Trabzon İş İlanları, Trabzon'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Trabzon İş İlanları


E-Ticaret Uzmanı

Talya Group - Trabzon

Firmamızda görevlendirilmek üzere E-Ticaret Uzmanı aramaktayız.

1 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

İpek Plast Ambalaj ve Plastik San Tic Ltd Şti - Trabzon

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Kuaför

Nuse Güzellik ve Kuaför Salonu - Trabzon

Firmamızda görevlendirilecek Kuaför aramaktayız.

1 ay önce

Bellboy

Ersen Otelcilik Turizm Dan Hiz ve İnş ve Tic A.Ş. - Trabzon

Firmamızda görevlendirilmek üzere Bellboy aramaktayız.

1 ay önce

Börek Ustası

Fethiye Sahil Gıda Unlu Mamüller Ltd Şti - Trabzon

Fethiye merkezde bulunan işletmemize Börekçi Ustası alınacaktır.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Polde Plastik San Tic A.Ş. - Trabzon

Üretim fabrikamızda çalışmak üzere micro programını daha önce kullanmış, en az 2 yıl alanında tecrübeli genel muhasebeye hakim Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 ay önce

Ofis Elemanı

Yükseliş Asansör Isı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Trabzon

Office programlarını bilen , netsis ve ön muhasebe bilen , planlama konusunda kendine güvenen lise ve üniversite mezunu Ofis Elemanı alınacaktır.

1 ay önce

Satış Destek Elemanı (Mörş)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Trabzon

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, bay/bayan Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmakÜrün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamakÖncelikli bölgemiz İSTANBUL olup tüm Türkiye genelinde başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Oto yıkama elamanı

SBR oto kuaför - Trabzon

Daha önce oto yıkamada çalışmış işi iyi bilen tecrübeli Titiz ve sorumluluk sahibi personel alınacaktır Lütfen yorum ve msj yazmayın detaylar için arayın 0546 6161 931 Kaan Çukurçayır Boztepe dolmuş durağı karşısı SBR oto kuaför

2 ay önce

Trabzon İşkur İş İlanları

Trabzon, gerek nüfus; gerekse gelişmişlik açısından ülkemizin en özel kentlerinden biri olarak bilinmektedir. Tarım, sanayi ve hayvancılığın ön planda olduğu Trabzon’da yeni istihdam alanları yaratılmakta, özellikle genç nüfusun bu alanlarda istihdam edilmesine özen gösterilmektedir.
Trabzon Açık İş İlanları
Trabzon ve diğer Karadeniz illerinden Trabzon iş ilanlarına olan ilginin günden güne arttığı da görülmekte; buna bağlı olarak yeni yatırımlara uygun zemin oluşmaktadır. Siz de Trabzon’da çalışmak ve kariyerinize burada devam etmek istiyorsanız Trabzon iş ilanlarını inceleyebilir, en uygun iş seçenekleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz.

AKS Grup, Kalyoncu Nakliyat Turizm, Albayrak Turizm Seyahat İnşaat Ticaret A.Ş, Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş ve Cengiz İnşaat, Trabzon’un en büyük firmaları olarak dikkat çekmeyi başarıyor. Bu şirketlerin açmış oldukları iş ilanlarına da Trabzon iş ilanları platformundan erişebilirsiniz.

Trabzon Geneli Sektörler