Şuhut Uzay Teknolojileri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Uzay Teknolojileri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Uzman öğretici (ÖĞRETMEN)

umut özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi - Şuhut

kurumumuzda çalışmak üzere -rehberlik ve psikolojik danışman -sınıf öğretmeni (sertifikalı) -özel eğitim alan öğretmeni -çocuk gelişimi (lisans-sertifikalı) -okul öncesi (lisans-sertifikalı) -zihinsel engelliler öğretmeni çalışma arkadaşları aramaktayız. 0535 550 37 27

11 ay önce

Ofis Elemanı

Yükseliş Asansör Isı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Office programlarını bilen , netsis ve ön muhasebe bilen , planlama konusunda kendine güvenen lise ve üniversite mezunu Ofis Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

gayrimenkul satış danışmanı

güner gayrimenkul - Şuhut

İş Tanımı Gayrimenkul sektörünün yükselen değer GÜNER GAYRİMENKUL TRABZON bölgesinde yer alan gayrimenkul danışmanlık ofisimizde birlikte çalışmak üzere; Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık/kiralık portföy oluşturmak, Portföy satmak veya kiralamak için etkin bir pazarlama planı oluşturmak, Satıcı ve alıcı ver tabanı oluşturmak, GÜNER GAYRİMENKUL Türkiye etik ve ahlak değerler bütününü uygulamak gibi görevleri üstlenecek GAYRİMENKUL DANIŞMANLARI arıyoruz. Aranan Nitelikler Maaş+ prim sistemi ile çalışacak daha önce gayrimenkul firmasında çalışmış veya çalışmakta olan, Gerektiğinde büro yönetimini üstlenebilecek, Hayalleri ve hedefleri olan, Girişimci ruhlu, motivasyonu yüksek, Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dinamik, disiplinli, kararlı ve takipçi , Eğitime ve eğitimin gücüne inanan, Gayrimenkul sektöründe kurumsal düzeyde yer alıp uzmanlaşmak isteyen, Kurumsal bir kmlği temsl edebleceğine inanan, Gelişme ve eğitimlere açık, Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, Satılık & Kiralık portföyler oluşturacak, Ekip çalışmasına yatkın, sorumluluk bilinciyle çalışacak, 09:00 -18:00 çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, 25 yaş ve üzeri, Satış ruhuna sahip, Bay / Bayan adayların başvurularını bekliyoruz.

1 ay önce

Satış Elemanı (Perakende)

Aysa Kopyalama Kırtasiye Danışmanlık Ltd Şti - Şuhut

Satış Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Video Editörü

Apak Reklam Mimarlık A.Ş. - Şuhut

- Sorumluluk sahibi - Zaman ile yarışmayı bilen - Düzenli · Sosyal Medyada kullanılmak üzere fotoğrafları ve videolarının çekilmesi,· Video kurgusu hazırlanması,montajlama efektlerle ve grafikleriyle yayına hazır hale getirilmesi,· Firma tanıtım ve reklam filmlerinin hazırlanması,· Görsel arşivinin düzenlenmesi, takibinin yapılması Paylaşılacak videolar için içerik oluşturulması ve hazırlanması,· Sosyal Medya için yeni stratejiler geliştirilmesi,Esnek çalışma saatleri, iç, dış ve stüdyo çekimlerine uygun, tam zamanlı çalışacak Kurgu hedeflerini belirleyerek çekimi gerçekleştirdikten sonra materyallerinin ilgili formatlara aktarılmasını ve kurgu için hazırlanmasını, görüntülerin ve/veya seslerin bir metin veya senaryo dahilinde, yapım amacına uygun olarak bütünleştirilmesini sağlayarak tüm kurgu öncesi süreç ile kurgu uygulama süreçlerini yöneten ve bu süreçlerde gerekli desteği sağlama temel fonksiyonudur.

8 ay önce

İç Mimar

Yıldız Çelik Tic ve San Ltd Şti - Şuhut

Modoko da Ofis Mobilya Dekorasyon Firmamıza konuya hakim İç Mimar aranmaktadır.

5 ay önce

Doğal Gaz Sayaç Sökme Takma Elemanı

Çağrı Mühendislik - Şuhut

Doğalgaz sektöründe çalışacak askerliğini yapmış b ehliyeti olan usta yanında yardımcı personel olarak çalışacak deneyimli deneyimsiz personel alınacaktır.

1 ay önce

CNC Router Operatörü

Dimart Mobilya Tic Ltd Şti - Şuhut

Mobilya firmamızın bünyesinde görevlendirilecek Cnc Router Operatörü alınacaktır.İşi öğretebilen eğitmene ihtiyaç vardır.

3 ay önce

Çay Servis ve Temizlik Personeli

Sarıklar Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. - Şuhut

Küsget halıcılar sitesinden kahve üretim tesisinde yönetim binasında çalışacak Çay Servis ve Temizlik Personeli personel alımı yapılacaktır.Çalışma saatleri : Sabah 07:00 akşam 18:00

5 ay önce

Stand Görevlisi

Hayel Organizasyon - Şuhut

Ajansımızın Defile,Fuar,Organizasyonlar,Eğlence Bölümleri,Hizmet Sektörü Bölümlerinde Görev Alacak Seyahat Engeli Bulunmayan Açılış Organizasyonları için Adaylar Aranmaktadır.

6 ay önce

Kırtasiye ve Kitap Satış Elemanı

Kırtasiyeci Raşit - Şuhut

Kırtasiye ve fotokopi işini yapabilecek kadın Kırtasiye ve Kitap Satış Elemanı arıyoruz.

10 ay önce

Hemşire

Evim Sağlık Hemşirelik Hizmetleri - Şuhut

İzmir’in Büyüyen Evde Bakım Hemşirelik Hizmetleri ekibimizin bir parçası olmak isteyen Hemşire aramaktayız.

11 ay önce

Housekeeping Elemanı

Kılıç Motel - Şuhut

Firmamızda görevlendirilecek Houseekeeping Elemanı alınacaktır.

3 ay önce

Direksiyon Eğitmeni

Onur Sürücü Kursu - Şuhut

İstanbul Beykoz Kavacık ta bulunan kurumumuz 12 senedir Sürücü kursu alanında hizmet vermektedir. Otomobil veya motorsiklet ehliyetlerinden direksiyon usta öğreticiliği alanında çalışacak bay veya bayan Direksiyon Eğitmeni alınacaktır.

4 ay önce

Sekreter

Yiğitbaş Demirli İnşaat San ve Tic. A.Ş. - Şuhut

Misafir karşılama, genel büro işleri, ön muhasebe işleri için Sekreter çalışma arkadaşları arıyoruz.

11 ay önce

Tanıtım Elemanı

Notam Eğitim Kurumları A.Ş. - Şuhut

Türkiye genelinde online eğitim tanıtımı ve satışını yapacak takım arkadaşları arıyoruz.Aylık Öğrenci kotası karşılığı maaş + prim

11 ay önce

Web Tasarımcısı

Extra Bilişim - Şuhut

Wordpress, HTML CSS,,Herhangi Bir Program İle Grafik Tasarımlar Yapabilme YeteneğiOrta seviye SEO Bilgisi, Yaşı 20 den büyük Erkek veya Kadın arkadaşlar aramaktayız. MAAŞ+ SİGORTA+YEMEK verilecektir. Çalışma Saatleri Sabah: 9.00 - 17.30

11 ay önce

Bayan garson

Kudus restorant - Şuhut

Yeni açılan restoranımızda çalışacak bayan personel ihtiyacımız vardir

9 ay önce

Özel Eğitim Alan Öğretmeni

Otizm Vakfı - Şuhut

Ankara’da Otizm Vakfı eğitim tesislerinde çalışmak üzere Özel Eğitim Alan Öğretmeni aranmaktadır.*Not: Çalışma şartları: 5 gün, günde 6 seanstır.(10:00-17:00)Öğle yemeği ve servis imkanı vardır.

10 ay önce

E-Ticaret Satış Temsilcisi

Hobi Life Danışmanlık Yapı Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamız E-Ticaret mağazaları üzerinden ürün satışı gerçekleştirmektedir.Bu noktada sektörde daha önce çalışmış, e ticaretten anlayan tecrübeli E-Ticaret Satış Temsilcisi çalışma arkadaşı aranmaktadır.

3 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler