Sultandağı Otelcilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Otelcilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Sultandağı

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Endüstriyel Satış Mühendisi

V Kayışı Lastik San Ltd Şti - Sultandağı

V KAYIŞI LASTİK SANAYİ LTD.ŞTİ. DERBY markasıyla güç aktarım ürünleri üzerine V KAYIŞI üretici olarak, ülke çapında hizmet veren yenilikçi ve dinamik kadrosu ile bir üretici şirkettir.Güç aktarım sektöründe V Kayışları üretimi , satışı ve mühendislik hizmetleri yapmakta olan 50 yıllık köklü firmamızın “Endüstriyel Satış Mühendisi” pozisyonu için deneyimli ve deneyimsiz endüstriyel tedarik sektörü veya mekanik bakım alanında tecrübeli veya tecrübe kazanmak isteyen , takım arkadaşları arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Sorumlu olduğu bölge için pazar büyüklüğü, hedef müşteriler, rakipler ve mevcut müşterilere sunulan hizmet seviyesi araştırmaları yapmak,Sürekli olarak bölgede yeni müşteriler ve projeler araştırmak,Ürün ve proje satışları için mevcut veya potansiyel müşterilere düzenli ziyaretler ile firma ve ürün tanıtımı yapmak,Araştırma, müşteri görüşmesi, ihtiyaç analizi, satış kapama, satış sonrası takip başta olmak üzere tüm satış süreçlerinin yönetilmesi,Teknik Servisler Departmanı ile koordineli olarak bölgede ürün sunumları, seminerler, eğitimler ve ürün demo çalışmaları düzenlemek,Finans Departmanı ile bölgedeki alacakların kontrolünü sağlamak, tahsilat performansını iyileştirmek,Müşteri memnuniyeti çerçevesinde satış sonrası hizmetlerini sağlamak,Mevcut müşterilere teknik destek sağlamak,Mevcut distribütörlerle / bayilerle ilişkileri geliştirmek, satışları arttırmak,Hedeflere ulaşmak için proaktif satış ve iş planları oluşturmak,Fiyat ve ürün analizleri yapmak, stokların geliştirilmesini sağlamak,Müşterilerin sipariş, sevkiyat planlarını yönetmek.

9 ay önce

Makineci (Dikiş)

Tesettür Moda Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

İnternet sitemiz için üretim yapan firma bünyesindeki atölyemizde çalışacak kadın Usta Makineci çalışma arkadaşları arıyoruz. Aile ortamı niteliğinde, temiz, huzurlu, sağlıklı bir ortamda çalışmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyoruz.Maaş ve sosyal hak bilgileri görüşme sırasında verilecektir.

4 ay önce

Edebiyat Öğretmeni

Net Başarı Koleji - Sultandağı

Net Başarı Koleji Anadolu ve Fen Lisesi, 2020/2021 Eğitim-Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere tecrübeli Edebiyat Öğretmeni alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Soylu Hırdavat Elektrik Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Flemenkçe)

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

İzmir Mendereste bulunan Deka Telekomünikasyon Hollanda çağrı merkezinde çalıştırılmak üzere Elemanına ihtiacımız vardır.

4 ay önce

Halkla İlişkiler Personeli

Megalife Biorezonans Merkezi - Sultandağı

Kartal Esentepe mah. E5 lokasyonunda bulunan biorezonans merkezimizde sigara içmeyen Kadın Halkla İlişkileri Personeli alınacaktır.İş Tanımı;▶️Ofis işlerini yapmak, gelen telefonlara bakmak,▶️Yaptığımız iş ile ilgili ofisi arayanlara bilgi vermek.▶️Randevu oluşturmak, oluşturulmuş randevuların takibini yapmak.➡️Çalışma Günleri: Pazartesi ~ Pazar➡️Tatil Günü: Cuma➡️Çalışma saatleri: 12.00 ~ 20.30

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Radansa Ofis Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Devletimizce işletmelerin kullanması zorunlu olan ürünleri pazarlamaktayız. Bizimle birlikte çalışacak Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

11 ay önce

Ön Muhasebeci

Bertaş Paslanmaz Çelik - Sultandağı

Ivedik Org. Sanayiinde Ofisimizde çalışacak Ön Muhasebeci alınacaktır.Şirketimizin mali işlerin takibi,Stok ve müşteri takibi,Zirve vb. programları aktif olarak kullanabilen,Günlük, haftalık aylık bilanço raporları vb. işlemleri,Yetiştirilmek üzere satın alma birimine asistanlık yapabilecek,

4 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Delta Koleji Sancaktepe - Sultandağı

“Delta Koleji ; Lider Ruhlu Çağdaş Nesillerin Yıllardır yetiştirilmesinde en önde yer alan kurumuz.” 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı’ nda· İstanbul İli Anadolu yakası ( Sancaktepe ) kampüsümüzde,· İlkokul kademesinde görevlendirilmek üzere,· Üstün Zekalılar Öğretmenliği yada Sınıf Öğretmenliği MezunuSınıf Öğretmeni alınacaktır.

4 ay önce

Yönetici Asistanı

Warma Isı Ürünleri Makina San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Yönetici Asistanı alınacaktır.Günlük organizasyonlara ilgilenecek,Diğer departmanlara destek olacak,Kargo , telefon , evrak ve ziyaretçilerle ilgilenecek.

3 ay önce

Survey

South Wind Uluslararası Gözetim Tic Ltd Şti - Sultandağı

South Wind Uluslararası Gözetim Şirketimiz bünyesinde çalışacak Eksper aramaktayız.

11 ay önce

Sağlık Bilgisi Öğretmeni

Yeni Hayat Sağlık Koleji - Sultandağı

Sultangazideki kurumumuzda görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Dersi Öğretmeni çalışma arkadaşı alınacaktır.

3 ay önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Hobi Life Danışmanlık Yapı Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamız E-Ticaret mağazaları üzerinden ürün satışı gerçekleştirmektedir.Bu noktada sektörde daha önce çalışmış, e ticaretten anlayan tecrübeli E-Ticaret Satış Temsilcisi çalışma arkadaşı aranmaktadır.

2 ay önce

Temizlik Görevlisi

Betasan Tıbbi Bant San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Temizlik personeli ihtiyacımız vardır.08:00 ve 18:00 saatleri arasında çalışmaktayız.Hafta sonu tatildir.Beylikbağı , Gebze ve Darıca çevresinden personel alınacaktır.

5 ay önce

Kaynak Ustası

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamıza Gaz Altı Kaynak Ustası alınacaktır.

1 yıl önce

Hemşire

Özel Yalova Huzurevi - Sultandağı

Huzurevimizde çalışacak tercihen huzurevi/bakımevi tecrübesi olan ve tercihen lisans mezunu Erkek-Kadın Hemşire alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Sultandağı

Fotomodel aramaktayız.

9 ay önce

Garson

Maltepe gıda - Sultandağı

iyi aksamlar admin . 18 ve 30 yaş arası en az lise mezunu , daha önce kantin,garson, yemekhane veya market deneyimi olan. işine saygı duyan. çocukları seven. bayan elaman alınacaktır . Adres , fakülte içi erciyes ilköğretim okulu.

1 yıl önce

Pazarlama Elemanı

By Niko Gourmet - Sultandağı

Alaçatı Ot ve Tohum Müzesi marketinde çalışacak Satış Elemanı aramaktayız.

5 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler