Şuhut Süreli Yayınlar İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Süreli Yayınlar İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mekanik Tesisatçı

Mgg Mekanik - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mekanik Ustası aranmaktadır.Maaş + Yemek+ Sgk

1 yıl önce

Masör-Masöz

Sılam Güzellik Salonu - Şuhut

Yeni açılan güzellik ve spa merkezinde çalışacak Masör aranmaktadır. Kalacak yerimiz bulunmaktadır.

11 ay önce

Elektrik Mühendisi

Altay Tasarım İnşaat San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde Yapımı Devam Eden Fabrika İnşaatı Projemizde görevlendirilmek üzere Elektrik Mühendisi aranmaktadır.

4 ay önce

Kasap (Et Hazırlayıcı)

Altun Et - Şuhut

Part time et tavuk hazırlığı yapabilecek Kasap çalışma arkadaşına ihtiyacımız vardır.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Afacan Kardeşler İthalat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Eminönünde bulunan şirket merkezimizde görevlendirmek üzere ön muhasebemizi koordine ederek genel muhasebemizle uyumlu çalışacak Ön Muhasebe Elemanı çalışma arkadaşı arıyoruz.

9 ay önce

Çağrı Merkezi Görevlisi

Avukat Murat Tekin - Şuhut

Banka icra takipleri ağırlık olarak faaliyet gösteren avukatlık büromuzda çalışmak üzere tercihen deneyimli , borçlularla telefon ile iletişime geçerek tahsilat sağlanması için çalışacak personel alınacaktır.

3 ay önce

Editör-Gazete, Dergi Vb.

Gazete Kritik - Şuhut

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Editör aramaktayız.

2 ay önce

Tercüman

Pramit Tekstil Deriplastik San Ltd Şti - Şuhut

İthalat yapan şirketimize Sırpça ve Boşnakça konuşup yazabilen çalışma arkadaşı aramaktayız.

9 ay önce

akvaryum evinden görev alacak çalışma arkadaşları

fishmekan akvaryum - Şuhut

15 yıldır petshop sektörüne toptan ithal süs balığı temin eden, Bahçelievler Haznedar da yer alan akvaryumhanemizde görev alacak askerliğini yapmış yetiştirilmek üzere 3 adet BAY çalışma arkadaşı arıyoruz. *** düzenli, çalışma saatleri. (9,30-18,30) *** tüm sosyal haklar mevcuttur. SGK-Yemek-haftalık yasal çalışma saatleri-yıllık izin. *** Görev tanımı : akvaryum bakımı ve temizliği, yemleme, balık paketleme ve sevkiyat . *** 0 530 062 40 50 nolu whats up numarasından tüm sorulara cevap verilecektir.

3 ay önce

Yönetici

Emin Güneş Group Gıda San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Ankara İncekte faaliyet verdiğimiz donuk gıda tesisimizde;Üretim reçete ve girdilerin sisteme işlenmesi ve takibiÜretim ve stokların raporlanmasıGelen-giden evrak tasnifi ve takibini yaparak ilgili birimlere iletmek,Raporlama, evrak, posta-kargo sözleşmelerini ve takibini yapmakPersonelin iş takibini yapmak üzere görevlendirilecektir.

5 ay önce

Grafik Tasarımcısı

İpekyol Gıda Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Photoshop, Illustrator ve ofis programlarında tasarım ve dizayn çalışması yapılmasıTercihen matbaa ve baskı çalışmalarının oluşturulması basılma süreçlerinin takibi,Yaratıcı fikirler, çözüm önerileri ve sıra dışı çalışma önerileri sunulması,Firmamızın dijital ve basılı tüm iş süreçlerinin takibi ve kayıt altına alınması.Son Olarak Bağcılar kirazlı metroya Ulaşım Sorunu Olmayan Kişilerin başvurması tercih sebebidir.*Erkek adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

4 ay önce

Numune ve Tasarım Mühendisi

Deridesen Etiket San ve Ticaret A.Ş. - Şuhut

Firmamıza Numune ve Tasarım Mühendisi aramaktayız.İş Tanımı:Yeni ürünler tasarlamak, numune üretimleri, çoğaltma ve koleksiyon çalışmaları yapmak,Yeni tasarlanacak ürün ve numunelerdeki özellikleri ve kullanılacak malzemeleri belirlemek,Malzeme tedarikinin yapılmasını sağlamak, Ürün geliştirme ve tasarım süreci boyunca; satış, üretim, kalite, satın alma, müşteri hizmetleri ilişkilerini koordine etmek,Maliyet analizleri yapmak,Üretimde ve sahada karşılaşılan teknik sorunlara çözüm üretmek.

9 ay önce

Diğer Sağlık Personeli

Ege Rota Ortak Sağlık Güvenlik Birimi A.Ş. - Şuhut

‼ Diger Saglik Personeli ilani dir ‼İzmirde ikamet eden yada edebilecek olan, Ege Rota Osgb bunyesinde çalışacak, tam zamanlı, disipline önem veren, iletişimi iyi , , Diger saglik personeli arayisimiz bulunmaktadır

2 ay önce

Pazarlama Danışmanı

5Siyah Kozmetik San Tic Ltd Şti - Şuhut

Önümüzdeki 20 yıl içinde 47 milyar dolar ciroya ulaşacak WELLNESS sektöründe, ticari faaliyetini sürdüren ABD firmasının iş ortağıyız. Şirket olarak, 67 ülkede 30 milyon kullanıcısına fayda sağlayan gıda ürününü (supplement) ithal ediyoruz. Ürünümüz ile ilgili eğitimlerini tamamladıktan sonra, kullanıcı profilini oluşturarak GELİR KAZANACAK takım arkadaşları ile birlikte çalışmak istiyoruz.

10 ay önce

Sekreter (Order Taker)

Doğantepe Lojistik Elektrik Ltd Şti - Şuhut

Seyahat engeli olmayan Sekreter alımı yapılacaktır.

9 ay önce

Engelli Temizlik Elemanı

Eksa Elektronik Bilgi İşlem San ve Dış Tic A.Ş. - Şuhut

Şirketimize engelli Kadın/Erkek Temizlik Elemanı arıyoruz.Şirketimiz Çamlıcada 4 katlı bir iş yeri. Alacağımız kişi bu dört katın temizliğinden sorumlu olacak. Yerlerin silinmesi,masaların silinmesi,çöplerin toplanması,wc lerin temizliği,camların silinmesi yapılacak işler arasında.

9 ay önce

Asistan

Federal Elektrik Yatırım ve Tic A.Ş. - Şuhut

30 yıllık kurumsal firmamızın İstanbul Bölge Müdürlüğünde görev alacak yardımcı arkadaş arıyoruz. Bölgede bulunan 4-6 kişilik satış ekibinin işlerini takip edecek, bu ekibin yeri geldiğinde fiyat tekliflerini oluşturacak ve ofisimizin düzeninden sorumlu olacaktır.

3 hafta önce

Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı

Hazar Plastik Kalıp İnşaat Tic Ltd Şti - Şuhut

Plastik Fabrikamızın Kalıp Biriminde Çalışacak Plastik Enjeksiyon Kalıpçısı Aranmaktadır.

2 ay önce

Çocuk Gelişim ve Eğitimcisi

Sağlam Bilgi Özel Eğitim Dan ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Pendik Kurtköyde bulunan kurumumuza tercihen erkek Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni arayışımız mevcuttur.

1 yıl önce

Ön Muhasebe Elemanı

Evyapan Petrol Ürünleri Dağ Paz İnş San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Bağlı bulunduğumuz demir-çelik satış firmamızda (Evyapan Demir San.) çalıştırılmak üzere Ön Muhasebe Elemanı olarak çalışabilecek takım arkadaşı alınacaktır.

5 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler