Sultandağı Tütün Sanayi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Tütün Sanayi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Çevre Mühendisi

Mers Çevre Madencilik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Çevre Danışmanlık ve ÇED birimimizde istihdam edilecek tecrübeli Çevre Mühendisi aranmaktadır.

4 ay önce

Emlak Danışmanı

Alya Travel 61 Turizm Ltd Şti - Sultandağı

Beşirli Turizm ve emlak ofisine tecrübeli Emlak Danışmanı alınacaktır.

8 ay önce

Makine Montaj Operatörü

Mekart Mekanik Makina San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Makine imalatı yapılan firmamıza Makine Montaj Operatörü aranmaktadır.Çalışma saatleri hafta İçi 08:30 - 18:30 dur. Cumartesi-Pazar çalışma yoktur.

8 ay önce

Sosyal Medya ve Seo Uzmanı

Özel Panoramik Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik - Sultandağı

Polikliniğimizin Antalya Çağlayan şubesinde görevlendirilmek üzere Sosyal Medya ve Seo Uzmanı aramaktayız.

2 gün önce

Paket Servis Elemanı

Şiş Kebap - Sultandağı

Çiğli Balatçık da bulunan restoranımız için Paket Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Yolsan İnşaat Hafriyat Nakliyat San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Türkiye genelinde faaliyet gösteren firmamızda karayolları yapımı, helikopter pist yapım ve işaretlemesi aşamasında görevlendirilecek çeşitli departmanlara Teknik Eleman aramaktayız.Teknik bilgiye sahip olan ya da yetiştirilmek üzere iş alımı yapılacaktır.Maaş (Min. 3500 Max. 5000) + prim + AGİ, SSK, yol, yemek, erzak yardımı, Senede 2 defa çift maaş ile çalışılacaktır.

5 ay önce

Tez ve Akademik Makale Yazarı

Tezyaz.net - Sultandağı

Akademik makale ve tez danışmanlığı yapan bir ekibiz. Zaman zaman ödevlerde de yardımcı oluyoruz. Aldığımız işler artık yazar kadromuzu aştığı için yeni yazar alımları sağlamak istiyoruz. Uzun süre çalışacak ve bu işi profesyonel olarak yapacak, yüksek gelirli bir hayata adım atacak yazarlar arıyoruz.

4 ay önce

Satış Mühendisi

Zetech Endüstriyel Proje San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Zetech Endüstriyel Firması Endüstriyel Sektörde fabrikaların ihtiyaçlarını inovatif çözümler sunarak karşılamaya çalışan bir firmadır.Firmamızın genel mantığı iş geliştirmek ve müşterilerimizin sorunlarına çözüm bulmak ve onların ihtiyaçarını kendimiz belirleyerek projeler sunmaktır.Bu bağlamda Festo ve Wenglor bölge bayiliğini yürütmekteyiz.Markalara bağlı olarak iştigal konularımız Pnömatik Sistemler , Servo Sistemler , Lineer Sistemler , Sensör ve Görüntü işleme konularıdır.Şirketimizin Satış ve Satış Destek bölümlerine Satış Mühendisi takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Depo Elemanı

Polat Orman Ürünleri Gıda San Tic A.Ş. - Sultandağı

Polat Orman Ürünleri 1930dan beri Elazığda ve Doğu Anadoluda ahsap sektöründe hizmet vermektedir.Firmamız mobilya ve inşaat malzemeleri üretimi, perakende ve toplu satışı yapmaktadır.Kültürümüz dürüstlük, hesap verebilirlik ve güvenlik tutkumuzu yansıtır. Bu kültür, iş gücümüzün kalitesi ve sürekli iyileştirme, güvenli bir ortamda çalışma ve müşteri hizmetleri konusunda olumlu bir tutum üzerine kurulmuştur. Polat Orman Ürünleri ekibini güçlendirmek için Depo Elemanı aramaktadır.

3 ay önce

Bilgisayar Teknik Servisçisi/Bilgisayar Donanım Teknisyeni

Göktürk Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Bilgisayar ve çevre birimleri onarım, bakım ve demontaj montajdan sorumlu olacak personel aramaktayız.

4 ay önce

Depo Elemanı

Armonika Tekstil San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Depomuzda çalışacak Depo Elemanı aramaktayız.Çalışma saatleri 8.30-18.30 Pazar günleri tatil.

3 ay önce

Fizik Öğretmeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Sultandağı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz iş ortağımız için Fizik Öğretmeni arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Pazıl Reklam Dan Matbaa ve Org Ltd Şti - Sultandağı

Ai , Photoshop ve Corel programlarına hakim deneyimli Grafik Tasarımcısı çalışma arkadaşları aranmaktadır.

