Tokat İş İlanları, Tokat'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Tokat İş İlanları


Sekreter

Ezgil Güvenlik Teknolojileri Ltd Şti - Tokat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

1 hafta önce

Sistem Destek Uzmanı

Bugbil Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri San Tic Ltd Şti - Tokat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sistem Destek Uzmanı aramaktayız.Sözleşmeli müşterilerimize bilgisayar, sunucu, yedekleme ve ağ sistemleri alanında, yerinde veya uzaktan destek vermek.Saha kurulumları, konfigürasyon, analiz, arıza bulma ve teknik destek.Sadece online başvuru kabul edilecektir

1 hafta önce

Modelist Yardımcısı(Tekstil)

Liberti İplik Giyim Tekstil San Tic Ltd Şti - Tokat

Firmamızda görevlendirilmek üzere Modelist Yardımcısı aranmaktadır.

1 hafta önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Skynet Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri - Tokat

Güvenlik Kamera Montajında Çalışacak Alarm Ve Yangın Algılama Sistemi Kurulumlarından Anlayan Tecrübeli aktif araç kullanabilen personel alınacaktır.

1 hafta önce

Grafiker

Yunus Copy Dijital Kopyalama - Tokat

Grafiker çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Anketör

Teori Araştırma - Tokat

Yürütmekte olduğumuz kamu kurumu projesinde hane araştırma görevlileridaha önceden belirlenmiş adreslerde, bahsi geçen kamu kuruluşunun izni dahilinde yaşayan görüşmeciler ile yüz yüze anket yapmaya dayalı çalışmamız kapsamında vazifelendirilecek arkadaşlar aramaktayız.

1 hafta önce

Tokat İşkur İş İlanları

Tokat, istihdam açısından en düzenli kentlerimizden biri olarak dikkat çekiyor. Tokat’ta yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu, geçimini tarım, hayvancılık ve ticaret üzerinden sağlamakta. Bu da bu alanda kurulan fabrika ve firmaların Tokat iş ilanları arasında daha aktif olmasını beraberinde getirmektedir.
Tokat Açık İş İlanları
Tokat iş ilanları, özellikle gıda, tekstil ve tüketim malları sektörlerinde isim yapmış firmaların ağırlıkta olduğu bir platforma dönüşmüştür. Türkiye çapında ün yapmış markalara ev sahipliği yapan Tokat, gelişimini bu şekilde sürdürmektedir.

Dimes Meyve Suyu Fabrikası, Olca Salça Fabrikası, Samaş Bentonit Fabrikası, Turhal Şeker Fabrikası ve Eser Salça Fabrikası, ilanlarına en sık rastlanan fabrika ve şirketler arasında yer edinmektedir. Tokat iş ilanlarına göz attığınızda siz de bu isimlerin ağırlıkta olduğunu göreceksiniz. Tokat merkez ve ilçelerinde hizmet veren küçük ve orta ölçekli işletmeler de kurumsallaşma adına eleman ihtiyaçlarını Tokat iş ilanlarına gelecek başvurulardan karşılamaktadırlar.

Tokat Geneli Sektörler