Torbalı İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Torbalı İş İlanları


Pazarlama Elemanı

Şale Prodüksiyon - Torbalı

Firmamız Prodüksiyon Hizmeti Vermektedir. Kullandığımız Ekipmanları Tanıtacak Müşteri Portföyü Oluşturacak Çalışma Arkadaşları Arıyoruz.*****İnsan İlişkilerim Çok İyidir,Benden De Güler Yüzlüsü Yok,Müşterileri İkna Etmek Benim İşim Diyorsanız Ekip Arkadaşımız Olarak Sizleri Bekliyoruz…

2 hafta önce

Resepsiyonist

Laledan Konağı Butik Otel - Torbalı

Çeşme Marina’da ki 8 odalı butik otelimiz için deneyimli “Resepsiyon Görevlisi” alınacaktır.

2 hafta önce

Aşçı

Sarı Köşk Restaurant - Rize - Torbalı

Bizimle beraber çalışacak ”Aşçı” takım arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Gürsel Grup Otomotiv İnş Elk San ve Tic Ltd Şti - Torbalı

Ön Muhasebe bilgisi olan tecrübeli Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 hafta önce

Kasiyer

Zirve Beyaz Eşya Pazarlama San ve Tic Ltd Şti - Torbalı

Perakende satışı yapan firmamızda müşteri takibi yapabilecek Kasiyer alımı yapılacaktır.

2 hafta önce

Muhasebe Müdürü

Oto Marmara Otomotiv San Tic Ltd Şti - Torbalı

Otomotiv yedek parça sektöründe toptan ve perakende yedek parça ticareti yapıyoruz.Firmamız e-faturadır. Nokta yazılım kullanıyoruz. Tüm muhasebe işlerimizi yönetebilecek çalışkan işine saygılı arkadaşlarla birlikte çalışmak istiyoruz.

2 hafta önce

Satış Danışmanı

Arlin Tekstil ve Giyim San Tic Ltd Şti - Torbalı

Bay / Bayan giyim satış hizmeti veren şirketimizin, İzmir Torbalı ve Manisa Mağazalarımızda çalışacak; genç, dinamik, müşteri odaklı Satış Danışmanı arıyoruz.Tüm satış sürecinde aktif olarak rol alarak,Müşterisine ürün hakkında bilgi verecek,Müşteri ihtiyaçlarına göre alternatif ürünler sunacak, eksik ürünlerini takip edecek,Mağaza içi ve depo düzenini sağlamak,Mağaza Müdür ve Mağaza Müdür yardımcısına bağlı olarak görev yapacaktır.

2 hafta önce

Bakım Onarım Teknikeri

Batı Isıl İşlem San ve Tic A.Ş. - Torbalı

Isıl işlem sektöründe faaliyet gösteren firmamızda çalışmak üzere Bakım Onarım Teknikeri aranmaktadır. İş Tanımı:Üretim tesislerinde ortaya çıkan elektromekanik arızaların tespit edilmesi, giderilmesi ve bakım işlerinin yapılması,Makine Montaj işlerinin yapılması,Düzeltici ve önleyici faaliyetlerin gerçekleştirilmesi,Planlı bakım uygulamalarında görev alınması,

2 ay önce

Rezervasyon Elemanı

Osool Turkey Turizm Ltd Şti - Torbalı

Ortadoğu pazarında faaliyetini sürdüren seyahat acentamızın ıncomıng departmanı için Rezervasyon Elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Komi (Garson Yardımcısı)

Dilruba Turizm İşletmeciliği Ltd Şti - Torbalı

Dilruba Restoran bünyesinde çalışacak Komi ekip arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Teknik Personel

Teknika End Mutfak Cih İnş San ve Tic Ltd Şti - Torbalı

Endüstriyel mutfak ekipmanları yetkili servisi hizmeti için Teknik Servis Personeli aramaktayız.İstanbul Avrupa yakasının en büyük yetkili servis ağı hizmeti sunuyoruz.Güçlü ve büyük ekibimize işini seven deneyimli/deneyimsiz teknik personel alımı yapılacak.

