Sultandağı Kitabevi İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Kitabevi İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Nacar Mimarlık İnşaat Gıda San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Temizlik, Misafir karşılama meşrubat ikramı ve Sekreterya bölümü ile ilgilenecek Sekreter aranmaktadır.

5 ay önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Umay Taban - Sultandağı

Firmamız ayakkabılar için plastik taban üretimi yapmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesinde çalışacak, tecrübeli veya tecrübesiz eleman işe alınacaktır. Tecrübe şartımız yoktur.

9 ay önce

Ön Muhasebeci

Arslan Otomotiv Tir Kamyon Dorse Yedek Parça - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebeci aramaktayız.Çek-Senet giriş , çıkış ve takibini yapacak,Cari Hesap kontrolleri ve mutabakatlarından sorumlu,Fatura giriş çıkış yapacak ( Tercihen E-Arşiv ve E-Fatura bilen )Sahadaki takım arkadaşlarına stok ve ürünler hakkında bilgi desteği sağlayacak,Mevzuata ve hesap planından sorumlu,Fatura ve muhasebesel tüm evrakların günlük olarak kayıtı , kontrolü ve arşivlenmesi,Yazarkasa, pos vv cihazlara ait işlemlerin kontrolü,Stok girişi , takibi , kontrolü ve raporlanması,Nakit kasa hareketlerini gerçekleştirmek , kontrol ve kayıt altına almak.

1 ay önce

Fizik Öğretmeni-Ortaöğretim

Uğurlu Fen Bilimleri Özel Öğretim Kursu - Sultandağı

Çekmeköy de bulunan kursumuza Fizik Öğretmeni arıyoruz.

4 ay önce

Sekreter

Yapıtech İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Çayyolunda bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.

2 hafta önce

Tesisatçı

Başkent Grup Isıtma Soğutma Sistemleri Ltd Şti - Sultandağı

Firmamız bünyemizde çalışacak işini iyi yapabilen sorumluluk sahibi Tesisatçı aramaktayız.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Avrupa Akü Ser. Bak. San. Ltd. Şti. - Sultandağı

Elektrikli İş Makinalarının Akü Bakım Servis ve Satışını Yapmakta Olan Firmamıza Dışarıda Bizleri Temsil Edebilecek Müşterilerle Bire Bir İrtibatda Olacak Firma Ziyaretleri Gerçekleştirecek Müşteri Portföyümüzü Arttıracak Aktif Araç Kullanabilen Dış Saha Satış Personeli Aranmaktadır.

5 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Hollandaca)

Orange Call Center - Sultandağı

İstanbul Sancaktepede faaliyette olan ofisimiz için,Kocaeli Çayırovada açılacak olan ofisimiz için Çağrı Merkezi Görevlisi iş arkadaşları aramaktayız.İstanbul ya da Kocaelide oturuyorsanız, Hollandaca dilini ana diliniz seviyesinde biliyorsanız, iş arıyorsanız mutlaka call center ailemize katılın.İlk 14 gün bir deneme sürecimiz vardır. Tecrübesi olmayan arkadaşlara da eğitim vermekteyiz. Orange Team

9 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi (Flemenkçe)

Deka Telekomünikasyon San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

İzmir Mendereste bulunan Deka Telekomünikasyon Hollanda çağrı merkezinde çalıştırılmak üzere Elemanına ihtiacımız vardır.

4 ay önce

Topoğraf

Akgün İnşaat - Sultandağı

Şırnak Güçlükonak taraflarında yapımı süren Fındık-Eruh yol yapım şantiyesine hem formenlik hemde topoğraf işlerine bakacak becerikli çalışkan tecrübeli eleman arıyorum. Maaş ve şartlar telefonda konuşulur anlaşılır para mevzu bahis değil memnun kaldıktan sonra.

3 ay önce

Muhasebe Personeli

Keynes Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hizmetleri - Sultandağı

Mali müşavirliğini yapmakta olduğumuz çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren müşteri firmalarımız için Muhasebe Personeli takım arkadaşı aramaktayız.

8 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Özhakverdi İnşaat Taah San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Merkez ofisimizde çalıştırılmak üzere bayan çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Fizik Öğretmeni

Akademia Özel Eğitim Hiz İnş San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Final Kişisel Gelişim kursunda çalıştırılmak üzere Fizik Öğretmeni alınacaktır.

9 ay önce

Acil Tıp Teknisyeni

Nehirce Danışmanlık Tic.Ltd Şti. - Sultandağı

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz Türkiyenin birçok ilinde şubesi bulunan Sağlık sektörünün öncülerinden olan firmamız için İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir, Muğla, Kocaeli illerinde Acil Tıp Teknisyeni aranmaktadır.Diğer iller için, doğabilecek pozisyonlarda değerlendirilmek üzere başvurular kabul edilecektir.Sadece cvbenim.com üzerinden yapılan başvurular değerlendirilecektir.Cv Videolu başvurular öncelikli değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Sekreter (Almanca)

Teknoworld Gmbh - Sultandağı

Kurumumuza Almanca bilen Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Bütçe ve Raporlama Uzmanı

Oceanmec Enerji Internatıonal - Sultandağı

Maden, enerji, ,inşaat, turizm, dış ticaret konularında faaliyet gösteren şirketimizin Ankarada bulunan merkez yapısı içinde çalışacak, grubun tüm şirketlerinin finans, nakit akışı, mali tablolarının konsolidasyonu, bütçe, yönetim raporlamasından sorumlu Bütçe, Finans ve Raporlama Uzmanı aramaktayız.Görev Tanımı:Nakit akış süreçlerini yönetir,Dönemsel raporlarını hazırlar,Ödemeleri onaylatır ve onaylanan ödemelerin banka kanalı ile yapılmasını sağlar,Şirket finansal yapı planlamaları ile nakit bütçelerinin hazırlanmasında etkin rol oynar. (Gerçekleşme tablolarını hazırlar),Şirket kar merkezlerinin oluşturacağı yıllık bütçeler ile genel merkez yıllık bütçesinin konsolidasyonunu yapar,Merkez ile şirketler arasında bütçe, finans ve raporlama açısından bilgi akışının doğru olmasını sağlar.

4 ay önce

Estetisyen

Enfal Eğitim Danışmanlık Oto Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kurumumuz da görevlendirilmek üzere Estetisyen aramaktayız.

3 ay önce

Pazarlama Elemanı

Mena Gate İnşaat Taah Müh Hiz San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Şirket hedef satışlarına göre ilerlemekÜrünlerimizin pazardaki pazar payını arttırmakYeni müşteriler bulmak ve müşterilerle sürekli iletişim halinde olmak.- Çalışma günleri ve saatleri:Pazartesi - Cuma (09:00 - 18:00)Cumartesi (09:00-17:00)Not: İstanbul/ Başakşehir de yer almaktadır.

9 ay önce

Geri Dönüşüm İşçisi

Deniz Plastik Boru - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Geri Dönüşüm İşcisi aranmaktadır.

2 gün önce

Sevkiyat Şoförü

Gelişimtav Tavukçuluk Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Tavukçuluk ekipmanları sektörüne faaliyet gösteren şirketimiz için; çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.Tüm sosyal haklar mevcut olup, ücretlendirme politikamız asgari ücret şeklindedir.Başvuru yapacak arkadaşlar bu kriterleri göz önüne alarak başvuruda bulunsun lütfen.Not: Sadece online başvurular değerlendirmeye alınacaktır, ***Lütfen telefon ile iletişim kurmayınız.

8 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler