Sultandağı Elektronik Kart Sistemleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Elektronik Kart Sistemleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sekreter

Belya Makine İnşaat Tur ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

3 hafta önce

Kasiyer

Atlantic Group Genel Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kasiyer arıyoruz.

3 hafta önce

Yazılım Mühendisi

Lovesta - Sultandağı

Proje içerisinde verilen görev çerçevesinde yazılım geliştirme faaliyetlerinde bulunmakGeliştirilen yazılımların ilgili donanımlarda testini yapmak ve çıkan problemleri çözmekMevcut projeler üzerinde oluşan ihtiyaçlara göre değişiklikler yapmakYazılım geliştirme süreci içerisinde gerekli teknik dokümantasyonu yapmak-En az yeni mezun veya tecrübesi bulunan-

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Biders Yayıncılık Matbaacılık San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Logo GO3 ya da Logo programlarını daha önce kullanmış ve halen kullanabilen, Muhasebe Elemanı alınacktır.

7 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Arendi Makine ve Mühendislik San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Pancar bölgesinde gıda makineleri üretime yapan fabrikamıza, Makine Montaj Elemanı alınacaktır.

1 yıl önce

Kamp Amiri

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Sultandağı

Assos Çanakkale de bulunan butik otel bünyesinde kurulan doğa kampında 5-12 yaş çocuklarımızla doğa, spor ve eğlence aktivitelerini yapabilecek Kamp Görevlileri aranmaktadır. Lojman imkanı bulunmaktadır.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

D&M Bilişim Hizmetleri - Sultandağı

Yeni açılan satış odaklı çağrı merkezimize Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aranıyor.

1 yıl önce

Satış Danışmanı

Sistem 55 Plaza - Sultandağı

Piazza AVM Türk Telekom Bayimizde çalıştırılmak üzere tam zamanlı personel aranmaktadır.

4 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Modon Enerji A.Ş. - Sultandağı

Üsküdar Altunizadede bulunan ofisimizde görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Personeli arayışımız bulunmaktadır. Part time başvurular ayrıca değerlendirilecektir.

1 yıl önce

Satış Elemanı (Toptan)

Bulvar Seramik Yapı Malz İnş Taah Tur Tic Ltd Şti - Sultandağı

Bursa il ilçe ve Balıkesir bölgesinde satış yapabilecekYapı malzemeleri satışında en az 5 yıl deneyimliŞehir dışı seyahatler yapabilecekCari risk yönetimi deneyimi olanSektörün zorluklarının üstesinden gelebilecekÇalışma arkadaşları arıyoruz..

4 ay önce

Şoför-Yük Taşıma

Şener Nakliyat - Sultandağı

Src, Psikoteknik belgeleri olan kamyon kullanımını bilen ve İstanbul Kocaeli tüm ilçelerine hakim bir Şoför aramaktayız.

3 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Lokomotif Özel Eğitim Hizmetleri Ltd Şti - Sultandağı

12 Yıldır eğitim sektöründe başarısı ile devamlılığını sürdürerek büyüyen kurumumuza Sınıf Öğretmeni alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Dış Ticaret Elemanı

Aysan Cant Kapakları ve Çelik San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Silivri kınalı bölgesinde bulunan dış ticaret firmamızın ithalat-ihracat biriminde görevlendirilmek üzere personel aranmaktadır.

2 ay önce

Sekreter

Cihan Mali Müşavirlik - Sultandağı

Öğrenmeye açık ve sorumluluk sahibi, “SEKRETER” arayışımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax İlgi - Sultandağı

GELECEĞİNİZE KENDİ İŞİNİZDE, KENDİNİZ YÖN VERMEK İSTEMEZ MİSİNİZ? O ZAMAN ARAMIZA KATILIN!!Kartal, Esentepe Mahallesinde yer alan Remax İlgi Ofisimiz için aşağıda belirtilen genel nteliklere uygun Gayrimenkul Danışmanları arıyoruz.İŞ TANIMIFaaliyet gösterdiği bölgede Satılık ve Kiralık gayrimenkul portföyü oluşturmak,Ofise ve kendisine gelecek gayrimenkul alım taleplerine hızla yanıt vererek, müşteri ihtiyaçlarına uygun satılık ve kiralık mülkler sunarak, işlem kapaması gerçekleştirmek,Portföyüne kattığı mülkler için etkin bir pazarlama faaliyeti yürütmek,RE/MAX kurumsal standartları,etik ve ahlaki değerlere uygun olarak nitelikli gayrimenkul danışmanlığı hizmetleri sunmakREMAXRemax 1973 yılında ABD’de kurulmuş, bugün dünyada ve Türkiye’de en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren sektöründe lider firmadır.RE/MAX İLGİREMAX İLGİ Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık kurumsal altyapısı, profesyonel yönetimi ve 13 yıllık tecrübesi ile, KARTAL - CEVİZLİ bölgesinde hizmet vermektedir.Uzmanlık Alanlarımız Konut – Proje - Ticari Proje – Bacalı / Bacasız Sanayi Arsaları, Fabrika, Çatısız Çarşı (Mağaza-Dükkan ) Ofis Satısı ve Kiralanmasıdır. Uzmanlık bölgemizdeki müşterilerimizin (satıcı – alıcı – kiracı) hayallerini gerçekleştirmek için varız.

8 ay önce

Teknik Ressam

Tempo Dizayn Tic Ltd Şti - Sultandağı

Teknik RessamUluslararası piyasalarda reklam ajansı olarak faaliyet gösteren firmamıza iyi derecede Solidworks bilen Teknik Ressam alınacaktır.

5 ay önce

Kat Görevlisi (Maid)

Ceyhanlı Turizm İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kat şefinden boş ve dolu odaların anahtarlarını alarak, öncelikle boş odaları kontrol eder ve hizmete hazır hale getirir, Müşterinin odadan ayrılmasından sonra çarşafları değiştirir ve yatakları düzeltir, odanın genel temizliğini yapar (toz alma, paspas yapma, tuvalet, banyo temizliği, cam silme vb.), Odadaki eksiklikleri tamamlar (havlu-sabun koyar, buz dolaplarındaki içecekleri tamamlar, arızaları ilgililere bildirir), Müşterinin isteklerini yerine getirir, şikayetlerini giderir, Kayıp ve bulunmuş eşyalarla ilgili olarak durumu ilgililere bildirir, Odadan ayrılan müşteriyi katta uğurlar.

8 ay önce

Makine Montaj ve Bakım Onarımcısı

Öykücan Gıda Tarım San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kuru meyve üretimi yapan işletmemizde tam zamanlı çalışacak , ehliyetli , mevcut makine bakım onarım yapacak , elektrik genel arıza ve tesisattan anlayan , kaynak ve su tesisatı konularında bilgili , gerektiğinde satın almada da rol alabilecek deneyimli eleman aranmaktadır.

6 ay önce

Callcenter

Callcenter - Sultandağı

MIN. 1000 EURO LOON!!! Wij zijn op zoek naar Nederlandstalige agents voor onze team! Heb je het gehad met verkopen van energie/telecom? Kom dan even langs voor meer informatie. Wij garanderen dat je met plezier zult werken samen met onze opdrachtgever en in een gezellige sfeer terecht zult komen. Wij vergoeden jou € 1000 + Eetgeld + Bonus. Ben je een babbelaar kom dan even gerust langs voor een kopje koffie!

1 yıl önce

Kaynak Ustası

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamıza Gaz Altı Kaynak Ustası alınacaktır.

1 yıl önce

Sultandağı Geneli Sektörler