Sultandağı Servis Sağlayıcılar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Servis Sağlayıcılar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pistole Boyacı

Sbk Kimya San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Esenyurt Kıraçta faaliyet gösteren firmamıza deneyimli plastik ve metal yüzey boyama ustası alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bozkıroğlu Mobilya ve Sınai Ürünleri Ltd Şti - Sultandağı

BOSH marka beyaz eşya satış mağazamızın ön muhasebe bölümünde çalışacak mutlak tecrübeli bayan personel ihtiyacımız bulunmaktadır. İŞ TANIMI:• Satış faturalarını sisteme kaydetmek• E fatura , E Arşiv Fatura takibini yapmak• Cari hesap mutabakatlarını yapmak• Ba/ Bs mutabakatlarını yapmak• Ön muhasebe işlemlerini takip etmek ve raporlama• Ürün stok kontrolünü yapmak• Tüm ödeme ve tahsilatları takip etmek• Günlük , haftalık ve aylık cari hesap, irsaliye, fatura gibi mali işlemleri takip etmek• Günlük olarak muhasebe kayıtlarını tutmak• Genel muhasebe ile bağlantılı çalışmak. Sevkiyat biriminin evraklarını hazırlayıp sevkiyatı yönlendirmek.. Satışı yapılan ürünlerin servis kayıtlarını açmak

3 ay önce

Dış Ticaret Sorumlusu

Ara Makina İmalat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda çalışmak üzere Dış Ticaret Sorumlusu aramaktayız.İŞ TANIMI:Dış ticaret mevzuatına hakim olarak ,ihracat ve ithalat ile ilgili gümrük,bankacılık,muhasebe ve nakliye gibi tüm gerekli işlemleri yürüterek takibinin yapılmasını sağlamak.

8 ay önce

Mobilya İmalat Ustası / Mobilyacı (Ahşap)

River Akademi San. ve Tic. Ltd. Şti. - Sultandağı

Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Mobilya sektörünün liderlerinden olan bir firmamız için Şuan İstanbul, Ankara, Bursa, Denizli, İzmir, Kocaeli illerinde ikamet eden Mobilya İmalat Ustası arıyoruz.Not: Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.

1 yıl önce

Satın Alma Uzmanı

Alpi Yedi Enerji A.Ş. - Sultandağı

Özellikle yem ve gübre alımı konusunda uzman Satın Alma Uzmanı takım arkadaşları aranmaktadır.

6 ay önce

Radyoloji Teknikeri

Özel Mono Tıp Merkezi - Sultandağı

Türkiye’de sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’de hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Radyoloji Teknikeri aramaktayız.

1 yıl önce

Elektrik Teknik Ressamı

Yalçındağ Çevre Teknolojileri San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Emlak Konut Konya Temaşehir Konut Projesinde çalışacak tecrübeli Elektrik Teknik Ressamları aranmaktadır.

9 ay önce

CNC OPERATÖRÜ VE BOYACI

ANAR METAL - Sultandağı

Balıkesir merkez Organize Sanayi de bulunan fabrikamız için Deneyimli - Deneyimsiz (eğitilmek üzere) CNC Operatörleri aranmaktadır. Ayrıca fabrikamıza deneyimli Metal Boyacısı da alınacaktır. İlgilenenlerin 2. OSB de bulunan fabrikamıza şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Anar Metal - 2. OSB 1. Cad. No: 12 (A101 in deposunu geçince sağda)-0 536 713 55 38 Not: Fabrikamız 0 İhracat yaparak dünyanın büyün otomotiv markalarına CNC Tezgahlarda orijinal parça üretmektedir.Liselerin Makina-Motor-Torna tesviye-CNC bölümlerinden mezun olanlar tercih sebebidir.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Naçev Mermer ve İnş Maden San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Özgüveni yüksek, esnek sınırlar içerisinde çalışabileceğimiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Ofis Elemanı

Tesla Güç Sistemleri San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Ofis işlerini yürütebilecek Ofis Elemanı aramaktayız.

11 ay önce

Yönetici Asistanı

The Maxa E-Ticaret San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Şişlide bulunan ofisimize Yönetici Asistanı aramaktayız.Maaş+yol+yemek+sigorta şeklinde çalışılacaktır.Çalışma saatleri: 09:00-18:00, hafta sonları tatildir.

11 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Atölye34 Global Yapı Mimarlık Ltd Şti - Sultandağı

Fuar standlarının -tasarım ve uygulama- proje takibi yapılacaktır. Müşteriler ile güçlü bir iletişim kurulması, satış ve pazarlama konusunda etkili teknikler kullanılarak müşteri portföyünün genişletilmesi pozisyonun gerekliliklerindendir.

1 yıl önce

Kabin Memuru

Juma Dış Tic A.Ş. - Sultandağı

T.C. vatandaşı olup T.C. pasaportuna sahip,1990 - 2000 yılları arasında doğmuş (Sadece deneyimsiz adaylarımız için geçerlidir),Mesleğe ara vermiş adaylarımız için son uçuş görevini en fazla 5 yıl öncesinde gerçekleştirmiş olan,İyi derecede İngilizce, Almanca, İtalyanca ve Kazakça konuşabilen,En az lise veya dengi okul mezunu, (Yurtdışında eğitim görmüş adaylar için denklik belgesi ibraz edilmesi zorunludur. Üniversite veya Meslek Yüksek Okulu Kabin Hizmetleri bölümü mezunu olunması tercih nedenidir.),Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış veya en az 1 yıl tecili olan,Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydı bulunmayan,Sağlık ve Fiziki Özellikler;Sağlık durumu uçuşa elverişli, (Adaylardan işe başlamadan önce Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü tarafından yetkilendirilmiş hastanelerden uçuşa uygun olduğuna dair sağlık raporu almaları ve raporlarını Onur Air işyeri hekimliğine onaylatmaları gerekmektedir.)Kadın adaylar için 1.60-1.80 cm, erkek adaylar için 1.70-1.92 cm boy aralığında,Onur Air tarafından yapılacak olan boy-kilo ölçümünde boy ve kilosu orantılı,Onur Air üniforması giyildiğinde vücudunun görünen yerlerinde dövme veya piercing bulunmayan,

9 ay önce

Mimar / İç Mimar

Atd Enerji Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Mimar veya İç Mimar ekip arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Peyzaj Mimarı

Çetin Peyzaj ve Yapı Sistemleri San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Fidanlıkta ve şantiyede bize hem satış hemde projelendirme konusunda yardımcı olabilecek bir mimar arıyoruz.

6 ay önce

Proje Müdürü

Nallıhan Yerel Eylem Derneği - Sultandağı

NALLIHAN YEREL EYLEM GRUBU İŞE ALIM İLANINallıhan Yerel Eylem Grubu Dernek merkezinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki şartları taşıyan 1 adet Müdür alacaktır. Adaylarda Aranacak Genel Koşullara) Kamu haklarından yasaklanmamış olmak (Adli Sicil Kaydı)b) Taksirli suçlar, kısa süreli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş suçlar ile aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere; altı aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı işlenen suçlarla, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, nitelikli hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas gibi yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya kaçakçılık, resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, göreve ilişkin sırrı açıklama, Devlet sırlarına karşı suçlardan dolayı hükümlü bulunmamak. 667 sayılı KHK kapsamında terör örgütlerine veya Milli Güvenlik Kurulu’nca Devletin milli güvenliğine karşı faaliyette bulunduğuna karar verilen yapı, oluşum veya gruplara üyeliği, mensubiyeti veya iltisakı yahut bunlarla irtibatı bulunmamak. (Adli Sicil Kaydı)c) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalığı ya da bulaşıcı hastalığı bulunmamak. (Sağlık Raporu)

4 ay önce

Sekreter

B-Deluxe Beauty Center - Sultandağı

Güzellik Merkezimizde çalışmak üzere Sekreter arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Sekreter

Albayrak Group Mekanik Elektrik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Dış Ticaret sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

9 ay önce

Makine Mühendisi

Anadolu Elektrik San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Elektrik sektöründe faaliyette bulunan  şirketimizin Marmaris Aksaz da bulunan askeri projesinde çalışmak üzere  Makine Mühendisi aranmaktadır.Projenin hesap ve kontrollerinin yapılması,İş programlarının hazırlanması,Saha imalatlarının kontrollerinin yapılması,İmalatların proje ve şartname uygunluğunun denetlenmesi.

8 ay önce

Fransızca Öğretmeni

Alanya Yedi Bilim Koleji - Sultandağı

Alanında uzman, öğrencileri ve eğitimi seven iş arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler