Sultandağı Çağrı Merkezi Hizmetleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Çağrı Merkezi Hizmetleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Danışma Görevlisi

Erga Müzik Organizasyon & Prodüksiyon - Sultandağı

Şişli Merkezde bulunan müzikal kurs merkezimizde, Sekreter alınacaktır.Öğrencilerin kayıtlarını yapacak,Ödeme planlarını oluşturacak,Günlük mutfak işlerini ve ofisin temizliğinden sorumlu olacak,Öğretmen ve öğrenci arasındaki iletişimi sağlayacak.Haftanın 1 günü izin, SSK+Yol+Yemek

5 ay önce

Ofis Destek Personeli

Tekdez Dezenfekte İzolasyon Arıtma Temizlik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Dezenfeksiyon ve izolasyon alanında hizmet veren firmamızda;Müşteri karşılayacak,Telefonda hizmet sunumunu yapacak,Dış ekiplerin iş planlamasına yardımcı olacak,Hizmeti tamamlanan işlerin servis formlarını alacak ve evrak takibi yapan,Evrakların sisteme veri girişini sağlayacak,Ofis içerisinde planlama yapmış yada öğrenmeye yatkın,İş emirlerinin hazırlanması ve takibi,Dokümantasyon,Evrak takibi,Müşteri takibi,Alacak takibi,Müşteri karşılama,Telefonda hizmet sunum,Proje geliştirme ve tamamlamalarını yapacak,Bilgisayarda veri girişi yapacak,İyi derecede Word, Excell ve Mail outlook kullanabilien,Prezentabl, diksiyonu düzgün, çalışma saatlerine uygun sağlayabilecek, Kesinlikle İstanbul Bahçelievler ve çevre İlçelerde ikamet eden Bayan personel alımı gerçekleştirilecektir.

4 ay önce

Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı

Metplas Metal Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı aramaktayız..

4 ay önce

Özel Ders Öğretmeni

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Sultandağı

İnternet üzerinden canlı ders verebilecek öğretmenler alınacaktır.Deneme çekimleri yapılarak seçim yapılacaktır.

1 yıl önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Cengiz Karakoç - Sultandağı

Tek düzen muhasebe planına vakıf olan Muhasebe Elemanı aramaktayız.

8 ay önce

Sekreter

Diyanorm Elektronik San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter aramaktayız.Telefon trafiğini yönlendirebilecek,Gelen –Giden evrak takibi yapabilecek,İrsaliye ve fatura düzenleyebilen,Sekreterya bölümünde çalışmış ve en az 3 yıl deneyimli,İşinde titiz, anlatımı ve diksiyonu düzgün,Takipçi, detaylara önem veren,İngilizce bilen,Sözlü ve yazılı iletişim becerisi yüksek,Ofis düzenini sağlayabilecek.

11 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Radansa Ofis Malzemeleri San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Devletimizce işletmelerin kullanması zorunlu olan ürünleri pazarlamaktayız. Bizimle birlikte çalışacak Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

11 ay önce

Web Arayüz Geliştirici

Devartist | İnteraktif Web Ajansı - Sultandağı

Küçük ekibimize katma değer sağlayacak, uyum içerisinde çalışabileceğimiz, kendisini geliştirmesine sonuna kadar destek olacağımız, Front-End Development ve Google ADS konusunda deneyimli bir takım arkadaşı arıyoruz.Websitelerindeki front-end güncellemelerinin yapılmasıGoogle ADS reklamların takibinin yapılması, optimizasyon ve raporlama süreçlerinde rol alınmasıMüşterilerin websitelerinin SEO konusunda belirlediğimiz kriterlerdeki iyileştirmeleri yaparak güçlendirilmesiAdayın PHP bilgisi bizi mutlu eder.

3 hafta önce

Psikolog

Hobi Life Danışmanlık Yapı Tic Ltd Şti - Sultandağı

Ankarada açılacak olan psikoloji merkezimiz için kadın Psikolog ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Sadece fotoğraflı cv ler incelenecektir.

4 ay önce

Tıbbi Sekreter-Poliklinik

Semboldiş Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Sultandağı

Çakmak/Ümraniyede (metroya yakın) yeni açılacak olan polikliniğimize Klinik Sekreteri aranmaktadır. Detaylar yüz yüze görüşülecektir.

9 ay önce

Satış Pazarlama Elemanı

Kaer Enerji ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Elektrik Satış Pazarlama Elemanı aranmaktadır.

2 hafta önce

Elektrikçi (Genel)

Öz Ak Asansör Mühendislik San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda çalışmak üzere Elektrikçi aramaktayız.

4 ay önce

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi

Özel Mono Tıp Merkezi - Sultandağı

Sağlık sektöründe başarılı bir geçmişe sahip Eyüp/Göktürk ’te hizmet veren Özel Mono Tıp Merkezi’nde görevlendirilmek üzere Hasta Kabul/Vezne Görevlisi aranmaktadır.

1 yıl önce

Tahsilat Uzmanı

Unique İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd Şti - Sultandağı

Danışmanlığını yaptığımız tahsili gecikmiş alacak yönetimi konusunda önde gelen şirketlerden biri olan firmamız için Call Center’da çalışacak Tahsilat Uzmanı arıyoruz.Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek,Hedef odaklı ve performans odaklı çalışarak, yüksek prim kazanma fırsatlarını yakalayabilecek,Borç tahsilatını yapacak ve ödemeleri takip edecek.

4 ay önce

Teknik Eleman

Aydın Fatih Bilgi İşlem San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Bilişim sektöründe faaliyet gösteren firmamızın teknik servis kadrosunda görevlendirmek üzere Teknik Servis Personeli aranmaktadır.

1 yıl önce

Kasiyer

Khayal Et Mamülleri ve Hazır Yiyecekler Ltd Şti - Sultandağı

İşim birinci önceliğim diyen çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Siraç Eğitim Kurumları Ltd Şti - Sultandağı

Siraç Eğitim Kurumları olarak Ankara - Keçiörende faaliyette bulunan okullarımızda kadromuzda yer alacak Sınıf Öğretmeni çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

8 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Güney Ata Medikal Tıbbi Cihaz Satış Merkezi - Sultandağı

Medikal şirketimizin;-Ofis ve tüm büro işlerini yürütebilecek, -Depo, stok,satış,alış, kasa gibi ön muhasebe kayıtlarını tutabilecek, -Hasta, hasta yakınları ve diğer müşterilerle telefon görüşmelerini yapabilecek, siparişleri alabilecek,-Günlük dağıtım (operasyon) listesini hazırlayabilecek,-SGK ve diğer kurumlarla yazışmaları yürütebilecek,çalışanlar aramaktayız.

3 hafta önce

Satış Destek Personeli

Nokta Grup Baskı Makinaları San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Web sitelerimize bakacak kadın eleman aranıyor. Çalışma saatlerimiz sabah 8.30 akşam 18.00Öğlen 12.00 13.00 arası yemek molamız vardır. Onun harici çay molalarımız vardır.Şartlarımıza kendini uygun gören genç bireyler ilanımıza başvuru yapabilirler.

9 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Erdal Topçuoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri - Sultandağı

Otomotiv ve sigortacılık sektöründe faaliyet gösteren 40 yıllık işletmeyiz. Firmamızda çalışmak üzere Ön Muhasebe Elemanı aramaktayız.

4 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler