Sultandağı Bilişim İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Bilişim İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Operasyon Yöneticisi

Nissa Car Rental - Sultandağı

İngilizcesi iyi veya ileri seviye olan, firmamızın telefon çağrılarını karşılayarak, rezervasyon akışını sağlayabilecek kadın Operasyon Görevlisi aranmaktadır.

9 ay önce

Depo Elemanı

Salmarin Yedek Parça ve Servis Hiz Ltd Şti - Sultandağı

Depo ve sevkiyat bölümünde çalışmak üzere ön muhasebe için fatura malzeme alışlarını yapacak. Tercihen endüstri meslek lisesi motor çıkışlı sektöre yetiştirilmek üzere elaman aranmaktayız.HakkımızdaFirmamız 2004 tarihinde kurulmuş olup,VOLVO PENTA ‘ya ait yetkili servis bayi olarak İstanbul da faaliyetlerine başlamıştır.Siz değerli müşterilerimizden aldığı özgüven ile kısa zamanda servis ağını ve gücünü geliştirerek İstanbul başta olmak üzere Volvo markasının girdiği tüm Türkiye geneline yaymış yerinde servis ile müşteri memnuniyetini kendine bir misyon bilmiştir. 2018 yılında firmamız Volvo Penta tarafından İstanbul Avrupa bölgesi merkez bayi olarak görevlendirilmiş olup deneyimli kadro ve profesyonel ekibi ile marka yedek parça satış ve servis hizmetleri ile bu onur ve gururu siz iş ortaklarımız ile paylaşmaya devam etmektedir.Bugün Artık bu gücü şirketimize bağlı İstanbul lokasyonun da hizmet veren şirketimize bağlı Volvo Penta servis bayilerimiz ile daha da artırmaya devam ediyoruz.Ayrıca bünyemizde diğer dünya motor üretici markalarından ;YANMAR MARINE,CUMMINS MARINE,ONAN JENERATÖR VE NANNİ DİESEL’in de yedek parça satış ve servis hizmetleri de bulunmaktadır.

3 hafta önce

Acil Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - Sultandağı

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

4 ay önce

Sekreter

Çet Yapı A.Ş. - Sultandağı

İnşaat sektöründe faaliyet gösteren firmamız için Sekreter aramaktayız.

10 ay önce

İnşaat Teknikeri

Asya Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri A.Ş - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aramaktayız.

4 ay önce

Marangoz Ustası

Gülkan Arslan İnşaat Tic Ltd Şti - Sultandağı

Atölyemizde verdiğimiz ölçülerde imalat yapabilecek Marangoz Ustası aranmaktadır.

1 yıl önce

Fizyoterapist

Mavi Yıldız Eğitim ve Sağlık Hizmetleri Ltd Şti - Sultandağı

İstanbul / Esenlerde ki rehabilitasyon merkezimizde çalışacak Fizyoterapist ekip arkadaşları arıyoruz.

9 ay önce

Makine Teknikeri

Arthemis Arıtma Sistemleri - Sultandağı

Makine Teknikeri aranıyor.

8 ay önce

Ziraat Mühendisi

Turkuvaz Organik Gübre San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Gübre fabrikasında ofis işlerini yürütmek üzere Ziraat Mühendisi alımı yapılacaktır.

1 ay önce

Satış Danışmanı

Gürsel Grup Otomotiv İnş Elk San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

İş Tanımı;Motosiklet, motosiklet aksesuar ve ekipmanları satışı sektöründe faaliyet gösteren, bursa Nilüferde bulunan firmamızda Satış Departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip eleman aramaktayız. Motosiklet, motosiklet aksesuar ve ekipmanları hakkında teknik bilgiye sahip, Müşterilerin ihtiyaçlarını tespit ederek doğru çözümler sunacak, Müşteri memnuniyetini sağlayacak, Hedefleri doğrultusunda satış gerçekleştirecek Satış Danışmanı aramaktayız.

4 ay önce

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Asil Kargo - Sultandağı

Değişen ve gelişen dünya ve firma gereksinimlerine gerekli çözümler sunmak için lojistik firmamızda çalıştırılmak üzere Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi aramaktayız.

1 yıl önce

Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı)

Green Elektronik Hizmetler Ticaret A.Ş. - Sultandağı

• Firma telefon trafiğini yürütmek,• Ofise gelen çağrıları yanıtlama, yönlendirme ve kaydetmek,• Günlük fatura kontrolü, islenmesi ve kargo trafiğini yönetmek,• Dosyalama, evrak kayıt, arşivleme ve takibinden sorumlu olmak,• Evrak akışını sağlamak ve raporlama yapmak,• Ofis ihtiyaçlarını takip etme,• Misafirleri ve ziyaretçileri, nezaket ile karşılamak, ilgili kişiye yönlendirmek,• 3. şahıslara karşı şirketi ve yöneticisini temsil etmek,• Toplantı ve randevu ve seyahat organizasyonu yapmak, • Ofisin ve toplantı salonunun takibinin ve temizliğinin sağlanması,• Merkez ofis ile koordine olarak raporlama yaparak çalışacak,• Saha ekibinin ihtiyacı olan evrak işlerini sağlamak.

11 ay önce

Akaryakıt Satış Elemanı (Pompacı)

Onur Otogaz Petrol Ürünleri San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Akaryakıt Satış Elemanı alınacaktır.

3 hafta önce

Pazarlama Elemanı

Naçev Mermer ve İnş Maden San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Özgüveni yüksek, esnek sınırlar içerisinde çalışabileceğimiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Kasiyer

Set Kullan At Tem Ürün Amb A.Ş. - Sultandağı

Kasiyer aramaktayız.

4 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Özel İzmirim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi - Sultandağı

Kurumumuzda özel eğitim alan öğretmeni / zihinsel engellier sınıf öğretmeni olarak görev yapacak çalışma arkadaşı arıyoruz.

10 ay önce

Muhasebe Elemanı

Estar Tekstil Nakış San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

• Ön muhasebe ,Genel Muhasebe işlemleri( satış faturalarının kesilmesi, işlenmesi)• Alım ve gider faturalarının işlenmesi• BA-BS mutabakatları• Cari mutabakatlar • Tercihen Uyumsoft Muhasebe programını bilen• Tek düzen hesap planına hakim• Evrak dosyalama, düzenleme, arşivleme

8 ay önce

Yazılım Geliştirme Uzmanı

This Music Prodüksiyon Reklam Org Tic Ltd Şti - Sultandağı

İçerik Yönetimi Yazılımı (CMS) ve Özel (Web Tabanlı, Mobil Uygulama) projelerde görev alacak,Web sitesi ve mobil uygulama tasarımı konusunda tecrübeli,Sektördeki gelişmeleri ve trendlerini yakından takip eden,Dikkatli, disiplinli, hızlı çalışabilen, yaratıcı ve yenilikçi,Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olan,Ekip çalışmasına yatkın Front End ya da Back End 4 çalışma arkadaşları arıyoruz.

7 ay önce

Muhasebe Yardımcısı

Smmm Süleyman Bayindir - Sultandağı

Ofisimizde çalışacak yetiştirilmek üzere Muhasebe Yardımcısı alınacaktır.

3 hafta önce

Cafe Servis Personeli

Bye Coffee - Sultandağı

Misafirlerin vermiş olduklan siparişin sunumunu, belirlenen standartlarımıza uygun olarak gerçekleştirebilecek, sektör içerisinde ilerlemeyi hedefleyerek, uyum içerisinde çalışabilecek güler yüzlü takım arkadaşları arıyoruz.

6 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler