Şuhut Yatak ve Yan Ürünleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Yatak ve Yan Ürünleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muhasebe Personeli

Smmm Abdurrahman Daşkaya - Şuhut

Başakşehir Deposite Avm de bulunan mali müşavirlik ofisimizde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli aranmaktadır.

4 ay önce

CFO

First Mining Madencilik San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Directly responsible for the month end close for the business, quarterly reporting and the preparation of the annual financial statements;Preparation of the monthly management reporting, including P&L, Balance Sheet and forecasts as well as weekly internal reporting requirements;Preparation of Annual Budgets and be a part of setting the business strategy, in consultation with General Manager;Demonstrate a solid understanding of the months result and future strategy of the business;Liaise with Department Heads as to cost effective measures to enhance their departments profitability;Manage all tax and associated legal requirements for the business including the preparation of all tax documentation;Play a leading financial role in the implementation of merger and acquisition opportunities as they arise.

11 ay önce

Kahvaltı Ustası

Navona Otel - Şuhut

Mersinde faaliyet gösteren işletmemizde görevlendirilmek üzere açık büfe hazırlama konusunda deneyim sahibi Kahvaltı Ustası aramaktayız.

1 yıl önce

Soğutma Sistemleri Teknisyeni

Adalı Soğutma San Tic Ltd Şti - Şuhut

Muğla Marmariste Soğutma sistemleri imalatı ve montajı yapan firmamızda görevlendirilmek üzere Soğutma Sistemleri Teknisyeni çalışma arkadaşları aramaktayız.Deneyimli çalışma arkadaşları arıyoruz, Yatacak yer ve 3 öğün yemek firmamız tarafından karşılanacaktır.

11 ay önce

Muhasebe Personeli

Teknik Kasa San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Otomatik Bariyer Sitemleri üretimi yapan firmamıza tecrübeli Muhasebeci arayışımız mevcuttur.

3 ay önce

Eksantrik ve Friksiyon Pres Operatörü

Dora Madeni Mutfak San Tic A.Ş. - Şuhut

Firmamız bünyesinde çalışmak üzere Eksantrik ve Friksiyon Pres Tezgahı Operatörü ve ustalar alınacaktır.

3 ay önce

acil Bay site özel güvenlik /2600+agi+ymk/ bağcılar-güneşli

VİZYON VİP - Şuhut

ÇALIŞMA YERİ: BAĞCILAR-GÜNEŞLİ, BAĞCILAR MH PROJE İSMİ: SİTE SÜRESİ GEÇMEMİŞ KİMLİKLİ ÖZEL GÜVENLİK VEYA GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE GÜVENLİK KİMLİK BAŞVURU YAPMIŞ GÜVENLİK ÇALIŞABİLİR BELGESİNİ ALAN ÖZEL GÜVENLİK OLCAK EN AZ 1 YIL GÜVENLİK/DANIŞMA OLARAK ÇALIŞMIŞ OLMASI ZORUNLUDUR SİTE-REZİDANS-VİLLA PROJELERDE ÇALIŞMIŞ OLMASI TERCİHİMİZDİR ÇALIŞTIĞI İŞYERLERİNDEN YETKİLİ KİŞİLER TARAFINDAN REFERANS VERMESİ ZORUNLUDUR BOY: 1. 70 YADA ÜZERİ YAŞ SINIRI: 22 - 40 ARASI ÇALIŞMA SİSTEMİ: 12 SAAT ÇALIŞMA 2 GÜNDÜZ 2 GECE 2 GÜN İZİN ŞARTLAR: 3005TL MAAŞ + AGİ PROJEMİZ: HİLTON GARDEN OTEL BÖLGESİNE YAKIN /NOT: LÜTFEN AŞAĞIDAKİ YETKİLİ TELEFONUNU ARAYIP ONAY ALDIKTAN SONRA ŞİRKETE GÖRÜŞMEYE GELİNİZ ONAY ALMADAN GÖRÜŞMEYE GELMEYİNİZ /NOT: ULAŞAMAZSANIZ TELEFONUN MESAJ BÖLÜMÜNDEN BİLGİLERİNİZİ-KRİTERLERİNİZİ VE NUMARANIZI YAZIN OLUMLU OLDUĞUNDA SİZE GERİ DÖNÜŞ YAPALIM. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİCİ İLETİŞİM: 0505 182 50 70

4 ay önce

Üretim Planlama Personeli

DY Halı Dış Ticaret A.Ş. - Şuhut

Fabrikamız bünyesinde halı üretiminde çalışacak üretimi takip edecek siparişleri alıpsıralamaya koyacak ve takibatını yapacak aktif çalışmaya uygun üretim planlamada tecrübesi bulunan office programlarına hakim çalışma arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Garson

Chef Börek - Şuhut

Büyükçekmece merkezde Chef Börek bünyesi altında çalışacak kadın Garson takım arkadaşı aramaktayız.

10 ay önce

Sekreter

Duyses İşitme Merkezi - Şuhut

İşitme kliniğimiz için kadın personel arayışımız bulunmaktadır

6 ay önce

Pazarlama Temsilcisi

Nfs Yapı Yönetim - Şuhut

NFS YAPI YÖNETİMProfesyonel apartman ve site yönetim şirketi olarak yapılarınıza,Profesyonel, şeffaf, tarafsız ve çözüm odaklı yönetim anlayışıyla hizmet sunmaktayız.NOT: SADECE PRİM USULÜ ÇALIŞABİLECEK ARKADAŞLAR ARAMAKTAYIZ.

5 ay önce

Satış Danışmanı

Aslan Gayrimenkul Emlak Danışmanı - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Danışmanı aramaktayız.Kendi aracı ile çalışacakÇalışma bölgesinde (uzmanlık alanında)satılık-kiralık portföy oluşturmakPortföyleri kiralamak ve satmak için bir pazarlama planı uygulamakSatıcı ve alıcı veri tabanı oluşturmak

1 yıl önce

Meydancı

Acroter Hotel - Şuhut

Datçada bulunan otelimizin genel alan temizliğinden sorumlu olacak Meydancı arıyoruz.

8 ay önce

Operasyon Yöneticisi

Regula Turizm Otomotiv San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Dünyanın 170 ülkesinde, yaklaşık 13.000 ofis ve 1.2 Milyondan fazla araçtan oluşan ağıyla, dünyanın en büyük otomobil kiralama firmalarından birisi olan EUROPCAR’ın Konya şehir içi ofisi için ‘’Operasyon Sorumlusu’’ olarak görev alacak bayan çalışma arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.Ofislere gelen müşterilerin taleplerinin karşılanması,Rezervasyonların organize edilerek takibatının yapılmasıKiralaması gerçekleşecek araçların tüm operasyonel işlemlerinin gerçekleştirilmesi,Kiralanan araçların sözleşme, imza, fatura vb. tüm işlemlerin gerçekleştirilmesi ve elektronik ortamda veri kayıtlarının tutulmasıGünlük telefon trafiğinin etkin bir şekilde yönetilmesi, rezervasyon alım, fiyat verme vs. gibi Araç bakım km takiplerinin yapılarak ilgili birimlere veri sağlanmasıMüşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşteri ilişkilerinin sağlanması.Ofis hedefleri doğrultusunda gerekli satış ve ek satışların gerçekleştirilmesi.Ofis içi günlük işleyişin sağlanması hususunda diğer personellerle uyumlu bir şekilde çalışılması.

3 ay önce

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu

Reos Tıbbi Cihazlar San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız Kemalpaşada yurt içi ve yurt dışı ihtiyaç için hemodiyaliz solüsyonları üretmekte ve yurt dışında biyomedikal sektörde projeler yapmaktadır. Firmanın kalite yönetim sistemini aktif olarak sürdürmek, Teknik dosya hazırlamak-güncellemek, firmayı her sene denetimlere hazırlamak üzere Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sorumlusu arayışımız bulunmaktadır.

1 ay önce

İdari İşler Müdürü

Boğaziçi Denizcilik San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Firmamızda çalışmak üzere tersane tecrübesi olan İdari İşler Müdürü aramaktayız.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

Çeşm-i Cihan Basım Yayın Yapım Tic Ltd Şti - Şuhut

Pandemi dolayısı ile bir süre evde çalışacak alanında uzman Grafiker aranmaktadır.

2 ay önce

Analist

Asya Asbest Danışmanlık ve Lab Hiz Ltd Şti - Şuhut

Firmamız Laboratuvar çalışmalarında görevlendirilmek üzere Analist alınacaktır.

2 ay önce

Dağıtım Elemanı

Aykavak Dondurma Gıda İlet İnş San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Ankara bölgesinde Algida Dondurma Operasyon organizasyonunda çalışacak Dağıtım Elemanı alınacaktır.

10 ay önce

Emlak Danışmanı

Yapısönmez Mühendislik İnş Taah San Tic Ltd Şti - Şuhut

Emlakçi yüzde üzeri çalışacak emlak işine hakim olan bütün masraflar bize aittir. Zıngat emlak jet sahibinden.com üyelikleri mevcuttur bizimle birlikte çalışacak Gayrimenkul Danışmanı aranmaktadır.

3 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler