Tekkeköy İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tekkeköy İş İlanları


Ön Muhasebe Elemanı

Clg Transit Taşımacılık ve Lojistik Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Esenyurtta bulunan uluslar arası lojistik firmamız için mikro programı bilen Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Motosikletli Kurye

Cömez Gıda Restoran Turizm San ve Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Pendik harman dere mahallesindeki restoranımıza motorlu kurye arıyoruz. Maaş ve diğer detaylar başvuru sonrası yüz yüze konuşulacaktır.

2 hafta önce

Dış Ticaret Uzmanı

Kolaş Alüminyum A.Ş. - Tekkeköy

İŞ TANIMI* İhracat (ve tercihen İthalat) ile ilgili tüm evrak, nakliye, gümrük, gerekli izinlerin alınması vb. işlemlerin gerçekleştirilmesi,* Departmana ait dosyalama ve arşiv çalışmalarının gerçekleştirilmesi,* Müşteri portföyünün geliştirilmesi, yurtdışı bayiliklerin oluşturulması, varolan müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve iş hacminin arttırılması, yurtdışı bayilik ağının oluşturulması*Satış hedefleri doğrultusunda satış faaliyetlerini geliştirmek ve yeni müşterileri portföye kazandırmak, pazar analizlerinin ve müşteri istihbarat araştırmalarının yapılması, yeni müşteri bulmak için alternatif satış kanallarının kullanılması, ülke raporlarının oluşturulması ve bu ülkelerde müşteri ziyaretlerinin gerçekleştirilmesi* Ürünün satışından itibaren, müşteriye teslimine kadar iş ortaklarımız ile koordineli olarak tüm operasyon sürecini takip etmek, satış sonrası müşteri memnuniyetini sağlamak*İhracat belgelerinin hazırlanmasının takibi ve kontrolü (Incoterms bilgisinin olması, ihracat evraklarının hazırlanması, alacak takibi, nakliye organizasyonu yapılması, sevkiyatların bitiminden müşterinin deposuna varışına kadar takip edilmesi)* İhracat yüklemeleri için teslim şekline uygun biçimde nakliye, sigorta ve gümrükleme işlemlerinin yönetilmesi, ihracat evraklarının eksiksiz tamamlanması,*Nakliye ve gümrük faaliyetleri ile ilgili gerekli takip ve koordinasyonun yapılması,*Sorumlu olduğu bölgeye ilişkin rut planının hazılanması ve rut planına bağlı olarak müşterilerin ziyaret edilmesi*Fuar organizasyonuna ilişkin tüm işlemlerin takibi ve organizasyonu (otel, uçak, vize, stand tasarımı, fuarda sergilenecek ürünlerin organizasyonu vs.), fuar sonrası teşvik başvurularının gerçekleştirilmesi ve takibi ve sonlandırılması*Dış Ticaret kapsamındaki tüm teşvik başvurularının yapılması, takibi ve sonuçlandırılması,

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - Tekkeköy

Mali müşavirlik ofisimize; Muhasebe Personeli Ekip arkadaşı aramaktayız.

2 hafta önce

Halkla İlişkiler Personeli

Teorem Akademi Eğitim Kurumları - Tekkeköy

Beylikdüzü ve Küçükçekmece şubelerimiz için yetiştirilmek üzere Bayan Halkla İlişkiler Kayıt Personelleri alınacaktır.

2 hafta önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Tekkeköy

Anlaşmalı olduğumuz ağız ve diş bakım ürünlerimizin sahada tanıtım ve satışını sağlayacak personeller aramaktayız.(16-26 yaş aralığında bay,16-32 yaş aralığında bayan) Çalışan arkadaşlarımızın çoğunluğu öğrencilerden oluşmaktadır. Çalışma günlerinizi okul ders programınıza göre ayarlayarak boş vakitlerinizde bizimle eğlenceli iş ortamımızda çalışmak için hemen başvurun. -Ödemeler günlük yapılacaktır.-Kendi çalışma günlerini kendin seç.-Yemek+Servis+Dolgun ikramiyeler

2 hafta önce

Planlama Elemanı

Ebru Tekstil Nakış San Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Örme kumaş planlaması. İplik satın alımı, örgü takibi, boya takibi, müşteri temsilciliğini konularında yetiştirilecek. Planlama Elemanı alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Mert Gül İnşaat Taah. Müh. Doğalgaz Isı Sis. Tur San ve Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Yönetici Asistanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Mağaza Satış Alanı Geliştirme ve Yerleştirme Sorumlusu

Sevpa Sevimler Turizm Tekstil Paz San ve Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Mağazamız katlıdır ve çok büyük bir deposu yoktur. Ayrıca bir ana depomuz bulunmaktadır. Depo işlerinin dışında ürün paketleme ve düzenleme işleri gibi işler mevcut.

2 hafta önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Tekkeköy

Segem belgesi olan, sigorta sektöründe çalışmış, üretim müşteri ziyaretleri yapabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.Üretiminden ayrıca prim alacak.

2 hafta önce

Muhasebe Personeli

Dibo Boya San Tic Ltd Şti - Tekkeköy

İskenderun yolu üzerinde bulunan mobilya mağazamıza muhasebe bilen diksiyonu düzgün bayan personel aranıyor.

2 hafta önce

Ressam

Verde Dizayn Gloria - Tekkeköy

5 yıldızlı otelde, yaz sezonu çalışacak Güzel sanatlara veya resime ilgisi ve becerisi olan çalışma arkadaşları arıyoruz

2 hafta önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Korel Oto Bakım Ürünleri ve Kimya San Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Döküm ve metal sektöründe çalışmış ve hazır portföyü bulunan ehliyeti olan seyahat engeli olmayan iş ahlakı olan Satış Pazarlama Danışmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ar-Ge Mühendisi

Setint AI Robotic Sistem Eğitim ve Dan San Tic A.Ş. - Tekkeköy

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Ar-Ge Merkezimiz de geliştirmekte olduğumuz yapay zeka ve robot teknolojileri projelerimizde görev alacak En az 1 yıl tecrübeli, daha önce örnek uygulamalar yapmış mühendisler alınacaktır.

2 hafta önce

Grafiker

Baskı Madeni - Tekkeköy

Grafik tasarım alanında elemana ihtiyacımız vardır.

2 hafta önce

Muhasebe Sorumlusu

Fil Dekor - Tekkeköy

Şirketimiz bünyesinde çalışabilecek bayan Muhasebe Sorumlusu alınacaktır.

2 hafta önce

Matematik Öğretmeni

Samsun Çözüm Eğitim Kurumları - Tekkeköy

YKS Matematik- Geometri Derslerinde tecrübeli, kurum kültürünü benimsemiş, öğrenci, veli takip sistemini yapabilen, teknolojiyi iyi kullanan Matematik Öğretmeni alınacaktır.

2 hafta önce

Yönetici Asistanı

Ddmr İnşaat Turizm San Tic A.Ş. - Tekkeköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Toplantı ve randevuları organize etmek,Yöneticiler için seyahat düzenlemeleri yapmak,Toplantılar esnasında gerekli notları tutmak,Postalama, fakslama ve yönetime kopya iletme dahil olmak üzere genel büro desteği sağlamak,Telefon çağrılarına yönetici adına cevap vermek,İletişim bilgileri kaydını tutmak,Düzenli olarak yayınlanması planlanan raporları hazırlamak,Yazışma, rapor, taslak, not ve e-postalar dahil olmak üzere ofis belgelerini hazırlamak ve ilgili yöneticiye sunmak,Dosyalama sistemi geliştirmek ve sürdürmek,Ofis ziyaretçilerine yönlendirmede bulunmak,Ofis malzemeleri tedariğini sağlamak,Eğitim atölyelerine katılarak mesleki ve teknik bilgi birikimini korumak.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Azze Yapı İzolasyon İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

6 ay önce

BAYAN ÖN MUHASEBE PERSONELİ

Azze Yapı İzolasyon İnş. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. - Tekkeköy

BİLGİSAYAR KULLANIMINA HAKİM 35 YAŞINI GEÇMEMİŞ TECRÜBELİ YA DA TECRÜBESİZ BAYAN PERSONEL ALINACAKTIR

6 ay önce

BAYAN MUHASEBE PERSONELİ

Azze Yapı İzolasyon İnş. Malz. San. Tic. Ltd. Şti. - Tekkeköy

Firmamızın muhasebe departmanına bilgisayara hakim sorumluluk sahibi uyumlu disiplinli bayan muhasebe sorumlusu alınacaktır.

7 ay önce

İnşaat Mühendisi

Umut Araboğlu Yapı İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tekkeköy

Şirketimiz bünyesinde Almanyadaki şantiyemizde çalıştırılmak üzere iyi derecede Almanca bilen Şantiye Şefi/Şantiye Saha Mühendisi (İnşaat Mühendisi veya Mimar) alınacaktır.

11 ay önce

Ofis Elemanı

Efem Danışmanlık - Tekkeköy

Bilgi Teknolojileri, gelişen teknoloji ve yenilik çağında yazılım geliştirme ve markanızı değerli kılma görevini üstlenir.Kaliteli müşteri iletişimi, profesyonel pazarlama stratejileri ve farkınızı ortaya koyan tasarımlar müşteriyi ileri düzeyde memnun kılma ve en önemlisi farklı fikir ve hayallerinizi gerçekleştirme…Merkezimizde 7 /24 faaliyetDetayları titizlikle takip eden, analitik, girişken, kreatif yönü gelişmiş ve sorumluluk sahibi, takım çalışmasına uyumlu, gerektiğinde farklı konularda çalışma arkadaşlarına destek sağlayabilecek,üYetiştirilmek üzere, tempomuza ayak uydurabilecek veya Bilgi İşlem Stajyeri, İnsan Kaynakları Stajyeri, Halkla ilişkiler Stajyeri, kısaca tüm Stajyerler, İlgili okullarda öğrenci veya mezun,Tasarımcı olma hedefi güden,Yaratıcılığına güvenen ve modern çalışmalar üretebilen,Programı boyunca devam edebilecek (Stajyerler, tecrübesiz ama çalışmaya istekli arkadaşlar. Sevgiyle saygıyla özelimiz olsun isteriz),Maksimum kazanç elde edebileceğiniz bir sistemde çalışma arkadaşları arıyoruz.Sosyal bilim, Sigortacılık, bilgisayar, finans gibi bilgilerle donatılmış, desteklenmiş ve bu bilgileri ilgili olduğu her alanda kullanılabilecek çağdaş, yaratıcı ve sorunları bağımsız olarak çözebilecek arkadaşlar yetiştirilmektedir.

1 yıl önce

Emlak Danışmanı

Ortimer Gayrimenkul Oto Alım Satım ve Kiralama - Tekkeköy

Emlak sektöründe yetiştirilmek üzere deneyimli deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz. Emekli olana kadar severek yapacağınız sürekli iş ortamı sizi bekliyor.Ortimer ailesindeki yerinizi almaya hazırsanız, biz hazırız.

1 yıl önce

Samsun Geneli Sektörler