarında oturma şartımız vardır.

5 ay önce

Proje Müdürü

Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği - Tufanbeyli

Yerel Kalkınma Stratejilerinin Uygulanması-LEADER Yaklaşımı IPARD Programında yer alan tedbirlerden birisidir. Bu yaklaşım, kırsal sorunlar için yenilikçi çözümler üretilmesini teşvik etmekte ve yerel toplulukların ihtiyaçlarını karşılamak için önemli bir görev üstlenmektedir. Aynı zamanda yerel aktörlerin kendi bölgelerinde uygulanacak projeler ve gerçekleştirilecek strateji ile ilgili olarak karar alma süreçlerine katılmaları anlamına gelmektedir.Bu bağlamda; 2019 yılında kurulan Devrekani Yerel Eylem Grubu Derneği (DYEG), Yerel Kalkınma Stratejisinin (YKS) hazırlanması için bir araya gelen ve kırsal alanda yaşayan paydaşlardan oluşan dernek statüsünü taşıyan bir gruptur. LEADER Yaklaşımı tedbirine yönelik 7. Çağrı ilanı kapsamında derneğimizin Yerel Kalkınma Stratejisi (YKS) onaylanmış ve destek almaya hak kazanmıştır.DYEG; 2020-2023 yılları için paydaşları ile beraber hareket ederek bölgenin çevresel, kültürel ve sosyal yaşamına değer kazandırarak bölge nüfusunun ekonomik açıdan iyileştirilmesi için çalışmalar yapacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır.Devrekani Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan bir adet YEG Müdürü, 1 adet Yerel Kalkınma Stratejisi uzmanı alacaktır. YEG Müdürü/YKS Uzmanı İşe Alım İşlemleri Rehberi ve eklerinde belirtilen uygunluk kriterlerine sahip tüm adaylar mülakata davet edilecektir.İş yeri Bilgileri;Devrekani Yerel Eylem Grubu DerneğiDevrekani / KASTAMONU

5 ay önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Yeni Diş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ltd Şti - Tufanbeyli

Kliniğimize Diş Hekimi Yardımcısı aramaktayız.

7 ay önce

Satış Elemanı

Vera Tanıtım - Tufanbeyli

Çalışanların ağırlıklı olarak öğrenci olduğu şirketimiz bünyesinde her 10 güne karşılık 600TL ÜCRET + YEMEK + YOL ile çalışacak bay-bayan öğrenci arkadaşlarımızı arıyoruz!Çalışma saatleri: Hafta İçi: 15.00 - 19.30Hafta Sonu: 11.00 - 19.30 İstediğiniz günlerde çalışma imkanı - Tam zamanlı, Yarı zamanlı, Günlük

10 ay önce

Ustabaşı/Postabaşı/Formen/Atölye Sorumlusu

Nurer Makina San.Tic.Ltd.Şti. - Tufanbeyli

CNC ve torna makinelerinde uzman, kalite kontrolden anlayan atölye içinde plan projeyi takip edecek, insancıl, pratik çözümler üreten, ekip çalışmasına yatkın, üretim kapasitesini arttıracak personel arıyoruz.

5 ay önce

Garson

Yaprak Döner ve Kebap Salonu - Tufanbeyli

Döner ve Kebap salonunda çalışacak Garson aranıyor.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Uyarlar Çimento Tic ve San Ltd Şti - Tufanbeyli

En az 2 yıl deneyimli e-faturayı bilen word ve excel programlarına hakim deneyimli ön muhasebe uzmanı alınacaktır.

1 ay önce

Satış Uzmanı

Net Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Tufanbeyli

Acentesi olduğumuz Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. nin hayat ve sağlık sigortası ürünlerinin pazarlama ve satışından sorumlu olunarak, referanslı ve referanssız satış yapmaya uygun adaylar aramaktayız. Esnek çalışma modeli ile fark yaratan iş modelimiz ile hayatınıza istediğiniz gibi yön verebilirsiniz.

7 ay önce

Matematik Öğretmeni

Özel Gaziantep Dünya KPSS Eğitim Hizm Ltd Şti - Tufanbeyli

Eğitim kurumumuza alanına hakim Matematik Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Ofis Sekreteri

Eyeturk Yatırım Danışmanlığı Gayrimenkul Ltd Şti - Tufanbeyli

Bağcılar Batışehir sitesinde Eyeturk Yatırım Ofisi’mize; diskiyonu düzgün, giyimine özen gösteren, özgüveni olan, İngilizce bilen, bilgisayar kullanmaya bilen (Word,Excel) bayan sekreter aranmaktadır.MAAŞ + PRİM + SGKİş Tanımı:Gelen müşteriyi karşılama,Gelen müşteri kayıtlarının oluşumu ve takibi,Gelen telefonları karşılama,Gelen, giden evrakları düzenleyecek ve takip edecek,Misafire çay-kahve servisinin yapılması

2 ay önce

Laminasyon Makinesi Operatörü

Akserbant Uya Sanayi ve Ticaret - Tufanbeyli

Firmamızda çalışmak üzere Akrilik Laminasyon Sürüm Makinesi Ustası ve Operatörü aramaktayız.

7 ay önce

Engelli Personel

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Tufanbeyli

Muhasebe departmanında görevlendirilmek üzere genç Engelli Personel alınacaktır.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Turbüs Ulaşım Hizmetleri Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Servis Garsonu

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Assos Çanakkalede bulunan butik işletmeye alacart serviste deneyimli Garson alınacaktır. Lojman imkanı vardır.

6 ay önce

Reach Truck Operatörü

Doğruer Lojistik ve Uluslararası Nakliyat Dış Tic Ltd Şti - Tufanbeyli

Firmamızda çalışmak üzere Reach Truck Operatörü aranıyor.Servis güzergahında olması dahilinde ulaşım imkanı sunuluyor.Kartal- Pendik- Tuzla- Sultanbeyli- Samandıra- Şekerpınar- Kavakpınar- Aydınlı- Pendik- Yenişehir- Harmandere- İçerenköy- Ataşehir- Acarkent.

5 ay önce

Tufanbeyli Geneli Sektörler