Tekman İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tekman İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Resepsiyonist

Hasnur Turizm San Tic A.Ş. - Tekman

Çeşmedeki otelimizde çalışacak gece ve gündüz Resepsiyon Görevlisi alınacaktır Ssk+Maaş+Yemek+Kalacak Yer firmamızca karşılaşılacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Personeli

Mara Mobilya Gıda San ve Tic Ltd Şti - Tekman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aramaktayız.

6 ay önce

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu

Reos Tıbbi Cihazlar San ve Tic Ltd Şti - Tekman

Firmamız Kemalpaşada yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç için hemodiyaliz solüsyonları üretmekte ve yurt dışında biyomedikal sektörde projeler yapmaktadır. Firmanın kalite yönetim sistemini aktif olarak sürdürmek, Teknik dosya hazırlamak-güncellemek, firmayı her sene denetimlere hazırlamak üzere Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Abkant ve Giyotin Makas Operatörü

Yilmaz Sac Profil San Tic Ltd Şti - Tekman

OSBde faaliyet gösteren metal işleme şirketimizde çalışmak üzere, CNC Abkant büküm operatörü aramaktayız.

6 ay önce

Sınıf Öğretmeni

İlim Kültür Sağlık Eğitim Çevre ve İşletmeleri - Tekman

Yeniden Diriliş Koleji Arnavutköy ve Yenibosna ilkokullarımızda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

8 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Seviye Eğitim Kurumlari - Tekman

Keçiören Yükseltepede açılan kurs merkezimize İngilizce Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Batuhan Madencilik Tarım Gıda İnş Oto San Tic Ltd Şti - Tekman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

6 ay önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Tekman

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

9 ay önce

ACİL APSİYON BİLEN BAYAN MUHASEBE SORUMLUSU / BAĞCILAR

VİZYON VİP - Tekman

Bağcılar, yalçın koreş caddesi site projemizde çalışacak, 28-40 arası, haftaiçi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi öğlene kadar çalışma pazar günü izin, 3000tl maaş + yemek ile çalışacak, bayan muhasebe sorumlusu personeli aranıyor. Apsiyon Bilmesi zorunludur Enaz 1 Yıl Muhasebe olarak çalışmış olması tercihimizdir, Bağcılar Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Bilgisiyar ve Ofis programlarını iyi kullanabilen Ekip çalışmasına yatkın İletişim ve insan ilişkileri iyi olan İşini özenli ve öğrenmeye yatkın Lise Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey'in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. Yetkili Kişi: Aydoğar Bey İrtibat: 0552 269 31 82

1 yıl önce

Bilgisayar Operasyon Sorumlusu

Aykavak Dondurma Gıda İlet İnş San ve Tic A.Ş. - Tekman

Algida satış operasyonunda deneyimli, bilgisayar kullanımına hakim Bilgisayar Operasyon Sorumlusu çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Modelist

Grd Garden Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Tekman

14 yıldır Merter de imalat faaliyetini sürdüren firmamızda çalışmak üzere örme ve dokumada deneyimli Wear Caft veya Gerber programı bilen tecrübeli Modelist alınacaktır.

7 ay önce

Ofis Elemanı

Gdf İnşaat & Rent A Car - Tekman

İnşaat dış cephe mantolama işleri yapan şirketmize Ofis Elemanı aramaktayız.Ofisde yemek servisi , temizlik ve çay servisi yapacak,Telefonlara cevap vermek.

1 yıl önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

Öna Bilgi Teknolojileri Tic Ltd Şti - Tekman

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yazılım Geliştirme Uzmanı aranmaktadır.

6 ay önce

Temizlik Görevlisi

Betasan Tıbbi Bant San ve Tic A.Ş. - Tekman

Temizlik personeli ihtiyacımız vardır.08:00 ve 18:00 saatleri arasında çalışmaktayız.Hafta sonu tatildir.Beylikbağı , Gebze ve Darıca çevresinden personel alınacaktır.

10 ay önce

Finans Müdürü

Sstp Enerji San ve Tic A.Ş. - Tekman

Firmamız da görevlendirilmek üzere Finans Müdürü aramaktayız.Bütçeler, raporlar, mali tablolar ve tahminler dahil olmak üzere tüm muhasebe yönetiminden sorumlu olmak,Personelin avans ve maaş ödemelerinin zamanında yapılmasını sağlamak,Firmanın tüm muhasebe kayıtlarının tutulmasını sağlamak,Tutulan kayıtların işlemesini, aylık/yıllık beyannamelerinin vergi dairelerine verilmesini sağlamak,Vergilerin süresi içerisinde ödenmesi için onları takip etmek,Aylık SSK bildirgelerini ilgili kurumlara vermek,Sigorta bedellerini ilgili kurumlara ödemek,Firmanın ödemelerini düzenli olarak takip etmek ve ödemelerini gerçekşeltirmek,Firmanın cari alacaklarını takip etmek,Cari alacakların zamanında tahsil edilmesini sağlamak,Firmanın ödemelerini takip etmek ve ödemeyi yapmak,Banka ve diğer resmi kurumlarla firmanın ilişkilerini düzenli tutmak için girişimlerde bulunmak,Firmanın yıllık ve aylık hesap durumlarını kontrol etmek üzere Finans Müdürü arayışımız bulunmaktadır.

7 ay önce

İşyeri Hekimi

Anadolum Ortak Sağlık Güvenlik Birimi İnşaat Enerji ve Madencilik San Tic Ltd Şti - Tekman

Hizmet verdiğimiz farklı lokasyonlardaki işyerlerinde;İş Sağlığı ve Güvenliği mevzuatlarına uygun çalışmaların yürütülmesi,

9 ay önce

Apart&Otel imize temizlik yapabilecek bayan eleman araniyor

Takıntı apart - Tekman

Tekirdağ Degirmenalti nda bulunan apart otelimize temizlik yapabilecek bayan eleman araniyor

6 ay önce

Seyahat Servis Elemanı (Hostes)

Golden Turizm Nakliyat Gıda Ltd Şti - Tekman

~Şehirler arası yolcu otobüsünde hostes olarak çalışabilecek Bayan çalışma arkadaşları alınacaktır.İŞ Olanakları~Kalacak yer ve konaklama~SskAraç tesislerinde yemek imkanları üçretsiz olarak sağlanır.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Aktem Elektrik San Tic Ltd Şti - Tekman

Sektörde 40 yılı aşkın süredir kablo tedarik alanında hizmet veren AKTEM ELEKTRİK, bugün en gelişmiş küresel ve yerel teknoloji kablo ürünlerinin dağıtımını hızlı, güvenli ve kusursuz şekilde gerçekleştiren, Türkiyenin lider kablo dağıtıcı şirketlerindendir. 2020 yılında hedeflerimizle birlikte Muhasebe ve Finans Ekibimizi de büyütüyoruz. Firmamıza Muhasebe Personeli aramaktayız.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Figan Yapı İnşaat Mantolama San ve Tic Ltd Şti - Tekman

Firma ismi: FİGAN YAPI İNŞ. MNT. MÜTH. GID. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.İş tanımı : Muhasebe ElemanıMerkezi Kocaelide olan inşaat malzemesi satışı yapan firmamıza ait senet kayıtlarını bizim çalıştığımız özel bir programda girişlerini yapacak ve aynı zamanda senetlerin takibini sağlayacak personeller aranmaktadır. Normal mesai saatleri 08:00 - 18:00

9 ay önce

Erzurum Geneli Sektörler