Sultandağı İç Ticaret İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı İç Ticaret İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

İthalat İhracat Elemanı

Diaclinica Diagnostik Kimya San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

İthalat Personeli aranmaktadır.

5 ay önce

Sekreter

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

İbrahimli Duisburg Bulvarındaki ofisimizde çalışmak üzere çay ve temizlik işlerine bakabilecek kadın eleman alınacaktır.Çalışma saatlerimiz 08:00-18:30 arasıdır. Cumartesi, pazar ve resmi tatillerde çalışmıyoruz.Maaş 1500+Yol+Yemek verilecektir. SGK yapılacaktır.

9 ay önce

Asistan

Hadisepete - Sultandağı

-Genel koordinasyonun sağlanması ve ilgili tüm iş akışının yürütülmesinden sorumlu olabilecek.-Çalışkan ve azimli-Tecrübeli / Tecrübesiz

1 yıl önce

Beton Pompa Operatörü

Aydın İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Adana Sarıçam Buruk mahallesinde yapılan 619 Adet konut şantiyemizde bulunan kendi beton santralimizden çıkardığımız betonu dökecek Beton Pompa Operatörü alınacaktır. Araçlarımız Mercedes Axor 47 lik ve 36 lık 2 adet pompamız var. Lojman imkanımız mevut.3 öğün yemek imkanımız var.

2 ay önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Marmara Palece Hotel - Sultandağı

Hotelimizin resepsiyon departmanında çalışacak kadın Resepsiyonist aramaktayız.

8 ay önce

Danışman

Ak Dönüşüm Danışmanlık Hizmetleri - Sultandağı

Kentsel dönüşüm, deprem testi ve teknik rapor konularında faaliyette olan firmamıza Danışman aramaktayız.

8 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Aztradint Basım ve Yayın Reklam San Tic Ltd Şti - Sultandağı

İstanbul Esenyurt’da bulunan firma merkezimizin dış piyasa pazarlama departmanında görevlendirilmek üzere, kadın satış pazarlama personel alımı yapılacaktır.

5 ay önce

Almanca Öğretmeni

Emre Koleji Hastane Petrol Ürünleri Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kurumumuzda çalışmak üzere Almanca Öğretmeni arıyoruz.Öğrencilerinin yaş seviyesi ve öğrenme durumunu dikkate alarak dersin içeriğini ve aktarma biçimini planlamak ve bu doğrultuda dersi işlemek,Aktardığı bilgilerin anlaşılıp anlaşılmadığını belirleyici sınav hazırlamak ve uygulamak,Zümre öğretmenlerinin periyodik olarak hazırladığı plan ve raporların hazırlanmasına destek olmak,Eğitim ve öğretim kapsamında planlanan diğer çalışmalarda görev almak,Okulun genel ilke ve politikaları çerçevesinde veli ile ilişkilerini sürdürmektir.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Dmrs Turizm Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamıza çağrı merkezi alanında deneyimi bulunan ve vize,uçak bileti rezervasyon,tatil turları konusunda bilgi sahibi olan Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi alınacaktır.2 hafta ücretsiz eğitim süreci bulunmaktadır.Maaş 2500 TL + Primdir.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

A Klas Turizm Yatırımları A.Ş. - Sultandağı

İzmir ili Çeşme ilçesinde faaliyet gösteren şirketimiz (Beach Clup) bünyesinde yaz ayları boyunca ve İzmir ili Karşıyaka ve Çeşme ilçelerinde faaliyet gösteren şirketimiz (Pub) bünyesinde tüm yıl boyunca muhasebe departmanında çalışacak Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.İş Tanımı:Maaş bordrolarını çalışanlara imzalatmak ve imzalı maaş bordrolarını arşivlemek,Faturaları günlük sisteme işlemekCari mutabakat yapmakStok sayımı yapmakGünlük muhasebe ve kasa işlemlerini yapmakTüm ödeme ve tahsilat prosedürlerinin takibini yapmakMuhasebe ile istenilen haftalık, aylık raporları sunmakMuhasebe kayıtlarının girilmesi ve takibinin yapılması

6 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Sultandağı

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

1 yıl önce

CNC Programcısı

İleri Mekanik Makina Kalıp İmalat San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Firmamızda çalışacak Cnc Programcısı arıyoruz.

8 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Neşeli Melodiler Gündüz Bakımevi - Sultandağı

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Yavuzlar Ayakkabıcılık Tic Ltd Şti - Sultandağı

Yenilikçi yapımız ve dinamik kadromuzla gün geçtikçe büyüyen Yavuzlar Eğitim Kurumları olarak; derslerimize devam etmekteyiz. Kurumumuz da görevlendirilmek üzere İngilzce Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Sekreter

Tet Makina Otomasyon Yedek Parça San Tic Ltd Şti - Sultandağı

İkitellide bulunan iş yerimize Sekreter arıyoruz.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Naturel Granit Mermer Proje Dek San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Mermer- granit imalat ve satış faaliyeti gösteren firmamıza ön muhasebe konusunda deneyimli Kadın Ön Muhasebe- Sekreter alınacaktır.World, Excel, Eta, Logo v.b. kullanabilen matematikle arası iyi adaylar tercih edilecektir.

1 yıl önce

Ofis Sekreteri

Etna İletişim ve Güvenlik Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Ofisimize temizlik ile çay- kahve yapımı işlerine bakacak ve telefonlara cevap verip, randevu alacak bayan eleman arıyoruz.Anadolu yakasında ikamet etmesi zorunludur. arkadaşların başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

İşyeri Hekimi

Başdanışman Sağlık İş Sağlığı San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Haftanın 1 günü yada ayda 1 hafta çalışacak işyeri hekimi sertifikasina sahip İşyeri Hekimi ihtiyacımız vardır.

2 ay önce

Elektrostatik Boya Operatörü

Prosista Yapı Sistemleri San Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Asma Tavan ve Profil sektöründe faaliyet gösteren Gümüşova / Düzce de ki firmamızda görevlendirilmek üzere Elektrostatik Toz Boya Ustası aranmaktadır:Görevler: Üretim için gerekli hammadde, boya stok takibinin yapılması,Şirket hedefleri doğrultusunda; Bölümü ile ilgili sürekli iyileştirme, tasarruf projeleri, iş güvenliği, verimlilik süreçlerini yakından takip edilerek düzenli raporlama yapılması,Boyama proseslerinde oluşabilecek problemlerin kök nedenlerini araştırılması ve kalıcı çözümler üretilmesi,Boyahane ve Yüzey işlem ile ilgili tüm proseslerin takip ve denetimini yapılması, düzenli raporlama yapılması,

2 ay önce

Masöz

Altınsaray Hotel Spa - Sultandağı

Masaj konusunda kendini geliştirmekMasajı tedavi amaçlı uygulamayı öğrenmek isteyen Masöz adaylarına büyük fırsat. Hem çalışıp hem belge sahibi olabilirsiniz.AHLAKİ DEĞERLERE önem veren masözler aranıyorMasaj odalarında kapı YOKTUR.3500TL Maaş Yada Prim sistemi + Bahşişler.Şehir dışından gelecek personeller için lojman (Yatacak yer) imkanı + tüm sosyal imkanlar mevcuttur.Müşteri devamlılığı olan İşletmelerdir.

3 hafta önce

Sultandağı Geneli Sektörler