Şuhut Tüketici Ürünleri İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Tüketici Ürünleri İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Otomotiv Mekanik Servis Danışmanı

Eyt Referans Oto Ekspertiz Tic Ltd Şti - Şuhut

El araçlara Oto Ekspertiz hizmeti vermekte olan servisimizde görevlendirilmek üzere Kaporta/ Mekanik Teknisyen arayışımız bulunmaktadır. Mekanik Teknisyen Görev Tanımı *Servise ekspertiz için gelen aracın öncesinde belirlenmiş proses doğrultusunda kontrollerinin gerçekleştirilerek servisimizde kullanılmakta olan yazılım programımız üzerinden işlemin tamamlanarak raporlamayı sağlamak *Aracı Yanal Kayma, Fren Test, Amortisör Test ve Dinamometre cihazlarıyla testlerinin gerçekleştirilmesi, çıkan sonuçların yorumlanması *Diagnostik test cihazı aracılığı ile aracın kontrollerinin sağlanması ve arızaların raporlanması

1 gün önce

Diş Hekimi Asistanı

Anb Sağlık Hizmetleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Pendikte bulunan kliniğimize deneyimli Diş Hekimi Asistanı alınacaktır.

1 yıl önce

Ofis Elemanı

Yükseliş Asansör Isı Dekorasyon San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Office programlarını bilen , netsis ve ön muhasebe bilen , planlama konusunda kendine güvenen lise ve üniversite mezunu Ofis Elemanı alınacaktır.

11 ay önce

Odyometrist

Sono İşitme Merkezi - Şuhut

İşitme merkezimize Odyometrist alınacaktır.

9 ay önce

Misafir İlişkileri Görevlisi

Ataerk Turizm ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Dorlion Suit Apart bünyesinde çalışmak üzere reklam ve ilanlarla ilgilenecek,telefonla rezervasyonları alacak ve apartmanımıza gelen müşterilerimizi karşılayacak personel alınacaktır.

1 yıl önce

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı

Pusulo Kurumsal Kimlik Ajası - Şuhut

İstanbul Bahçelievlerde görevlendirilmek üzere Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı arayışımız mevcuttur.Yoğunlukla sosyal medya yönetimi ve diğer grafik tasarımı işlerinde ajansımıza katkıda bulunabilecek yeni takım arkadaşı arıyoruz.

11 ay önce

Harita Kadastro Teknikeri

İdeal Harita - Şuhut

Şile ilçesinde harita firmamızda tam zamanlı çalışabilecek Harita Kadastro Teknikeri çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 ay önce

Hizmetli

Meteor Basın Yayın Rek Bilişim Eğitim Hiz Ltd Şti - Şuhut

Eğitim Kurumumuz;Eğitim,Sosyal etkinlikler,Kişisel gelişim ve yetenek kursları,Sportif etkinlikler alanlarında eğitim veren MEBe bağlı bir resmi kurumdur.Kurumumuzda, Temizlik ve çay servisi yapacak, yarı zamanlı Hizmetli Alınacaktır

3 ay önce

Jeofizik Mühendisi

Sönmez Jeoteknik Mühendislik Tic ve San A.Ş. - Şuhut

Samsun/Atakum merkezli firmamızda görevlendirilmek üzere Jeofizik Mühendisi çalışma arkadaşları arıyoruz.

10 ay önce

Su Taşıyıcı

Eflatun Dağıtım Pazarlama Tur ve Tic. Ltd Şti - Şuhut

Su taşıyacak elemana ihtiyacımız vardır. Gerekli özveriyi gösterdiği halde şartlar da uygun olursa şirketimizde uzun vadeli iyi bir iş imkanı vermeyi düşünüyoruz. Asıl işimiz turizm ve gıda işidir.

11 ay önce

Şoför

Osmanlı Kristal Avize San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Avize ve aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren şirketimizin Çanta/ Silivrideki fabrikasında günlük servis ve nakliye işlemlerini yapacak Sürücü aranıyor.

