Sultandağı Matbaa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Matbaa İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Uzmanı

Essa Tekstil Gıda Turizm San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda Muhasebe bölümünde çalışacak genel muhasebeye hakim iş arkadaşı arıyoruz.Tecrübeli olması önceliğimizdir. Firmamızda Zirve Programı kullanılmaktadır.

4 ay önce

Yiyecek İçecek İşletmeciliği Meslek Elemanı

Perili Bay Resort Hotel Datça - Sultandağı

Otelimizde görevlendirilmek üzere Yiyecek İçecek İşletmeciliği Meslek Elemanı aranmaktadır.*** Sadece online başvurular değerlendirilecektir.

9 ay önce

Ofis Elemanı

Halitoğlu Grup Uluslarası Dış Tic A.Ş - Sultandağı

Büyükçekmece İlçesinde Faaliyete Geçirdiğimiz Kentsel Dönüşüm Ofisimiz İçin; Ofis Elemanı Aramaktayız.* Sgk Ve Yemek,* Hafta İçi : 08:30 - 16:00 Ve Cumartesi Günleri 08:30 - 13:00

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Deniz Grup Yemek Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Catering firmamıza acil Pazarlama Elemanı aramaktayız.

10 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Rıdvanoğulları Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Rıdvanoğulları Ailesi’nin ISPARTAKULE, İSTANBUL bölgesinde hizmet veren KOZA RIDVANOĞULLARI GAYRİMENKUL ofisi olarak Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.

9 ay önce

Muhasebe Sorumlusu

Nefes Dağıtım Gıda Paz ve Eğitim San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Satış ve Pazarlama konusunda hizmet veren Distrübütörlük şirketimize,Daha önce hızlı tüketim sektöründe Ön Muhasebe ve Planlama konularında tecrübeli Kadın Muhasebe Sorumlusu Takım arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Yükseliş Turan Yatırım İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Yükseliş İnşaat bünyesinde çalışacak pazarlamadan iyi anlayan kadın/erkek çalışma arkadaşı arıyoruz.Maaş +prim usulü çalışacak dolgun maaşlı, kendine özel odası bulunan ve çalışma saatleri esnek rahat bir çalışma ofisimiz bulunmaktadır.

8 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere reklam ve ilanlarla ilgilenecek,telefonla rezervasyonları alacak ve apartmanımıza gelen müşterilerimizi karşılayacak personel alınacaktır.

1 yıl önce

Mobilya Döşeme Ustası

Famous Ofis Mobilyalari San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Famous Ofis Mobilyalarında çalışmak üzere Mobilya Döşeme Ustası aramaktayız.

5 ay önce

Restoran Karşılama Hostesi

Sasra Gıda Turizm San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Bağdat caddesinde bulunan Yöresel Lezzetler sunan restorantımıza güler yüzlü ve kendi işi gibi çalışacak kadın karşılama hostesi alınacaktır.Sadece online başvurular kabul edilecektir.

1 ay önce

Üretim Elemanı

Işık Cam San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Isıcam işleme ve sevkiyat bölümlerinde çalışacak tercihen vasıflı ve vasıfsız 20- 40 yaş arası bay ve bayan personel alınacaktır.

1 ay önce

Teknik Personel

Azur Resort Spa Otel - Sultandağı

Antalya/Alanya Payalar bölgesinde bulunan 5 yıldızlı otelimize teknik servis departmanda çalışacak Teknik Personel alımı yapılacaktır.Ocak ayında iş başı yapılacak ve il dışında gelenler için lojman mevcuttur.

11 ay önce

Elektrikçi (Genel)

Öz Ak Asansör Mühendislik San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda çalışmak üzere Elektrikçi aramaktayız.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Nil Site Yönetimi Yapı ve İnşaat Tic Ltd Şti - Sultandağı

Site yönetimimiz bünyesinde çalışacak bayan Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

Motosikletli Kurye

Şölen Pide ve Kebap Salonu - Sultandağı

Pide salonumuzda çalışmak üzere kurye aramaktayız. Aile dükkanıdır. Çok rahat bir iştir.

2 ay önce

Tercüman

İzdar Gıda İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Asistanlık ve Genel Müdür Asistanlığı yapacak Tercüman arıyoruz.

5 ay önce

Sağlık Teknikeri

Özel Marmara Yatılı Bakım Merkezi - Sultandağı

Kurumumuz hafif, orta, yüksek mental retardasyonu bulunan 3 zihinsel engel grubuna yatılı bakım hizmeti vermektedir. Kurumuzda görevlendrilmek üzere Sağlık Teknikeri aramaktayız.Sağlık Personeli; Engelli Bireylere Yönelik Özel Bakım Merkezi Yönetmeliği çerçevesinde 3 vardiya şeklinde çalışılır. Mesleğinin gerektirdiği uygulamaların yapacakİlaçların güvenli bir şekilde temin edilmesi, saklanmasını ve kullanmasının sağlanması ,Narkotik ilaçların kullanımı, kontrol ve kayıtlarının tutulmasını konuya ilişkin talimatlar çerçevesinde yürütülmesini sağlayacak, Verilen hizmetler ile ilgili kayıtların doğru ve eksiksiz ve zamanında tutulmasını ve engelli bireylerin muayene, tetkik ve tedavi amacıyla randevularının alınmasını, transferleri için gerekli planlamanın yapılmasını sağlayacak.Bakıcı personele koruyucu sağlık hizmetlerine ilişkin rehberlik yapabilecek,Çalışmakta olduğu vardiyanın vardiya amirliği görevini üstlenecek.

9 ay önce

Üretim ve Sevkiyat Sorumlusu

Km Ambalaj Plastik ve Cam San Tic Ltd - Sultandağı

Plastik Ambalaj ve Medikal firmamızda çalışacak ÜRETİM VE SEVKİYAT SORUMLUSU aramaktayız.Üretimde işlerin organizasyonunu yapmak, ihtiyaçları tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Fason iş verilen atölyelerin ihtiyaçlarını tedarik etmek, denetlemek, sevkiyatları,Üretimde siparişlerin doğru, kaliteli olarak yapılması ve siparişlerin terminlere uygun sekilde tamamlanmasının takibi,Plastik, ambalaj sektöründe tercihen çalışmış,İş akışının düzgün ve uygun bir şekilde yürütülmesini sağlamak,İş emirlerinin yerine getirilmesini sağlamak,Depolama sürecinde stok takibini yapabilecek

1 ay önce

Tasarımcı (Dekor)

İnka Mimarlık San ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Fuar stand ve dekorasyon çalışmaları yapan firmamıza Tasarımcı (Dekor) çalışma arkadaşları alınacaktır.

11 ay önce

ACİL BAYAN MUHASEBE GÖREVLİSİ / SANCEKTEPE ABDURRAHMANGAZİ MH

VİZYON VİP - Sultandağı

Ümraniye arkası, sancaktepe bölgesi site projemizde çalışacak, 25-40 arası, lise mezunu, 9 saat çalışma haftada 1 gün izin, herşey dahil 3650tl maaş ile çalışcak Ön Muhabese ve Halkla ilişkiler bölümü için iletişimi güçlü yeterli muhasebe bilgisi olan bayan muhasebe personel alıncaktır Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ İLETİŞİM: 0552 269 31 82 İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70 - 0554 142 97 81

4 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler