Şuhut Turizm / Otelcilik İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Turizm / Otelcilik İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Diğer Sağlık Personeli

İhtiyaç Sağlık Mühendislik Tic A.Ş. - Şuhut

AYDIN ÇİNE ve KARPUZLU bölgesinde bulunan 2 büyük maden şirketi için hafta içi sabah 08.30 akşam 17.00 arası çalışacak 1 DSP ve AYDIN MERKEZ ofiste çalışacak 1 dsp İHTİYACIMIZ VARDIR.Maden şirketlerine gidiş ve dönüş İŞ YERİ hekimi ile olacaktır.

2 ay önce

Diş Hekimi Yardımcısı

Yeni Diş Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Ltd Şti - Şuhut

Kliniğimize Diş Hekimi Yardımcısı aramaktayız.

5 ay önce

Diş Hekimi Asistanı

Turkuaz Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği - Şuhut

Bağdat Caddesinde bulunan kliniğimiz için Diş Hekimi Asistanı aramaktayız.

1 yıl önce

Teknik Eleman

Yaprak Botanik Bahçe Üretim ve Tic A.Ş. - Şuhut

Bağ - Bahçe işlerinde çalışabilecekElektrik , kaynak ve tesisat işlerinden anlayanTürkmenistan ve Özbekistan vatandaşıTürkçe konuşabilenPasaportu olan Yatılı çalışacak elemanlar.Yatacak yer ve yemek vardır.

9 ay önce

Süpervizör

Kimya Okyanus - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Supervizor alınacaktır.Kimya Okyanus 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli adaylar ile paylaşmanın heyecanını duyar...Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; endüstriyel temizlik ve oto bakım ürünlerinin tamamının üretim ve satışını yapmaktadır.Firmamızda 2020 yılı içerisinde seçilen 35 pilot ilde network, sıcak satış, plasiyer sistem ve konsinye satış sistemini hayata geçirerek pazarlama ağını tüm yurda yayma amacındadır.Personel açığını da deneyim ve tecrübeye bakmaksızın genç ve dinamik adaylar seçerek kendi bünyesinde yetiştirerek sağlayacaktır.Ayrıca 35 farklı ilden seçilen aktif ev hanımlarına network sistemi ile yüksek gelirli iş imkanı sağlanacaktır.

10 ay önce

Smd Operatörü

Eleka Elektronik Aydınlatma San Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamıza Smd Dizgi Operatörü aramaktayız.

8 ay önce

Satış Temsilcisi

Pasta Yıldızı - Şuhut

Mağazamıza satış ve kargo yapabilecek erkek ve kadın eleman alınacaktır.

4 ay önce

Muhasebe Elemanı

Selçuk Dayanıklı Tüketim Malları Paz Tic Ltd Şti - Şuhut

Beyaz eşya -Züccaciye firmamıza, bayan Muhasebe Elemanı arayışımız bulunmaktadır.

3 ay önce

Biyoloji Öğretmeni

Yeşilpınar Akademi Eğitim Tic Ltd Şti - Şuhut

Kurumumuz bünyesinde çalışmak üzere ; Ortaokul Fen / Lise Biyoloji derslerine girecekÇalışma arkadaşları arıyoruz.

4 ay önce

Satış Pazarlama Sorumlusu

Historyhair Sağlık Turizm ve Pazarlama Ltd Şti - Şuhut

Ataşehirde özel bir hastane içinde bulunan saç ekimi ve estetik merkezimizin uluslararası satış pazarlama departmanı için aşağıdaki niteliklerde Uluslararası Satış Pazarlama Sorumlusu aramaktayız.

10 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. - Şuhut

Burada Yapı Gayrimenkul A.Ş. olarak İstanbul ili Tuzla ilçesi ile Kocaeli ili Dilovası ilçesi arasında endüstriyel gayrimenkul ve yatırımlık arazi, sanayi arsası konusunda 14 Organize Sanayi Bölgesinde hizmet vermekteyiz.Bankacılar, İnşaat sektöründe çalışmış mühendis ve mimarlar, satış danışmanları, tıbbi mümessiller , sigortacılar, daha fazla gelir hedefleyen orta ve üst düzey yöneticiler,Endüstriyel Gayrimenkul sektöründe 16 yıllık tecrübe sahibi Nedim AKBACAK liderliğinde…

9 ay önce

Kimya Mühendisi

Parteks Kağıt Endüstrisi A.Ş. - Şuhut

Kimya Mühendisliği veya Kimya Bölüm mezunu, Kimya Mühendisi arkadaşı arıyoruz.

