Sulusaray İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sulusaray İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ofis Elemanı

Nos Lojistik Nakliyat Petrol Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Sulusaray

Ofis Elemanı alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

İzoğlu Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Sulusaray

Şirketimiz de görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 ay önce

Bilet Satış Elemanı (Gişe/Banko)

Yeşilbayır Ayan Turizm Ticaret ve San Ltd Şti - Sulusaray

Uçak ve Otobüs bileti satışında çalışacak Bilet Satış Elemanı arıyoruz.

11 ay önce

Frezeci (Freze Tezgah İşçisi)

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Sulusaray

Pancar bölgesinde ,Gıda makineleri imalatı yapan fabrikamıza;Tornacı & Frezeci alınacaktır..

11 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Sys Pres Makina San ve Tic Ltd Şti - Sulusaray

Gaz Altı Kaynakçısı alınacaktır.

9 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Sulusaray

Başakşehir şantiyesindeki satış ofisimiz için Çay Servisi ve Temizlik Elemanı alınacaktır.Sigorta yemek ve asgari ücret verilecektir.Çalışma saatleri:08:00 - 18:00 arasındadır.Cumartesi tam gün, Pazar günleri ise tatildir.

11 ay önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - Sulusaray

Mali müşavirliğini yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımız için Muhasebe Personeli takım arkadaşı aramaktayız.

7 ay önce

Operasyon Elemanı (Turizm)

Mandarin Turizm A.Ş. - Sulusaray

Firmamızda görevlendirilecek Operasyon Elemanı aranmaktadır.Yurtiçi tur seyahat operasyonunu gerçekleştirmek ve takibini yapmak,Yurtiçine münferit ve grup olarak giden misafirlerimizin operasyonlarını yürütmek,Yurt dışındaki acenteler ile yazışarak yurt içi gezi programlarını tasarlamak ve planlamak.Planlanan turun maliyet hesabını yapmak,Turun içeriğine bağlı olarak otel, araç, lokanta, rehber, müze... Rezervasyonlarını gerçekleştirmek,Programın yürütülebilmesi için rehber dosyasını hazırlamak,Tur programının akışını hava alanına gidişten, dönülecek güne kadar turun rehberi ile temasta olarak takip etmek ve doğabilecek aksaklıkları gidermek.

11 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Mavi Yıldız Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Sulusaray

İstanbul Avrupa Yakası Esenler ilçesinde bulunan kurumumuza öğrenci artışından dolayı, Sadece 4 yıllık Lisans mezunu Okul Öncesi Öğretmeni veya çocuk gelişimi mezunu öğretmen arayışımız vardır. Kurumumuz MENDERES,ÜÇYÜZLÜ Metrosuna yürüyüş mesafesindedir..

1 ay önce

Saha Satış Personeli

Evrino Bilişim Teknolojileri - Sulusaray

Yazılım Ve E-Ticaret Altyapısı Lider Firması olan Evrino Yazılım Teknoloji Saha Satış Ekibi Olarak görevlendirilmek üzere, “İstanbul” Şehriinde İkamet Eden Saha Satış Temsilcisi aramaktayız.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirilmesi,Doğrudan satış çerçevesinde Belirlenen Bölgelerde Küçük ve Büyük İşletmelere ziyaretlerde bulunup Satışlarını Gerçekleştirmeleriİlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi,

3 ay önce

Ofis Elemanı

Esse Plan Proje İnşaat Çelik - Sulusaray

İskenderunda ikamet eden bayan Ofis Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Desinatör

Ayteks Tekstil Emprime San ve Tic Ltd Şti - Sulusaray

Emprime baskı imalat firmamızın bünyesinde emprime baskıdan anlayan argeye önem veren takım çalışmasına uyumlu desinatör yardımcısı ve desinatör çırağı arıyoruz. Tercihen Bağcılar,Yenibosna,Bahçelievler civarından ikamet eden.

