Tokat İş İlanları, Tokat'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Tokat İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Akasya Ahşap Ambalaj Ve Orman Ürünleri - Tokat

Tokat / Turhal OSB Kontrplak Fabrikamızda Muhasebe departmanında görev alacak Muhasebe/Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır; * En az lise mezunu, * Bilgisayar kullanma konusunda iyi, * Office Programlarını iyi düzeyde kullanabilen, * Muhasebe programı konusunda tecrübeli, * Mesleki bilgi, becerisi yüksek ve gelişime açık, * Diksiyonu düzgün, telefon görüşmeleri konusunda sıkıntı yaşamayacak, * Servis ve Tüm sosyal haklar mevcuttur.

2 ay önce

Tokat İşkur İş İlanları

Tokat, istihdam açısından en düzenli kentlerimizden biri olarak dikkat çekiyor. Tokat’ta yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu, geçimini tarım, hayvancılık ve ticaret üzerinden sağlamakta. Bu da bu alanda kurulan fabrika ve firmaların Tokat iş ilanları arasında daha aktif olmasını beraberinde getirmektedir.
Tokat Açık İş İlanları
Tokat iş ilanları, özellikle gıda, tekstil ve tüketim malları sektörlerinde isim yapmış firmaların ağırlıkta olduğu bir platforma dönüşmüştür. Türkiye çapında ün yapmış markalara ev sahipliği yapan Tokat, gelişimini bu şekilde sürdürmektedir.

Dimes Meyve Suyu Fabrikası, Olca Salça Fabrikası, Samaş Bentonit Fabrikası, Turhal Şeker Fabrikası ve Eser Salça Fabrikası, ilanlarına en sık rastlanan fabrika ve şirketler arasında yer edinmektedir. Tokat iş ilanlarına göz attığınızda siz de bu isimlerin ağırlıkta olduğunu göreceksiniz. Tokat merkez ve ilçelerinde hizmet veren küçük ve orta ölçekli işletmeler de kurumsallaşma adına eleman ihtiyaçlarını Tokat iş ilanlarına gelecek başvurulardan karşılamaktadırlar.

Tokat Geneli Sektörler