9 ay önce

Model /Manken

Stüdyo Elif & Aby Express - Şuhut

Fotoğraf stüdyomuzda veya dış mekanlarda yapacağımız katalog çekimlerimiz için Model aramaktayız.

5 ay önce

Üretim Operatörü

Dardanel Önentaş Gıda San A.Ş. - Şuhut

Sektörünün lider markası Dardanelin, Çanakkale ilinde bulunan fabrikamızda istihdam edilmek üzere , Üretim Operatörü alınacaktır.İŞ TANIMIMakine ve ekipmanların her safhada ayarını, bakımını ve arızalarını yapmak,İşletme içinde ve şirkete ait tüm tesislerde çeşitli makine gruplarında üretim işlemlerini prosedür ve talimatlara göre zamanında yerine getirmek,Sorumlu olduğu tesislerdeki üretimleri en yüksek verimle, kalite ve hijyen kurallarına uygun standartlar içinde yapılmasını sağlamak,İşçi sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uyum sağlamakYemek ve Servis iş yerimiz tarafından karşılanacak olup , Çanakkale Merkez ve İlçelerine servislerimiz mevcuttur.Müracaatlar İzmir Yolu 4. km Çanakkale/Merkez adresinde bulunan fabrikamıza şahsen kabul edilecektir.

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Fatoş Emlak - Şuhut

Emlak ofisimizde tam zamanlı çalışacak çalışma arkadaşları arıyoruz.İş alanı saha satıştır.Maaş komisyon usulüdür. Sabit maaş yoktur.Ehliyet şarttır.

5 ay önce

Mekanik Tasarım Mühendisi

Dekmar Yapı Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Mekanik Tesisat Mühendisi aramaktayız.

11 ay önce

Müşteri Temsilcisi

Anka Fiber Teknolojileri San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Türksat Kabloya ait Kablonet, KabloTV, Kabloses hizmetlerini verdiğimiz İzmir abone merkezlerimizde görev almak üzere daha önce satış yapma konusunda istekli, İnternet veya Telekomünikasyon sektöründe tecrübeli, bilgisayar kullanımı ile ilgili bilgi sahibi, kurumsal iletişim alanında kendisini yetiştirmiş, yeniliklere daima açık, enerjisi yüksek, kendi iç motivasyonunu ve kriz yönetimi sağlayabilen, müşteri temsilcisi pozisyonunda takım arkadaşları aramaktayız.

1 ay önce

Proje Yöneticisi

Tarhana Hazır Yemek Üretim San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Gebzedeki yerinde üretim projemize Proje Sorumlusu olarak çalıştırmak üzere;Haftanın 6 günü 8:00 / 18:00 arası haftalık çalışma programına uyum sağlayacak, Ürünün kaliteli, temiz, hijyen kurallarına ve verilen eğitimlere uygun üretimini yaptıracak, Gerek günlük üretimi gerekse sonraki günün hazırlığını kontrollü olarak yaptıracak, Mutfak malzeme ve ekipmanlarını düzenli ve standartlara uygun kullanılmasını sağlayacak,Servise, sunuma ve gıda güvenliğine önem verecek, Mutfak personelini çalışma saatlerini en verimli şekilde kullanarak yönlendirebilecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

5 ay önce

Sınıf Öğretmeni

Ankarafen Kurumsal Eğitim San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ankarafen Eğitim Kurumları İlkokullarımızda çalışmak üzere deneyimli Sınıf Öğretmenleri alınacaktır.

4 ay önce

Depo Elemanı

Zechka Dış Giyim San Tic Ltd Şti - Şuhut

E-Ticaret Depomuzda Çalışacak tam zamanlı personel aranmaktadır.

2 ay önce

Pazarlama Elemanı

Süper Kauçuk San A.Ş. - Şuhut

ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER V KAYIŞI tanıtım pazarlama,satış ve tahsilatında çalışacak ,aktif araç kullanan, seyahat engeli olmayan Pazarlama Elemanı aranıyor.

9 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler