Sultanbeyli İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sultanbeyli İş İlanları


Ebe-Hemşire

Elit İstanbul Sağlık Hiz A.Ş. - Sultanbeyli

Acil serviste çalışmak üzere Ebe-Hemşire aranmaktadır.

19 saat önce

Temizlik Personeli

Fores İnsan Kaynakları San ve Tic A.Ş. - Sultanbeyli

Banka şubelerinde günlük, haftalık yönlendirmelerle çalışacak Temizlik Personeli aranmaktadır.

19 saat önce

Harita Mühendisi

Asil İnşaat San ve Tic A.Ş. - Sultanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Harita Mühendisi aranmaktadır.

5 gün önce

Kasiyer

Sdk Sadak Gross Marketçilik Tic LtdŞti - Sultanbeyli

Marketimizde çalışmak üzere Kasiyer aranmaktadır.

5 gün önce

Ön Muhasebeci

Kartek Yumurta - Sultanbeyli

Sektörün önde gelen markalarından olan firmamıza Ön Muhasebeci aranmaktadır. Cari takibi, Cari mutabakat ,Ödeme takibi, Oluşturulan randevu ve ödeme günlerinin takibi ve hatırlatması, Saha personeli takibi

5 gün önce

Gayrimenkul Danışmanı

Remax Gold Gayrimenkul Danışmanlık - Sultanbeyli

Sektörün öncü markası RE/MAX çatısı altında hizmet vermekte olan RE/MAX GOLD Kurtköy ofisimizde çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

5 gün önce

Ofis Asistanı

DR Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. - Sultanbeyli

Uzun yıllardır gayrimenkul sektörü için yazılım geliştiren, sektörde tanınmış kurumsal yapımızda güvenilir, güçlü, hizmet ve satış işletmemizde çalışmak üzere Asistan aranmaktadır.

3 hafta önce

Okul Öncesi Öğretmeni

Evrensel Bilim ve Çocuk Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

Kartalda bulunan anaokulumuza Anaokulu Öğretmeni alınacaktır.Başvuruların fotoğraflı cv ile yapılması gerekmektedir.

3 hafta önce

Operatör

Metin Akın Metal San ve Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

Firmamızda çalışmak üzere Operatör aranmaktadır.

3 hafta önce

Emlakçı

Başarı Emlak - Sultanbeyli

Emlak bürosunda part time çalışacak arkadaş arıyoruz.

3 hafta önce

Asistan

Başeğmez Hukuk Bürosu - Sultanbeyli

Hukuk büromuzda çalışmak üzere Asistan arıyoruz.İş Tanımı:Hukuk büromuzun taraf olduğu dava ve icra takibi süreçlerinde, UYAP üzerinden iş takibi Mahkeme kalemleri ile icra müdürlüklerindeki süreçlerin takibi ile yürütülmesi Hukuk Müşavirliğinin iş tanımında yer alan tüm dosyalara ilişkin evrak takip işlerinin yürütümesi,Büromuzun Sanayi ve Ticaret Odaları ,Noterler ile diğer kamu kurumları nezdinde işlerinin takibi,Taraf bulunduğumuz dava dosyaları ile icra takiplerinin dava takip programına işlenmesi ile günlük takibi,Peryodik raporlama süreçlerinin yürütülmesi

3 hafta önce

Muhasebe Personeli

Smmm Sadat Gültepe - Sultanbeyli

Yetiştirilmek üzere Muhasebe Personeline ihtiyacımız vardir

3 hafta önce

Endüstri Ürünleri Tasarımcısı

5A Design - Sultanbeyli

Kafe, restorant ve oteller için mobilya üretmekte olan firmamız için modelleme yapacak ve müşteri ilişkilerine yardımcı olacak BAY/BAYAN ekip arkadaşı arıyoruz.

3 hafta önce

Sosyal Medya Uzmanı

Any Bilişim Teknolojileri Ltd Şti - Sultanbeyli

İzmir/Bornova da E-Ticaret ve Yazılım sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz için Sosyal Medya Hesaplarımızı kurumsal kimliğimize uygun bir şekilde oluşturacak,Sosyal Medya hesaplarımıza içerik üretip, görsel tasarımlar yapacak,Paylaşımları koordine edecekFacebook ve İnstagram Magazalarımızın oluşturulmasını sağlayacakGoogle ve Sosyal Medya Reklamlarını planlayabilecekKelime ve etkileşim analizleri hakkında raporlama yapabilecek,

3 hafta önce

Yönetici Asistanı

Yıldırım Grup Mimari Oto Turizm İnş San ve Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

-Yöneticinin şirket dışı ve şirket içi birimler ile tüm ilişkilerini koordine etmek, planlamak ve takip etmek,-Günlük yazışma, faks ve evrak trafiğini yönetmek,

3 hafta önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Monopol Danışmanlık - Sultanbeyli

Muhasebe bürosu tecrübeli kdv- muhtasar SGK geçici- kurumlar gelir beyanı verebilen Muhasebe Meslek Elemanı aramaktayız.

3 hafta önce

Saha Satış Personeli

Winpet Medikal Tic ve San Ltd Şti - Sultanbeyli

İstanbul Merkezli Marmara Bölgesi hattında tam zamanlı çalışacak;Veteriner Klinikleri, Hayvan Hastaneleri, Üniversite Hastaneleri ve Belediye Hekimlerine dönük Satış-Pazarlama ve Tahsilat işleri merkezli Reprezantlık yapmak,Seyahat Planlaması ve çalışma programları doğrultusunda gerçekleştirilen faaliyetleri raporlamak

3 hafta önce

Satış Danışmanı

İsticlal Ltd Şti - Sultanbeyli

Mağazacılık ve satış alanlarında deneyimli, çok iyi derecede yabancı dil bilgisine sahip ,tercihen e ticaret ve sosyal medya alanlarında bilgi sahibi Satış Danışmanı alınacaktır.

3 hafta önce

Bireysel Emeklilik Aracısı

Ahg Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Sultanbeyli

Şirketimizde aracısı olduğumuz AEGON EMEKLİLİK VE HAYAT müşterilerimizi telefon ile arayarak poliçesi hakkında bilgi verilmesi, yeni satış yapılması, makbuz işlemlerinin takibi, ödemelerinin devamını sağlayacak bayan çalışma arkadaşları arıyoruz.

3 hafta önce

Diş Hekimi

Yakadent Sağlık Hiz ve Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

İSTANBUL SULTANBEYLI SEMTIN DE BULUNAN YAKADENT AĞIZ VE DIŞ SAĞLIĞI MERKEZIMIZ DE EN AZ 3 YIL TECRÜBESI OLAN DIŞ HEKIMI ALINACAKTIR.

3 hafta önce

Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı/Yöneticisi

Aktaç Gıda ve Et Ürünleri - Sultanbeyli

Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak Muhasebe ve Finans Yönetimi Uzmanı alınacaktır.Tüm ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerine hakim,E-fatura, e-arşiv fatura süreçlerini ve takibini bilen,Kdv, Muhtasar, BA-BS formu, geçici vergi, Kurumlar vergisi, SGK işlemlerini yapabilecek,Dönemsel, dönem sonu işlemlerini, KDV iade işlemlerini bilen,Bankalar, cari hesaplar konusunda tecrübeli,Borç - Alacak takibi yapabilecek,Muhasebe faaliyetlerini planlamak, gerekli kayıtların ilgili mevzuata ve şirket prosedürlerine uygun olarak oluşturulmasını sağlayacak,Yönetim Raporlama analizlerini, Kar/Zarar bilanço analizlerini ve raporlamalarını yapabilecek,İşletme defteri, bilanço defteri kayıtlarının yapılmasından sorumlu,Ofise ait dış işlemlerin (şirket kuruluşu, oda kayıtları, SSK açılışları vb.) organize edilmesinden sorumlu,Fatura kesilmesinden sorumlu,Resmi evrakların dosyalamasını yapabilecek,Personel Özlük İşlerinden, Personel işlemleri konusunda; işe giriş çıkış, bordro düzenleme, SGK uygulamaları ve bildirgelerinin düzenlenerek internet üzerinden verilmesinden sorumlu olacak.

3 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Kılıçsan Prefabrik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

Yurtdışına ihracat yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

3 ay önce

Almanca Öğretmeni

X-Personal Management Dan Hiz İç ve Dış Tic A.Ş. - Sultanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Almanca Öğretmeni alınacaktır.

3 ay önce

Makine Mühendisi

Emg Güçlü Mimarlık İnşaat San Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Makine Mühendisi alınacaktır.

3 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Gençsoy Gayrimenkul Dan Hiz Ltd Şti - Sultanbeyli

Firmamızda görevlendirmek üzere Gayrimenkul Danışmanı alınacaktır.Sektörün en çok ciro yapan markası Remax Türkiyede. Remax Pi Çayyolu ofisimizde en iyi çalışma koşulları sunan ekibinde, gayrimenkul danışmanlığı yaparak en çok kazananlar arasında yer almak ister misiniz?Aile ortamında, huzurlu ve keyifli bir çalışma ofisi sağlıyoruz,Ekip çalışmasına sinerji gösterenler ile cooperation proje faaliyetleri sunuyoruz,Düzenli eğitimler ile yenilenen, yaratıcı, pratik zeka ve sonuç odaklı çalışıyoruz,Çayyolu, Ümitköy ,Yaşamkent bölgesindeki ofisimiz,Broker ile Remax Camp Eğitimlerinde birebir çalışma ve daha çok ciro yapma içerikleri,Kişisel gelişim ve medya planlama uzmanı ile sosyal medya analiz projeleri ile bir adım daha öndeyiz!Özgüvenin yüksek ise,Sıradan olanı farklı ve yaratıcı zekan ile değiştiriyorsan,Doğru hedef için, doğru insan olmakta hemfikir isen,Remax Pi ailesinde keyifle, yüksek motivasyon ve istikrar ile kazançlar elde etmek istiyorsan, Her yeni günde, bir sonraki hedefine bir adım daha yaklaşmak için bizimle tanışmaya bekliyoruz.

3 ay önce

Operasyon Sorumlusu

Saha Lojistik Depolama Taşimacilik Ltd Şti - Sultanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere Operasyon Sorumlusu alınacaktır.

3 ay önce

Engelli Bakım Elemanı

Özel Çankırı Bakım Merkezi San ve Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

Engelli bakım merkezinde bulunan engellilerimizin kişisel bakımlarını yapabilecek Engelli Bakım Elemanı alımı yapılacaktır.

3 ay önce

Modelist

Ulama Tekstil - Sultanbeyli

Firmamızda görevlendirmek üzere Modelist alınacaktır.

3 ay önce

İş Geliştirme Uzmanı

Saha Lojistik Depolama Taşimacilik Ltd Şti - Sultanbeyli

Firmamızda görevlendirilmek üzere İş Geliştirme Uzmanı alınacaktır.

3 ay önce

Lehimci

Lili Organizasyon Tiyatro San ve Tic Ltd Şti - Sultanbeyli

Kısıklıdaki ofisimize Lehimci çalışma arkadaşı arıyoruz.

5 ay önce

Sultanbeyli İşkur İş ilanları

Sultanbeyli İş ilanları kapsamında günümüzde de pek çok insana yönelik sunulan bütün bu iş destekleri ile de anında artık daha da kolaylaşan bu iş anlamında ilanlara ulaşarak büyük bir kitleler için işsizlik sorunları artık tarihe karışacaktır. Bu bağlamda da pek çok bireye yöneltilen bu iş desteklerinde de kolay ve elverişli iş fırsatları da olmaktadır. İstanbul Sultanbeyli ilçesinde yaşayan bireylere direkt olarak iş alımları yapılmakta olunup bu süreçlerde de ön görülen birçok birey için de Camcılık iş ilanları manasında doğrudan bu ilanlara sistemli olarak takip ederek bu aşmalarda destekler alabilirsiniz. Sizlere verilen bu iş olanaklarını kullanarak sistem üzerinden içeriklere de detaylı olarak ulaşabilirsiniz.
Sultanbeyli Semtlere Göre Kariyer Fırsatları
Abdurrahmangazi, Adil, Ahmet Yesevi, Akşemsettin, Battalgazi, Fatih, Hamidiye, Hasanpaşa, Mecidiye, Mehmet Akif, Mimar Sinan, Necip Fazıl, Orhangazi, Turgut Reis, Yavuz Selim
Sultanbeyli İşkur İletişim Adresi
Osmangazi Mah. Hilal Cad. NO:22/1, 34890, Sancaktepe, İSTANBUL
Sultanbeyli İşkur Telefon Numaraları
Tel:(216) 561 10 67 , Fax:(216) 561 10 65 , E-mail:sancaktepe@iskur.gov.tr

İstanbul Geneli Sektörler