Sultandağı Arşiv Yönetimi ve Saklama İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultandağı Arşiv Yönetimi ve Saklama İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Servis Personeli

Hm Event Dan İnş Tur Taş İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

HM Event Danışmanlık olarak Avrupa yakasında danışmanlığını yapmış olduğumuz 5 yıldızlı otellere, fuar ve kongre merkezlerine, etkinlik ve catering alanlarına servis personeli temini yapmaktayız.

5 ay önce

ACİL BAYAN MUHASEBE SORUMLUSU / SANCEKTEPE ABDURRAHMANGAZİ MH

VİZYON VİP - Sultandağı

sancaktepe, abdurrahmangazi mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, 15 eylül 2020'e kadar hafta içi 09:00 - 18:00 arası çalışma cumartesi 09:00 - 12:00 çalışma pazartesi günü izin 15 eylül 2020'den sonra haftaiçi 09:00-18:00 arası çalışma cumartesi 09:00-12:00 arası çalışma pazar günü izin ile çalışacak, bayan muhasebe/halkla ilişkiler sorumlusu aranıyor. Site-Rezidans-Köşk-Villa Projeler'de Muhasebe/Halkla İlişkiler Sorumlusu Olarak çalışmış olması tercihimizdir Enaz 1 yıl Muhasebe/Halkla İlişkiler Sorumlusu Olarak çalışmış olması zorunludur Çalıştığı işyerin'den referans vermesi zorunludur Enaz 1 Yıl Muhasebe departman bölümünde çalışmış ve site/rezidans muhasebe konusunda tecrübeli olması zorunludur. Apsiyon Bilmesi Tercihimizdir Site yönetim programlarını kullanmış/bilmesi zorunludur, Ticaret Lisesi Mezunu Olması Zorunludur. Üniversite Mezunu Olması Tercihimizdir, Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İŞ GELİŞTİRME MÜDÜRÜ İLETİŞİM: 0552 269 31 82

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Sezgin Karaboya - Sultandağı

Sancaktepe Sarıgazideki mali müşavirlik ofisimize kadın Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı aramaktayız.Maaş görüşmede belirlenecektir.

1 yıl önce

Plastik Enjeksiyon Üretim Elemanı

Umay Taban - Sultandağı

Firmamız ayakkabılar için plastik taban üretimi yapmaktadır. Plastik enjeksiyon makinesinde çalışacak, tecrübeli veya tecrübesiz eleman işe alınacaktır. Tecrübe şartımız yoktur.

9 ay önce

Hekim-Pratisyen

Özden Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi Tic A.Ş. - Sultandağı

İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupada bulunan lokasyonumuza tam zamanlı ve yarı zamanlı hizmet verecek İş yeri Hekimi ihtiyacımız bulunmaktadır.

8 ay önce

Klinik Müdürü

Beydent Ağız ve Diş Sağlık Merkezi A.Ş. - Sultandağı

Avrupa Diş Kliniklerimize Şube Müdürleri Aranmaktadır.

11 ay önce

İhracat Sorumlusu

Peker Soğutma İhracat ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamıza Arapça bilen Dış Ticaret Sorumlusu alınacaktır.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Diş Hekimi Ahmet Yaman - Sultandağı

Beylikdüzü Beykent bölgesinde tecrübeli Diş Hekimi Asistanı aranmaktadır.

4 ay önce

Bakım Onarım Teknikeri

Öztaş Ambalaj San ve Tic A.Ş. - Sultandağı

Kağıt ambalaj alanında Beylikdüzü Mermerciler Sanayi Sitesinde bulunan fabrikamızın Bakım Onarım bölümünde değerlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere uygun tecrübeli bay Bakım Onarım (Mekanik ve Elektrik-Elektronik) Teknikeri aramaktayız.Firmanın bakım ve onarım faaliyetlerinin yürütülmesi,Bakım planlarına uygun olarak bakımların gerçekleştirilmesi,Çalışan makinelerin devamlılığını, çalışmayan makinelerin çalışır hale getirilmesini sağlamak,Bakım onarım proseslerine uygun hareket edilmesi,Hızlı ve pratik çözümler ile işleyişin devamlılığının sağlanması,Bütün işlemleri yaparken iş güvenliği ön planda tutulması,

