Sultandağı Finansal Hizmetler İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Finansal Hizmetler İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Smmm Haydar Akbaba - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Muhasebe Elemanı aramaktayız.

3 ay önce

Tekstil Makineci

Eresya Giyim San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Eyüp Ramide, dokuma kumaş kadın dış giyim ihracat firmamızda çalışmak üzere; ceket ve kabanda çalışmış Tekstil Makineci alınacaktır.TC vatandaşı olmayanlar alınmayacaktır.Tüm sosyal haklar mevcuttur. (Maaş+Mesai+SGK+Agi+Yemek+Servis+yıllık izin)Maaş performansa göre belirlenecektir.

6 ay önce

Ofis Sekreteri

Gg Danışmanlık ve Güzellik Salonu Hiz Tic Ltd Şti - Sultandağı

Eylül Öztürk Nail SPA Ataköy şubemize Ofis Sekreteri aranmaktadır.

2 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Muti Ambalaj Aksesuar San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Ambalaj ve Etiket imalatı yapan firmamıza Çay Servis ve Temizlik Görevlisi aranmaktadır.Sabahları gelip yerlere pas pas yapacak .Çay demleyecek , şirket içerisinde ve gelen misafirlere çay ikramı yapacak.Bayan personele ihtiyacımız vardır.Çalışma Saatleri: 7:00-17:30Hafta Sonu : Kapalı

2 ay önce

Matematik Öğretmeni

Özel Prestij Eğitim Kurumu - Sultandağı

Lgs - Tyt - Ayt alanında uzman Matematik Öğretmenlerine ihtiyaç vardır.

4 ay önce

Cnc Operatörü

Technopart Otomotiv Yedek Parça San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Cnc Operatörü aramaktayız.

5 ay önce

Çağri Merkezi Müşteri Temsilcisi

Güzeller Turizm Seyahat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Çağrı merkezimizde görevlendirilmek üzere Rezervasyon Elemanı istihdam edilecektir.

9 ay önce

Atış Gözetmeni

Atmaca Atış Poligonu Hiz Ltd Şti - Sultandağı

Esenyurt civarından yeni kurulan iş yerimize, Atış gözetmenliği yapabilecek bay/bayan çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Her türlü mobilya montajı yapilir

Setbest - Sultandağı

HERTURLU MOBILYA MONTAJI SOKME TAKMA

1 ay önce

Tercüman (İngilizce)

All Printery Grafik Baskı ve Reklam San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda Tercüman olarak çalışacak takım arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi)

Sarpsan Makine San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Bünyemizde talaşlı imalat kısmında çalışacak olup başta torna tezgahı olmak üzere freze ve matkap tezgahlarında da çalışabilecek personel arıyoruz.

6 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Simtaş Yapı Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı alınacaktır.Fatura düzenlenmesi,alış ve satış faturalarının sisteme girilmesi.Bankaların işlenmesi,BA-BS ve mutabakatların yapılması,C/H Mutabakatlarının yapılması,Raporlama işlemlerinin yapılması,Dokümantasyon ve kayıt işlemlerinin yapılması,Evrak süreçlerinin yürütülmesi ve takibi.

3 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Iskc Yazılım ve Danışmanlık - Sultandağı

Firmamızın projelerinin tanıtımı için görsel,video ve web sayfası tanıtımları için web tasarım hazırlayacak Kadın Grafik Tasarımcısı arkadaşlar arıyoruz.

11 ay önce

Merchandiser

Yumtat Gıda Üretim San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Yumtat, 2001 yılında başlayan yumurta ticaretinin, 2009 yılında sektörün gelişmesi ve satışların artmasıyla beraber kurulmuştur. Yumtat, Afyon’da 120.000 m2 alan üzerinde 70.000 m2 kapalı alana sahip, günlük 300.000 yumurta üreten tam bir entegre tesiste üretim yapmaktadır. İstanbul Anadolu yakası bulunanan supermarket zincir şubelerinde görevlendirilmek üzere çalışabilecek personel arıyoruz.Gorev Tanimi : Merchandiser Gida • Sorumluluk alanındaki yerel zincir noktaları ve merkezlerine rut planı dahilinde düzenli olarak ön hazırlıkları yapmış bir şeklide ziyaretleri gerçekleştirmek, • Reyondaki tüm ürünlerin tarih kontrollerini yaparak ilk giren ilk çıkar (FİFO) kuralına göre dizilimlerini sağlamak ve tarihi geçmiş ürün bulunmasını en etkin şekilde önlemek. • Rafların istenen düzeyde düzgün, temiz, düzenli olup olmadığını, kontrol ederek, zarar görmüş ve müşteriye sunulması uygun olmayan ürünlerin raflarda kesinlikle bulunmamasını sağlamak. • Tüm ürün alanlarında yeterli stok seviyesini bulundurulmasini, stoksuz kalınmasını önleyici çalışmalar yapmak. Bununla birlikte iade miktarlarını kontrol altında tutmak, problem halinde Merch Süpervizörü ve Bölge Yöneticisini bilgilendirmek. • Satış noktalarında doğru fiyatlamaların yapıldığını kontrol etmek, her ürünün altında doğru fiyat etiketlerinin mevcudiyetini sağlamak. • Güçlü tanzim - teşhir, ürün sergileme alanları, mağaza içi verimli alanların etkin kullanımı ve tüketici aktivitelerinin değerlendirilmesi ile satış noktalarının ürünlerimiz açısından gelişmesini sağlamak. • İş konusunda istenen ve belirlenmiş tüm form, bilgi ve kayıtların raporlamaları belirlenen formatta, zamanında ve eksiksiz olarak yapmak ve aksiyon almak, • Sorumluluk alanındaki yerel zincir satışlarının artırılması için önerilerde bulunmak. mağazalarda reyon, rakip aktivite vb. bilgileri düzenlemek, • Mağaza, tüketici ve rakip faaliyetleri hakkında sürekli bilgi araştırmak, toplamak ve iletmek. • Marka değerlerini temsil edebilmek,

3 ay önce

Güvenlik Görevlisi

Kuriş Kule Iş Merkezi - Sultandağı

Firmamızda çalışacak Güvenlik Görevlisi arayışımız bulunmaktadır.

1 yıl önce

Sekreter

Esenyel Hukuk Bürosu Avukatlık Ve Danışmanlık - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aranmaktadır.Çalışma Saatleri:Hafta içi : 09:00 - 19:00Haftasonu : Tatil Sabit Maaş + Sgk + Yemek

3 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mono Tıp Merkezi - Sultandağı

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’te hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Hasta Kabul/Vezne Görevlisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Gayrimenkul Danışmanı

Turyap Süleymanpaşa Tekirdağ - Sultandağı

Tekirdağ / Süleymanpaşa/ Hürriyet de yeni açılmış olan gayrimenkul acentemizde çalıştırılmak üzere Gayrimenkul Danışmanı arıyoruz.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Gym Demir Çelik San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

İbrahimli Duisburg Bulvarında bulunan ofisimize çay, temizlik yapacak ve telefonlara bakacak personel alınacaktır.Aylık maaş 1500 TL. SGK yapılacaktır.Cumartesi ve pazar çalışmıyoruz.Sabah 09:00 akşam 18:00 arası çalışıyoruz.Yol masrafı şirketimizce karşılanacaktır.

6 ay önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Makroser Ev Tekstili Satış Paz İth ve İhr Ltd Şti - Sultandağı

Halı ve Ev Tekstili Ürünler Grubunda üretim Yapıyoruz.Tekstil perakende markalarımızın SEO, sosyal medya ve digital pazarlama süreçlerini yönetecek, aşağıdaki özelliklere sahip SEO & Digital Pazarlama Uzmanı alınacaktır.

6 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler