Şuhut Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Tekstil Boya ve Kimyasalları İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Doktor

Ab-ı Deva Doğal Tedaviler - Şuhut

Sağlık Bakanlığı onaylı Getat kliniğinde çalışmak üzere Doktor aramaktayız.

3 ay önce

İnşaat Teknikeri

Asya Belgelendirme ve Eğitim Hizmetleri A.Ş - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere İnşaat Teknikeri aramaktayız.

4 ay önce

Satınalma Müdürü

Sumer İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri - Şuhut

Danışmanlığını yapmakta olduğumuz firmamız için Satınalma Müdürü aranmaktadır.İhtiyac duyulan tüm mal ve hizmetlerin talep edilen şartlara, şirket politikalarına ve bölüm hedeflerine uygun koşullarla alımının yapılması ve bunlarla ilgili raporlamaların, istatistiklerin ve veri analizlerinin yapılmasıTedarikçilerden gelen tekliflerin değerlendirilmesi, en uygun seçeneklerin tespit edilerek, alternatif tedarikçilerle görüşmelerin yapılması ve anlaşma koşullarının (fiyat, miktar, kalite, teslim terminleri, ödemeler, vb.) yürütülmesi,Tedarikçi performans parametrelerini izleyerek, tedarikçi geliştirmek. Alternatif tedarikçi yaratmak.Tedarik sözleşmelerini hazırlama ve uygulama süreçlerinin gerçekleştirilmesi sağlamak.

3 hafta önce

Antrenör (Spor Eğitimcisi)

Ankara Otizm Özel Eğitim Spor Hizmetleri Tic Ltd Şti - Şuhut

Otizmli bireylere Spor Eğitmenliği yapacak deneyimli/deneyimsiz çalışma arkadaşları arıyoruz.

5 ay önce

Fitness Eğitmeni

360 Fit Ankara - Şuhut

Ankara’da Prof.Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesinde(Çayyolu) bulunan Zayıflama Merkezimizde Haftada 5 gün çalışabilecek Kadın ekip arkadaşı aranmaktadır.

5 ay önce

Gayrimenkul Danışmanı

Arma Gayrimenkul - Şuhut

Arma Gayrimenkul Ltd. Şti. firmasında çalışmak üzere Gayrimenkul Danışmanı aramaktayız.%50 oranla kendi maaşınızı kendiniz belirleme fırsatı ve kendi aracınızla çalışmak üzere, ofisiniz bizden. Kısacası deneyimli arkadaşlar aramızda görmekten mutluluk duyarız.

1 yıl önce

Beden Eğitimi Öğretmeni-Ortaöğretim

Tekfen Özel Eğitim Kurumları Tic Ltd Şti - Şuhut

“Beden Eğitimi Öğretmeni” arayışımız bulunmaktadır.

11 ay önce

Stajyer

Karacan Ticaret - Şuhut

Mağazamızda hem E-ticaret (Trendyol-Hepsburada vb.) hem de mağaza için de satışlara yardımcı olabilecek Stajyerler aramaktayız.E-ticaret konusunda üst düzey bir bilgisayar bilgisine ihtiyaç yoktur, kişiye gerekli eğitim verilecektir.Maaştan ziyade kendini geliştirmeyi ön plana almış.Bu işte kendini geliştirmek isteyen, bir şeyler öğrenmek için çabalayan arkadaşlara ihtiyacımız var.

2 hafta önce

E-Ticaret Uzmanı

Ara Kalıp Döküm ve Pres San Tic Ltd Şti - Şuhut

E-ticaret sitesinin içerik yönetimi ve iş akış süreçlerinin yönetilmesi, • Satışa sunulacak ürünlerin e-ticaret sitesinde tüm teknik detaylarıyla birlikte yer almasının sağlanması ve bilgilerinin güncel tutulması, • Satışa sunulan ürünlerin stok takibinin/güncellemesinin ve tedarik kontrollerinin planlı ve düzenli olarak yapılması, • Trafik yaratacak ürün kampanya planlaması ve stok fazlası ürünlerin iskonto ve kampanya yönetimi • Ürünlerin site içerisindeki konumlandırması içeriğinin (yazılı, görsel, video) oluşturulması, tedariki ve yönetimini sağlama • Web analizi araçlarını kullanarak satışın raporlanması, güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek geliştirici stratejiler üretilmesi, • Hizmet alınan firma/danışmanlık ile ilişkilerin yürütülmesi ve ilgili ekiple bilgi akışının sağlanması • Pazaryeri süreçlerini takip etmek • Ay bitiminde bir önceki aya ait satış ve kapanış raporlarını hazırlayıp yönetime sunmak,• Adwords kampanyalarının detaylı optimizasyon yöntemlerine hakim olmak,• Google Analytics, web analiz ve ölçümü konularına hakim,• Adwords, kampanyalarını bütçe ve hedefler doğrultusunda yönetmek, optimizasyonları yapmak, yeni kampanya ve reklam grupları üzerinde çalışmak,• Google Analytics’in teknik kurulumlarını gerçekleştirmek ve şirket genelinde Google Analytics’le ilgili raporlama, analiz ve ölçümlerini yapmak,• Yıllık / Aylık Adwords bütçesi dahilinde aylık bütçe planlarını oluşturmak ve yönetmek

1 yıl önce

Manikürcü-Pedikürcü

Gg Danışmanlık ve Güzellik Salonu Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Eylül Öztürk Ataköy Şubemize Manikürcü-Pedikürcü aranmaktadır.Maaş+Prim+Yemek parası verilecektir.

3 ay önce

Satış Pazarlama Danışmanı

Navona Otel - Şuhut

Satış Pazarlama Danışmanı alınacaktır.

1 yıl önce

Fizyoterapist

İrdem Konak Özel Eğitim Ltd Şti - Şuhut

Yeni açılan bedensel engelliler destek eğitim salonumuza Fizyoterapist arıyoruz. Tecrübe şartı aranmayacaktır.

9 ay önce

Temizlik Görevlisi

Başak Polyester Ürünleri San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Fabrikamıza büro kısmına çay ve temizlik işlerinde çalışacak boş vakitlerinde mutfağa da yardımcı olacak orta yaşlarda eleman aranıyor.

2 ay önce

Sekreter

Berkan Arslan İç Mimarlık Tic ve San Ltd Şti - Şuhut

Sivas/Merkezde Açılmak üzere olan Kütahya Seramik, Vitrifiye ve Armatür Satış Mağazamızda görevlendirmek üzere; Şirket Sekreteri çalışma arkadaşı aramaktayız.

1 yıl önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Şuhut

Türkiyenin en kurumsal ve prestijli yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları arasında yer alan ELT Yurtdışı Eğitim; Dil Programları ve Akademik Departmanlarda görevlendirilmek üzere Antalya ofisimizin kadrosuna dahil edilecek kadın/erkek çalışma arkadaşları aramaktadır. İŞ TANIMI:Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması,Öğrenci takibi yapılması,Kayıt işlemlerinden sonra öğrenci sürecini yönetmek,Yurtdışı eğitim vize süreçlerini yönetmek,Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak.

5 ay önce

Saha Satış Elemanı

Ana Yol Sürücü Kursu - Şuhut

Kapı -Kapı gezerek sürücü kursumuzu tanıtmak için ;Full-Time , Part-Time veya Freelance olarak çalışmak isteyen adayların başvurularını bekliyoruz.Ssk + prim + yol + yemekNot: ofis işi değildir.

5 ay önce

Üretim Elemanı

Nurdal Mermer Madencilik İç ve Dış Tic San Ltd Şti - Şuhut

Kayseri’de faaliyet gösteren mermer fabrikasında çalışmak üzere vasıflı vasıfsız Üretim Elemanı alınacaktır.İş tanımı ve ücret detayları mülakat sırasında görüşülecektir.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Murat Apaydın Mali Müşavirlik Bürosu - Şuhut

İstanbul Kartalda bulunan ofisimiz için Muhasebe Elemanı aramaktayız.

1 ay önce

Satış Koordinatörü (İnşaat)

Emir Gayrimenkul İnşaat San ve Dış Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Satış Koordinatörü alınacaktır.Maaş+ Prim

1 hafta önce

Servis Garsonu

Alis Farm Turizm Taşımacılık Tic Ltd Şti - Şuhut

Assos Çanakkalede bulunan butik işletmeye alacart serviste deneyimli Garson alınacaktır. Lojman imkanı vardır.

5 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler