Tarsus İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Tarsus İş İlanları


Doğal Gaz Tesisatçısı

Çağrı Mühendislik - Tarsus

Doğal Gaz Tesisatçısı alınacaktır.

6 ay önce

Metalurji ve Malzeme Mühendisi

Bassi Design Mobilya İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Tarsus

Metal mobilya üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; metal-kaynak işlerinde deneyimli mühendis arayışımız bulunmaktadır.

6 ay önce

Muhasebe Personeli

Ada Mali Müşavirlik - Tarsus

Maltepe de bulunan mali müşavirlik ofisimize en az 3 yıl deneyimli luca programını bilen yardımcı personel aramaktayız.

6 ay önce

Anketör

Youth Mağazacılık A.Ş. - Tarsus

Yiyecek-İçecek işletme ruhsatı olan işletmelere marka tanıtımı ve ücretsiz kartlandırma için evrak temini yapabilecek Anketör arkadaşlar arıyoruz.

6 ay önce

Mutfak Görevlisi

Buca Yaşam Paylaşım Anaokulu - Tarsus

Bucada bulunan anaokulumuz için 2 hafta süreyle çalışacak mutfak & temizlikte bize yardımcı olacak personel arıyoruz.

6 ay önce

Kaynak Ustası

Lazeron Sac İşleme Sistemleri San ve Tic A.Ş. - Tarsus

Kaynak Ustası aranmaktadır.

6 ay önce

Doğal Gaz Sayaç Sökme Takma Elemanı

Çağrı Mühendislik - Tarsus

Doğalgaz sektöründe çalışacak askerliğini yapmış b ehliyeti olan usta yanında yardımcı personel olarak çalışacak deneyimli deneyimsiz personel alınacaktır.

6 ay önce

Sekreter

Keçeli Avukatlık Bürosu - Tarsus

Avukatlık ofisimizde Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.Ofisin genel düzen ve temizliğini sağlamakGünlük yemek hazırlamakMisafirleri karşılamak, yönlendirmek ve ikram servisini yapmakGelen- giden evrak, kargo, kurye, posta kayıtlarını tutmak, koordinasyonu sağlamakGerekli evrak akışını düzenlemek, fotokopi çekmekTelefon trafiğini yönlendirmekAjanda takibi, toplantı bilgilendirmeleri ve hatırlatmaları yapmakRandevuları ayarlamakOfis malzeme ihtiyaçlarını tespit etmek ve bildirmek, zamanında ihtiyaçların karşılanmasını sağlamakGerektiğinde ofis dışı evrak takibi ve tahsilat işlerini yürütmekYöneticinin verdiği ofis içinde ve dışındaki sair sorumluluk ve işleri yerine getirmek.

6 ay önce

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Tarsus

ÖNEMLİ: CVsiz başvurular kabul edilmemektedir. CVde fotoğraf, doğum tarihi ve iletişim numarası olmak zorundadır!Bilgi işlem departmanlarında en az 2 yıl çalışmış, bilgi işlem teknolojisi, donanım bilgilerine ve problemlerine iyi derecede hakim, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışan, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna alışkın.Kullanıcılara/Çalışanlara; donanım, yazıcı, network, işletim sistemleri, Office yazılımları ile ilgili destek verecek ve çözüm üretebilecek. Sistemlerin kesintisiz sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alabilecek,

6 ay önce

Depo Elemanı

Zechka Dış Giyim San Tic Ltd Şti - Tarsus

E-Ticaret Depomuzda Çalışacak tam zamanlı personel aranmaktadır.

6 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Bottega Etiler - Tarsus

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mağaza Satış Danışmanı aramaktayız.

6 ay önce

CNC Torna Tezgahı Operatörü

Rkm Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Tarsus

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Torna Tezgahı Operatörü aranmaktadır.

6 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Altıkalem Kurs Merkezi - Tarsus

KURS merkezimize Lgs,Tyt,Ayt konularına hakim deneyimli Türkçe Öğretmeni alınacaktır.

6 ay önce

Dağıtım Elemanı

Fırat Halı Yıkama - Tarsus

Halı yıkama servis elemanı alınacaktır.

6 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Yağmur Fuarcılık Yayıncılık Hiz Ltd Şti - Tarsus

İstanbul Şişli Mecidiyeköy’de hizmet vermekte olan firmamıza; plastik sektörüne yönelik olarak sunmuş olduğumuz elektronik ticaret-pazaryeri web sitesi ve mobil uygulamamızı telefon ile tanıtarak firmaları üye yapacak Müşteri Hizmetleri/Çağrı Merkezi Elemanları arıyoruz.

6 ay önce

Bobinajcı-Elektrik (Bobinaj Sarma Operatörü)

Ays Bobinaj Elektrik Tesisat San ve Tic Ltd Şti - Tarsus

Motor sarımı yapacak tecrübeli Bobinajcı alınacaktır.

6 ay önce

İşçi (Tekstil)

Vizyon Plise Tekstil ve Moda San Tic Ltd Şti - Tarsus

Atölyemizde yetiştirilmek üzere deneyimsiz 20 - 30 yaş arası çalışma arkadaşları aranmaktadır. Genç, dinamik, öğrenmeye açık, askerliğini tamamlamış adayların başvurusu değerlendirmeye alınacaktır. Asgari ücret + 100 TL Yol Parası + SGK + Yemek imkanları vardır. Cumartesi + Pazar çalışma yoktur. (Yoğunluğa göre mesai olur ise mesai ücretinizi almak karşılığında Cumartesi günleri mesai olabilir)

6 ay önce

Özel Eğitim Öğretmeni

Tarsus Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Tarsus

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Özel Eğitim Öğretmeni aranmaktadır.Not: Sınıf öğretmenliği mezunu adayların Meb Özel Eğitim alanında destek eğitimi verecel Uzman Öğretici Yetiştirme kursunu tamamlamış olması gerekmektedir.

6 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Phone Office Service - Tarsus

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe - Sekreter aranmaktadır.Çalışma saatleri;Yaz: 08:30-19:30 Kış :09:00-18:00

7 ay önce

Grafik Tasarım Uzmanı

Eker Matbaacılık ve Tasarım Hizmetleri - Tarsus

Firmamızda görevlendirilmek üzere Grafik Tasarımcısı aranmaktadır.

9 ay önce

Pazarlama Sorumlusu

Okyay Un San ve Tic. A.Ş. - Tarsus

Firmamızda görevlendirilmek üzere Pazarlama Sorumlusu aranmaktadır.Uzun yıllardır GIDA SEKTÖRÜNDE faaliyet gösterme kültürüne sahip, Gıda Güvenliği ve ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarını benimsemiş, grup şirket merkezi Mersin-Tarsus OKYAY UN FABRİKASIN’ da olan firmamızın, Gıda grubu, satış- pazarlama departmanı için elemanlar aranmaktadır.İş Tanımı:Firmamızın üretimini ve pazarlamasını yapmakta olduğu Buğday Unu ve Özel Amaçlı Un gruplarının, soğuk satış süreçlerinde ve pazarlamasında görev alınacaktır. Öncelikle Tarsus, Mersin ve Adana bölgelerinde pazarlama ve satış faaliyetleri sürdürülecektir. İhtiyaç halinde diğer komşu bölgelerde eklenebilir.

9 ay önce

Lojistik Elemanı

Agenda Giyim - Tarsus

Lojistik Elemanı” arayışımız vardır.

1 yıl önce

Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi

Nehirce İnsan Kaynakları ve Otomasyon San. Tic. Ltd. Şti. - Tarsus

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, şirketimizde görevlendirilmek üzere Dış Ticaret Müşteri Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:·Belirlenen ihracat hedeflerini gerçekleştirilmesi için satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak,·Satış ve pazarlama organizasyonlarının sevk ve koordinasyonunu sağlamak,·Mevcut müşterilerle iletişimi sürdürmek,·Yeni pazarlar ve müşteriler bulmak.

1 yıl önce

Vasıfsız Eleman

Arsit Laminat A.Ş. - Tarsus

Arnavutköy/İstanbul da bulunan Arsit Laminat A.Ş mobilya fabrikamıza Vasıfsız Eleman alınacaktır.

1 yıl önce

Şarküteri Görevlisi

Güvençli Şarküteri - Tarsus

Şarkuterimiz de reyon sorumlusu olmak sureti ile aile şirketi içerisine dahil olabilecekDürüst bir mesai arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Mutfak Görevlisi

Difose Bilişim Bilgisayar Tic Ltd Şti - Tarsus

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın Ümitköy (Çayyolu Metro Durağı yakını) bulunan ofisinde tam zamanlı olarak aşağıdaki özelliklere sahip personel alınacaktır;İş tanımı• İdari binanın günlük genel temizlik ihtiyaçlarının sağlanması• İdari binanın tertip ve düzeninin sağlanması,• (10 kişilik) personel öğle yemeğinin yapılması,• Misafir ağırlama ve personele içecek ikramlarının yapılması,• Mutfak ve temizlik ihtiyaçlarının takibi, ihtiyaçların tespiti ve ilgili birimlere aktarılması,Çalışma SaatleriHafta içi: 08:30-18.00CUMARTESİ-PAZAR ÇALIŞMA YOKTUR.

1 yıl önce

Pazarlama Danışmanı

Nisan İnsan Kaynakları Yönetim Reklam ve Organizasyon - Tarsus

Kurumsal bir firmamız için 1 firma içerisine 2 sahada aktif araç kullanacak satış tecrübeli bayan Pazarlama Danışmanları arıyoruz. Maaş+ prim+ ssk +yemek kart gibi tüm olanaklara sahip olacak.sahada görevli personellere araç verilecektir.

1 yıl önce

Barista

En Ala Cafe Bıstro - Tarsus

Barista aramaktadır.

1 yıl önce

Saha Satış Uzmanı

Elektro Kurumsal Hizmetleri San Tic Ltd Şti - Tarsus

Elektro Kurumsal Çözüm Merkezi / Kurumsal Saha Satış Temsilcisi çalışma arkadaşları aramaktayız.İşin Tanımı •Turkcell Kurumsal tarafta Mobil ve Sabit ürün ve servislerinin kurumsal müşterilere satış ve tanıtımının yapılması,•Potansiyel müşterilere günlük ziyaretler planlanması ve raporlanması,•Mevcut portföyündeki müşterilere düzenli ziyaretler gerçekleştirilmesi ve takibinin yapılması,•Mevcut portföyüne yeni müşteri kazanımı,•Portföyündeki müşterilerin ihtiyaçlarına uygun satışların yapılması,•Satış süreçlerinin takip edilmesi ve raporlanması,•Çalışılan kurumun en iyi şekilde temsil edilmesi.•Teknolojiye meraklı, gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,

1 yıl önce

Mersin Geneli Sektörler