Tokat İş İlanları, Tokat'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Tokat İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Sorumlusu

Marmara Palece Hotel - Tokat

Yenikapı Marmaraya yakın Marmara Palece Hotelimize Ön Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

1 ay önce

Long Term Sudanese Intern

Yoozoo Games Turkey - Tokat

Uzun Dönem Sudanlı Stajyer (Istanbul)İstanbul’da bulunan ofisimize enerjik, sorumluluk duygusu yüksek ve oyun dünyasına meraklı bir stajyer arkadaş arıyoruz! Staj döneminiz boyunca şirketin temel yapı ve fonksiyonlarını tecrübe etmenin yanısıra oyun sektörüyle ilgili de tüm temel bilgileri öğrenme şansınız olacak. Oyun geliştirme ve yayınlamayla ilgili temel prensipleri öğreneceğiniz bu süreçte proje ekiplerinde aktif bir rol üstlenecek ve farklı içerikler üreteceksiniz.Temel olarak içerik üretimine odaklı çalışacağınız bu pozisyonda oyunlarımızın yerelleştirilmesine, Orta Doğu ve özellikle Sudan bölgesindeki oyuncularımızın ilgilisini çekebilecek içeriklerin hikayeleştirilmesi ve oyunlaştırılmasına yardımcı olacaksınız. Yerel içerikleri ve hikayeleri oyunlarımızda en iyi şekilde yansıtabilmek için geliştirme ekibimize yardımcı olacak ve kendi kültürünüzün topluluk içerisindeki elçiliğini üstleneceksiniz.Long Term Sudanese Intern (Istanbul)We are seeking an energetic, responsible intern to join our company in Istanbul, Turkey. In this position, you will be expected to learn the ins-and-outs of our daily routines and basics of the gaming industry. You will focus on learning how game development and publish process rolls out and you’ll contribute to real projects in certain aspects.You will work within the storytelling teams to localize our games and create engaging stories for Middle East and especially Sudanese players. In this role, you’ll act as an ambassador of your own culture and help our development teams to build unique and localized experience for our players.

1 ay önce

Oto Kuaför Elemanı

Vakıftur Turizm San ve Tic Ltd Şti - Tokat

Oto Yıkama İşletmemizde İstihdam ettirilmek üzere Oto Yıkama Görevlisi ve Detaylı Kuaför Boya koruma Ustaları alınacaktır.

1 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Tokat

Firmamıza Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Windows tabanlı sunucuların kurulum, yönetim ve denetimini yapmakSunucuların ve veritabanlarının düzenli yedeklerinin alınması, alınan yedeklerin kontrolünü yapmak, sunucuların performans ölçümlerini ve bakımını yapmak, sunucuların güvenliğini sağlamak,ERP ve otomasyon sistemlerinde entegrasyon yapmak ve geliştirmeye yardımcı olmak,Microsoft Windows kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Linux kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Raporlamalar ve uyarlama projeleri için SQL sorguları yazmak,Departman envanterlerinin takip etmek ve düzenli aralıklarla kontrollerini yapmak,Sistem arızalarının tanımlanması, girdi ve çıktıların bütünlüğünü ve doğruluğunu koruyacak biçimde düzeltici işlemleri yapmak,Yayınlanan internet sitelerinin ve alan adlarını (DNS) yönetmek,Kullanıcılara BT desteği sağlamak, PC donanım ve çevre birimlerinde oluşan arızalara müdahale etmek,Gerekli donanım ve yazılım altyapısını oluşturmak, aktif cihazların yazılımlarını güncellemek,İnternet kullanım trafiğini sürekli izlemek ve gerekli müdahaleleri yapmak,Sorumluluğundaki cihazların periyodik bakım, kontrol, yenileme planlarını hazırlamak,Sistem odasının rutin kontrolleri yapmak.

2 ay önce

Barista

Emre Kumaş Ulaşım Hizmetleri - Tokat

Kafemizde çalışacak, deneyimli Barista çalışma arkadaşları arıyoruz

5 ay önce

Psikolog

Detay Psikoteknik - Tokat

Firmamızda bizimle çalışacak Psikolog aramaktayız.ALG sertifikası bulunan psikolog iş arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Tokat

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan otelimize Bay ve Bayan Resepsiyon Görevlisi takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var. İş Tanımı-Spa alanına gelen misafirleri karşılamak ve tesis hakkında bilgi vermek,-Gelen telefonları cevaplayıp, randevu trafiğini yönlendirecek,-Resepsiyonda yürütülen tüm işlemleri ve genel idari görevleri otel tarafından öngörülen standartlar gereğince etkili bir şekilde yerine getirmek ve kontrol etmek,

5 ay önce

Ofis Elemanı

Tamara Gayrimenkul Teks Tur İth İhr ve Tic Ltd Şti - Tokat

İstanbul Esenyurt da bulunan şirketimizde yatılı olarak istihdam edilecek çalışma arkadaşları arıyoruz. İlanımız İstanbul dışı başvurulara açıktır. Ücretlendirme yüz yüze görüşülecektir.

5 ay önce

Şoför

Nas Rulman Teknik Hırdavat San ve Tic Ltd Şti - Tokat

Şoför iş arkadaşları aranıyor.

5 ay önce

Temizlik Personeli

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Tokat

Firmamızda ofis içi servis ve temizlikte çalışacak Temizlik Personeli aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Elemanı

Ahmetoğlu Kağıt San Tic A.Ş. - Tokat

Ambalaj , kağıt , plastik ve Temizlik ; grubu ürünlerin satışını yapabilecek Satış Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Şoför

Güneş Turizm - Tokat

Kendi binek aracı ile çalışacak bay Şoförler ; il ve ilçeler arası hızla büyüyen güneş turizm sektöründe lider öncü konumda bulunan firmamıza katılmak ister misiniz ???*Yoğun operasyon sürecini layığıyla yapabilmesi adına çalışma ortamında temposunu kaybetmeyecek motive ve seyahat konaklama engeli bulunmayacak.*Sorumluluk alanındaki operasyonların takibi ve kontrolünü aksatmadan zamanında müşteri beklentilerini sağlayabilecek,En önemlisi zayıf ve güçlü yanlarını bilen kendiyle barışık bay çalışma arkadaşları aramaktayız,*Güvenilir ve istikrarlı tecrübe sahibi yönetim gücü kuvvetli kendine bağlı işi eksiksiz yerine getirebilecek*Firma profiline uygun müşteri portföyünün oluşturulması konusunda yeteneği olan yeri geldiğinde insiyatifini kullanabilecek kendini geliştirmeye istekli iş disiplinin nasıl olması gerektiğinin bilincinde olan,*Gece ve gündüz kadromuzda ; hafta içi hafta sonu tam zamanlı yarı zamanlı part tıme full time ek iş arayan esnek ve vardiyalı sistemimizde aktif çalışacak saha çalışmasına yatkın tercihen tecrübeli kendi aracı ile şehir içi şehir dışı trafiğine hakim,*2005 model ve üzeri binek (4+1 5+1 6+1 7+1) araçlarınıza;Tercih edilen yaş aralığımız 24 ile 60 yaş arası,Telefonda yoğunluğumuzdan ve başvuru taleplerinizden dolayı sizlerde bizi ziyaret edebilirsiniz,İstenilen kriterlerimize uygun görülen adaylar inceleme ve referansları konusunda başarılı adaylar işe alınacaktır ??İl dışından gelenler için konaklama yerimiz mevcuttur.

4 ay önce

Elektrik Elektronik Mühendisi

Defer İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tokat

Şantiyemizde çalışacak Elektrik Elektronik Mühendisi çalışma arkadaşı aramaktayız.

4 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

Üçel Paslanmaz Çelik İç ve Dış Tic Ltd Şti - Tokat

PASLANMAZ ÇELİK ürünleri ihracatında hızla yükselen ve müşteri ağını genişletmek isteyen şirketimizin BAYRAMPAŞA daki DIŞ TİCARET departmanına yeni takım arkadaşları arıyoruz. Dünyadaki bütün ülkeler ile temas halinde olduğumuzdan dolayı tüm diller ile ilgiliyiz.

2 hafta önce

İthalat-İhracat Müşteri Temsilcisi

Aker Gümrük Müşavirliği Ltd Şti - Tokat

Firmamız merkez ofisinde görevlendirilmek üzere İthalat İhracat Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

5 ay önce

Müşteri İlişkileri Uzmanı

Abat Bilgi Teknolojileri A.Ş. - Tokat

Abat Bilgi Teknolojileri, gelişen teknoloji ve yenilik çağında yazılım geliştirme ve markanızı değerli kılma görevini üstlenir.Kaliteli müşteri iletişimi, profesyonel pazarlama stratejileri ve farkınızı ortaya koyan dijital tasarımlarıyla müşteriyi ileri düzeyde memnun kılma ve en önemlisi farklı fikir ve hayallerinizi gerçekleştirme misyonuna sahiptir.Pozitif ve güler yüzlü yaklaşım ile mükemmel müşteri hizmeti sunmaya odaklanacak, müşteri memnuniyetini birinci planda tutarak müşteri ilişkileri faaliyetlerini belirlenen süreçler çerçevesinde eksiksiz ve zamanında yerine getirecek Müşteri İlişkileri Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Polde Plastik San Tic A.Ş. - Tokat

Üretim fabrikamızda çalışmak üzere micro programını daha önce kullanmış, en az 2 yıl alanında tecrübeli genel muhasebeye hakim Muhasebe Personeli aramaktayız.

4 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Gelişimtav Tavukçuluk Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Tokat

Tavukçuluk ekipmanları sektörüne faaliyet gösteren şirketimiz için; çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Tüm sosyal haklar mevcut olup, ücretlendirme politikamız asgari ücret şeklindedir.Başvuru yapacak arkadaşlar bu kriterleri göz önüne alarak başvuruda bulunsun lütfen.Not: Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır, ***Lütfen telefon ile iletişim kurmayınız.

1 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Happy Moon's Panorama Avm - Tokat

Kasımpaşada bulunan firmamıza görevlendirilmek üzere Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Euromod İnşaat ve Mobilya Tic Ltd Şti - Tokat

Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebeci-Sekreter aramaktayız.

3 hafta önce

Tokat İşkur İş İlanları

Tokat, istihdam açısından en düzenli kentlerimizden biri olarak dikkat çekiyor. Tokat’ta yaşayan halkın büyük bir çoğunluğu, geçimini tarım, hayvancılık ve ticaret üzerinden sağlamakta. Bu da bu alanda kurulan fabrika ve firmaların Tokat iş ilanları arasında daha aktif olmasını beraberinde getirmektedir.
Tokat Açık İş İlanları
Tokat iş ilanları, özellikle gıda, tekstil ve tüketim malları sektörlerinde isim yapmış firmaların ağırlıkta olduğu bir platforma dönüşmüştür. Türkiye çapında ün yapmış markalara ev sahipliği yapan Tokat, gelişimini bu şekilde sürdürmektedir.

Dimes Meyve Suyu Fabrikası, Olca Salça Fabrikası, Samaş Bentonit Fabrikası, Turhal Şeker Fabrikası ve Eser Salça Fabrikası, ilanlarına en sık rastlanan fabrika ve şirketler arasında yer edinmektedir. Tokat iş ilanlarına göz attığınızda siz de bu isimlerin ağırlıkta olduğunu göreceksiniz. Tokat merkez ve ilçelerinde hizmet veren küçük ve orta ölçekli işletmeler de kurumsallaşma adına eleman ihtiyaçlarını Tokat iş ilanlarına gelecek başvurulardan karşılamaktadırlar.

Tokat Geneli Sektörler