Sultandağı Üretim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Üretim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Yuvam Panjur Alüminyum Yapı San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Fabrikada çalışacak muhasebe işinden anlayan kadın eleman aranıyor.

5 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Sultandağı

Tamamı bayan personel ile sadece bayanlara hizmet veren tesisimizin resepsiyon biriminde görevlendirilmek üzere bayan Resepsiyonist takım arkadaşları aranıyor.Fotoğraflı CV ler değerlendirilecektir.Sgk + Yemek Ücreti + Metrobüs güzergahında servis + Hafta içi 2 gün izin.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Plane and River Gayrimenkul - Sultandağı

1996dan Günümüze İstanbul Anadolu Yakasında 6 Şubeye Ulaşan Kurumsal Düzeydeki Gayrimenkul Ofislerimizeaşağıda belirtilen özelliklerde bay/bayan yeni takım arkadaşları aramaktayız.Önemli Not : Başvurularda Deneyim Şartı Yoktur.Eğitim tarafımızca verilecektir.(Eğitim Süresince 2500 TL Destek Mevcuttur )İŞ TANIMI- Büyük hedefleri olan,- Geleceğini garanti altına almak isteyen,- Hayatını net maaş standartlarına ve mesai saati kalıplarında yaşamak istemeyen- Kendi işini özgürce yapmak ve kazancına kendisi karar vermek isteyen- Gayrimenkul Danışmanı olmaya DAVET EDİYORUZ!

1 yıl önce

Sekreter

Siren Uluslararası Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamıza Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Sultandağı

Yapımcılığını üstlendiğimiz sektörel tanıtım programımızda,Firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması,Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması,Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi,Müşteri portföyünün oluşturulması prensibimizdir.

10 ay önce

Temizlik Personeli

Optimum Yönetim Hizmetleri - Sultandağı

Mesai saatleri 08:30-18:00 olup haftanın belirli günleri yöneticisi olduğumuz apartmanların temizlikleri yapılacaktır. Yönetimini yaptığımız binaların ortak alanlarının (merdiven boşluğu, bahçe vb.) temizliğini yapacak bayan temizlik personeli arıyoruz.Yapılacak olan iş karşılığı, tam sigortalı, asgari ücret ve yemek ücretidir.

6 ay önce

Site Bayan Muhasebe Halkla İlişkiler Sorumlusu ( Ümraniye Sancaktepe )

VİZYON VİP - Sultandağı

Sancaktepe, abdurrahmangazi mh site projemizde çalışacak, 22-40 arası, 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 12:00 çalışma pazartesi günü izin ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Enaz 1 Yıl Muhasebe/Halkla İlişkiler departman bölümünde çalışmış Olması Zorunludur. Çalışığı işyerlerin'den yetkili kişiler tarafından referans vermesi zorunludur. site-rezidans-villa projeler'de çalışmış olması tercihimizdir. Sancaktepe Bölgesinde oturan yada tek araçla gelebilecek Apsiyon ve Önmuhasebe Bilmesi zorunludur Boy: 1.60 yada üzeri Lisesi Mezunu Olması Zorunludur, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İş Geliştirme Müdürü İrtibat: 0552 269 31 82

5 ay önce

Satış Temsilcisi

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Sultandağı

Saç Ekimi alanında satış-pazarlama bölümünde, ikna kabiliyeti yüksek, İspanyolca,Portekizce,Almanca ya da İtalyanca dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşabilen, güler yüzlü ve dinamik çalışma arkadaşları aramaktayız

10 ay önce

Halkla ilişkiler - branş öğretmenleri

İdeal eğitim kurumları - Sultandağı

Eğitim Kurumumuza halkla ilişkiler bölümünde çalısacak bayan personel alımı yapılacaktır. Branş öğretmenleri alınacaktır.

5 ay önce

Protez Tırnak Uygulayıcısı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Sultandağı

Güzellik merkezimize protez tırnak - ipek kirpik - kalıcı makyaj uygulayıcıları çalışma arkadaşları aramaktayız.

11 ay önce

Sosyal Medya Uzmanı

Özay Spa Sağlık ve Spor Tesisleri İşl Ltd Şti - Sultandağı

Tamamı kadınlara hizmet veren ve Yeşilköy de bulanan merkezimiz Lady Sauna Spaya Sosyal Medya Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.Servis+Yemek+Maaş+SGKÇalışma Saatleri:10.00-21.30 ve haftada 2 gün izin

3 hafta önce

İcra Takip Elemanı

Basan Avukatlık Ortaklığı - Sultandağı

Firmamızda çalışacak İcra Takip Elemanı aramaktayız.Asgari ücret+ yapılan iş adetine göre prim ile çalışılacaktır.Not: İcra konusunda deneyimsiz ve/veya Çankaya/Arjantin Caddesine ulaşım sorunu olan adaylar lütfen başvuru yapmasın.

1 yıl önce

İnşaat Teknikeri

Marblex İnşaat Mermer San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Afrikadaki firmamızın inşaat projeleri işlerinde çalışmak üzere İnşaat Teknikeri alınacaktır.

3 ay önce

Danışma Görevlisi

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Sultandağı

Avrupa Sefaköy kliniğimizde görevlendirilmek üzere Danışma Görevlisi alınacaktır.

8 ay önce

Sekreter

Olay Gazete - Sultandağı

Bilgisayar kullanmayı bilen, Ofiste genel temizlik ve sekreterya işleri ile ilgilenecek Bayan eleman aramaktayız.

5 ay önce

Satış danışmanı

Zengin grup mobilya Ltd ŞTİ - Sultandağı

Mobilya satışını yapabilecek diksiyonu düzgün çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Elektrik Teknikeri

Kuantum İş Sağlığı ve Güvenliği San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Ankara da faaliyette bulunan ve İş Sağlığı Güvenliği alanında çalışan firmamızda görevlendirilmek üzere elektrik teknikeri çalışma arkadaşları aramaktayız. Tecrübeli ve Tecrübesiz adayların başvurularını bekliyoruz.

2 ay önce

Acil bay site güvenlik amir /3400+agi/ ataşehir

VİZYON VİP - Sultandağı

Batıataşehir site projemizde çalışacak, 25-40 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, lise mezunu, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 3400 TL maaş+agi ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik amiri aranıyor. Enaz 1 Yıl Güvenlik Amiri Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Projemiz: Ataşehir İlçe emniyet müdürlüğüne yakın Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım ​​​​​​​İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Teknik Ressam

3T Havuzculuk Ltd Şti - Sultandağı

Havuz Ekipmanları imalatı yapan firmamıza Teknik Ressam aramaktayız.

2 ay önce

Psikolog

Fit-Mek Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi - Sultandağı

Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezimizde çalışmak üzere, tercihen beslenme psikoloisi üzerine çalışmış, Psikolog aramaktayız.

1 yıl önce

Sultandağı Geneli Sektörler