Tekirdağ İş İlanları, Tekirdağ'da Bay Bayan Eleman - Pro Kariyer

Tekirdağ İş İlanları


Halkla İlişkiler Sorumlusu

Lunay Film Müzik Prodüksiyon Yapım Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Yapım firmamızın oyuncu eğitim kursu bölümünde çalışacak işinde deneyimli diksiyonu düzgün halka ilişkiler sorumlusu arıyoruz.Maaş+ Prim +Yemek+ Yol +SGK

14 saat önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Tekirdağ

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

14 saat önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Tekirdağ

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

14 saat önce

Matematik Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Tekirdağ

Habiblerdeki eğitim kurumumuzda 2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Sağlık Lisesi ve Anadolu Lisesinde görevlendirilmek üzere Matematik Öğretmeni alınacaktır.

14 saat önce

Hizmetli

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Tekirdağ

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.Kurumumuzda, Temizlik ve çay servisi yapacak, yarı zamanlı Hizmetli Alınacaktır

3 hafta önce

Sekreter

Adm Ajans Danışmanlık - Tekirdağ

Firmamız danışmanlık sektöründe faaliyet göstermektedir. Çalışmak üzere Sekreter aramaktayız.

3 hafta önce

Montaj Elemanı

Sz Gölgelendirme ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Gölgelendirme sistemleri üzerine çalışan firmamıza tente MONTAJ ELEMANI alınacaktır.Yetiştirilmek üzere vasıfsız olarak ve Kaynak bilen olarak birden fazla eleman alımı yapılacaktır. Alım acildir.KARŞIYAKA civarında oturulması şartı vardır, dışarıya servisimiz yoktur.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Figan Yapı İnşaat Mantolama San ve Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Firma ismi: FİGAN YAPI İNŞ. MNT. MÜTH. GID. SAN.VE TİC. LTD. ŞTİ.İş tanımı : Muhasebe ElemanıMerkezi Kocaelide olan inşaat malzemesi satışı yapan firmamıza ait senet kayıtlarını bizim çalıştığımız özel bir programda girişlerini yapacak ve aynı zamanda senetlerin takibini sağlayacak personeller aranmaktadır. Normal mesai saatleri 08:00 - 18:00

3 hafta önce

Güzellik Uzmanı

Marvelous Güzellik ve Kuaför Salonu - Tekirdağ

Salonumuza Güzellik Uzmanı arıyoruz.

3 hafta önce

Kalite Kontrol Elemanı / Paketleme Elemanı

Bzn Ayakkabı - Tekirdağ

Masada kalite kontrol yapacak deneyimli/deneyimsiz bayan eleman aranıyor.

3 hafta önce

Ofis Sekreteri

Özge Torna Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Firmamızda çalışmak üzere 23-35 yaş aralığında Ofis Sekreteri aranmaktadır,

3 hafta önce

Satış Elemanı

Batman Güven Yapı Malz San Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Mağazamızda çalışacak deneyimli bayan Satış Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Veteriner Hekim

Asbir Hayvancılık Süt Ürünleri Tic ve San Ltd Şti - Tekirdağ

Amasya Merkez ilçesi Meşeli Çiftliği Köyünde bulunan 300 baş hayvan kapasiteleri 110 sağmal olan süt sığırcılığı çiftliğimize tecrübeli Veteriner Hekim çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Ön Muhasebe Elemanı

Karfrut Karaevli Meyve Üretim ve Pazarlama Ltd Şti - Tekirdağ

Türkiyenin ve Avrupanın sayılı elma üreticilerinden olan şirketimiz bünyesinde , soğuk hava depomuz ve üretim paketleme tesislerimizde işleyişi takip edebilecek, irsaliye kesebilecek ( öğretilecek ), takım çalışmasına uyan çalışma arkadaşı arıyoruz.İzin haftada 1 gün işin durumuna göre haftasonu veya haftaiçi değişiklik gösterebilir. Süleymanpaşa Merkezden servislerimiz vardır.

3 hafta önce

Erkek Terzisi

Servet Terzihanesi San ve Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Panora Beymen mağazası terzi atölyesinde görevlendirilmek üzere hazır giyim tadilatında çalışacak Erkek Terzi aranmaktadır.Maaş+ alınan maaş üzerinden sigorta+ yemek+ kıyafet

1 ay önce

Restaurant Hostesi

Berlin Döner - Tekirdağ

Fast food zinciri restaurantımızda gelen misafirlerimizi karşılama ağırlama ve uğurlama alanında çalışacak diksiyonu düzgün ekip arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Pazarlama Yöneticisi

