Şuhut İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut İş İlanları


Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Asistan

Ertaylar Dayanıklı Tüketim Malları Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız Türkiye genelinde kamu kurum ve kuruluşlarına ihale usulu malzeme tedariği sağlamakta olup genel merkez ofisinde çalışacak yöneticimize asistanlık yapacak ofise gelen misafirleri karşılayacak firmamızı temsil edecek şehir dışı ve içinde yapılacak firma ziyaretlerinde yöneticimize eşlik edecek, mail ve telefon trafiğini idare edecek Asistan aramaktayız.Maaş SSK yemek verilecek olup sabah 09 00 akşam 18 00 hafta sonu cumartesi pandemi sonrası tam gün çalışacak çalışma arkadaşı aramaktayız.

3 hafta önce

Restorator

Trk Restorasyon İnşaat Turizm San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Şantiyelerimizde görevlendirilmek üzere, Restoratör ekip arkadaşları aranmaktadır.

9 ay önce

Hemşire

Health Organization Turkey - Şuhut

Hollanda’da yer alan firmamız vasıtasıyla İstanbul’a ameliyat olmak için gelen hastalara eşlik edecek, ameliyat sonrasında bakımları için yardım edecek, otellerinde kontrollerini yapacak iyi derece ingilizce konuşabilen hemşire ihtiyacımız bulunmaktadır.

2 ay önce

Kasiyer

Beşırmak Gıda İnş Ltd Şti - Şuhut

Restoranımızda görevlendirmek üzere Kasiyer alınacaktır.Çalışma saatleri sabah 10:00 çıkış saati 22:00,Sigorta yapılacak,Haftada bir gün izin.

3 hafta önce

İş Güvenliği ve İş Sağlığı Saha Elemanı

Viva İş Güvenliği ve Danışmanlık San Tic Ltd Şti - Şuhut

Çalışma yerlerinin iş sağlığı ve güvenliği açısından uygunluğunu denetleyecek, Tehlikeli durum ve hareketleri tespit ettiğinde müdahale edecek ve durumu raporlayacak, Uygunsuzluklar ile ilgili önlem aldıracak, Yetiştirilmek üzere, En az 5 ay Tersane Tecrübeli Bay İş Güvenliği Saha Personelleri alınacaktır.

1 yıl önce

Kalıp Bakım Teknisyeni ( Dilovası / Kocaeli )

İş ve Çözüm Danışmanlık İç ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Plastik ambalaj alanında dünyanın en büyük üreticileri arasında yer alan, yenilikçi üretim teknolojilerinde lider müşterimizin Dilovası/Kocaeli GEBKİM OSBde bulunan üretim tesislerinde görevlendirilmek üzere Kalıp Bakım Teknisyeni ” arıyoruz.İş TanımıPlastik enjeksiyon kalıplarının bakımlarının, temizliklerinin ve gerekli tamirlerinin yapılması,Atölye ekipmanlarının kullanılarak gerekli parça ve takımların yapılması,Kalıplarla ilgili problemlerin çözümünde ve performanslarının geliştirilmesinde aktif rol alınması.

3 ay önce

Kaynak Ustası

Endüstri Grup Mühendislik Makina San Tic Ltd Şti - Şuhut

Çalışkan, güvenilir, işini kaliteli yapan DEMİR DOĞRAMA İMALATINI iyi bilen KAYNAKÇI alınacaktır.

7 ay önce

Muhasebe Personeli

Harem Home Ev Dekorasyon Tic ve San Ltd Şti - Şuhut

Muhasebe Personeli aramaktayız.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Royal Ofis Kırtasiye ve Kopyalama Merkezi - Şuhut

Kopyalama ve grafik tasarımı üzerine kurulu iş yerimizde çalışacak, baskı işlerinden anlayan Copy Center’da çalışmış kadın/erkek Grafik Tasarımcı arkadaşlar arıyoruz.

1 yıl önce

Peyzaj Mimarı

Adaçağ Peyzaj Planlama Tic Ltd Şti - Şuhut

Peyzaj Mimarı alınacaktır.

5 ay önce

Sigorta Acentesi Teknik Personeli

Akçam Sigorta Aracılık Hiz Ltd Şti - Şuhut

Segem belgesi olan, sigorta sektöründe çalışmış, üretim müşteri ziyaretleri yapabilecek ekip arkadaşı arıyoruz.Üretiminden ayrıca prim alacak.

3 hafta önce

Satış Danışmanı

Ndc Danışmanlık Hizmetleri ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Kurumuzda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı alınacaktır.Çalışma şekli tam gün mesai şeklinde olup,Maaş +Yemek+SGK şeklinde olacaktır.NOT: Sadece tecrübeli adayların başvuruları değerlendirilecektir.

8 ay önce

Spa Müdür Yardımcısı

Yeniasır Spor Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ankara / Kızılcahamam bölgesinde bulunan 5 yıldızlı 12 ay açık olan Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa & Welness otelimize Kadın Spa Müdür Yardımcısı takım arkadaşları arıyoruz. Konaklama(Lojman) imkanı var.Her bir misafirimizi tek bir misafirimiz gibi ağırlayacak Spa Müdür Yardımcısı aramaktayız.