2 ay önce

Otomotiv Yedek Parça Danışmanı

Doğan Otomotiv Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Torbalı

Servise gelen araçların yedek parça ile ilgili sorunlarını tespit ederek, yedek parça satışlarını gerçekleştirecek, yedek parça stok, sipariş, sevk sürecinde aktif görev alacak Otomotiv Yedek Parça Danışmanı arıyoruz.

2 ay önce

Seyahat Acentası Satış Görevlisi

Ege Turizmcilik Sağlık Yatırım Hizmetleri Ltd Şti - Torbalı

Yurt içi yurt dışı oteller, turlar, günübirlik turlar , uçak bileti satışı, vize başvurusu düzenleme ile ilgili pazarlama ,operasyon ve organizasyon departmanımız da çalıştırmak üzere; Erasta Avm tatil.com Mağazasında Çalışmak üzere Seyahat Acentası Satış Görevlisi arıyoruz.

2 ay önce

Masaj Terapisti

Arma Spa ve Terapi Merkezi - Torbalı

Burdurda bulunan SPA merkezinize tecrübeli yada yetiştirilmek üzere bayan Masaj Terapisti çalışma arkadaşları aranmaktadır. Lojman + sgk + yemek

2 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Ayrancılar Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Torbalı

Uzman öğretici kursuna görevlendirilmek üzere Okul Öncesi Öğretmeni sınıf öğretmeni

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yurttaş Yapı - Torbalı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Torbalı İşkur İş ilanları

Torbalı iş ilanları Nitelikli ve kalifiyeli eleman alımlarında çok da gerekli olmadan birçok standart nitelik ve özelliklerde de eleman ihtiyaçlarına yönelik olarak başlatılan ve bu süreçlerde de insanlar için ön görülen büyük iş sahalarında çalışıma kaplamında artık siz de bulunarak bu çerçevede büyük destekler elde edersiniz. İş sahalarında çalışma eylemlerinde bulunmak için ve iş sahibi olmak için Torbalı civarında bulunan ve yaşayan insanlar için ön görülen bu destken ve iş fırsatlarını da elde etmek için her türlü iş çeşitliliği anlamında desteklerden yarar elde edersiniz. Günümüzde de bu ölçüde detaylı olarak içeriklere erişme durumu anlamında size sunulan tüm bu iş olanakları ile sizler için elde edeceğiniz bu sistem üzerinden tüm detaylı içerikler mevcut durumdadır.
Torbalı Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
19 Mayıs, 29 Ekim, Ahmetli, Alpkent, Arslanlar, Atalan, Atatürk, Bahçelievler, Bozköy, Bülbüldere, Cumhuriyet, Çakırbeyli, Çamlıca, Çapak, Çaybaşı, Dağkızılca, Dağteke, Demirci, Düverlik, Eğerci, Ertuğrul, Fevzi Çakmak, Gazi Mustafa Kemal, Gazi Paşa, Göllüce, Helvacı, İnönü, İsmetpaşa, İstiklal, Kaplancık, Karakızlar, Karakuyu, Karaot, Karşıyaka, Kazım Karabekir, Kırbaş, Korucuk, Kuşçuburun, Muratbey, Mustafa Kemal Atatürk, Mustafa Kemal Paşa, Naime, Ormanköy, Ortaköy, Özbey, Pamukyazı, Sağlık, Saipler, Şehitler, Taşkesik, Tepeköy, Torbalı, Tulum, Türkmenköy, Yedi Eylül, Yemişlik, Yeni, Yeniköy, Yeşilköy, Yoğurtçular
Torbalı İşkur İletişim Adresi
Tepeköy Mahallesi Erdinç Tekirli Cad.No:21, 35750, Torbalı / İZMİR
Torbalı İşkur Telefon Numaraları
Tel:(232) 856 16 20 , Fax:(232) 855 64 07 , E-mail:torbali@iskur.gov.tr

İzmir Geneli Sektörler