Sultandağı Mimarlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Mimarlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış Danışmanı

Performans İletişim - Sultandağı

Firmamızda çalışacak Satış Danışmanı arayışımız bulunmaktadır.İş Tanımı:Kendisine verilen satış hedeflerinin gerçekleştirmek,Doğrudan satış çerçevesinde esnaf ve evlere ziyaretlerde bulunmak,İlgili satışların başvuru evraklarını kontrol etmek ve düzenlemek,Alternatif satış kanalları oluşturmak, iş birlikleri kurmak, satış adet, gelir ve abone sayısını arttırmaya yönelik çalışmalar yapılması,Sorumluluğundaki süreçler ile ilgili günlük, haftalık, aylık raporlar hazırlanması,Sorumlu olunan kanal bazında sıklıkla müşteri ziyaretleri ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi,Bölgelerde yeni müşteri kazanımının gerçekleştirilmesi.

1 yıl önce

Planlama Elemanı

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Satış Ve Pazarlama Konusunda Hizmet Veren,Uluslararası bir hazır gıda Markasının Distribütörlüğünü yapmakta olan şirketimize,Daha önce hızlı tüketim sektöründe çalışmış;planlama Ve operasyonel yönetim konularında tecrübeli,cari yönetim becerisi olan Planlama Ve Ön Mubasebe Sorumlusu Takım Arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Kalite Kontrol Elemanı

Gökmen Makina San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Talaşlı imalattan çıkan ürünlerin Numune alma planına ve Kalite biriminin belirlediği sıklığa göre ölçümlerini yapmak, kaydetmek ve raporlamak üzere Final Kalite Kontrol Personeli arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Safra Boya Kimya Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Ankara Çukurambarda bulunan ofisimize Sekreter alınacaktır. Maaş+ sgk+ yemek verilecektir.

5 ay önce

Satın Alma Sorumlusu

Belya Makine İnşaat Tur ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satın Alma Sorumlusu alınacaktır.

3 hafta önce

Satış Temsilcisi

Alfa Medya Produksiyon - Sultandağı

Satış Temsilcisi adaylarını bekliyoruz.İş tanımı-Proje ile ilgili hizmetlerin yürütülmesi,müşteri yönetimi, firma ile yapım şirketi arasında koordinasyonun sağlanması-Kitle (hedef) tespitinin doğru yapılması-Reklam ve rezervasyon sürecinin sağlanması-Belirlenen hedefler doğrultusunda doğru hedefe (kitleye) doğru zamanda telefon aracılığıyla iletişime geçilmesi-Müşteri portföyünün oluşturması

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Ülküm Gayrimenkul - Sultandağı

Akbük/Didimde bulunan emlak firmamıza tecrübeli Gayrimenkul Satış Danışmanları alınacaktır. Şartlar vasfına göre karşılıklı konuşulacaktır.

3 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Esra Yılmaz - Sultandağı

Beşiktaş ta Bulunan Mali Müşavirlik Ofisimize,Asgari 3 Yıl Mali Müşavirlik Bürosu tecrübesi olan - Genel Muhasebe Sürecine Hakim - Beyanname, Bildirge ve Bordrolama süreçlerini yönetebilecek, Bayan lise mezunu Mali Müşavir/Mali Müşavir Stajyeri çalışma arkadaşları aranmaktadır.Not: Mali Müşavirlik Bürosu Tecrübesi işe alım için

4 ay önce

Kasiyer

Furkan Market - Sultandağı

Bursa Hamitlerde bulunan marketimize Kasiyer arıyoruz.

3 ay önce

Vasıfsız Eleman

Gala Elektrik - Sultandağı

İkitelli organize sanayi bölgesinde bulunan elektrik sektörüne hizmet eden, kâğıt ve polyester dilimleme makinalarında çalışacak arkadaş aranmaktadır.

2 hafta önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

İnnovationaqua Su Teknolojileri San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Belçika merkezli uluslararası firmamızın İstanbul yapılanmasında yer alacak kariyer hedefi olan tecrübeli tecrübesiz kasın takım arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Genel Muhasebe Uzmanı

Kor Agro Organik GıdaSan ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Şirketimizin Kemalpaşa/Armutlu merkez ofisinde görevlendirilmek üzere tecrübeli, genel muhasebeyi iyi bilen Genel Muhasebe Uzmanı alınacaktır.

9 ay önce

Masör-Masöz

Sılam Güzellik Salonu - Sultandağı

Yeni açılan güzellik ve spa merkezinde çalışacak Masör aranmaktadır. Kalacak yerimiz bulunmaktadır.

11 ay önce

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı)

Elifminel Sosyal Hizmetler A.Ş. - Sultandağı

Bahçe düzenlenmesi için onarım ve düzenleme için personel aranmaktadır.

5 ay önce

Autocat Çizim Personeli

Marif Kalkan Demir San Tic Ltd Şti - Sultandağı

CNC Lazer Bölümünde istihdam edilmek üzere Autocad çizim programını kullanmayı bilen Çizim Personeli aranmaktadır.

6 ay önce

Kimya Öğretmeni-Ortaöğretim

Özel Öz Bursa Anadolu Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kimya Öğretmeni ekip arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Sigorta Teknik Personeli

A.Aygünler Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Sultandağı

A.Aygünler Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. 15 yıldır sektörde çoğu şirketin yetkili A acentesidir.Bünyemize kriterlerimize uygun Sigorta Teknik Personeli aramaktayız.

2 gün önce

Modelist

Mix Virage - Sultandağı

Tasarım ve üretim biriminde görev alacak Modelist aramaktayız.

10 ay önce

Site Bay Mekanik ve Elektrik Teknik ( Havuz Bakım'Dan Anlayan ) )

VİZYON VİP - Sultandağı

Tuzla bölgesine bağlı; fatih mh site projemiz’de çalışacak, askerlik yapmış olması zorunludur, 24-43 arası, 1 vardiya 08:00 - 17:00 arası 2 vardiya 14:00 - 23:00 arası çalışma cumartesi yada pazar dönüşümlü 1 gün izin , 3228tl maaş+agi+ymk+servis ile çalışcak bay elektrik teknik personeli aranıyor. Elektrik Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat ve elektrik/tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Mekanik Tesisat Teknik İşin Tanımı: Havuz Bakım ve Site ortak alanlarında ve dairelerde oluşacak mekanik tesisat arızalara müdehale edebilcek olması zorunludur. Diploma: Elektrik meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Diploma: Mekanik tesisat meslek bölümü mezunu yada ustalık yada kalfalık yeterlilik belgesi olması zorunludur. Köşk-villa-rezidans-site projeler’de çalışmış olması tercihimizdir, Projemiz: İstanbulpark bulvarı yada Formula 1 bölgesine yakın ( Servis güzergahı Sultanbeyli İETT son durakdan alıp, Kurtköy Viaport Avm ve Atlantis Avm önünden geçip projeye bırakıyor. ) Aşağıdaki Yetkili Yasin Bey’in Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın İLETİŞİM: 05541429781-05051825070

8 ay önce

Yönetici Asistanı

Dekordelisi İnşaat Mimarlık Tasarım Tic Ltd.şti - Sultandağı

Yeni açılan Mimarlık ofisimizde çalışmak üzere bayan Yönetici Asistanı aranmaktadır.

4 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler