Sultandağı Restoran/Yemek İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Restoran/Yemek İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Her türlü mobilya montajı yapilir

Setbest - Sultandağı

HERTURLU MOBILYA MONTAJI SOKME TAKMA

1 ay önce

Elektrik Elektronik Teknisyeni

Hitay Elektrik Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Antalya Organize San. Bölgesinde bulunan Elektrik-Elektronik-Otomasyon Firmamızda çalışmak üzere takım arkadaşları arıyoruz.

2 ay önce

Satış Destek Personeli (Merch)

Tellgraph Araştırma Dan ve Satış Destek Hiz A.Ş. - Sultandağı

Uluslararası ve sektöründe lider markalara doğrudan pazarlama alanında ürün tanıtım ve satış destek hizmetleri veren şirketimize, kadın/erkek Tanzim - Teşhir (Merchandiser ) personelleri alınacaktır.İş Tanımı:Verilen rut dahilinde düzenli mağaza ziyaretlerinde bulunmak,Ürün bulunurluğunu (penetrasyon) sağlamak ve takip etmek,Reyon düzeni ve kontrolünden sorumlu olmak,Etiket, fiyat, skt kontrolü, stok takibi yapmak ve eksik ürün siparişlerini vermek, Yeni teşhir alanları kazandırılmasını sağlamak.

8 ay önce

Borverk (Bohrwerk) Operatörü

Özerkılıç Makine San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Özer Kılıç Makine Sanayide tomruk makinaları imalatında çalışmak üzere Borverkçi aramaktayız.

6 ay önce

Satın Alma Görevlisi

Teknoform Bilişim Güvenlik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamız sağlık ve medikal üzerine hizmet vermektedir.Acil olarak satın almadan anlayan. Tecrübeli yada tecrübesiz bayan elemana ihtiyaç vardır.Şartlar yüz yüze görüşülecektir.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Rehber Hasar Danışmanlık Hizmetleri - Sultandağı

İş TanımıTemel olarak hasar yönetimi ve danışmanlık faaliyetleri gösteren kurumsal bir şirkettir.Sigorta kapsamı içerisinde olan her türlü havayolu/ denizyolu/ karayolundaki trafik kazaları, iş ve işyeri kazaları, yangın, deprem, doğal afet, hırsızlık, kasko,vs. sigortalarında doğan haklarınızı koruma altına almak ve mağduriyetlerinizi gidermektir.

4 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Buca Yaşam Paylaşım Anaokulu - Sultandağı

Bucada hizmet vermekte olan okulumuzda çalışmak üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

TIR EHLİYETİ TAMPER ŞÖFÖRLERİ

Yes - Sultandağı

ŞEHİR İÇİ ADREGA KUM TAŞIMACILIĞI YAPACAK TIR ŞÖFÖRLERİ ALINACAKTIR İRRİBAT ŞAHSEN YAPILMASI RİCA OLUNUR 05078334741 Mustafa güneş

4 ay önce

Otomotiv Mekanik Servis Danışmanı

Eyt Referans Oto Ekspertiz Tic Ltd Şti - Sultandağı

El araçlara Oto Ekspertiz hizmeti vermekte olan servisimizde görevlendirilmek üzere Kaporta/ Mekanik Teknisyen arayışımız bulunmaktadır. Mekanik Teknisyen Görev Tanımı *Servise ekspertiz için gelen aracın öncesinde belirlenmiş proses doğrultusunda kontrollerinin gerçekleştirilerek servisimizde kullanılmakta olan yazılım programımız üzerinden işlemin tamamlanarak raporlamayı sağlamak *Aracı Yanal Kayma, Fren Test, Amortisör Test ve Dinamometre cihazlarıyla testlerinin gerçekleştirilmesi, çıkan sonuçların yorumlanması *Diagnostik test cihazı aracılığı ile aracın kontrollerinin sağlanması ve arızaların raporlanması

2 hafta önce

Lojistik Elemanı

Peki Mağazacılık Pazarlama Tic A.Ş. - Sultandağı

Lojistik Elemanı aranmaktadır.Asgari Ücret +SSK +YolKart +Multinet +Haftalık Net 45 saat çalışma +Aylık 15 saat ücretli fazla mesai yapabilme imkanı +tüm resmi bayram ve tatillerde ücretli izin veya duble ücret +45 saatlik çalışmadan sonra kesintisiz 24 saat haftalık izin +performansa dayalı ödüllendirme +saygın ve saydam çalışma atmosferi +İş kanunundaki bütün özlük hakları+ net mesai kayıt sistemi,

4 ay önce

Stand Hostesi

Sunflower Agency - Sultandağı

Yıl boyunca düzenlediğimiz fuar, kongre ve organizasyonlarımızda dönemsel olarak görev alabilecek çalışma arkadaşları aramaktayız.

8 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Firenze Cast Medya San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Telefonda iletişim öncelikli olmak üzere, hem satış – pazarlama hem de ofis koordinasyonunu sağlayabilecek kadın Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi çalışma arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

Sekreter

İzoğlu Taşımacılık San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Şirketimiz de görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

3 ay önce

Anaokulu Öğretmeni

Fnl Eğitim Öğretim ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Bağlıcaya ulaşım problemi olmayan, lisans mezunu Anaokulu Öğretmenleri aramaktayız.

5 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Sultandağı

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

8 ay önce

Emlak Danışmanı

Yapısönmez Mühendislik İnş Taah San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Emlakçi yüzde üzeri çalışacak emlak işine hakim olan bütün masraflar bize aittir. Zıngat emlak jet sahibinden.com üyelikleri mevcuttur bizimle birlikte çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Psikolog

Özel Çağlayan Bakım Merkezi Hiz. Tic. Ltd. Şti. - Sultandağı

İstanbul Tuzlada faaliyet gösteren engelli bakım merkezimize bakım merkezi tecrübesi olan Psikolog çalışma arkadaşları arıyoruz.

1 yıl önce

Sekreter

Akson Mekanik Mühendislik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Ofis içinde çay kahve servisi yapacak Sekreter çalışma arkadaşı aramaktayız.

11 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Gökmen Makina San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Talaşlı imalattan çıkan ürünlerin Numune alma planına ve Kalite biriminin belirlediği sıklığa göre ölçümlerini yapmak, kaydetmek ve raporlamak üzere Final Kalite Kontrol Personeli arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Personeli

Prıltı Temizlik Ataşehir - Sultandağı

İstanbul Temizlik Şirketleri içerisinde önde gelen Firmalardan Olan Pırıltı Temizlik bünyesinde görev alacak Temizlik Personeli / Temizlik Görevlisi olarak çalışma arkadaşları arıyoruz.Firmamız Ev, Ofis, İşyeri, Bina, Apartman, Site, İnşaat ve Tadilat sonrası gibi alanlarda temizlik hizmeti vermektedir.Temizlik personellerine ana ofisimizden bilgi verilecek, ev sahibi ile kendisi görüşmeyecektir.Birden fazla eleman alınacak ve yevmiye usulü çalıştırılacaktır.

2 hafta önce

Sultandağı Geneli Sektörler