Sultandağı Madencilik - Metalurji İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Madencilik - Metalurji İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Acil Bay site özel güvenlik /2635+agi+ymk/ kartal yenisoğanlık mh

VİZYON VİP - Sultandağı

Kartal site projemizde çalışacak, 23-41 arası, 1.70 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışacak, 2635 TL maaş+agi+ymk ile çalışacak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenlik yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. Enaz 1 Yıl Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi ve Numaranızı Yazın Hemen Size Geri Dönüş Yapalım ​​​​​​​İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Green Polietilen - Sultandağı

Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda göevendirilmek üzere Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli alınacaktır.

11 ay önce

Temizlik Personeli

Smmm Uğur Güneş - Sultandağı

Ofisimizin temizliğini yapacak , yemek yapıp çay/kahve servisi yapabilecek olan , 40 yaş ve üstü , tercihen emekli olan eleman arıyoruz.Online cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular kabul edilip gerekli görüşme yapılacaktır.***Telefon ile görüşme yapılmayacaktır.

5 ay önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Tarım makineleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek için aşağıdaki niteliklere sahip CNC İşleme Merkezi Operatörü arıyoruz.

11 ay önce

Çevre Mühendisi

Urmet Metal Geri Dönüşüm Tic Ltd Şti - Sultandağı

Çevre Mühendisi aranmaktadır.

3 ay önce

Kaynakçı

Ark Restorasyon Yapı Endüstri San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Ark Endüstride çalışmak üzere Kaynakçı arıyoruz.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

4K Lojistik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Personel giriş çıkışları ve bordroların hazırlanması,İşkura kayıtlı,Mutabakat BA – BS yapacak,Operasyonda ofis trafiğini yönetecek,Telefonlara bakacak. Müşteri cari hesaplarını güncel olarak tutmak ve takibi,Kdv,muhtasar,ssk.Ba.Bsaçılış,kapanışhesaplarının,geçici vergi hesaplarının takip ve denetimi,

3 ay önce

Satış Temsilcisi

Tataroğlu Otomotiv - Sultandağı

2. el otomotiv sektöründe çalışacak bilgi amaçlı numarasını bırakmış müşterileri arayıp şirketimize davet edip sürecin takibini yapacak ,diksiyonu düzgün call center iş tecrübesi olan ,19-35 yaşları arasında kadın personel aranmaktadır .

2 ay önce

Gayrimenkul Değerleme Uzmanı

Foreks Gayrimenkul ve Danışmanlık A.Ş. - Sultandağı

Gayrimenkul Değerleme Sektöründe hizmet veren firmamıza kadrolu, ve çözüm ortağı olarak çalışacak takım arkadaşları arıyoruz.

2 hafta önce

Topoğraf

Akgün İnşaat - Sultandağı

Şırnak Güçlükonak taraflarında yapımı süren Fındık-Eruh yol yapım şantiyesine hem formenlik hemde topoğraf işlerine bakacak becerikli çalışkan tecrübeli eleman arıyorum. Maaş ve şartlar telefonda konuşulur anlaşılır para mevzu bahis değil memnun kaldıktan sonra.

3 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Gürkan Gülhan - Sultandağı

Kadıköy Göztepe minibüs yolu üzerindeki diş kliniğimize Diş Hekimi Asistanı olarak en az 1 yıl deneyimli bayan asistan arıyoruz

1 yıl önce

Sınıf Öğretmeni

Serpil Orman Okulları - Sultandağı

Büyüyen yapımız içinde görev almak üzere Sınıf Öğretmeni arıyoruz.

4 ay önce

Temizlik Görevlisi

Duyusal Akademi - Sultandağı

Eğitim alanında faaliyet gösteren kurumumuzda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

1 ay önce

Hasta Bakım Personeli

Özel Senin Benim Bakimevi San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Bedensel engelli bakım merkezinde çalışabilecek, hasta bakım sertifikası olan, en az ilkokul mezunu personel arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Matematik Öğretmeni

Kocaeli Tasarı Özel Eğitim Hiz Tic Ltd Şti - Sultandağı

Tasarı Eğitim Kurumları Kocaeli şubesi olarak kendini geliştirmek isteyen matematik öğretmenlerimize öncülük etmek istiyoruz. Kurumumuzda çalışacak Matematik Öğretmeni arıyoruz.

1 yıl önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Poler Urfa Tarım Ürünleri Depoculuk A.Ş. - Sultandağı

Bünyemizde çalıştırılmak üzere Çay Servis ve Temizlik Personeli aramaktayız.

11 ay önce

Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı

Cem Taşdemir Güzellik Merkezi - Sultandağı

Salonumuza Kalıcı Makyaj Uygulayıcısı aramaktayız.

6 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Eyyup Acıoğlu - Sultandağı

Muhasebe ofisinde çalışmak isteyen Stajyer alınacaktır.

4 ay önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Güneş Çocuklar Eğitim Reklam Organizasyon San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kurumumuzda çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmeni arıyoruz.

4 ay önce

Diyetisyen

Enteksis Teknoloji Sistemleri Tic Ltd Şti - Sultandağı

Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olan Diyetisyen arkadaşımız ile uzun süreli bir iş birliği yapmayı arzu ediyoruz. Alışılagelmişin biraz dışında biraz yenilikçi biraz da gelişimci…1. Şirket merkezimiz İstanbul’un en kalabalık merkezlerinden birisi olan İstanbul Dünya Ticaret Merkezi kampüsünde EGS Bloklarında ve herkesin ulaşabileceği bir lokasyonda olduğu için ve showroom şeklinde olduğu için haftada bir-iki gün bu bölgenin çalışanlarına sunacağımız anduwellness konsepti ile beslenme ve andulasyon seans hizmetlerinin bütüncül bir şekilde sunulması.2. Haftanın diğer günlerinde ise, hedef kitlemiz olan Doktor, Diyetisyen, Fizyoterapistler ile telefon ön görüşmesi yapılması, detay görüşme için randevu alınması neticesinde ziyaret edilerek ilgili sağlık uzmanına, beslenme ve andulasyon, fiziksel aktivasyon + andulasyon gibi konularda bilimsel temellere dayanarak hazırlanan sunumun yapılması. Sunum sonrasında oluşan talebe göre siparişin alınarak sisteme girilmesi ve teslim tarihin belirlenmesi.3. Belirlenen teslim tarihinde adrese kargo organizasyonunun yapılması, kargolanmış olan ürünlerin açılması ve kurulum hizmetlerinin yapılarak kullanıcı eğitimlerinin verilmesi. 4. Kongre, Sempozyum veya özel belirlenen günlerde Üniversitelerde düzenlenecek, bilimsel temellere dayalı “Beslenme ve Andulasyon” vb başlıklarla hazırlanacak sunumların yapılması. Gerektiğinde bu organizasyonlarda uygulama demo seanslarının ve Andulasyon Teknolojisinin tanıtımının yapılması.5. İş gereği yapılması gereken raporlama, satış hedeflerinin belirlenmesi vb işlerin yapılması.

11 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler