Tercan İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tercan İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış ve Pazarlamacı

Kale Yapı Mühendislik - Tercan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlamacı alınacaktır.

9 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Alemdağ Rehabilitasyon Merkezi Tic Ltd Şti - Tercan

Kurumumuz bünyesinde tam zamanlı olarak çalışabilecek Özel Eğitim Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

İvgin Elektrik Aydınlatma - Tercan

İstanbul Beyoğlu ilçesine bağlı Şişhane semtinde bulunan, elektrik ve aydınlatma ürünleri alanında hizmet veren firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Tercan

Şirketimiz Bünyesinde Ajans Departmanımız da çalışacak tecrübeli Takım arkadaşları aranmaktadır...

5 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

Ofis Kırtasiye - Tercan

Kırtasiyemizde çalışacak satış ve kopyalama bilgisi olan Satış Elemanı alınacaktır.

9 ay önce

Junior Asp Net Developer

İnter Aktif Grup Bilişim Teknoloji San ve Tic A.Ş. - Tercan

İnteraktif Grup bünyesinde Tübitak Marmara Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde yer alan şubemizde, kurumsal müşterilerimize yönelik yazılım geliştirme çalışmaları ve şirketimize özel yazılım projelerinde görev almak üzere: Yetiştirilmek üzere Junior .Net Developerlar arıyoruz.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Taş Maden Grup Yapı A.Ş. - Tercan

Şirketimiz bünyesinde çalışacak Yönetici Asistanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Şirket yöneticisinin günlük iş akışı doğrultusunda gerekli planlamayı yapmak ve ajandasını takip etmek,Şirket yöneticisinin telefon, yazışma ve gönderilerinin koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin şirket içi - şirket dışı iletişim ve koordinasyonunu sağlamak,Şirket yöneticisinin talep ettiği konular ile ilgili ve sorumlu olduğu tüm iş konularında destek vermek, istenilen raporları hazırlamak, süreçleri takip etmek,Gerektiğinde analiz, rapor ve sunum hazırlamak.Lütfen başvuru için şirketi aramayınız. Telefonla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular sadece site üzerinden değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Spa Müdür Yardımcısı

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Tercan

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Welness otelimize Kadın Spa Müdür Yardımcısı takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var.Her bir misafirimizi tek bir misafirimiz gibi ağırlayacak Spa Müdür Yardımcısı aramaktayız.

1 yıl önce

Proje Mühendisi

Yılka Enerji Elektrik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Tercan

Daha öncesinde Ges sektöründe trafo projesi ve Güneş Enerji Santral projesini çizmiş proje çizmeye iyi derecede hakim bay/bayan personel alınacaktır. Personel alındığında Kayseride ikamet edecektir.

4 ay önce

Müşteri Hizmetleri Satış ve Hizmet Yetkilisi

Türk Telekom Bayii - Tercan

Türk Telekom ofisimizde mağaza yetkisi alabilecek, teknolojik araçlarla arası iyi ve müşteri ilişkilerinde becerikli olan bayan eleman aranıyor.

7 ay önce

E-Ticaret Sitesi Veri Girişi Elemanı

Beethoven Tekstil Turizm San ve Tic Ltd Şti - Tercan

B2B Yurt dışı tekstil satış yapan markamızda görev alacak* Kurumsal e-ticaret sitesine veri girişleri yapacak,* Ürünlerin kategorilerine uygun yüklendiğini kontrol edecek,

1 ay önce

Tornacı

Çapa Makina - Tercan

Tornada ve frezede çalışabilecek ve bu tezgahlarda imal ettiği parçaların makinelerde montajını yapabilecek Tornacı aramaktayız.

3 ay önce

Depo Elemanı

Borel Kablo ve Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Tercan

Firmamızda görevlendirilmek üzere Depo Elemanı alınacaktır.Raf düzenlemek ve istiflemek,Ürünün kontrollü yüklenmesi ve indirilmesi,Depo düzeni ve mağazadan gelecek talepleri karşılama,ürünleri hazırlama ve satış elemanlarına kontrollü teslim etmek.

6 ay önce

Resepsiyonist

Work Time İnsan Kaynakları Eğitim Tic Ltd Şti - Tercan

Danışmanlığını yaptığımız lüx otel için Resepsiyonist aranmaktadır.3 vardiyada çalışabilecek (07:30-15:30 , 15:30-23:30 , 23:30-07:30) Servis güzergahı: Gebze,Çayırova,Darıca,Şekerpınar,Beylikbağı

1 hafta önce

Depo Elemanı

Kitapseç Yayıncılık Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Tercan

Malıköy-Sincan Anadolu Osbdeki firmamıza Depo Elemanı aranmaktadır.Gece ve Gündüz vardiyasında çalışabilecek toplam 20 kişi istihdam edilecektir.İşin Tanımı :Kitapları el terminali yardımıyla ilgili raflarına yerleştirmek, müşterilerin siparişlerini raflardan toplamak.Sincan - Etimesgut - Polatlı - Batıkent -Yenimahalle Servis Noktalarımızdır.

11 ay önce

Temizlik Görevlisi

Orhan Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Tercan

HOME-FUR ORHAN MOBİLYA firmamızda görev alacak, panel mobilya siliminde çalışacak Temizlik Görevlisi aranmaktadır.Çalışma saatleri 08:00-18:00 olup, hafta sonu tatildir. Servis ve yemek mevcuttur.

1 hafta önce

Mutfak Komisi

Humay Gıda ve Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Tercan

Pizze, Pide, ekmek ve Pasta üretimimiz olan butik pizzeria cafemizde ünlü hocamız Adnan Arat tarafından yetiştirilmek üzere Komi aramaktayız. Hem mesleğini geliştirmek hem para kazanmak isteyenler için iyi bir fırsat sunuyoruz.

1 yıl önce

Kalite (Yönetim) Sistem Sorumlusu

Beşhekim Medikal İş Sağlığı ve Güvenliği San Tic Ltd Şti - Tercan

Firmamızda çalışmak üzere Kalite Yönetim Sorumlusu aranmaktadır.

1 hafta önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Süper Travel Turizm San ve Tic A.Ş. - Tercan

Esenler Grand S Hotel de çalışmak üzere Resepsiyonist çalışma arkadaşları aranmaktadır. İş Tanımı • Resepsiyon süreçlerini yönetmek ve yürütmek, misafirlerin talep ve şikâyetlerin karşılayarak memnuniyet odaklı hareket etmek, • Rezervasyon işlemlerini yapmak.

9 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Beylikdüzü Amerikan Kültür Anaokulu Ltd Şti - Tercan

Firmamızda görevlendirilmek üzere 3-6 yaş arası çocuklarımız için İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

3 hafta önce

Erzincan Geneli Sektörler