Telekomünikasyon ve Network İş İlanları - prokariyer.com

Telekomünikasyon ve Network İş İlanları


Müşteri Temsilcisi

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Kocaeli,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,Ankara,İzmir,

Türksat Kabloya ait Kablonet, KabloTV, Kabloses hizmetlerini verdiğimiz İzmir abone merkezlerimizde görev almak üzere daha önce satış yapma konusunda istekli, İnternet veya Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, bilgisayar kullanımı ile ilgili bilgi sahibi, kurumsal iletişim alanında kendisini yetiştirmiş, yeniliklere daima açık, enerjisi yüksek, kendi iç motivasyonunu ve kriz yönetimi sağlayabilen, müşteri temsilcisi pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

1 hafta önce

Satış Elemanı

Euacl Ticaret İletişim Ltd Şti - Antalya,

Çağrı merkezinde görevlendirilmek üzere Satış Elemanı alınacaktır.

1 hafta önce

Satış Danışmanı

Murathan Özer Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - İzmir,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,

Şirinevler Türk Telekom Mağazamızda çalışacak dış görünümüne özen gösteren satış konusunda kariyer hedefi olan ve bu işe hevesli olan arkadaşların başvurularını beklemekteyiz.

3 hafta önce

İletişim Tasarımı Uzmanı

Capital İletişim San Tic Ltd Şti - Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,Gaziantep,

Kendine satış konusunda inanan ikna yeteneği yüksek takım çalışmasına uygun saha satışında tecrübeli yada tecrübesiz iş arkadaşları arıyoruz

1 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Phone Office Service - Kocaeli,Tekirdağ,Mersin,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe - Sekreter aranmaktadır.Çalışma saatleri;Yaz: 08:30-19:30 Kış :09:00-18:00

1 ay önce

Satış Danışmanı

Cmk İletişim İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şanlıurfa,Ankara,Ankara,

Vodafone un Bireysel ve Kurumsal distribütörlüğünü yapan firmamızın, Kızılay ve Demetevler mağazalarında görevlendirilmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Satış Elemanı

Kaptan İletişim - Denizli,İzmir,

Türk Telekom başvuru noktası olan bayiimizde çalışmak üzere bayan Satış Elemanı arıyoruz

3 ay önce

Satış Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Saha satış deneyimi olan, Hedef ve prim odaklı çalışan, Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız. İş Tanımı : Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermek,Kurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

3 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Başol İletişim - İstanbul Anadolu,

Firmamızda görevlendirilmek üzere Saha Satış Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz. İş Tanımı: Vodafone hizmetlerinin sahada tanıtım ve satışı, Bireysel ve Kurumsal ayırmaksızın Çat kapı yöntemiyle işyerlerinin ziyaretleri, Kendisine verilen randevuların ziyareti ve satışa dönüştürülmesi, Hizmetlerimizin (GSM, Sabit hat, ADSL numara taşıma, ekip takip) adreste tanıtımı ve satışını gerçekleştirmek, Günlük plan ve aktivitelerini rapor etmek, Kendisine verilen hedeflerin takibi ve gerçekleştirilmesi, Kazançlar; Maaş (2324TL) + Hedef Primi + Bağlılık Primi + SGK + 4 aylık hedef tutması sonucu Araç tahsisi Not : Çalışacak kişilerden geçmiş zamanda bu işi yapmış olmasını istiyoruz, yani tecrübe ön koşul

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Plus İletişim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Ankara,

Satış TemsilcisiŞirketimizin Toptan Cep Telefonu Satış Departmanında görev yapacak kadın Toptan Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Mevcut bayi ağına satış yapmak,Yeni bayiler bularak firmamıza yeni portföy kazandırmak,Şirketimizin kurumsal yapılanmasına katkıda bulunmak,Müşterilerimize uygun hizmet ve çözümler üretebilmek,Belirlenen satış hedeflerine ulaşılmasında aktif rol oynamak,Satış ve müşteri taleplerini üst düzeyde karşılayabilmek.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Flemenkçe)

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Anadolu,Konya,Sakarya,İstanbul Anadolu,İzmir,

İzmir Mendereste bulunan Deka Telekomünikasyon Hollanda çağrı merkezinde çalıştırılmak üzere Elemanına ihtiacımız vardır.

3 ay önce

Yazılım Uzmanı

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - İzmir,

2017den bu yana faaliyette olan Deka Telekomünikasyon şirketimizde SaaS Çağrı Merkezi & CRM geliştiriminde çalışmak üzere Full Stack Yazılım Geliştirici arkadaşlar arıyoruz.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Sistem 55 Plaza - Hatay,Kayseri,Samsun,

Piazza AVM Türk Telekom Bayimizde çalıştırılmak üzere tam zamanlı personel aranmaktadır.