1 yıl önce

Yazılım Destek Elemanı

Aksu Yazılım ve Dan San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız kurulduğu 2014 yılından bugüne Logo Yazılım ticari yazılımlarının satışını yapmakta ve firmalara uygulama danışmanlığı hizmeti vermektedir. Uzman ve tecrübeli kadromuz ile orta ve büyük ölçekli firmaların iş verimliliği artırmaktayız. Kurulduğumuz tarihten günümüze kadar farklı bir çok sektörde edindiğimiz tecrübe ile müşterilerimize sadece destek hizmeti değil aynı zamanda özel yazılım ihtiyaçları konusunda danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Logo Yazılım ile kuruluşumuzdan günümüze devam eden beraberliğimiz ve Logo Çözüm Ortağı ve TIGER Elite statüsündeyiz. AKSU Yazılım, özellikle günümüz koşullarında artı ve katma değer yaratmanın kritik öneminin bilincindedir. Tüm dünya yeni bir ekonomi ve ticaret anlayışına uyum göstermeye çalışıyorken, bilişim sistemleri hem bu yeni ekonomi anlayışının şekillenmesinde etken olmaktadır.Hem de bu uygulanmasındaki en kritik araç konumundadır. Günümüzde hiçbir kuruluşun hata yapma, zaman kaybetme, geciken kararlar alma, operasyonel olarak işleri tekrarlama gibi lüksleri bulunmamaktadır. Hıza ve hatasızlığa giden yolda gerek operasyonel kadrolar, gerekse yönetim kadroları kullandıkları araçlara güvenmek, bu araçlarla birlikte sürdürülebilir. Gelişmeyi sağlamak zorundadırlar. AKSU Yazılım, gerek çözümlerini geliştirirken, gerekse hizmet verirken üstlenmiş olduğu sorumluluğun bilincindedir.

5 ay önce

Cnc Operatörü

Gr World Makina İthalat İhracat Ltd Şti - Şuhut

Nilüfer Bölgesinde faaliyet gösteren otomotiv üzerine üretim yapan firmamızda görev yapabilecek Cnc Operatörü aranmaktadır.

3 hafta önce

Pazarlamacı

Simurg Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda çalıştırılmak üzere;Elektrik ürünleri toptan satışını gerçekleştirebilecek (kablolu grup prizler, ampul çeşitleri, anahtar-priz grubu, kablolar v.b. ) deneyim sahibi, diksiyonu düzgün, iletişim gücü yüksek, YENİ BİR MÜŞTERİ PORTFÖYÜ oluşturma kapasitesine sahip Satış Temsilcisi arıyoruz.

10 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Güven Kasap - Şuhut

Kasap Dükkanımıza Tecrübeli Kasap Aranıyor.Ücret yüz yüze konuşulacaktır.Davutpaşa/Tozkoparan/Merter

10 ay önce

Bilgi İşlem Uzmanı

Ngm Dış Ticaret Makine San A.Ş. - Şuhut

Firmamıza Bilgi İşlem Uzmanı çalışma arkadaşı aramaktayız.İş Tanımı:Windows tabanlı sunucuların kurulum, yönetim ve denetimini yapmakSunucuların ve veritabanlarının düzenli yedeklerinin alınması, alınan yedeklerin kontrolünü yapmak, sunucuların performans ölçümlerini ve bakımını yapmak, sunucuların güvenliğini sağlamak,ERP ve otomasyon sistemlerinde entegrasyon yapmak ve geliştirmeye yardımcı olmak,Microsoft Windows kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Linux kullanıcı işletim sistemlerinin kurulumu, yetkilendirmesi ve sorunlarına yerinde müdahale edilmesi,Raporlamalar ve uyarlama projeleri için SQL sorguları yazmak,Departman envanterlerinin takip etmek ve düzenli aralıklarla kontrollerini yapmak,Sistem arızalarının tanımlanması, girdi ve çıktıların bütünlüğünü ve doğruluğunu koruyacak biçimde düzeltici işlemleri yapmak,Yayınlanan internet sitelerinin ve alan adlarını (DNS) yönetmek,Kullanıcılara BT desteği sağlamak, PC donanım ve çevre birimlerinde oluşan arızalara müdahale etmek,Gerekli donanım ve yazılım altyapısını oluşturmak, aktif cihazların yazılımlarını güncellemek,İnternet kullanım trafiğini sürekli izlemek ve gerekli müdahaleleri yapmak,Sorumluluğundaki cihazların periyodik bakım, kontrol, yenileme planlarını hazırlamak,Sistem odasının rutin kontrolleri yapmak.

1 yıl önce

Satış Sorumlusu

Bereketnur Ambalaj Reklam San Tic Ltd Şti - Şuhut

Satış Sorumlusu aranmaktadır.

1 yıl önce

Şöför dağıtım elemani

Ataş toptan ticaret - Şuhut

Erenler toptancılar sitesinde su ve meşrubat dağıtımı yapacak ehliyetli çalışma arkadaşları aranmaktadır iletişim 05432630391 Nizam bey

9 ay önce

Afyonkarahisar Geneli Sektörler