3 ay önce

Satış Elemanı

Ahmetoğlu Kağıt San Tic A.Ş. - Sulusaray

Ambalaj , kağıt , plastik ve Temizlik ; grubu ürünlerin satışını yapabilecek Satış Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Satış Danışmanı

Zara Bilişim Hizmetleri Ltd Şti - Sulusaray

Satış Danışmanlığı Tecrübesi Olan Personeller Alınacaktır.

6 ay önce

Yazılım Satış Uzmanı

Css Otomasyon ve Yazılım Ltd Şti - Sulusaray

CSS Otomasyon ve Yazılım Ltd. Şti olarak, Saha tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların dijital teknolojiye geçiş süreçlerini yöneten ve firmalara özel web programlama konusunda yazılımlar geliştiren yeni nesil bir çözüm ortağıyız.Firmamızda çalışmak üzere CSS Otomasyon ve Yazılım olarak yazılımlarımızın tanıtımını ve pazarlamasını yapabilecekYazılım Satış Uzmanı aramaktayız.İŞ TANIMI:•İstanbul Tuzla/Aydınlı da bulunan ofisimizde çalışmak üzere işe alınacak kişi, Yazılım Satış Yöneticisi olarak görev yapacaktır.• Büyük / Küçük ölçekli şirketlere yazılım satışından sorumlu olacaktır.• Kendisine verilen müşteri portföyünü düzenli olarak takip ederek, müşteri ziyaretleri ve telefon görüşmeleri gerçekleştirilecek, ayrıca sorumlu olduğu bölgede ve sektörde yeni müşteriler bularak portföyünü geliştirecektir.• Gerekli tüm raporların güncelliğinden sorumlu olacaktır.• Müşterilere yönelik etkinliklerde yer alacaktır.

10 ay önce

Psikolog

Detay Psikoteknik - Sulusaray

Firmamızda bizimle çalışacak Psikolog aramaktayız.ALG sertifikası bulunan psikolog iş arkadaşları aramaktayız.

11 ay önce

Elektronik Teknikeri

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Sulusaray

Hastane laboratuvarlarında kullanılmak üzere geliştirilen tam otomatik idrar analiz cihazı üretimi ve montaj işlemlerinin yapılması Elektronik ve Bilişim Teknikeri alınacaktır.

3 ay önce

Temizlik Görevlisi

Nurpak Temizlik - Sulusaray

Şanlıurfadaki alışveriş merkezlerinin yakınlarında ikamet eden Temizlik Personelleri aranmaktadır.Çalışma süresi kısa olduğundan ücret aylık 500 TLdir. Bu durumu bilerek başvuru yapınız.

11 ay önce

Müşteri Temsilcisi (Almanca)

Evomiles Telekomünikasyon Faaliyetleri İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sulusaray

Suchen Sie eine sichere langfristige Berufliche Perspektive mit zahlreichen Aufstiegs- und Entwicklungsmöglichkeiten? Kontinuierliche Weiterbildung durch Schulungen und Coaching? Wollen Sie miterleben wie wir wachsen und als Team arbeiten?dann seien Sie bei der Entwicklung unserer Meile dabeiSie bekommen bei uns:einen Vollzeit-Job, indem Sie Ihre Fachlichen und Persönlichen Stärken einbringen können.Einen sicheren, sehr gut ausgestatteten Arbeitsplatz mit direkter Nähe zur U-BAHN und Autobahnkollegiale Atmosphäreein Fitnessstudio, Schwimmbad für StressabbauFixgehalt (netto 4.000 TL + Bonus bis 15.000)Pünktliche BezahlungenFahrtgeld (300)Essenskarte (600 TL) in Atasehirsehr hohe PrämienFörderungen für mehr EntwicklungKrankenversicherungNeuste Technikkeine Stornoabzüge oder sonstigeTreuebonusfür unser Standort in Atasehir suchen wir noch 50 Mitarbeiter

4 ay önce

Halkla ilişkiler - branş öğretmenleri

İdeal eğitim kurumları - Sulusaray

Eğitim Kurumumuza halkla ilişkiler bölümünde çalısacak bayan personel alımı yapılacaktır. Branş öğretmenleri alınacaktır.

4 ay önce

Tokat Geneli Sektörler