Sulusaray İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sulusaray İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Plastik ve Metal Üretim Operatörü

Öz Metal Plastik - Sulusaray

Bursa'da ikamet eden En az lise mezunu Askerlik görevini tamamlamış Tercihen plastik veya metal üretiminde tecrübeli Bay ve bayan operatörler alınacaktır. İlgililerin öz geçmişlerini muhasebe@ozmetalplastik.com'a iletmesi ya da 02244412376'dan bilgi almaları rica olunur.

6 ay önce

Sekreter

The Fames Bowling Playstation Oyun Dünyası - Sulusaray

Fames Playstation & langırt & bowling oyun salonunda görevlendirilmek üzere Sekreteraramaktayız. Asgari Ücret + Ssk+ Servis Performansa göre her 3 ayda bir maaş yükselebilir.Haftaiçi bir gün izin.1 hafta deneme süreci.

1 yıl önce

Web Designer

Nzm Mimari - Sulusaray

İnternet sitesi kurabilen Google AdWordsten anlayan Web Designer arıyoruz.Sabah 09.00 akşam 17.00 çalışma saatlerimiz.Aile gibi ortamımız olan şirketimizde çalışma arkadaşı arıyoruz.

2 hafta önce

Grafik Tasarımcısı

İnvestt İnşaat San ve Tic A.Ş. - Sulusaray

İnşaat ve sanayi sektöründe faaliyet gösteren firmamıza, grafik tasarım ve sosyal medya süreçlerimizde bizimle birlikte çalışacak Grafik Tasarım & Sosyal Medya Sorumlusu ekip arkadaşımızı arıyoruz.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Tuluklar Teknoloji A.Ş. - Sulusaray

Manavgat bölgesinde “ Satış Danışmanı “ ekip arkadaşları arıyoruz.

8 ay önce

Rehber Öğretmeni

Asfen Okulları - Sulusaray

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Rehber Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Sulusaray

Ístanbul/Şişli de bulunan Sigorta Acentemizde Sigorta Satış uzmanlarına ihtiyacımız mevcuttur.

11 ay önce

Muhasebe Elemanı

Aker Mali Müşavirlik Denetim - Sulusaray

RESMİ MUHASEBE OFİSİNDE çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı alınacaktır

1 yıl önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Gold Coast Lojistik San ve Tic Ltd Şti - Sulusaray

Frimamıda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe - Sekreter aramaktayız.Ön muhasebe işinde daha önce çalışmış olmalı,ön muhasebe işlerini yürütecek,Kağıt ve E fatura kesecekTüm telefon trafiğini (karşılama, cevaplama, yönlendirme veya bilgilendirme) ve ofisin genel organizasyonunu yürütecek,Posta, kargo ve gelen-giden evrak kayıt trafiğini yönetecek,Ajanda, görüşme, toplantı, seyahat vb. etkinlikleri organize edecek,Misafirlerin lojistiğini ve ağırlanmasını koordine edecek,Yurtiçi ve yurtdışı seyahatleri için vize, pasaport, otel rezervasyonu ve organizasyonlarını yapacak,

1 yıl önce

Grafiker

Elit Reklam - Sulusaray

Corel Draw, Photoshop Programlarına Hakim, Müşteri İle İletişimi Kuvvetli, Çalışacağı İşyerine Uyum Sağlayacak, Dijital Baskı, Tabela, Matbaa İşleri İçin Tasarım Yapabilecek Grafik Tasarımcı Arıyoruz.

1 ay önce

İlköğretim Matematik Öğretmeni

Vip Elit Eğitim Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Sulusaray

7.ve 8. Sınıf Matematik derslerine girecek öğretmen ihtiyacı vardır.

8 ay önce

Satış Uzmanı

Zagun İş Güvenliği Danışmanlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Sulusaray

Şirketlerimizin satış kadrolarında görevlendirilmek üzere Satış Uzmanı aramaktayız.

2 hafta önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Liftpa Asansör Market San Tic A.Ş. - Sulusaray

Firmamız da görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

6 ay önce

Kurye

Pizza Restaurantları A.Ş. - Sulusaray

Seyrantepede bulunan, Dominos Pizza restoranında çalışacak ehliyetli Motosikletli Kurye alınacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Uzmanı

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Sulusaray

İŞ TANIMIGenel muhasebe hesaplarını tam ve doğru kayıt altına alınmasını ve takibi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesini sağlamak, Tüm beyannameleri (Kurumlar, Geçici vergi, Muhtasar, KDV, Kurumlar, Ba-Bs) düzenlemek ve/veya kontrol etmek,Teşvik, Güncel mevzuatı takip eden, e-fatura, e-defter, e-arşiv, sabit kıymetler, transfer fiyatlaması süreçlerini yürütmek,Dönem sonu kapama işlemlerinin, yıllık çalışma takvimine uygun şekilde zamanında tam ve doğru şekilde tamamlanması için destek vermek,Defterlerin, kayıtların ve belgelerin VUK, KDV, TTK ve diğer kanunlara, şirket politika ve prosedürlerine uygun olarak tutulması, muhafazası, kontrolü, denetim için hazır bulundurulması ve arşivleme işlemlerinin yapılmasını sağlamak,Personel Özlük ve SGK ve Bordro işlemlerini takip edebilecekGrup firmaların vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerinin takibini yapmak. Envanter ve maliyet işlemlerine hakimYönetim raporlarının tam ve zamanında yapılması ve yönetime sunulması,Bütçe ile karşılaştırmalı olarak, bilanço, gelir tablosu, nakit akış tablosu gibi mali tabloların hazırlanması,Şirket kayıtlarının tam zamanlı ve doğru bir şekilde oluşturulmasının sağlanması,Tüm beyanname mali tablo ve vergisel yükümlülüklerin altyapısının yerine getirilmesi

5 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Asfen Okulları - Sulusaray

Asfen Okulları Anaokulu-İlkokul-Ortaokul kademesinde eğitim vermekte olan bir PYP Uluslarası Bakalorya aday okuludur.Okulumuzda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

9 ay önce

Satış Danışmanı

Leon Cc Dijital Hizmetler San ve Tic Ltd Şti - Sulusaray

İZMİRde FAALİYET GÖSTEREN FRANSIZCA ÇAĞRI MERKEZİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE Ana dili seviyesinde FRANSIZCA bilen, İn Bound / Out Bound - Deneyimli / Deneyimsiz, çalışma arkadaşları aramaktayız.

2 ay önce

Satış Destek Personeli

Dekortif Home Desing - Sulusaray

E-ticaret lojistik operasyonlarını yönetmek ve sürdürülebilir gelişim planlarını yapmak,E-ticaret üzerinden ürünlerin satışa açılması süreçlerini yönetmek ve süreç takibi yapmak,E-Ticaret sürecinde; ürünlerin stok takibinin yapılması, ürün içerikleri ve fiyat kontrollerinin sağlanması, lojistik süreçlerinin takip edilmesi, ürün iade ve değişim süreçlerinin koordine edilmesini sağlamak,Sosyal medya ve mail üzerinden gelen müşteri sorularını yanıtlamak,E-Ticaret performansını iyileştirmek için stratejiler geliştirmek ve uygulamak,Alt yapı ile ilgili önerilerde bulunmak ve uygulamak,Yeni kampanyalar ve uygulamalar konusunda yaratıcı fikirler üreterek online satış üzerinde bu kampanyaları uygulamak,Gerçekleşen satışın ve marka performansını değerlendirerek, eksik kalan kategori & ürünleri planlama ile birlikte belirlemek,Ürünlerin kampanya & içerik & görsel yönetimini gerçekleştirmek,

6 ay önce

Tele-Satış Elemanı

Onar İletişim - Sulusaray

Telekomünikasyon sektöründe kariyer hedefleyen Digiturk ve Millenicom marka ve müşterisine değer katacak takım arkadaşları aramaktayız.Görev Tanımı: Kayseri Bölgesinde Digiturk ve Millenicom ürün ve hizmetlerini satış kanalı bayisi bünyesinde satış ekibimiz içinde yer alarak; belirlenen bölge içerisinde telekomünikasyon ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirmek. Sorumluluklar: Yeni müşteri kazanımı ve fırsatlarını yönetmek,Günlük/Haftalık /Aylık ziyaret ve satış hedefleri gerçekleştirmek,Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek, ilgili ürün ya da hizmetleri sunmak,Digiturk ve Millenicom için sunduğu tüm ürün gruplarında hedefe koşmak,Koşulsuz şartsız müşteri memnuniyetini sağlamak.

1 yıl önce

Yönetici Asistanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Sulusaray

Firmamıza çalışmak üzere Yönetici Asistanı aramaktayız.Müşteri memnuniyetini esas alan Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine ve Kağıt Anonim Şirketi müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesi adına, satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerini uyum içinde sağlamaktadır.Kurulduğu günden bu yana disiplini, iş ahlakını ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine ve Kağıt Anonim Şirketi, sektörün en büyük sıkıntısı olan plotter teknik servis hizmet sorununu deneyimli personelleri sayesinde en kısa zamanda çözerek güvenilir bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Plotter, Plotter Satış, Plotter Kağıtları, Harita Polyesteri, Plotter Polyesteri, OCE Plan Kopya Makinası, Plotter Kağıdı, Ozalit Makinası, Ozalit Kağıdı, Fotoğraf Kağıtları konusunda satış, plotter teknik servis ve yedek parça hizmeti vermekteyiz.

2 hafta önce

Tokat Geneli Sektörler