1 ay önce

Acil 9 saat gemi şantiye bay temizlik/ bakırköy ataköy sahil

VİZYON VİP - Sultandağı

ÇALIŞMA YERİ: BAKIRKÖY, ATAKÖY 1 KISIM MH PROJE İSMİ: GEMİ YAT ŞANTİYE İŞİN TANIMI= GEMİ YAT ŞANTİYE OFİSİNİN İÇİ VE DIŞI TEMİZLİK VE GELEN TAŞERON İŞCİLERİN KAYIT TUTULMASI VE TAKİP EDİLMESİ GEMİ ŞANTİYE YADA HASTANE YADA OTEL PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR TEMİZLİK OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR YAŞ SINIRI: 23-47 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: HAFTAİÇİ VE CUMARTESİ GÜNÜ 09:00 - 18:00 ARASI ÇALIŞMA PAZAR İZİN SOSYAL HAKLAR: 2500TL MAAŞ + AGİ + PROJEDE YEMEK VERİLİYOR PROJEMİZ: ATAKÖY MARİNİN İÇİNDE KALIYOR /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜN DEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ TEL: 05541429781 - 05051825070

4 ay önce

Tekstil Makineci

Zeze Kostüm - Sultandağı

Kostüm dükkanımıza tadilat ve dönemsel üretimler ile ilgilenecek Tekstil Makineci aramaktayız.

1 yıl önce

Bilişim Uzmanı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim A.Ş. - Sultandağı

Atom Baskı Teknolojileri Bilişim Dijital Makine A.Ş. şirketimizde çalıştırılmak üzere bayan asistan arıyoruz.Sosyal medya hesaplarımızı kontrol edecek n11 sahibinden hepsi burada vesaire ile ilgilenecek sabah açılış 8:30 akşam kapanış 6 çalışacak iş arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Satınalma Sorumlusu

Muhsin Group Dış Ticaret Ltd Şti - Sultandağı

Park Oyun Grupları Ve Dönüştürülebilir Enerji Sistemleri Satışını yapan firmamıza;Bilgisayar bilgisi olan Çalışma arkadaşları arıyoruz!

9 ay önce

Tır Şoförü

Melisa Maden İnşaat San Tic Ltd Şti - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilmek üzere Tır Şoförü aranmaktadır.

4 ay önce

Operatör

Demirkol Hurda San ve Tic Ltd Şti - Sultandağı

Hassas üretim yapan firmaya Mekanik İmalat Ustası alınacaktır.Operatörün seviyesini görmek ve bünyemize katabilmek adına bir görüşme yapmak ve basit bir pratik deneme yaptırılacaktır. Maaş, performans değerlendirmesi sonucunda belirlenecektir.

8 ay önce

Temizlik Personeli

Ortaknokta Danışmanlık - Sultandağı

Firmamızda görevlendirilecek Temizlik Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

Bilişim Saha Uzmanı

Göktürk Bilişim Teknolojileri İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Bilişim teknolojileri sektöründe kurumsal müşterilerimize teknik destek konusunda çalışacak iş arkadaşları aramaktayız.

4 ay önce

Pazarlama Elemanı

Prismpack Matbaa - Sultandağı

Matbaamıza yeni müşteriler kazandıracak pazarlama ekibi arıyoruz .Sabit maaş +prim+sgk

4 ay önce

Kargo Operasyon Personeli

Akhtamar İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sultandağı

Kargo operasyon işlerini yürütecek kargo firmaları ile görüşme yapıp iş akışını sağlayacak tecrübeli bayan eleman aranıyor.Çalışma saatleri:10:00- 20:00Pazar günü hafta tatilidir.

3 ay önce

Anketör

Teori Araştırma - Sultandağı

TEORİ ARAŞTIRMA Olarak yürütmekte olduğumuz pazar araştırma projelerimizde görevlendirilecek araştırma görevlileri aramaktayız.İşini ciddiye alıp gereken sorumlulukları üsleniyor olması beklentilerimizden biridir.İş Tanımı ; Sahada çalışacak arkadaşlar tablet aracılığı ile gerek hanede gerektiğinde sokakta anket verisi toplayıp görevini ve projesini bitirmektir.

10 ay önce

Sultandağı Geneli Sektörler