Sulakyurt İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Sulakyurt İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Elemanı

Rozz Konfeksiyon Tekstil San ve Dış Tic Ltd Şti - Sulakyurt

Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Cnc İşleme Merkezi Operatörü

Yağmur Tarım Makinaları San ve Tic A.Ş. - Sulakyurt

Tarım makineleri üretimi sektöründe faaliyet gösteren şirketimizde istihdam edilmek için aşağıdaki niteliklere sahip CNC İşleme Merkezi Operatörü arıyoruz.

5 gün önce

Büro Memuru (İdari İşler)

Akbaş Mtsk Eğitim Emlak Tic Ltd Şti - Sulakyurt

Sürücü kursumuzda istihdam edilmek üzere Büro Memuru alınacaktır.

1 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Dr.Esra Sarı - Sulakyurt

İstanbul Fenerbahçedeki kliniğimiz için; Diş Hekimi Asistanı Arıyoruz!

2 ay önce

Sekreter

Enelkon Otomasyon San ve Tic A.Ş. - Sulakyurt

Ümraniyede faaliyet gösteren firmamızda , Sekreter aramaktayız.Gelen telefonların yönlendirilmesini sağlayacak,Kargo gönderimi alımı vb. süreçlerde görev alacak,Gelen misafir ve ziyaretçilerin karşılanıp yönlendirilmesini sağlayacak,Gelen-gönderilen evrak takibini yapacak,Araç defterlerinin takibini yapacak, Personel devam çizelgesini paylaşacak,Tercihen ofis programlarını temel düzeyde kullanabilen,30 yaşını aşmamış Bayan personel aramaktayız.

1 ay önce

Sekreter

Boras Kumlama Yüzey İşlem Boyama San ve Tic Ltd Şti - Sulakyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Sekreter alınacaktır.

2 ay önce

Saha Satış Personeli

Bijital Ajans İnternet Hizmetleri - Sulakyurt

Satış ve Müşteri Temsilcileri alınacaktır. İşin Tanımı:Sorumlu olduğu bölgede aktif ziyaretler ve aktiviteler yaparak satış potansiyeli yaratmaya yönelik sürekli yeni fırsatlar geliştirecek, Müşterileri ile ilişkilerinin sürekliliğini sağlayarak, müşteri memnuniyetinin artırılmasına yönelik katkıda bulunacak, Randevulu ve randevusuz satış teknikleri ile müşteri portföyü oluşturup geliştirecek, Şirket satış hedefleri ile uyumlu bireysel hedeflerini gerçekleştirecek, Bölgesinde pazarlama faaliyetlerini yürüterek marka bilinilirliğini artıracak

2 gün önce

Sevkiyat Şoförü

Özüçler Süt Mamülleri San ve Tic Ltd Şti - Sulakyurt

20 kg lik teneke ve kova da peynirlerimiz, depomuzdan alınıp, adresleri belli müşterilerimize sevkiyat yapılacaktır. Bayrampaşa Megacenter Gıda Topt sitesine yakın, ulaşım sorunu yaşamayan arkadaşlar tercih edilecektir.

2 ay önce

Kesimhane Şefi

Mintteks Konfeksiyon San ve Tic Ltd Şti - Sulakyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere Kesimhane Şefi aramaktayız.Kesim planı doğrultusunda kumaş ve pastal tedariğini sağlamak.Kesim planı doğrultusunda kesim masalarını ve kesimi organize etmek,Kesim iş akışında ara kontrolleri (pastal serim kalitesi, kesim kalitesi, metolama kalitesi) gerçekleştirmek.Kesilen yarı mamulün bir sonraki istasyona sevkini sağlamak.Kesim bölümünde ki makinelerin doğru bir şekilde çalışmasını sağlamak ve bakım ve onarımlarını yaptırma,Kendisine bağlı personelin sevk ve organizasyonunu sağlamakHesaplanan birim sarfiyatlara ulaşmak ve hatta altına düşmek için çalışmalar yapacak.

20 saat önce

Kitap satışı yapacak satış görevlileri

Çınar Basın Yayın - Sulakyurt

81 ilde üniversitelerde kurulacak olan kitap standlarımızda satış yapabilecek seyahet engeli olmayan ehliyetli aktif araç kullanan giyimine özen gösteren diksiyonu düzgün 30 yaşını aşmamış bay satış elemanı alınacaktır. Maaş+prim+Yemek+Kalacak yer İletişim: 0552 379 82 84

2 ay önce

Teknik Servis Uzmanı

Homenet Telekomünikasyon San İç ve Dış Tic Ltd Şti - Sulakyurt

Türkiyenin en yenilikçi ve önde gelen telekomünikasyon şirketi Turkcellin bir parçası olmak ister misiniz?Turkcell Superonline bireysel hizmetler bünyesinde faaliyet gösteren firmamızda Turkcell DSL ve Fiber ürünlerinin yeni müşteri lokasyonunda kurulumu; mevcut müşterinin arıza takibinin ve bakım/onarım işlerinin yürütülmesinden sorumlu olarak çalışacak Teknik Servis Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

3 hafta önce

Sigorta Satış Uzmanı

Poykır Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd Şti - Sulakyurt

Bireysel Emeklilik , Hayat Sigortası ve Sağlık Sigortası Satışı Benim İşim Diyorsan Senide Aramızda Görmekten Mutlu Olacağız.Mevcutta Satışını Gerçekleştirmekte olduğumuz sigorta branşlarında satış faaliyetlerinde bulunabilecek Sigorta Satış Uzmanı ekip arkadaşı aramaktayız.

3 ay önce

Satış Destek Personeli

Hirfanlı Telekomünikasyon - Sulakyurt

Su arıtma sistemleri firmamızda çalışacak Kadın Satış Destek Personeli arıyoruz.2000-4000 maaşPrim ve sgk özlük haklarıTam zamanlı

3 hafta önce

Makineci (Dikiş)

Rana Günal - Sulakyurt

Firmamızda görevlendirilmek üzere gelinlik işinde çalışacak Makineci aranmaktadır.

2 ay önce

Mağaza Satış Danışmanı

Bahçeli Pet Shop - Sulakyurt

Bayan Mağaza Satış Danışmanı Aranmaktadır.

2 hafta önce

Resepsiyonist

Altın Turizm Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Sulakyurt

Otogar üstünde bulunan pansiyonumuza tecrübeli bayan Resepsiyonist aranıyor.Tüm sosyal haklar mevcuttur.

2 ay önce

Test Uzmanı

Fiber Ölçüm Teknik Test ve Çevre Analiz Lab. Dan Müh Org Med San ve Tic Ltd Şti - Sulakyurt

Ölçüm ve test alanında görevlendirilecek, Saha Personeli ihtiyacı vardır.ÖNEMLİ NOT: Çalışma koşulları, ücret vb. konulara ilişkin sorularınız için kesinlikle arama yapmayınız. Maaş beklentinizi CVnizde belirtiniz. Sadece CVnizin uygun bulunması halinde sizinle iletişime geçilecektir.

2 ay önce

Sigortacılık Meslek Elemanı

Pozitif Sigorta Aracılık Hizmetleri - Sulakyurt

İstanbul -Sarıyer lokasyonunda bulunan acentemize bay-bayan iş arkadaşı arıyoruz. Ak Sigorta ekranlarına hakim olması önemlidir. Sarıyer, Şişli,Beşiktaş veya yakın civarda oturanlar tercihimizdir. Erkekler de askerliğini yapması tercih sebebidir. Bankacılık ve sigortacılık bölümünü bitirmiş olmak , Segem Belgesi tercih sebebidir.

1 ay önce

Fotomodel

Agenda Giyim - Sulakyurt

Fotomodel aramaktayız.Başvuruların fotoğraflı olması gerekmektedir.

1 ay önce

Garson

Villa Grilla - Sulakyurt

Bornova Küçükparkta bulunan şubemize Garson alınacaktır.

2 ay önce

Kırıkkale Geneli Sektörler