Termal İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Termal İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı

Huzur Güvenlik Sistemleri - Termal

Satışına gerçeklestirdiğimiz ürünlerin montajı ve arızalarında görev alacak Güvenlik Sistemleri Montaj ve Bakım Onarımcısı arıyoruz.

9 ay önce

Elektrik Teknik Ressamı

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Termal

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak tecrübeli Elektrik Teknik Ressamları aranmaktadır.

1 yıl önce

Muhasebe ve Finans Sorumlusu

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Termal

Sancaktepe lokasyonunda bulunan firmamızda görevlendirmek üzere Finans ve Muhasebe Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Ender Otomobil Motorlu Taşıtlar San ve Tic A.Ş. - Termal

Şirketimiz İzmit sanayi sitesi içerisinde bulunmaktadır. Otomotiv, motosiklet ve ağır vasıta olarak 3 ayrı sektörde hizmet vermekteyiz.Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 yıl önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Termal

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Çocuk Gelişim Uzmanı aramaktayız

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Termal

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor.

1 yıl önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Monopol Danışmanlık - Termal

Muhasebe bürosu tecrübeli kdv- muhtasar SGK geçici- kurumlar gelir beyanı verebilen Muhasebe Meslek Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Muhasebe Uzmanı

Plures Air - Termal

İş TanımıGünlük ve aylık tüm finansal verileri ve raporları yönetime iletilmesi,Şirket içindeki mevcut muhasebe kayıtları ve işleyişinin mevzuata uygun bir şekilde gerçekleştirilmesi,E-Fatura alış ve satış işlemleri, onaylarının alınması, kayıtlarının girilmesi,Puantaj takiplerinin yapılması, Bordrolama işlemlerinin ve raporlamalarının gerçekleştirilmesi,Personel özlük dosyalarının oluşturulması, güncellenmesi ve takip edilmesi,SGK Giriş ve Çıkış işlemlerinin yapılması ve takibi,SGK e-bildirgeCari hesapların takip edilmesi,Mutabakatlarının yapılması,BA-BS mutabakatlarının yapılması,Tedarikçi firma satınalma faturalarının kayıt, ödeme ve mutabakatının yapılması,

3 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Selçuk Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Termal

Beyaz eşya, züccaciye, mobilya mağazamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Esnek çalışma saatlerinde çalışacaktır.

2 hafta önce

Asistan

Plane and River Gayrimenkul - Termal

1996dan günümüze dek sektöründe pazar liderliğini üstlenen 5 Şubeli Emlak Zincirimizin Ümraniye -Armağanevler ,Çamlık ile Kadıköy Caddebostan Şubelerine aşağıdaki görev tanımında ve niteliklerde Sekreter alınacaktır.İş Tanımı:Ofise gelen misafirlerin karşılanması ve ilgili kişilere yönlendirilmesi,Ofise gelen telefon trafiğinin yönetimi ve kayıtlarının yapılması,Ofisimizin düzeni ve temizliği.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Oxigap Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Termal

Açılacak olan tıp merkezimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Müdürü

Medster Tıbbi Cihaz ve Sağlık Hiz Ltd Şti - Termal

Tüm muhasebe işlemlerinde deneyimli Muhasebe Müdürü alımımız olacaktır.

9 ay önce

Operatör

Yılkanur İnşaat San ve Tic A.Ş. - Termal

TOKİde komatsu marka teleskopik yükleyici operatörü arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Satış Uzmanı

Net Grup Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Termal

Acentesi olduğumuz Aegon Emeklilik ve Hayat A.Ş. nin hayat ve sağlık sigortası ürünlerinin pazarlama ve satışından sorumlu olunarak, referanslı ve referanssız satış yapmaya uygun adaylar aramaktayız. Esnek çalışma modeli ile fark yaratan iş modelimiz ile hayatınıza istediğiniz gibi yön verebilirsiniz.

10 ay önce

Kırtasiye ve Kitap Satış Elemanı

Kırtasiyeci Raşit - Termal

Kırtasiye ve fotokopi işini yapabilecek kadın Kırtasiye ve Kitap Satış Elemanı arıyoruz.

1 yıl önce

Acil site bayan temizlik /2800+agi/ kadıkoy batıataşehir

VİZYON VİP - Termal

Ataşehir, barbaros mh site projemizde çalışacak, 23-43 arası, 08:00 -:17:00 arası çalışma haftada 1 gün izin, 2800tl maaş+ymk ile çalışcak bay temizlik personeli aranıyor. En az 1 sene çalışmış olması tercihimizdir, Ataşehir-Kadıköy Bölgesin'de Oturan yada Tek araçla Gelebilecek Site-Rezidans-Villa Projelerinde Temizlik olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerlerinden yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur /Not: lütfen yukardaki kriterlere uyanlar arasın Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

9 ay önce

Sekreter

Fatih Tekstil - Termal

Fatih Tekstil de çalışabilecek Sekreter aramaktayız.

1 yıl önce

ACİL ehliyetli Bay fabrika özel güvenlik /4 gece 2 izin 2755+agi+ymk/ tuzla

VİZYON VİP - Termal

ÇALIŞMA YERİ: TUZLA, ANADOLU MH KANUNİ CD PROJE İSMİ: FABRİKA SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK FABRİKA PROJELERİN DE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİN DEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR EHLİYETLİ OLMASI ZORUNLUDUR, BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 23 - 42 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 4 GECE 2 İZİN VE 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 2755TL MAAŞ + AGİ + YEMEK /NOT: PENDİK'DE OTURAN 133AK OTOBUS FABRİKA PROJEMİZ'DEN GEÇİYOR PROJEMİZ: TUZLA ORTA MAHALLEYE YAKIN LÜTFEN YUKARDAKİ KRİTERLERE UYANLAR ARASIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİLERİ ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05051825070

9 ay önce

Tanıtım Elemanı

Anka Tanıtım - Termal

Şirketimiz bünyesinde görevlendirilmek üzere Tanıtım Elemanı aranmaktadır.Şirketimiz bünyesinde çalıştığınız her 10 güne karşılık 850 TL + yemek + servis ile çalışacak,Çalışma saatleri.10:30-19:00 arasındadır.Çalışma günlerini kendiniz seçebilirsiniz İsteyene günlük ödeme yapılabilir.

15 saat önce

Yönetici Asistanı

Sns Kimya Cam Ürünleri San ve Dış Tic Ltd Şti - Termal

Uzakdoğu ve Avrupadan cam işleme makineleri ithalatı yapan firmamızın genel merkezinde görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Yalova Geneli Sektörler