Birof Danışmanlık - Tekirdağ

BİROF DANIŞMANLIK Ankara ofisinde görevlendirilmek üzere Pazarlama Yöneticisi aranmaktadır. İş Tanımı;Kurumsal temsiliyet yürütmek,Müşteri ilişkileri yönetimi sağlamak,Kurumsal kimlik ve marka bilinirliğini arttırmaya yönelik projeler geliştirmek,Marka stratejisi ve pazarlama planlarını hazırlamak ve uygulamak,Müşteri ilişkileri ve araştırma konularıyla ilgili faaliyetleri geliştirmek,Hizmetlere yönelik aylık ve yıllık pazarlama iletişim (Sosyal Medya) brieflerini hazırlamak, uygulamak ve raporlamak,Şirket ürün stratejileri ve yol haritasına paralel çalışmaları yürütmek,Reklam ve Sosyal medya kampanyaları planlamak ve yönetmek,Pazarlama faaliyetlerinin hedef gerçekleştirme oranlarını takip etmek,Ekonomik, sektörel trendleri ve rakip aktivitelerini takip etmek ve aylık bazda raporlamak.

1 ay önce

Laboratuvar Sorumlusu

Oxigen Analiz Labratuvar Hizmetleri Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Çevre Laboratuvarımızda görevlendirilmek üzere, sorumlu olduğu analizlerde gelen numunelerin ilgili talimatlara göre hazırlanmasını, yeni kapsamların oluşturulması müşteri istekleri doğrultusunda analiz edilmesini ve kayıtların tutulması sağlayacak takım arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Tekirdağ

Beylikdüzü Beykent bölgesinde tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

1 ay önce

Ziraat Mühendisi

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarı - Tekirdağ

Altınbaşak Toprak Analiz Laboratuvarında çalışacak Ziraat Mühendisi alınacaktır.

1 ay önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Özkay İnşaat Tekstil Gıda San Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Özkay Yapı olarak başladığımız mobilya üretim atölyesine mobilya üretiminden anlayan Usta veya Çırak alınacaktır.

1 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Özel Mamak Reyyan Anaokulu - Tekirdağ

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Özel Mamak Reyyan Anaokulu için tecrübeli Anaokulu (Okul Öncesi) Öğretmeni aramaktayız.

1 ay önce

Ofis Sekreteri

Labser İleri Teknoloji ve Laboratuvar Hiz Ltd Şti - Tekirdağ

Her türlü evrak takibini yapmak,Santral/telefonlara cevap vermek,Yöneticisinin ajandasını düzenlemek ve koordine etmek,Misafirlerin karşılanması ve yönlendirilmesi konusunda destek vermek,Ön Muhasebe/Kasa defterini tutmak,Seyahat organizasyonları, ulaşım - konaklama rezervasyonlarını yapmak üzere Genel Ofis Sekreteri arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Fen Bilgisi Öğretmeni

Fen Bilimleri Eğitim Kurumu - Tekirdağ

Kurumumuza Fen Bilgisi Öğretmeni alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Mavera Seyran Emlak - Tekirdağ

Firmamızda çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.İş Tanımı:Satış merkezinde mail, telefon, müşterilerle iletişim gibi trafiğin yönetilmesi,Satış hedeflerine ulaşılması,Müşteri kayıtlarının tutulması,Yeni müşteri yaratma ve kendi datasını oluşturması,Konut projelerinin takibi, projeler hakkında bilgi temini,Müşterilerin talep ve beklentilerinin tespiti ve uygun projelerin müşterilere gezdirilmesi,Müşterilerle diyaloğun satış sürecinin sonuna kadar sürdürülmesi.Maaş+Prim+Yemek verilecektir.

1 ay önce

İnsan Kaynakları Elemanı

Aklife Gıda Turizm Eğlence İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Tekirdağ

AKLAR GIDA- İnsan Kaynakları Elemanıİş AçıklamasıKurumun ihtiyaçları doğrultusunda işe alım süreçlerini yönetmek.Personel özlük dosyalarının oluşturulması ve özlük evraklarının takip edilmesi.İşe giriş ve işten çıkış işlemlerini gerçekleştirmek.Ücretlendirme uygulamaları ve performans yönetim sistemini insan kaynakları politikalarına uygun olarak yürütmek.

1 ay önce

Tanıtım Elemanı

Gezgin Grup - Tekirdağ

Şirketimiz bünyesinde çalışmak üzere 18-25 yaş aralığında (tercihen öğrenci) kadın/erkek personeller aranıyor. Tamamen öğrenci arkadaşlarımızdan oluşan ekibimize katılarak eğlenceli iş ortamımızda yaz tatilinizi bizimle değerlendirmek ister misiniz?İstediğiniz günler çalışabilme imkanı (İsteğe bağlı çalışma programı).Ödemeler günlük yapılacaktır.Yemek+servis imkanı.Dolgun ikramiyeler.

1 ay önce

Muhasebe Personeli

Sağlam Osgb Hiz Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Firmamızda çalışmak üzere Muhasebe Personeli arıyoruz.

1 ay önce

Siber Güvenlik Uzmanı

Md Siber Güvenlik Telekomünikasyon ve Ltd Şti - Tekirdağ

Mezuniyet şartından ziyade niteliği esas alan;Siber Güvenlik alanı ile yakından ilgilenen ve gelişmeye istekli ekip arkadaşları arıyoruz:İlgili niteliklerin birden fazlasına sahip olan genç, dinamik ve girişimci güvenlik uzmanı adayları ile buluşmaya hazırız.GENEL GÖREV TANIMIBT altyapısında kullanılan ürünler ile ilgili güvenlik kriterlerini belirleyerek, gerekli kontrolleri gerçekleştirip raporlanmasını sağlamak, ağ güvenliği ürünlerinin yönetiminde tecrübe sahibi ve sisteme uyarlama noktasında etkili topoloji oluşturabilmek.Bilgi güvenliği ihlal olaylarının analiz edilerek, tekrarlamaması için önlemler alınarak uçtan uca Bilgi Güvenliği stratejisini oluşturma, uygulama ve yaşatma.ISO 27001, KVKK ve BDDK Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgi sahibi, kontrollerinin yapılması, dokümantasyonların oluşturulması ve sahalarda gerçekleştirilecek olan denetimlerin koordinasyon ve planlanmasının sağlanması.Siber olaylara müdahale, Açık kaynak istihbaratı, Tehdit İstihbaratı, Sızma testi ve Siber Operasyon Merkezi süreçlerine ve güvenlik testi metodolojisine hakim olarak gerekli aksiyonun alınabilmesi.Güvenlik açıklıkları ve çeşitliliği konusunda teknik bilgi ve yorumlama yeteneğine sahip olmak, Zafiyet yönetimi ve zafiyetlerin giderilmesi konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak.GENEL TEKNİK NİTELİKLERIPS, IDS, WAF, Firewall, DLP, SIEM, VPN, AV, Endpoint Security ürünlerinin kurulum, konfigürasyon ve yönetimiyle beraber Loglama, Monitoring ve Auditing konularında bilgi sahibi,Network, TCP/IP, ISP, Modem, Router, Switch ve AP, Merkezi Wireless Network Altyapısı ve VoIP haberleşme sistemleri konusunda tecrübeli,Windows Server, Active Directory, Nas Server, Web Server, MSSQL; kurulum, konfigürasyon ve yönetimine dair tecrübeli.Bizim ekibimize dahil olacak arkadaşları ne bekliyor:Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi,Sürekli eğitim ve kendini geliştirme,Sistematik ve yüksek tempolu çalışma,Sevgi ve saygı kesin şartı olan bir iş ortamı,Geleneksel firmalardan farklı olarak çalışan kazanır prensibi,Global ve Kurumsal ortaklıklar ile ilerleyen bir kariyer,Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi.

1 ay önce

İnşaat Mühendisi

Aysa Boru Hattı Hizmetleri San ve Tic Ltd Şti - Tekirdağ

Firmamızda çalışmak üzere İnşaat Mühendisi/Teknikeri aramaktayız.

1 ay önce

Tekirdağ İşkur İş İlanları

Tekirdağ, Trakya Bölgesi’nin ve ülkemizin en güzel ve en gelişmiş kentlerinden biridir. İstanbul ve Kocaeli gibi sanayi bölgelerine yakın oluşu, Tekirdağ’ı çevresindeki diğer kentlerden farklı kılmaktadır. Bölgede gerek sanayi, gerek tarım ve hayvancılık alanında görülen gelişmeler, iş potansiyelini de ciddi oranda arttırmaktadır.
Tekirdağ Açık İş İlanları
Tekirdağ iş ilanlarına baktığımızda özellikle büyük şirketlerin yoğun bir yer kapladığını görmekteyiz. 3M San. ve TİC. A.Ş, Adalı Kauçuk Poliüretan, Ahsen Tekstil, DK Yapı, Güde İplik Örme Kumaş Tekstil, HEMA Endüstri ve Müge Deri Sanayi, bu şirketler içerisinde en dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

Yukarıda saydığımız şirketlerin yanı sıra bölgede aktif olarak büyüyen çok sayıda firmanın varlığından da söz etmemiz mümkün. İşçi adayları, Tekirdağ iş ilanlarına göz attıklarında bu ve bunun gibi çok sayıda firmanın iş ilanlarıyla karşılaşabilirler.

Tekirdağ Geneli Sektörler