4 ay önce

Saha Satış Elemanı

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Tercihen saha satış ve çat kapı deneyimi olan,Deneyimli, deneyimsiz,Hedef ve prim odaklı çalışan,Satış yapmayı seven çalışma arkadaşları aramaktayız.İş Tanımı :Santral sistemleri ürünleri hakkında ziyaretlerde bulunmak,Gerçekleştirilen ziyaretlerde tanıtımlar yapmak,Satış için gerekli randevuların oluşturulmasını sağlamak,Müşteri taleplerini dinlemek ve o doğrultuda yanıt vermekKurumsal şirketler ile iletişim kurmak ve satışa dönüştürmek.

4 ay önce

Grafiker

1 Net Telekom ve İletişim Hiz Paz San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,

Şirketimizde görevlendirilmek üzere Front-End Web Developer arıyoruz. Eğer siz de web arayüz geliştirmeyi ve mobil arayüz tasarlamayı seviyorsanız birlikte çalışabiliriz.

4 ay önce

Satış Danışmanı

Cansu İletişim - Ankara,Manisa,Ankara,

TURKCELL İLETİŞİM merkezlerimizde görevlendirilmek üzere, İletişim Danışmanları ve adayları aramaktayız. İletişim Danışmanları, Turkcell ile müşterilerimiz arasında köprü kurarak;Ürün ve hizmetlerin tanıtımından ve müşteri işlemlerinin gerçekleştirilmesinden sorumludur.Müşteri memnuniyeti odaklı çalışır.Müşteri ihtiyacını doğru analiz ederek en uygun teklifleri sunar ve ihtiyaca yönelik doğru yönlendirmelerde bulunur (teknik konular, kampanya, ürün v.b).Mağaza Müdürü tarafından verilen satış hedeflerinin gerçekleşmesini ve satışların artırılmasını sağlar.Mağaza çalışma düzenine ve prosedürlerine uygun hareket eder.

4 ay önce

Anketör

FT Kamuoyu ve Piyasa Araştırma Hiz Tic San Ltd Şti - Sivas,

Çağrı merkezimizde inbound ve outbound projelerimiz için Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi arıyoruz.

5 ay önce

Asistan

Efe Telekom - İstanbul Avrupa,

Telekomünikasyon şirketinde çalışacak tecrübeli e-ticaret hakkında bilgi sahibi.Aklı başında bir asistan arıyoruz. Tek istediğimiz sorgulanmadan söylenilen işin yapılması .

5 ay önce

Ağ Teknolojileri Uzmanı

Kdsl Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,Eskişehir,

Eskişehir Merkez KDSL Telekomünikasyon ofisinde , tam zamanlı veya part time çalışabilecek. Aşağıda yazan niteliklere tam uyan çalışma arkadaşı arıyoruz. Aşağıdaki nitelikliklere uymayanların lütfen müracaat etmemeleri önemle rica olunur.

5 ay önce

Satış Destek Personeli

Effect Telekomünikasyon Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Mevcut dönemden dolayı ilk 2-3 aylık periyodda homeoffice olarak sahada olan arkadaşlarımıza randevu alma, satış sonrası destek anlamında telefon görüşmeleri yaparak destek verecek ve bilgisayar üzerinden bir takım sistemsel işlemlerle yardımcı olacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Deniz Digital - İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu, İzmir,Ankara,Ankara,Ankara,İstanbul Avrupa,

Firmamız Digiturk, Türktelekom ve Vodafone yetkili bayiliği yapmaktadır. Bahsedilen firmaların ürün tanıtımını yaparak bünyemize yeni müşteri eklemekten sorumlu personel aramaktayız.Direk soğuk arama yaparak satış yapılmıyor. Çağrı karşılayarak satış yapılıyorSosyal haklar yüz yüze görüşülecektir

7 ay önce

Yazılım Geliştiricisi

Smart Life Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - Diyarbakır,İstanbul Avrupa,

Mevcut sistemleri takip eden, yeni uygulama oluşturan ve geliştiren Yazılım Geliştiricisi alınacaktır.

7 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Smart Life Teknoloji San ve Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,

Satış ve pazarlama alanında çalışacak Müşteri Temsilcisi takım arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Satış Uzmanı

Atacel Elektronik Telekomünikasyon San Tic Ltd Şti - Antalya,İstanbul Avrupa,

Atacel Elektronik, Bilişim 500 Platformunda, 3 yaşından genç işletmeler alanında Türkiye 1.si ödülü alan Atacel Elektronik ailesine, elektronik toptancılığı ve satışında yetiştirilmek üzere, 25 – 35 yaş aralığında, kadın/erkek Tele Satış Uzmanı personeller arıyoruz.

8 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Alya Hüma Hazır Gıda Pazarlama ve Tic A.Ş. - Ankara,İstanbul Anadolu, Antalya, İzmir,Antalya,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa,İstanbul Anadolu, Kocaeli,İstanbul Anadolu,İstanbul Avrupa,İstanbul Avrupa, İstanbul Anadolu,

Şirkete gelen ziyaretçileri karşılayacak, ilgili şirket personeline bilgi vererek yönlendirebilecek,Şirket içi ve dışı telefon trafiğinin aksamadan yürütülmesini sağlayacak, santrale gelen telefonları ilgili şirket personeline en kısa sürede bilgi vererek aktarabilecek,Gelen Misafir ve yöneticilerin çay, kahve vb. tüm ikram hizmetini yerine getirilebilecek,Kargo trafiğini düzenleyip yönlendirmeleri yapabilecek, gelen giden evrak ve kargoların takibini yapabilecek,Randevu kayıtlarını tutacak ve gerekli hatırlatmaları yapabilecek,Yetki ve sorumlulukları çerçevesinde kendisine verilecek diğer görevleri yerine getirebilecek,Ofis temizliğini ve düzenini sağlayabilecek Ofis Sekreteri aramaktayız.

8 ay önce

Saha Satış Uzmanı

Onar İletişim - Kocaeli,Gaziantep, Kahramanmaraş,İzmir,Adana,Mersin,Kayseri,Kocaeli,Sakarya,Mersin,İstanbul Avrupa,Kayseri,

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin sahada tanıtım ve satışını gerçekleştirmek,Tele-satış personeli ise Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini telefonla tanıtım ve satışını gerçekleştirmek.Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Sahada aktif olarak düzenli olarak Müşteri ziyareti yapmak,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Bölgesel saha taraması ve planlı rut çalışması yapmak,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

9 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Onar İletişim - Kocaeli,Gaziantep, Kahramanmaraş,İzmir,Adana,Mersin,Kayseri,

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek. Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

9 ay önce

Kurumsal Müşteri Temsilcisi

Sembol Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Kocaeli,Gaziantep, Kahramanmaraş,

Turkcell Kurumsal Çözüm Merkezi / SEMBOL TELEKOMÜNİKASYON AŞBiz Kimiz ?2001 yılında kurulan Sembol Telekomünikasyon AŞ ; Turkcell tarafından satış konusundaki uzmanlığından ötürü her yıl çeşitli ödüllere layık görülmüş Turkcell’in Güneydoğu Bölgesindeki en büyük iş ortaklarındandır.Sembol ; Gaziantep & Kahramanmaraş bölgelerinde Kurumsal Çözüm Merkezleri Ekiplerini Büyütüyor!Bu ekiplerin bir parçası olmak ve maddi manevi yüksek bir gelir elde etmek istiyorsanız; belirtilen niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız; sizi şirketimize davet ediyoruz.İş Tanımı:Mobil , Sabit ve Çözüm ürünlerinin satışı ve satış sonrası takibi,Mevcut müşteri yönetimi ve yeni müşteri kazanımı ile birlikte mevcut ve yeni kazanılmış müşterilerin memnuniyetinin arttırılmasında katkı sağlamak,Müşteri memnuniyeti odaklı çalışılması,İşlem sonrası takip.Yukarıdaki kriterlere sahip, performansı yüksek düzeyde kullanarak başarıya giden yolda;ailemizin bir parçası olabilecek takım arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Saha Satış Temsilcisi

Deha Teknolojik Ürünler San Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Bursa,

Küçük ,Orta İşletmeler ve esnaflara Turkcell Ürünlerinin satış ,pazarlamasını yapacak sahada sıcak satışta aktif çalışacak ,iletişim yönü güçlü satışı kariyer hedefi olarak benimseyen Saha Satış Temsilcisi arkadaşlar arıyoruz.

10 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Homenet Telekomünikasyon San İç ve Dış Tic Ltd Şti - İstanbul Avrupa,Kocaeli,İzmir,İzmir,İstanbul Avrupa,Ankara,

Turkcell Superonline Bireysel Çözüm Merkezinde, kampanya, ürün ve hizmetlerin telefonda tanıtım ve satışını gerçekleştirecek “Çağrı Merkezi SatışTemsilcisi” arayışımız bulunmaktadır.

10 ay önce