1 yıl önce

Manikürist

Dilek Kara Güzellik Salonu - Şuhut

Dilek Kara 20 yıllık bir salondur. Çalışmak isteyen arkadaşlar tam zamanlı olarak çalışacaktır.

11 ay önce

Ön Muhasebe - Operasyon Destek

Axis Asansör Proje Taahhüt San Tic Ltd Şti - Şuhut

Asansör Montaj&Modernizasyon&Periyodik Bakım konularında uzun yıllardır faaliyet gösteren şirketimiz için, Bursa / Karacabey ilçesinde görevlendirilmek üzere Muhasebe Personeli alımı yapılacaktır.İşin Tanımı: Ön Muhasebe/Operasyon DestekPersonel: 1

11 ay önce

Pazarlama Elemanı

Polat Orman Ürünleri Gıda San Tic A.Ş. - Şuhut

Polat Orman Ürünleri 1930dan beri Elazığda ve Doğu Anadoluda ahsap sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız mobilya ve inşaat malzemeleri üretimi, perakende ve toplu satışı yapmaktadır.Kültürümüz dürüstlük, hesap verebilirlik ve güvenlik tutkumuzu yansıtır. Bu kültür, iş gücümüzün kalitesi ve sürekli iyileştirme, güvenli bir ortamda çalışma ve müşteri hizmetleri konusunda olumlu bir tutum üzerine kurulmuştur. Polat Orman Ürünleri ekibini güçlendirmek için Pazarlama Elemanı aramaktadır.

3 ay önce

İşyeri Hekimi

Başdanışman Sağlık İş Sağlığı San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Haftanın 1 günü yada ayda 1 hafta çalışacak işyeri hekimi sertifikasina sahip İşyeri Hekimi ihtiyacımız vardır.

1 ay önce

Garson

Yaprak Döner ve Kebap Salonu - Şuhut

Döner ve Kebap salonunda çalışacak Garson aranıyor.

4 ay önce

Üretim Planlama Sorumlusu

Bahçeden İste Tarım Gıda Ltd Şti - Şuhut

Şirketimiz muhtelif meyvelerin paketlenerek zincir marketlere satışını yapmaktadır. İstanbul merkezli bir firmayız. Aydın ve Gaziantep illerinde dönemsel yürüttüğümüz proje faaliyetlerinde ön hazırlık amaçlı çalışan işçilerin takip sorumluluğunu alabilecek kadın personel aramaktayız.

9 ay önce

Ürün Uzmanı

İzmir Genetik Araştırma ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Tüm Türkiyede pazarlama ağımızı genişletmek ve geliştirmek üzere Satış Pazarlama Sorumlusu arkadaşları aramaktayız.Sağlık sektörümüzde, özellikle genetik test ve analiz alanında mevcut büyük boşluğu doldurmak amacıyla kurulan şirketimizin mevcut ve gelecekteki ürünlerinin tanıtım ve pazarlamasını yapabilecek, satış operasyonlarını yönetebilecek adayların başvurmalarını rica ederiz.Adaylar ön elemeyi geçmeleri halinde bireysel görüşmeye çağrılacak, ve aramıza yeni katılan arkadaşlar 5 günlük yoğun bir eğitim programının ardından ürün uzmanlarımızın arasına katılacaktır.Başvuru için genetik alanında önce bir eğitim çok faydalı olmakla birlikte, iş için gereklilikler arasında bulunmamaktadır. Testlerimiz ile ilgili detaylı eğitim verilecektir.Sağlık Teknikerliği, Hemşirelik veya ilgili bölümlerden mezun olmak (Kan alma sertifikası/eğitim/deneyimine sahip olmak) önemli bir artı olacaktır.İnsan moleküler genetiği, Yeni Nesil Genetik Testler alanında kendini geliştirmek isteyen adaylara öncelik verilecektir.

5 ay önce

İngilizce Öğretmeni

Artı Narlıdere Özel Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Narlıderede bulunan Artı Kişisel Gelişim Kursunda çalıştırılmak üzere İngilizce Öğretmeni alınacaktır.

8 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler