Taşköprü İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Taşköprü İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Saha Satış Elemanı

Succes Kurumsal Hizmetler San Tic A.Ş. - Taşköprü

Gazetemizi sahada satabilecek Saha Satış Elemanı arıyoruz.

3 hafta önce

Satın Alma Sorumlusu

Csu Otomotiv San Tic Ltd Şti - Taşköprü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satın Alma Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Aşçı (Özel Hizmet)

Premist Hotels - Taşköprü

İstanbulda yer alan 4 yıldızlı otelimiz için deneyimli Aşçı arıyoruz.

2 hafta önce

Maliyet Kontrol Uzmanı

Akplas Plastik Kalıp San ve Tic A.Ş. - Taşköprü

Otomotiv ve Beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren firmamıza aşağıdaki niteliklerde Maliyet Kontrol Uzmanı alınacaktır.İşin Tanımı:Ay sonu fiili maliyet sistemini çalıştırmak ve sonuçlarını yorumlamak,Hedeflenen ve gerçekleşen maliyet analizleri yapmak,Aylık üretim göstergelerini, fire ve verimlilik hesaplarını yapmak, raporlamak,Yıllık transfer fiyatlama ve UFRS çalışmalarına destek olmak,Tüm üretim birimlerinin çeşitli bilgi ihtiyacı, kontrol ve rapor taleplerine cevap vermek.Genel giderlerin dağılımında kullanılacak istatistiksel göstergelerin belirlenmesi, hesaplanması, iyileştirilmesi,Müşteri, proje ve ürün bazında karlılıkların hesaplanması, raporlanması.

3 ay önce

Hukuk Bürosu Personeli

Ufuk Özkan Göker Hukuk Bürosu - Taşköprü

Kartal’da bulunan ve hafta sonu çalışması olmayan hukuk büromuza, adliyede yapılacak işlemleri,müzekkereleri hazırlayacak, Hukuk Bürosu Personeli çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 hafta önce

Aşçı

Sarı Köşk Restaurant - Rize - Taşköprü

Bizimle beraber çalışacak ”Aşçı” takım arkadaşları arıyoruz.

1 ay önce

Pastane Ürünleri Satış Elemanı

Zeron Bakery - Taşköprü

Pastanemizde Pastane Ürünleri Satış Elemanı takım arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Ofis Elemanı

Aber Grup Gıda Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Taşköprü

Ekibimize enerji katacak ekip arkadaşları arıyoruz!Eğer aradığınız ekip arkadaşı benim diyorsan;Start-up bir firmada elini taşın altına sokarak, oluşturulmaya çalışan düzene katkıda bulunmaya hevesli, takımımıza enerji katabilecek ve en önemlisi iletişimi güçlü birisi olmalısın. Ayrıca Çiçek Garajda tamamı doğayı ve çiçekleri seven insanlardan oluşan ekibimizden çiçek tasarımı ve terrarium yapımı öğrenmeye hevesli biri olduğundan bahsetmiyorum bile.Yukarıda tam da benden bahsediliyor diyorsan biraz da mesai saatlerinin nasıl geçeceğinden bahsedelim.Mesai saatlerinin büyük bölümünde gelen aramaları ve e-mailleri cevaplayacak, çözüm odaklı bir şekilde operasyon ve tasarım ekibimizle iletişim halinde olup onları yönlendireceksin. Kalan zamanda ise ofis içerisinde temel düzenin korunmasını sağlayacak ve İhtiyaç duyulması halinde operasyon ekibimize katkıda bulunacaksın.Bunlar da tamam! diyorsan özgeçmişini heyecanla bekliyoruz.*Etiler bölgesine yakında yaşayan adaylar öncelikli olacaktır.

4 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Zen Moda Sanayi İç ve Dış Tic Ltd Şti - Taşköprü

Örme dış giyim imalatı ve ihracatı yapan Avrupa pazarında mağaza zincirleri ile çalışan firmamızda görevlendirilmek üreze Müşteri Temsilcisi aranmaktadır.

1 gün önce

İngilizce Öğretmeni

Harward College - Taşköprü

İngilizce Öğretmeni aranmaktadır.

4 ay önce

Dağıtım Elemanı

Ceylan İşletme Petrol Gıda İçecek San ve Tic A.Ş. - Taşköprü

Sektörünün büyüyen, en ödüllü Su Markası CEYSU’da, sıradanlıktan uzak, eğitime ve gelişime önem veren, yaratıcılığın önünü açan, çalışanlarına hak ettiği değeri veren, konusunda uzmanlaşmış, yaptığı işe gönülden inanan, ailemize “en çok çalışılmak istenen şirket olma hedefimizi gerçekleştirmeye destek olacak, Antalya Merkezde CEYSU ürünlerinin satış ve dağıtımını yapan firmamız büyüyen organizasyonu için Dağıtım Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Dentaş Yapı Mühendislik Sanayi ve Tic Ltd Şti - Taşköprü

İşini benimseyen işine sahip çıkan Mesai kavramını gözetmeyen , ofis programlarından en az birini bilen disiplinli özverili not tutmasını bilen / seven , Kendini geliştiren / geliştirmek isteyen , Prezantabl. ( kendine özen gösteren bakımlı )Bayan Yönetici Asistanı na ihtiyaç vardır .Lokasyon ( Bahçeşehir , BeylikdüZü , Avcılar )Çalışma saatleri 08,30-18;30Cumartesi 13;00 Pazar tatil

5 gün önce

Kasiyer

Paşa Şehircilik San ve Tic Ltd Şti - Taşköprü

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kasiyer aramaktayız.

2 ay önce

Aşçı Yardımcısı

Senta Denizcilik - Taşköprü

18 YILLIK SEKTÖR TECRÜBESİ İLE Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz.Vasıflı,Vasıfsız Personel Kadrolarında;* MAAŞ, * MESAİ, * SGK,* SEFER BAŞI PRİM,* YEMEK,* KALACAK YER,* 6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE,

2 ay önce

Dış Ticaret Uzmanı

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Taşköprü

Danışmanlığını yaptığımız müşterimizin Dilovası/Kocaeli ’de bulunan merkez ofisinde görevlendirilmek üzere “Dış Ticaret Uzmanı ” arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Hedef olarak belirlenen bölgelerde detaylı pazar analizini yapmak,Pazar payını korumak ve arttırmak için pazarlama faaliyetlerine destek olmak,Sorumlu olduğu bölgelerde konumlandırma, tutundurma ve yayılma faaliyetleri için plan oluşturmak,Mevcut müşteri portföyünde satış arttırıcı etkinliklerde bulunmak,Periyodik raporlama yapmak, dokümantasyon ve arşivleme süreçlerini gerçekleştirmek,

2 ay önce

Reklam Metin Yazarı

Ekip Network - Taşköprü

Şirketimizde web siteleri için %100 özgün ve seo uyumlu içerik yazabilecek Metin Yazarı ekip arkadaşlarımıza ihtiyacımız var. Verilecek ücret 100 kelime üzerinden hesaplanacaktır. Günlük minumum 3000 kelime yazmanız isteniyor. Ne kadar çok makale yazarsanız alacağınız aylık maaş da o kadar yüksek olur. Bütün gün makale yazmanız halinde aylık 3 bin liraya kadar para kazanmanız mümkündür.

3 ay önce

Grafiker

Uzel Bilişim Ar-ge ve Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Taşköprü

Elektronik ve Yazılım alanında faaliyet gösteren şirketimiz de görev yapacak, yarı zamanlı çalışacak Grafiker aranmaktadır.

3 ay önce

Satış Danışmanı

Karacan Av & Doğa - Taşköprü

Antalya merkezde;Av malzemeleri, kamp malzemesi ve balık malzemesi satışı yapılan mağazamızda çalışmak üzere Satış Danışmanı ihtiyacımız vardır.

1 hafta önce

İhracat Satış Sorumlusu

Cadı Metal Mobilya Tasarım Üretim Tic Ltd Şti - Taşköprü

Firmamızda görevlendirilmek üzere İhracat Satış Sorumlusu aranmaktadır.

2 ay önce

İnsan Kaynakları Uzmanı

Alka Grup Organizasyon Ltd Şti - Taşköprü

Antalya, Muratpaşa’da hizmet vermekte olan firmamızın, bünyesinde geliştirilmekte olan bir yazılım çerçevesinde; İnsan Kaynakları Uzmanı aramaktayız.

2 gün önce

Kastamonu Geneli Sektörler