1 yıl önce

CNC Plazma Kesim Operatörü

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Orpak Mobilya fabrikamız için; mobilya sektöründe Homag grubuna ait BHX-500 CNC Delik makinesi, Biesse grubuna ait Tekno delik makinesi kullanabilen operatörler alınacaktır.

4 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Kamil Yedek Parça Gıda San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Şirketimizin merkez ofisinde görev almak üzere Ön Muhasebe-Sekreter aramaktayız.

8 ay önce

Asistan

Federal Elektrik Yatırım ve Tic A.Ş. - Sultandağı

30 yıllık kurumsal firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğünde görev alacak yardımcı arkadaş arıyoruz. Bölgede bulunan 4-6 kişilik satış ekibinin işlerini takip edecek, bu ekibin yeri geldiğinde fiyat tekliflerini oluşturacak ve ofisimizin düzeninden sorumlu olacaktır.

3 hafta önce

Siber Güvenlik Uzmanı

Md Siber Güvenlik Telekomünikasyon ve Ltd Şti - Sultandağı

Mezuniyet şartından ziyade niteliği esas alan;Siber Güvenlik alanı ile yakından ilgilenen ve gelişmeye istekli ekip arkadaşları arıyoruz:İlgili niteliklerin birden fazlasına sahip olan genç, dinamik ve girişimci güvenlik uzmanı adayları ile buluşmaya hazırız.GENEL GÖREV TANIMIBT altyapısında kullanılan ürünler ile ilgili güvenlik kriterlerini belirleyerek, gerekli kontrolleri gerçekleştirip raporlanmasını sağlamak, ağ güvenliği ürünlerinin yönetiminde tecrübe sahibi ve sisteme uyarlama noktasında etkili topoloji oluşturabilmek.Bilgi güvenliği ihlal olaylarının analiz edilerek, tekrarlamaması için önlemler alınarak uçtan uca Bilgi Güvenliği stratejisini oluşturma, uygulama ve yaşatma.ISO 27001, KVKK ve BDDK Bilgi Güvenliği Standartları konusunda bilgi sahibi, kontrollerinin yapılması, dokümantasyonların oluşturulması ve sahalarda gerçekleştirilecek olan denetimlerin koordinasyon ve planlanmasının sağlanması.Siber olaylara müdahale, Açık kaynak istihbaratı, Tehdit İstihbaratı, Sızma testi ve Siber Operasyon Merkezi süreçlerine ve güvenlik testi metodolojisine hakim olarak gerekli aksiyonun alınabilmesi.Güvenlik açıklıkları ve çeşitliliği konusunda teknik bilgi ve yorumlama yeteneğine sahip olmak, Zafiyet yönetimi ve zafiyetlerin giderilmesi konusunda bilgi ve deneyim sahibi olmak.GENEL TEKNİK NİTELİKLERIPS, IDS, WAF, Firewall, DLP, SIEM, VPN, AV, Endpoint Security ürünlerinin kurulum, konfigürasyon ve yönetimiyle beraber Loglama, Monitoring ve Auditing konularında bilgi sahibi,Network, TCP/IP, ISP, Modem, Router, Switch ve AP, Merkezi Wireless Network Altyapısı ve VoIP haberleşme sistemleri konusunda tecrübeli,Windows Server, Active Directory, Nas Server, Web Server, MSSQL; kurulum, konfigürasyon ve yönetimine dair tecrübeli.Bizim ekibimize dahil olacak arkadaşları ne bekliyor:Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi,Sürekli eğitim ve kendini geliştirme,Sistematik ve yüksek tempolu çalışma,Sevgi ve saygı kesin şartı olan bir iş ortamı,Geleneksel firmalardan farklı olarak çalışan kazanır prensibi,Global ve Kurumsal ortaklıklar ile ilerleyen bir kariyer,Uluslararası ekipler ile çalışma tecrübesi.

4 ay önce

Satış Uzmanı

Enter Makina İmalat İthalat ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Mekanik salmastra/merkezi yağlama sistemleri ve ekipmanları Satış Uzmanı aranıyor.

1 yıl önce

Eğitim Danışmanı

Birnet Akademi Eğitim Psikoteknik Dan Tic Ltd Şti - Sultandağı

Başkent Üniversitesi onaylı sertifika programlarımızın satışında yer alacak Anadolu yakasında ikamet eden Bayan Eğitim Danışmanları alınacaktır.

1 yıl önce

Üretim Elemanı

Kc Kimya Tic ve San A.Ş. - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere toz boya için Üretim Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler