Sultandağı Borsa İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Borsa İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Anaokulu Öğretmeni

Özel Seçkin Çocuk Akademisi Anaokulu - Sultandağı

Kurumumuzda görevlendirilecek Anaokulu Öğretmeni alımı yapılacaktır.

4 ay önce

Sağlık Destek Personeli

Ephesus Global Dental Diş Kliniği - Sultandağı

Diş polikliniğimizde ve yurt dışından gelecek hastalarımıza danışmanlık yapacak, tercihen tecrübeli çalışma arkadaşları arıyoruz

3 ay önce

Anjiyo Teknisyeni / Hemşiresi

Kb Grup Medikal ve Tıbbi Cihazlar Ltd Şti - Sultandağı

Kavacık merkezli şirketimizde görevlendirmek üzere;Anjiyo Hemşire/Tekniker” adaylarını ailemize katılmaya davet ediyoruz.

9 ay önce

Satış Asistanı

Morvarid Bilişim Danışmanlık Dış Tic A.Ş. - Sultandağı

Genel Nitelikler· Sorumlu olunan müşteri ve kategorilerdeki yıllık anlaşmaların takibi,· Satış ve pazarlama hedeflerine paralel iş planlarının uygulanması,· Müşteri yönetiminin, şirket stratejileri ve müşteri beklentileri doğrultusunda gerçekleştirilmesi,· Pazardaki trendlerin, rakip faaliyetlerinin ve ürün performans göstergelerinin raporlanması,· Şirket politika ve stratejileri doğrultusunda sorumlu olduğu müşteriler bazında belirlenen hedeflere göre satış faaliyetlerinin ve mevcut müşteri ilişkilerinin yönetilmesi,· Mevcut müşterilerle ilişkilerin geliştirilmesi ve potansiyel müşterilerin firmaya kazandırılması,· Yeni müşteri ve pazarların geliştirmesi,· Günlük olarak yapılan faaliyetlerin raporlanması,

1 yıl önce

Mekanik Tasarım Mühendisi

Dekmar Yapı Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Mekanik Tesisat Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Depo Sevkiyat Sorumlusu

Liva Toplu Tüketim Gıda San Tic Ltd Şti - Sultandağı

E ehliyetli depo ve sevkiyat elemanı aranmaktadır.

5 ay önce

Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı)

Asyasu Turizm Otelcilik Tic A.Ş. - Sultandağı

4 yıldızlı oda kahvaltı ve yarım pansiyon hizmeti veren Sapanca Kırkpınarda bulunan otelimizde çalıştırılmak üzere Resepsiyonist (Ön Büro Elemanı) aramaktayız.

1 yıl önce

Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli

Green Polietilen - Sultandağı

Plastik sektöründe faaliyet gösteren firmamızda göevendirilmek üzere Dış Ticaret Satış Pazarlama Personeli alınacaktır.

11 ay önce

Satış Temsilcisi

Mart Teknoloji - Sultandağı

Firmamızın Kızılay ofisinde görevlendirilmek üzere Telefon Satış Temsilcileri aranmaktadır.Mesai saatleri sabah 09:00 akşam 18:00 arasıdır. Pazar günleri tatildir.

8 ay önce

Oto Trimci

Nurmak Araç Üstü Ekipmanları San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

İkitellide bulunan firmamıza tam zamanlı çalışabilecek Hidrolik ve Mekanik Ustası aranıyor.Çalışma saati:Sabah 08:30 akşam 18:00 Cumartesi 13:30Tüm sosyal haklar mevcuttur.

11 ay önce

Türkçe Öğretmeni

Özel Parola Kişisel Gelişim Kursu - Sultandağı

Kurumumuzda çalışmak üzere Türkçe Öğretmeni aramaktayız.Yol parası ve servis imkanı yoktur. Öğle yemeği kurumda karşılanmaktadır.

4 ay önce

Satış Elemanı

Park Erdem - Sultandağı

İvedik osb.de Çocuk oyun parkı ve kent mobilyaları üretimi yapan firmamızda çalışmak üzere; Satış Elemanı aramaktayız.Telefon ve mail yolu ile gelen teklif taleplerine dönüş yapacak, takibini sağlayıp satışı gerçekleştirecek,Gelen müşteriler teklif hazırlayıp satışı gerçekleştirecek,Yapilan satışların faturasını kesecek (zirve programı kullanıyoruz), tahsilâtlarını takibini sağlayacak,Satışları satınalma, imalat ve sevk birimleri ile koordineli şekilde paylaşıp takibini sağlayacak.

6 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Sultandağı

Firmamıza Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Windows tabanlı sunucuların kurulum, yönetim ve denetimini yapmakSunucuların ve veritabanlarının düzenli yedeklerinin alınması, alınan yedeklerin kontrolünü yapmak, sunucuların performans ölçümlerini ve bakımını yapmak, sunucuların güvenliğini sağlamak,ERP ve otomasyon sistemlerinde entegrasyon yapmak ve geliştirmeye yardımcı olmak,Microsoft Windows kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Linux kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Raporlamalar ve uyarlama projeleri için SQL sorguları yazmak,Departman envanterlerinin takip etmek ve düzenli aralıklarla kontrollerini yapmak,Sistem arızalarının tanımlanması, girdi ve çıktıların bütünlüğünü ve doğruluğunu koruyacak biçimde düzeltici işlemleri yapmak,Yayınlanan internet sitelerinin ve alan adlarını (DNS) yönetmek,Kullanıcılara BT desteği sağlamak, PC donanım ve çevre birimlerinde oluşan arızalara müdahale etmek,Gerekli donanım ve yazılım altyapısını oluşturmak, aktif cihazların yazılımlarını güncellemek,İnternet kullanım trafiğini sürekli izlemek ve gerekli müdahaleleri yapmak,Sorumluluğundaki cihazların periyodik bakım, kontrol, yenileme planlarını hazırlamak,Sistem odasının rutin kontrolleri yapmak.

10 ay önce

Psikolog

Kids Anka Aktivite Merkezi - Sultandağı

Merkezimizde görev alacak;(Keçiören ve Bağlıca Şubelerimiz için)Psikoloji veya Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümlerinden MezunKurumumuzda tam zamanlı olarak çalışacakAlanıyla ilgili test ve envanterleri uygulamak ve yorumlamak,Görev alanındaki güncel gelişmeleri takip etmek,Çeşitli psikolojik temalarda kişilere yönelik bireysel veya grup söyleşileri gerçekleştirmek3-12 yaş arası çocuklar için gelişim atölyeleri kurgulayabilecek,Oyunvari şekilde programlar oluşturabilecek*** Lütfen İlanımıza başvuran adayların Kids Anka hakkında araştırma yapması rica olunur

9 ay önce

Paket Servis Elemanı

Şiş Kebap - Sultandağı

Çiğli Balatçık da bulunan restoranımız için Paket Servis Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Emlak Danışmanı

Öykü Emlak - Sultandağı

Bahçelievler bölgesinde çalışacak tecrübeli Emlak Danışmanı arıyoruz.

6 ay önce

Mimar

Som Group Yapı İnşaat San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

SOM YAPI Başakşehir şantiyesi için Mimar arkadaşlar arıyoruz.Çalışma saatleri 08:00 - 18:00 arasındadır. Cumartesi günleri tam gün çalışılır pazar günleri ise boştur.

11 ay önce

İşçi

Evimden Yaprak Sarma - Sultandağı

Bizimle beraber çalışmak üzere İşçi aranmaktadır.

1 yıl önce

Temizlik Görevlisi

Betasan Tıbbi Bant San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Temizlik personeli ihtiyacımız vardır.08:00 ve 18:00 saatleri arasında çalışmaktayız.Hafta sonu tatildir.Beylikbağı , Gebze ve Darıca çevresinden personel alınacaktır.

5 ay önce

Ön Muhasebe Elemanı

Smmm Kadir Özgen - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.

3 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler