Sultandağı Gıda Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Gıda Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Satış ve Pazarlamacı

Karaca Sac Metal ve Paslanmaz San Tic A.Ş. - Sultandağı

Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda görevlendirilmek üzere Satış ve Pazarlamacı alınacaktır.

9 ay önce

Güvenlik Görevlisi (Silahsız)

Vita Loft Buca Site Yönetimi - Sultandağı

Sitemiz giriş kapısında istihdam edilmek için mevcut 2 güvenlik görevlisine ek asgari ücretli 1 Güvenlik Elemanı alınacaktır.

5 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Genç Aksesuar Tekstil Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Genç Aksesuar Ambalaj ve Tekstil Ürünleri satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu firmadır. Müşteri memnuniyeti ilkesine gerçek anlamıyla sadık kalıp başarısının sürekliliğini sağlayan Genç Aksesuar, İnsan Kaynakları yönetiminde de bu ilkeyi esas almaktadır. Şirketin başarısında ve rekabet üstünlüğü sağlamasında en büyük payın çalışanların olduğuna inanmakta ve çalışanlarımızı en değerli varlığımız olarak görmekteyiz.İşveren marka yolculuğumuzun sloganı “Dürüstlük” en önemli iki değerimizin, “İnsan Saygı” ve “Sürekli Gelişim”, yansımasıdır.“Dürüstlük” diyen Çalışanlarımızın ortak özellikleri ise;Yaptığı işi tutkuyla sever, işi yapmaktan zevk alır.Güler yüzle ve eğlenerek çalışır!Hem kendisinin mutlu olduğu hem de çevresindekileri mutlu gördüğü bir ortam yaratmak için çabalar.İletişim kurduğu kişilere önce insan olduğu için değer verir!Hep daha iyisi için takım ruhuyla hareket eder! Genç Aksesuar firmamız için , “Pazarlama Ürün Uzmanı” aramaktayız.Pazardaki firmaların araştırılıp ürünlerimiz için randevu alınıp pazarlanması.Hedef satış fiyatının, satış dağılımının ve satın alma fiyatının belirlenmesiŞirket içinde yapılan lansmanların planlanması, şirket içinde tüm departmanlar içinde koordinasyonun sağlanması ve her türlü katalog, ürün gibi malzemelerin hazırlanması .Rakip modellerle detaylı fiyat, NPP (Net Price Positioning) ve benchmark çalışmalarının takibi ve raporlanması

2 ay önce

Döşemeciler ve İlgili İşçiler

İndirim Çadırı - Sultandağı

E-ticaret firmamızda puf üretiminde çalışacak Döşemeci alınacaktır.

2 ay önce

Büro Memuru (Genel)

Enerji Mac - Sultandağı

Edirne PTT Otoyol Acentemiz için Büro Memuru olarak görev alınacaktır.

9 ay önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Bedri Aktaş - Sultandağı

Esenyurt merkez de bulunan muhasebe büromuzda görevlendirilmek üzere Muhasebe Meslek Elemanı aranmaktadır.

4 ay önce

Forklift Operatörü

Sienzi Lojistik Antrepo ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Arnavutköy/İstanbul adresimizde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki niteliklere uygun Forklift Operatörü aramaktayız.

3 ay önce

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Pga Yazılım Grafik Tasarım Tic Ltd Şti - Sultandağı

-Kuruma başvuru yapan kursiyer adaylarını doğru eğitim programlarına yönlendirmek ve satışını gerçekleştirmek,-Bireysel ve kurumsal müşteri portföyü oluşturmak,-Kayıt sonrası öğrencilerin takibi,-Satış hedeflerine ulaşmak için özverili çalışmak,

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Polat Orman Ürünleri Gıda San Tic A.Ş. - Sultandağı

Polat Orman Ürünleri 1930dan beri Elazığda ve Doğu Anadoluda ahsap sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız mobilya ve inşaat malzemeleri üretimi, perakende ve toplu satışı yapmaktadır.Kültürümüz dürüstlük, hesap verebilirlik ve güvenlik tutkumuzu yansıtır. Bu kültür, iş gücümüzün kalitesi ve sürekli iyileştirme, güvenli bir ortamda çalışma ve müşteri hizmetleri konusunda olumlu bir tutum üzerine kurulmuştur. Polat Orman Ürünleri ekibini güçlendirmek için Pazarlama Elemanı aramaktadır.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Changer Eğitim Danışmanlık Tic Ltd Şti - Sultandağı

Changer Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon olarak verdiğimiz hizmeti dijitale taşıyoruz. Bu yolda alanında başarılı ve yaratıcı tasarımlar, fikirler üretebilen sorumluluk sahibi çalışma arkadaşları arıyoruz!İş TanımıSosyal Medya, Web Tasarım, Katalog, Kurumsal Kimlik, Video Prodüksiyon ve 360 Sanal Tur hizmetlerinde; yenilikçi fikir ve önerilerle ekibe katkı sağlayacak, üretken bir yapıya sahip, yazılı briefi modern tasarımlarıyla görsel hale getirebilen, sosyal medya içeriği, katalog, banner, flyer, web page tasarımlarını zamanı etkili kullanarak hazırlayabilen ve baskı işlerinde projeyi anahtar teslim şekilde üretebilen, Photoshop, Illustrator, Indesign programlarına çok iyi derecede hakim, HTML, CSS bilgisine sahip, After Effects kullanabilen ancak en önemlisi işinden zevk almanın önemine inanan ekip arkadaşı arıyoruz.

4 ay önce

İşyeri Hekimi

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Sultandağı

İHTİYAÇ OSGB olarak iş yeri hekimi arayışımız vardır.Hekim arkadaşımızın çalışacağı lokasyonlar İZMİR İli ve 5-6 ilçesi ile MANİSA ili 4-5 ilçesi.Ulaşım şirket araçları ile sağlanmaktadır.İZMİR ve MANİSA bölgesi için çalışılacak gün sayısı 7-8 gün.

2 ay önce

Motorsikletli Kurye

Vigo Teknoloji ve Lojistik A.Ş. - Sultandağı

Büyüyen iş hacmimiz doğrultusunda İzmir ve Ankara lokasyonlarında görevlendirilmek üzere A1-A2 Ehliyetli motokuryeler aranmaktadır.Yüksek gelir,Özel sağlık sigortası,Şirketimiz tarafından verilen motor, kask ve yüksek korumalı ekipman,Part-time veya full-time çalışma seçeneği.Güler yüzlü bir ekiple birlikte çalışmak için başvurularınızı bekliyoruz.

1 yıl önce

Asistan

Efe Telekom - Sultandağı

Telekomünikasyon şirketinde çalışacak tecrübeli e-ticaret hakkında bilgi sahibi.Aklı başında bir asistan arıyoruz. Tek istediğimiz sorgulanmadan söylenilen işin yapılması .

6 ay önce

Saha Satış Elemanı

Gökbay Bağlantı Elemanları Teknik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Bağlantı Elemanları ve Teknik Ambalaj konusunda hizmet vermekte olan firmamıza Saha Satış Temsilcileri alınacaktır.

1 ay önce

International Sales And Marketing Specialis

Akademi Matbaacılık İleitşim San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Colorist Akademi - International Sales And Marketing SpecialisGeneral QualificationsWe are looking for an International Sales and Marketing Specialists to be assigned to our company in the printing and packaging industry;• Graduates of related departments of universities,• Experienced in cardboard packaging industry,• Advanced level of English (Second language is preferred),• Free to travel abroad,• Will be able to make active sales abroad,• Gaining new customers to our company,• Having organizational and planning skills;• Creative, dynamic and follower;• Successful in social relationships, prone to team work.

3 ay önce

Enjeksiyon Ustası

Nazkaya Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. - Sultandağı

Silivri fabrikamıza deneyimli Enjeksiyon Ustası alınacaktır.Aranan özellikler dışındaki başvurular dikkate alınmayacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Aker Mali Müşavirlik Denetim - Sultandağı

RESMİ MUHASEBE OFİSİNDE çalıştırılmak üzere çalışma arkadaşı alınacaktır

11 ay önce

Vardiya Amiri - Büro İşleri

Asil Kargo - Sultandağı

Firmamızın Ümraniye Şubesinde gece vardiyasında çalışmak üzere Vardiya Amiri(Büro İşleri) personel alımı yapılacaktır.

1 yıl önce

Şoför

Ege Oyuncak - Sultandağı

Üretimde depoda çalışacak şoförlüğü aktif olan Şoföralınacaktır.

10 ay önce

Plasiyer

Özgüven Gıda - Sultandağı

Gıda satışı yapan firmamıza İzmir depomuzda görevlendirmek üzere Plasiyer arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler