Sultandağı Kamu İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Kamu İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter (Order Taker)

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Sultandağı

Seyahat engeli olmayan Sekreter alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Şoför

Taytour Tur Acentası - Sultandağı

Firmamız da görevlendirilmek üzere Şoför aramaktayız.

2 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Yeşilpınar Akademi Eğitim Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere ; Ortaokul Fen / Lise Biyoloji derslerine girecekÇalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Sevkiyat Şoförü

Melso Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Endüstriyel Otomasyon & Mekatronik sektöründe faaliyet gösteren firmamız Melso Otomasyon A.Ş. bünyesinde çalışacak Sevkiyat Şoförü aramaktayız. Müşteri siparişlerinin depoda hazırlayıp, Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan müşterilerimize sevkıyatını yapabilecek,Kalan zamanında firmamız deposunda ki malzemeleri sevkıyata hazırlama/ Ofis içi/ dışı operasyonel, evrak ve idari işlere destek olacak,şirket araçlarının temizliği, periyodik bakım ve onarım işlerini de takip edebilecek,

3 ay önce

Oto Bakım-Onarımcısı (Oto Mekanikeri)

İğnecioğlu Oto Bakım Servis San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Servisimizde ticari araç bakım ve onarımı yapılmaktadır. İş deneyimi olan Ticari Araç Mekanik/ Elektrik Ustası aranmaktadır.Servisimizde HİSSELİ olarak çalıştırılması planlanmaktadır.İveco araç grubunda veya Fiat ticari veya Ford ticari araçlarda veya New Holland markalı ticari araçlarda çalışan tecrübeli arkadaşlarla çalışmak isteriz.Farklı bir grupta çalışmakta olup yenliğe açık olan arkadaşlar için servis içi gerekli tüm eğitim ve tecrübeler tarafımızdan aktarılacaktır.

4 ay önce

Bilgi İşlem Destek Uzmanı

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

ÖNEMLİ: CVsiz başvurular kabul edilmemektedir. CVde fotoğraf, doğum tarihi ve iletişim numarası olmak zorundadır!Bilgi işlem departmanlarında en az 2 yıl çalışmış, bilgi işlem teknolojisi, donanım bilgilerine ve problemlerine iyi derecede hakim, Öğrenmeye ve kendisini geliştirmeye istekli, Çözüm odaklı, düzenli ve disiplinli çalışan, Takım çalışmasına yatkın ve müşteri odaklı, Yoğun çalışma temposuna alışkın.Kullanıcılara/Çalışanlara; donanım, yazıcı, network, işletim sistemleri, Office yazılımları ile ilgili destek verecek ve çözüm üretebilecek. Sistemlerin kesintisiz sürekli çalışmasını sağlayacak altyapıyı yönetecek, gerekli önlemleri alabilecek,

2 ay önce

Acil Bay site özel güvenlik /2680+agi+ymk+yol/ pendik-tuzla

VİZYON VİP - Sultandağı

Sultanbeyli arkası, Pendik Kurtköy bölgesine yakın oturan, rezidans projemizde çalışcak, formula 1 bölgesine yakın, evli olması tercihimizdir ve askerliğini yapmış, 24-35 arası, 1.75 boyu ve üzeri olan, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin vardiyalı çalışcak, 2600+agi+ymk+servis ile çalışcak bay kimlikli süresi geçmemiş özel güvenliiğe olan yada güvenlik şube müdürlüğüne güvenlik kimlik başvuru yapmış, güvenlik çalışabilir belgesini alan özel güvenlik görevlisi aranıyor. ( servis güzergahı sultanbeyli iett son durakdan alıp kurtköy viaport avm ve atlantis avm önünden geçip projeye bırakıyor ) 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Site-Rezidans-Villa projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerinden Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur.. Aşağıdaki Yetkili Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz Onay Almadan Şirkete Görüşmeye Gelmeyiniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

3 ay önce

Almanca Öğretmeni

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kurumumuzda çalışmak üzere Almanca Öğretmeni arıyoruz.Öğrencilerinin yaş seviyesi ve öğrenme durumunu dikkate alarak dersin içeriğini ve aktarma biçimini planlamak ve bu doğrultuda dersi işlemek,Aktardığı bilgilerin anlaşılıp anlaşılmadığını belirleyici sınav hazırlamak ve uygulamak,Zümre öğretmenlerinin periyodik olarak hazırladığı plan ve raporların hazırlanmasına destek olmak,Eğitim ve öğretim kapsamında planlanan diğer çalışmalarda görev almak,Okulun genel ilke ve politikaları çerçevesinde veli ile ilişkilerini sürdürmektir.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Yazgülü Yapı Bilişim San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Şirketimiz bünyesinde çalisacak Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

2 ay önce

E Ticaret Yöneticisi

Gülsima Moda - Sultandağı

Tesettür giyim üzerine e ticaret sitesi yönetimi yapıcak. Pazaryerlerine hakim çalışma arkadaşı arıyoruz.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Kayalı Metal Çelik Kapı San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda çalışmak üzere Makine Mühendisi arıyoruz.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Fursan Dış Ticaret Ltd Şti - Sultandağı

İstoç toptancılar çarşısında bulunan ofisimize, deneyimli Muhasebe Elemanı aranmaktadır !

6 gün önce

Halkla İlişkiler Personeli

Özel Papatya Akademi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Sultandağı

Çalıştığı kurumu tanıtıcı raporlar, haber bültenleri, resimli broşürler hazırlar,– Kurumun çalışmalarının ve etkinlik alanlarının basın, radyo ve televizyon aracılığı ile halka tanıtılmasını sağlar, – Konferans, seminer, sergi, basın toplantısı, yıl dönümü gibi kültürel ve sosyal etkinlikleri düzenler,– Yöneticilerin konuşma ve yazışmalarını inceler,– Kurumla ilgili izlenimleri takip ederek kurumun daha iyi tanıtılmasını ve saygınlığının artırılmasını sağlayacak çalışmalar yapar.

3 ay önce

Garson

M&B Cafe Patisserie - Sultandağı

Avm içinde yeni açılacak cafemiz için Garson aranmaktadır.

1 yıl önce

Greyder Operatörü

Udk Mühendislik Müşavirlik San Tic A.Ş. - Sultandağı

Firmamızda çalışacak deneyimli Greyder Operatörü alınacaktır.

3 ay önce

Ön Muhasebe Sorumlusu

Akgün Tasarım Analiz İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamız bünyesinde çalışacak Ön Muhasebe aramaktayız.

1 ay önce

Döşeme Ustası

Orpak Mobilya İnşaat San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Orpak Mobilya Pancardaki üretim fabrikamız için dikiş makinesinden anlayan Döşeme Ustaları alınacaktır.Buca, Torbalı, Karabağlar, Gaziemir servisleri vardır.

10 ay önce

Kalfa

Tunay Otomatik Şanziman - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kalfa aranmaktadır.

10 ay önce

Mobilya İmalatçısı/Mobilyacı (Ahşap)

Dönüş Mobilya Dekorasyon Tic Ltd Şti - Sultandağı

Atölyemizde çalışmak üzere kalfalara ihtiyaç vardır.

9 ay önce

Anketör

Teori Araştırma - Sultandağı

TEORİ ARAŞTIRMA Olarak yürütmekte olduğumuz pazar araştırma projelerimizde görevlendirilecek araştırma görevlileri aramaktayız.İşini ciddiye alıp gereken sorumlulukları üsleniyor olması beklentilerimizden biridir.İş Tanımı ; Sahada çalışacak arkadaşlar tablet aracılığı ile gerek hanede gerektiğinde sokakta anket verisi toplayıp görevini ve projesini bitirmektir.

10 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler