Şuhut Sağlık İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Sağlık İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ön Muhasebe Elemanı

Uyarlar Çimento Tic ve San Ltd Şti - Şuhut

En az 2 yıl deneyimli e-faturayı bilen word ve excel programlarına hakim deneyimli ön muhasebe uzmanı alınacaktır.

4 gün önce

Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu

Limka - Şuhut

Ankara Çankaya, Turan Güneş üzerindeki bir plazada faaliyet gösteren e-ticaret firmalarımız için Depo Sayım ve Mal Kabul Sorumlusu ekip arkadaşı aramaktayız.Mevcut deponun şartlarını iyileştirici stratejiler geliştirmek,Stok kontrolü sağlanması,Deponun, satış ve diğer departmanlar ile koordineli çalışmasını sağlamak.

1 hafta önce

Tekstil İşçisi

Kozanteks Tekstil San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Aksesuar kontrol ve takip yapımı Tekstil İşçisi alınacaktır.

6 ay önce

Polyester İmal İşçisi

Artil Endüstriyel ve Sanatsal Çözümler Ltd Şti - Şuhut

Kamu kuruluşlarına iş yapan Kazan’daki fabrikamız bünyesine;Tam zamanlı çalışacak,Aynı firmada uzun süreli ve istikrarlı çalışmayı hedefleyen personel aramaktayız.Ostim metrodan servisimiz mevcuttur.

5 ay önce

Muhasebe Elemanı

Elzen Plastik ve Mobilya San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamıza Muhasebe Elemanı aramaktayız.Telefonla aramayınız.

9 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Bilirkişi Medya ve Reklam Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

İstanbul Avrupa Kağıthane bölgesindeki cafemizde görevlendirilmek üzere Garson arayışımız bulunmaktadır.

4 ay önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Neşeli Melodiler Gündüz Bakımevi - Şuhut

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır

5 ay önce

Digital Pazarlama ve Seo Stajyeri (Zorunlu Lise Stajı)

Sönmez İnflatables Reklam San Ltd Şti - Şuhut

Firmamızın Dijital Pazarlama bölümünde yer alacak Stajyer alımı olacak.İş yerimiz Ümraniye, Dudullu, Çekmeköy, Sancaktepe bölgesine yakın.

4 ay önce

Saha Satış Personeli

Atlascar Otomotiv San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Bosch car yetkili servisimize Aktif Satış Temsilcisi arıyoruz.Hizmet tanımı ; Servismizin Periyodik bakım , Hasar onarım , Kasko Sigorta Hizmetlerini Kurumsal firmalardan ( Kiralama şirketi , holdingler , Fabrikalar ) Randevu alıp saha ziyareti yapmak Geri dönüşleri rapor etmek.

1 yıl önce

Muhasebe Meslek Elemanı

Smmm Birgül Karagül - Şuhut

Mali müşavirlik ofisinde çalışmış genel muhasebe konusunda yani şirket muhasebesi konusunda deneyimli askerlik sorunu olmayan yada kısa dönem yapma hakkı olan erkek , evlilikten dolayı kısa dönemde hamilelik nedeni ile işten ayrılmayacak olan deneyimli kadın Muhasebe Meslek Elemanı işe alınacaktır.

1 yıl önce

Diyetisyen (Beslenme Uzmanı)

Fizyohand Manuel Terapi ve Sağlıklı Yaşam Merkezi - Şuhut

Merkezimizde tam zamanlı çalışacak deneyimli-deneyimsiz Diyetisyen aranmaktadır.

5 ay önce

Teknik Destek Elemanı

Cassaba Modern Alışveriş Merkezi Yönetim Dan A.Ş. - Şuhut

Bünyemizde bulunan elektrik, mekanik ve inşai işlerde destek olarak çalışacak Teknik Destek Elemanı aranmaktadır.

2 ay önce

Barista

Karbulut Kuruyemiş Gıda San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

1985’de kuruyemişle başlayan yolculuğumuz 2000 yılına gelindiğinde; kaplamalı ürünlerle farklı bir boyut kazandı ve bölgemizin en önemli çikolata üreticilerinden biri olduk. Daha sonra üretimimizi daha ileriye taşıyarak son teknoloji bir çikolata tesisi kurduk. Çünkü biz hayatın her alanındaki mükemmellik arayışımızı ulusal kültürle özleştirmeye önem verdik. Kaliteli çikolatanın sadece bir şehrin veya bir ülkenin tekelinde olmadığını daha iyisini bizde bu topraklarda yapabileceğimizi göstermek istedik. Benzersiz çikolataları üretirken temel amacımız, lezzet ve kalitenin yanında katkısız, doğal ürünler olmasına çok önem verdik.Bufi olarak farklı çikolata kalıpları, modern ambalajlar ve şık paketlemelerle “yenilikçiliği” bir standart olarak benimsedik. Yıllar içinde bu standartları ısrarla uygulamaya devam ettik, kaliteden aşlama taviz vermedik. 2018 yılında başlayan yeni mağazacılık konseptiyle benzersiz lezzetleri bölge insanımızın beğenisine sunuyoruz.

5 ay önce

Ön Muhasebe-Sekreter

Was Rent A Car - Şuhut

Ön Muhasebe Elemanı aranmaktadır.Çalışma Saatleri : Sabah 9:00 - Aksam : 19:00Cumartesi Günü : Sabah 9:00 Akşam : 15:00Asgari Ücret Yol + Yemek mevcuttur.

2 ay önce

Mali Müşavir

Mersy Gıda Sanayi Dış Tic A.Ş. - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Mali Müşavir alınacaktır.

4 ay önce

Site Bay Güvenlik/Danışma Görevlisi / Pendik Velibaba Mh

VİZYON VİP - Şuhut

Pendik, velibaba mh site projemizde çalışacak, 25-40 arası, boy: 1.70 yada üzeri, 12 saat çalışma 2 gündüz 2 gece 2 gün izin, 2675 TL maaş + agi ile çalışacak, bay güvenlik personeli aranıyor. Güvenlik Kimlikli yada Güvenlik sertifikası var veya güvenlik kimlik başvurmuş yada güvenlik okuluna yazılmış olması şartımızdır 1 Yıl Danışma yada Güvenlik Olarak Çalışmış Olması Zorunludur. Apartman-Site-Rezidans-Villa-Köşk projelerinde Çalışmış olması tercihimizdir Çalıştığı İşyerinlerin'den Yetkili Kişiler Tarafından Referans Verebilecek Olması Zorunludur. Aşağıdaki Telefonunu Arayıp Onay Aldıktan Sonra Şirkete görüşmeye Geliniz. Ulaşamazsanız Telefonun Mesaj Bölümünden Bilgilerinizi-Kriterlerinizi ve Numaranızı Yazın Olumlu Olduğunda Size Geri Dönüş Yapalım. İnsan Kaynakları Yönetici İrtibat: 05051825070

5 ay önce

Diyetisyen

Doctorturkey İnternet Sağlık Destek Hiz A.Ş. - Şuhut

Doctor Turkey, hastaların sağlık profesyonellerine 7/24 ulaşabildikleri Türkiye’nin ilk videolu görüşme hizmetidir.Bizlerle çalışacak Diyetisyen arayışımız bulunmaktadır.Mevcut Çalıştıgınız bir yer varsa ek gelir elde etmek için yada mevcut muayehanenizin gelirini artırmak içinde başvurda bulunabilirsiniz.Kabul gören CVler ile ucret ve çalışma sartları görüşülecektir.

7 ay önce

Üretim Planlama Personeli

Atel Aydınlatma Elektronik San ve Tic A.Ş. - Şuhut

Görev Tanımı;1. Siparişlerin sisteme girilmesi,2. Satın alma siparişlerinin sisteme girilmesi,3. Stok kontrolünün yapılması4. Siparişe göre iş emirlerinin oluşturulması,5. Tasarım bölümünde tamamlanan ürünlerin reçetelerinin sisteme girilmesi,6. Ürünlerdeki reçete değişikliklerinin takibinin yapılması,7. Tekliflerin siparişe dönüşenlerinin takibi,8. Yeni stok kartı ve malzeme tanımlarının yapılması,9. Üretim ve sipariş raporlarının periyodik olarak oluşturulması,10. Depo ile koordineli bir şekilde üretim biriminin malzeme ihtiyaçlarının kontrolünü yapmak11. Malzeme ihtiyaç planına uygun olarak stok, fason, satın alma ve üretim emri dengesini oluşturmak,12. Sevkıyatlarda ürün irsaliye ve faturalarının oluşturulması,

4 ay önce

Dağıtım Elemanı

Fırat Halı Yıkama - Şuhut

Halı yıkama servis elemanı alınacaktır.

2 ay önce

Muhasebe Elemanı

Smmm Kemal Dal - Şuhut

Acil Mali Müşavirlik Ofisinin tüm işlerini yapabilen deneyimli Muhasebe Elemanı aranıyor.

9 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler