Sultandağı Seracılık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Seracılık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İmalat Elemanı

Erplus Yapı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Mendereste faaliyet göstermekte olan fabrikamızda İMALAT bölümünde çalışacak elemanlar aranmaktadır.

8 ay önce

Aşçı

Tur-pol Turizm San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Turpol Otel ve Restoran 1982den beri Hazar Gölü kıyısında turizm alanında faaliyet göstermektedir. Bir aile işletmesi olan Turpol, çoğunluğunu ailelerin oluşturduğu bir müşteri kitlesine hitap etmektedir. Turpol Elazığ-Diyarbakir yolunun 25.km sinde bulunmaktadır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Boyka Sporcu Besinleri ve Takviye Gıda - Sultandağı

Firmamızda medya yönetimi, grafik tasarım ve geliştirme konusunda hayal gücü yüksek , mümkünse sektörel bilgiye sahip deneyimli-deneyimsiz iş arkadaşı aramaktayız.

6 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Göral Sağlık Hız ve Yapı San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Yalova Armutlu’da bulunan Termal Devre Tatil Köyü için:Satış sonrası müşterilerle sürekli iletişim halinde kalacak ve onların taleplerini karşılayacak “Müşteri Temsilcisi” takım arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Alüminyum Doğramacı

Öz Fırat Cam - Sultandağı

Firmamız bünyesinde çalışacak alüminyum ve cam balkon işinden anlayan usta aranıyor.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Tüyaş İnşaat ve Gayrimenkul Yatırım San Tic A.Ş. - Sultandağı

Sigorta Turkeyde çalışacak takım elemanları arıyoruz.Gereksinim olarak bilgisayar ve mikrofonlu kulaklığınız olması gerekiyor.Size gereken eğitimler verildikten sonra sistem 2 saniyede bir size müşteri ataması yapacaktır.Siz de bu müşterileri arayıp kendinizi tanıtarak sigorta ürünü satışı yapmanız gerekmektedir.Her sigorta poliçesinden %30 komisyon sağlanılacaktır.Her ayın son günü ücretinizi alırsınız.Eğitimler ücretsiz olup size özel dahili numara tanımlanacaktır.Müşterilerle görüşmeleriniz her zaman kayıt altına alınmaktadır.Eğitimler bittikten sonra sertifika verilmektedir.Bu iş,online olarak ve Sigorta Turkey Freelancer kapsamında yapılmaktadır.İnternet bağlantınızda sorun yok ve sizde kendinize güveniyorsanız bu iş tam size göre.O zaman hemen bizi arıyorsunuz :)

6 ay önce

Motorsikletli Kurye

Cebay Restaurant İşletmeciliği Tic Ltd Şti - Sultandağı

Halis Dürümde çalışacak Motorlu Kuryeler arıyoruz.

2 ay önce

Ofis Elemanı

Efeoğlu Eğitim Materyalleri - Sultandağı

Anaokullarına ve rehabilitasyon merkezlerine eğitim materyalleri satan firmayız. Ofis Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

İhracat Sorumlusu

Demir Kağıt ve Ambalaj Ürünleri San Tic Ltd Şti - Sultandağı

İthalat ve ihracat işlemleri için gerekli olan evrakların hazırlanması , süreçlerin takip edilmesi

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Hotel Psidia - Sultandağı

Resepsiyonda çalışacak bay ve bayan 2 kişi alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Mine Demirel - Sultandağı

Büromuza deneyimli Muhasebe Elemanı aramaktayız.

7 ay önce

Resim Öğretmeni (Özel Kurs)

Major Sanat Organizasyon ve Eğitim Hizmetleri Ltd Sti - Sultandağı

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere part time Resim Öğretmeni alınacaktır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Bakaçsan Taşımacılık - Sultandağı

Çanta sektöründe çanta yedek parça ve ekipmanları satışı yapan firmamızda değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip “Ön Muhasebe Elemanı” aramaktayız.İş Tanımı:Genel muhasebe işlemlerine destek verilmesi,Ön Muhasebe işlemleri, alış-satış faturalarının sisteme kaydı, fatura kesilmesi, işlenmesi, evrak ve dosya düzenlemelerinin yapılması,Tahsilat ödeme işlemlerinin takip edilmesi,Çalışmaların raporlanması,Cari hesap mutabakatlarının takibi ve muhasebe kayıtlarının tutulması.

11 ay önce

Sigorta Satış Temsilcisi-Sağlık, Hayat

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Sultandağı

Çekmeköy Şahinbey caddesinde bulunan Sigorta şirketimiz için Sigorta sektöründe deneyimli, diksiyonu düzgün, iş ahlakına uygun çalışma arkadaşı arıyoruz. Maaş ve prim usulü çalışılacak.Mevcut portföyü varsa artı puan kazandıracaktır.

5 ay önce

Sosyal Medya Yöneticisi

Pusulo Kurumsal Kimlik Ajası - Sultandağı

Merhabalar,İstanbul Bahçelievlerde görevlendirilmek Yardımcı Grafiker - Stajyer arayışımız mevcut.Yoğunlukla sosyal medya yönetimi ve diğer grafik tasarımı işlerinde ajansımıza katkıda bulunabilecek yeni takım arkadaşları arıyoruz. En az 3 gün ofisimizde çalışılacak.Uzun dönemli stajyer alımı yapmaktayız. (Min. 6 Ay)

1 yıl önce

Motorsikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Sultandağı

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda İzmir ve Ankara lokasyonlarında görevlendirilmek üzere A1-A2 Ehliyetli motokuryeler aranmaktadır.Yüksek gelir,Özel sağlık sigortası,Şirketimiz tarafından verilen motor, kask ve yüksek korumalı ekipman,Part-time veya full-time çalışma seçeneği.Güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışmak için başvurularınızı bekliyoruz.

1 yıl önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Hami Sigorta Acenteliği A.Ş. - Sultandağı

Ístanbul/Şişli de bulunan Sigorta Acentemizde Sigorta Satış uzmanlarına ihtiyacımız mevcuttur.

6 ay önce

Kültür Sanat Elemanı

Medya Çuvalı - Sultandağı

Medya, organik tarım, turizm ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren şirketler topluluğumuz tarafından; kültür, sanat ve sosyal medya konularında yeni bir kar amacı gütmeyen Toplum Projesi oluşturulmuştur. Projenin amacı özetle ülkemiz tanınmamış değerlerinin toplumla buluşturulmasıdır.Kısa bir süre önce lanse edilen ve hızla ülkemizin önce gelen bir kültür ve sanat sitesi haline gelen Medya Çuvalı’nda yer almak isteyecekler için duyurudur :Söz konusu projede, GÖNÜLLÜLÜK esaslı, evden çalışarak yer alma fırsatları verilecektir.Adayların internet ve sosyal medya uygulamalarında bilgi ve deneyim sahibi olması gerekmemektedir.Bilişim, Teknoloji, Beslenme- Diyet, Sinema-Tiyatro, Müzik, Spor, Sağlık, Moda, Güzellik, Tıp, Sanat Tarihi, Mühendislik, Mimarlık, Sosyoloji, Psikoloji, Seyahat, Fen, Edebiyat, Arkeoloji, Fütürizm ve benzeri konularda blog işletmesi yapabilecek adaylara yer verilebilecektir.Yukarıda belirtilen iş tanımlarının bir ya da birkaçı adaylarda aranacaktır.Medya Çuvalı, ülkemiz sanatçıları eserlerinin uluslararası bir platform olarak sergilendiği benzersiz yapısı yanında, tamamı gönüllü yazar ve bloggerlerdan oluşan bir kültür ve düşünce platformudur.

4 ay önce

Pres ve kalıp işinden anlayan, Torna tesfiye ve firezeden anlayan çalışma arkadaşları alınacaktır.

Gözükızıl - Sultandağı

Pres ve kalıp işinden anlayan, Torna tesfiye ve firezeden anlayan yetiştirilmek üzere çalışma arkadaşları alınacaktır. Çalışma koşulları Servis, yemek, maaş+sgk. Müraacat etmek isteyen arkadaşların şahsen gelip başvurmalıdırlar.

1 ay önce

Muhasebe Elemanı

Deniz Muhasebe - Sultandağı

Bizlerle uyum içerisinde tecrübeli,ekip çalışmasına uygun, Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

1 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler