Şuhut Radyo - TV İş İlanları - Ⓡ Pro Kariyer

Şuhut Radyo - TV İş İlanları

Aradığın kriterlere uygun ilan bulamadık :( Dilerseniz farklı iş ilanlarına göz atabilirsiniz.

Danışman (Müşavir)

Digital Mevzuat - Şuhut

36 yıldır yayımcılık yapan Digital mevzuat firmasında görevlendirilmek üzere Kanunlara hakim işleyiş ve uygulama alanlarında pratik danışman arayışımız mevcuttur. Vergi dairesi sgk gibi kurum ve Mali Müşavir emeklisi tercihimizdir.

10 ay önce

Editör-Gazete, Dergi Vb.

Gazete Kritik - Şuhut

Kurumumuzda görevlendirilmek üzere Editör aramaktayız.

2 ay önce

Üretim Elemanı

Labsan Laboratuvar ve Sağlık Malz San ve Tic A.Ş. - Şuhut

İkitelli Mutsan sanayi sitesinde tıbbi laboratuvar ürünleri yapmış olduğumuz firmamızın üretim departmanında 3 vardiya sisteminde pls . enjeksiyon ve montaj bölümünde çalışacak Vasıfsız bayan eleman alınacaktır.Not: (T.C. Vatandaşı olmayan başvuruları değerlendirilmeyecektir. )

8 ay önce

Temizlik Görevlisi

Vahal Düğün Salonları Organizasyon Tic Ltd Şti - Şuhut

Firmamızda görevlendirilmek üzere Temizlik Görevlisi alınacaktır.

10 ay önce

Mutfak Komisi

Humay Gıda ve Unlu Mamüller San Tic Ltd Şti - Şuhut

Pizze, Pide, ekmek ve Pasta üretimimiz olan butik pizzeria cafemizde ünlü hocamız Adnan Arat tarafından yetiştirilmek üzere Komi aramaktayız. Hem mesleğini geliştirmek hem para kazanmak isteyenler için iyi bir fırsat sunuyoruz.

1 yıl önce

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni

Neşeli Melodiler Gündüz Bakımevi - Şuhut

Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Öğretmeni aranmaktadır

5 ay önce

Mekanik Tasarım Mühendisi

Dekmar Yapı Mühendislik İnşaat San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Mekanik Tesisat Mühendisi aramaktayız.

1 yıl önce

Yurtdışı Eğitim Danışmanı

Elt Yurtdışı Eğitim - Şuhut

Türkiyenin en kurumsal ve prestijli yurtdışı eğitim danışmanlığı firmaları arasında yer alan ELT Yurtdışı Eğitim; Dil Programları ve Akademik Departmanlarda görevlendirilmek üzere Antalya ofisimizin kadrosuna dahil edilecek kadın/erkek çalışma arkadaşları aramaktadır. İŞ TANIMI:Anlaşmalı olduğumuz yurtdışı eğitim kurumlarının hizmetlerinin bilgi almak isteyen öğrencilere telefon, e-mail ya da yüzyüze görüşme yolu ile doğru bir şekilde aktarılması,Öğrenci takibi yapılması,Kayıt işlemlerinden sonra öğrenci sürecini yönetmek,Yurtdışı eğitim vize süreçlerini yönetmek,Yurtdışında eğitimler ve fuarlara katılmak.

9 ay önce

Garson (Servis Elemanı)

Keyfisaray Cafe - Şuhut

ESENYURT KIRAÇTA bulunan cafemize çalışmak üzere;18- 30 yaş arası Devamlı çalışacak,Kadın Garson alınacaktır.

11 ay önce

Hemşire

Özel Yalova Huzurevi - Şuhut

Özel Yalova Huzurevi Yaşlı Bakım Merkezi hemşire ihtiyacına binaen bizimle çalışacak Hemşire adaylarının başvurularını bekliyoruz.

5 ay önce

Sınıf Öğretmeni

İlim Kültür Sağlık Eğitim Çevre ve İşletmeleri - Şuhut

Yeniden Diriliş Koleji Arnavutköy ve Yenibosna ilkokullarımızda çalışmak üzere Sınıf Öğretmeni aramaktayız.

3 ay önce

Satış Pazarlama Uzmanı

Gastro Industrial Kitchen Equip - Şuhut

Satış Direktörü aramaktayız.

1 hafta önce

Tahsilat Uzmanı

Unique İnsan Kaynakları Danışmanlık Ltd Şti - Şuhut

Danışmanlığını yaptığımız tahsili gecikmiş alacak yönetimi konusunda önde gelen şirketlerden biri olan firmamız için Call Center’da çalışacak Tahsilat Uzmanı arıyoruz.Borçlularla telefon ile tahsilat odaklı etkin iletişime geçebilecek,Hedef odaklı ve performans odaklı çalışarak, yüksek prim kazanma fırsatlarını yakalayabilecek,Borç tahsilatını yapacak ve ödemeleri takip edecek.

3 ay önce

Dağıtım Elemanı

Sencan Dağıtım Paz Gıda Tem Oto Tic Ltd Şti - Şuhut

Zarf dağıtım işininde çalışabilecek deneyimli/deneyimsiz yaya ve motorlu Kuryeler alınacaktır.Bölgeler;KayaşehirBaşakeşehirİkitelli OrganizeHalkalıK.ÇekmeceSefaköyBakırköy

11 ay önce

Teklif Hazırlama Sorumlusu

Platin Otomasyon Teknik Elektrik San ve Tic. Ltd Şti - Şuhut

İş TanımıBirim Fiyat analizlerinin oluşturulması,Fiyat teklifleri hazırlanması, fiyat analizlerinin oluşturulması, iş planlaması yapılması,Şirketimize gelen teklif talepleri ve yazışmalarından sorumlu olmak,Müşterilerin bilgisi ve yönlendirmesi dahilinde, müşteri ile etkileşime geçmek, teklif oluşturmak, oluşturulan teklifin müşteriye sunulması ve revize edilme süreçlerini en etkili biçimde gerçekleştirmek, siparişe dönüşen ürünlerin takip sürecini koordine etmek,Oluşturulan tekliflerin takibini satış ekibi ile birlikte sağlamak ve geri dönüşlerin haftalık, aylık ve yıllık olarak belirlenen dönemlerde ayrıntılı şekilde raporlamak,Proje tekliflerinde müşterinin göndermiş olduğu proje üzerinden tüm malzeme listesini teklif haline getirmek,Teklif veya ihale kapsamında gerekli her türlü bilgi ve belgeyi zamanında ve eksiksiz olarak hazırlamak, hazırlanmasını sağlamak,Teknik resimlere, şartnamelere ve müşteri taleplerine uygun bir şekilde maliyet kalemlerini ve fiyat tekliflerini oluşturmak,Teklif verildikten sonra müşteri ile iletişime geçilerek verilen teklifin durumunu düzenli olarak sorgulayabilmek.

3 ay önce

Uluslararası Satış Elemanı

Medpoint Turizm Dan ve Sağ Hiz Tic Ltd Şti - Şuhut

Saç ekimi alanında Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce bilen Satış Temsilcileri aramaktayız.Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce dillerinden herhangi birini ileri seviyede konuşup/yazamayan ya da daha önceden dijital satış deneyimi olmayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

9 ay önce

Pazarlama Uzmanı

Boyalı Endüstriyel Kimya San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Bünyemizde çalışabilecek seyahat sorunu olmayan deneyimli Pazarlama Uzmanı aramaktayız.

4 ay önce

Uzman Doktor

Özel Vital Hospital - Şuhut

Hastanemizde tam zamanlı görev yapabilecek branşında deneyimli Göz Hastalıkları Uzmanı aranmaktadır.

4 ay önce

Gaz Altı Kaynakçısı

Conmach Makine San ve Tic Ltd Şti - Şuhut

Makine imalatı yapan fabrikamıza konusunda tecrübeli Gaz altı kaynakçısı ve makine boya uygulaması bilen personel alınacaktır.

1 ay önce

Aşçı

Çeysa Tekstil - Şuhut

25 kişilik personel yemeği dahilinde Gece ve gündüz vardiyası vardır Çalışma saatleri: 09:00-18:00 Çalışma şartları yüz yüze görüşülecektir

4 ay önce

Şuhut Geneli Sektörler