Sultandağı Ziraat / Hayvancılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Ziraat / Hayvancılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anaokulu Öğretmeni

Buca Yaşam Paylaşım Anaokulu - Sultandağı

Bucada hizmet vermekte olan okulumuzda çalışmak üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Makine Montaj İşçisi

Ara Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda çalışmak üzere Makine Montaj Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Müzik Öğretmeni

Major Sanat Organizasyon ve Eğitim Hizmetleri Ltd Sti - Sultandağı

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere part time ya da full time Müzik Öğretmeni (Piyano, Keman, Şan ve Gitar Eğitmenleri ) alınacaktır.

5 ay önce

Satış Personeli

Se-ka iletişim ve Tanıtım - Sultandağı

Eğlenceli bir ortamda saha tanıtımı için Satış Personelleri arıyoruz.İşin içeriği: Ağız ve diş bakım ürünlerimizin saha satısını yapmak.Kadın öğrenci arkadaşlara part-time iş imkanı,Haftada sadece 30 saat çalışarak 350 TL kazanmak ister misiniz?,Peki istediğiniz gün çalışma imkanı?Çalışma saatleriHafta içi 11:00-15:00 veya 17:00-20:30 arası( isteğe bağlı)Cumartesi pazar 11:00-19:30 arası

9 ay önce

Muhasebe Uzmanı

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Sultandağı

İŞ TANIMIGenel muhasebe hesaplarını tam ve doğru kayıt altına alınmasını ve takibi için gerekli faaliyetlerin yürütülmesini sağlamak, Tüm beyannameleri (Kurumlar, Geçici vergi, Muhtasar, KDV, Kurumlar, Ba-Bs) düzenlemek ve/veya kontrol etmek,Teşvik, Güncel mevzuatı takip eden, e-fatura, e-defter, e-arşiv, sabit kıymetler, transfer fiyatlaması süreçlerini yürütmek,Dönem sonu kapama işlemlerinin, yıllık çalışma takvimine uygun şekilde zamanında tam ve doğru şekilde tamamlanması için destek vermek,Defterlerin, kayıtların ve belgelerin VUK, KDV, TTK ve diğer kanunlara, şirket politika ve prosedürlerine uygun olarak tutulması, muhafazası, kontrolü, denetim için hazır bulundurulması ve arşivleme işlemlerinin yapılmasını sağlamak,Personel Özlük ve SGK ve Bordro işlemlerini takip edebilecekGrup firmaların vergi ve diğer yasal mali yükümlülüklerinin takibini yapmak. Envanter ve maliyet işlemlerine hakimYönetim raporlarının tam ve zamanında yapılması ve yönetime sunulması,Bütçe ile karşılaştırmalı olarak, bilanço, gelir tablosu, nakit akış tablosu gibi mali tabloların hazırlanması,Şirket kayıtlarının tam zamanlı ve doğru bir şekilde oluşturulmasının sağlanması,Tüm beyanname mali tablo ve vergisel yükümlülüklerin altyapısının yerine getirilmesi

2 hafta önce

Kat Görevlisi (Maid)

Yelkenpark Otel ve Sağlık Hiz Ltd Şti - Sultandağı

Otelimizde kat ve temizlik görevlisi olarak çalışacak bayan arkadaşları arıyoruz.

1 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Optima Barkod - Sultandağı

Antalya ve çevre ilçelere seyahat edip ürünlerimizi pazarlayabilecek personel aranmaktadır. Restoran , benzin istasyonları , marketlere ürün pazarlama.Maaş + satış primi sistemi uygulanacaktır.

1 yıl önce

Sekreter

Kazan & Küçük Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık - Sultandağı

Küçük ölçekli avukatlık ofisimizde gerektiğinde adliye evrak işlemleri de dahil olmak üzere ofis içi ve ofis dışı çalışabilecek Sekreter/Asistan ihtiyacımız vardır.

4 ay önce

Kalıp Tasarım Mühendisi

Dakkik Plastik Metal San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kocaeli Gebze’de bulunan fabrikamızın Kalıphane bölümünde görevlendirilmek üzere Plastik Enjeksiyon Kalıp Tasarımcısı aramaktayız.

5 ay önce

Grafiker

Huzur Hasar Danışmanlık Tic Ltd Şti - Sultandağı

Hzr dekor bir group şirketinin dalıdır. İnşaat alanında istihdam sağlayacak tecrübeli Grafikerler aranmaktadır.

4 ay önce

İcra Takip Elemanı

Örüm Avukatlık Bürosu - Sultandağı

Maslakta bulunan hukuk büromuzda İcra dosyalarının takibi konusunda tecrübeli, müzekkere hazırlanması ve cevaplarının kontrolü konusunda deneyimli ofis içerisinde çalışacak İcra Takip Personeli alınacaktır.Hafta sonları çalışmamız bulunmamaktadır.

10 ay önce

Manikürcü-Pedikürcü

İrem Bayan Kuaförü - Sultandağı

İşinde profesyonel ve ekip çalışmasına uyumlu. uzun dönem çalışmayı hedefleyen manikür-pedikür, kaş-bıyık, makyaj, ağda gibi işlemleri bilen ekip arkadaşı aranıyor.

1 yıl önce

İş Güvenliği Uzmanı

Rüzgar Osgb Hiz Ltd Şti - Sultandağı

Sakarya da bulunan inşaatımızda görevlendirilmek üzere kısmi zamanlı A veya B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı aranmaktadır.

10 ay önce

Paketleme Elemanı

Kdr Grup İnsan Kaynakları Tic Ltd Şti - Sultandağı

Depolarımızda çalışacak yevmiyeci

2 ay önce

Çatı izolasyon

Şahıs - Sultandağı

Çatı izolasyon tamiri işleri yapılır temiz sağlam garantili uygun fiyata yapilir...

3 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Ortaknokta Danışmanlık - Sultandağı

OrtakNokta Danışmanlık yönetimde ve temizlikte danışmanlıkta deneyimli personeller alınacaktır.

4 ay önce

Proje Müdürü

Nallıhan Yerel Eylem Derneği - Sultandağı

NALLIHAN YEREL EYLEM GRUBU İŞE ALIM İLANINallıhan Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan 1 adet Müdür alacaktır. Adaylarda Aranacak Genel Koşullara) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak (Adli Sicil Kaydı)b) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak. (Adli Sicil Kaydı)c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. (Sağlık Raporu)

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Coi Organizasyon Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

WATERLOVE ailesi olarak evsel su arıtma ürünleri satışı ve servisi yapan bir firmayız.Satış temsilciliği konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız...2500 TL Maaş + Yol + Ssk + Prim

7 ay önce

Servis Elemanı (Garson) Yardımcısı

Öykü Pasta Cafe - Sultandağı

Cafemizde görevlendirilmek üzere Servis Elemanı ( Garson ) Yardımcısı aranmaktadır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Ülküm Gayrimenkul - Sultandağı

Akbük/Didimde bulunan emlak firmamıza tecrübeli Gayrimenkul Satış Danışmanları alınacaktır. Şartlar vasfına göre karşılıklı konuşulacaktır.

3 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler